|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| IZABELA JABŁOŃSKA
|
| KATOWICE
|
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| WIOLETA DOMARECKA
|
| NOWE MIASTO NAD PILICĄ
|
|
2
| AGNIESZKA KĘDRA
| PODKARPACKA SZKOŁA KRAV MAGA
| RZESZÓW
|
|
3
| EWA ZARĘBSKA
|
| KRAKÓW
|
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| NATALIA BROŻEK-WOŹNICZKA
| BIKEBOARD
| KRAKÓW
|
|
2
| AGNIESZKA WALERJAN-RUSEK
|
| KRAKÓW
|
|
3
| ALICJA TRZEBUNIA
| TG SOKÓŁ ZAKOPANE
| ZAKOPANE
|
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| KRYSTYNA SITKO
| ESKADRA KRAKÓW
| KRAKÓW
|
|
2
| KATARZYNA GALEWICZ
|
| LIBERTÓW
|
|
3
| DOMINIKA HAMERSKA
|
| SZCZAWNICA
|
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| MAŁGORZATA MOCZURAD
|
| KRAKÓW
|
|
2
| BEATA BARAN
| 607722017
|
|
|
3
| BOŻENA LEWICKA
| GONIMY
| KĘTY
|
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| BARBARA PRYMAKOWSKA
| SOKÓŁ TARNÓW
| TARNOW
|
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| WERONIKA BAGIŃSKA
| CSC ADVENTURE ACADEMY
| KATOWICE
|
|
2
| MAGDA HENDEL
|
| SZCZAWNICA
|
|
3
| MARTA PAPIERZ
|
| MYŚLENICE
|
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Kacper PIECH
| ASICSFRONTRUNNERPOLSKA
| Kraków
|
|
2
| SŁAWOMIR WIERCIOCH
| 6BPD
| SZCZAWNICA
|
|
3
| ADAM WÓJCIK
| HUSARIA RACE TEAM
| CHOCZNIA
|
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| KRZYSZTOF FALKOWSKI
| WOODWARD RUNNERS
| KRAKÓW
|
|
2
| TOMASZ ZIOMEK
| EKIPA Z TARNOWA
| TARNÓW
|
|
3
| ERNEST HOROSZKO
|
| SANOK
|
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Piotr BIERNAWSKI
|
| NOWY TARG
|
|
2
| LUKASZ WERNER
| RUN4FUN
| KROŚCIENKO N.D
|
|
3
| ARTUR STANISZEWSKI
| KRAKÓW AIRPORT RUNNING TEAM MAT
| KRAKÓW
|
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| RYSZARD PUDZISZ
| WSZYSTKO JEST W GŁOWIE!
| LUDŹMIERZ
|
|
2
| MACIEJ KUŁACH
|
| ZAKOPANE
|
|
3
| ADAM KANIA
|
| BIEŃKÓWKA
|
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| ANDRZEJ CZARNIAK
|
| ZAKOPANE
| 01:51:19
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| ADRIAN KASPERCZYK
| TEAM PRESTO
| KRAKÓW
|
|
2
| KUBA LACHOWICZ
|
| LIBERTÓW
|
|
3
| JAN ŚWIERCZEWSKI
| W POGONI ZA DUCHEM
| SOSNOWIEC
|
|