|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Franek SWOBODA
| ZGREDEK TEAM
| KRAKÓW
| 01:55:03
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Wioleta DOMARECKA
| GORĄCY POTOK TEAM
| NOWE MIASTO NAD PILICĄ
| 01:30:34
|
2
| Dominika KRUSZYNA
| KIJOWE ŁAZIKI
| KRAKÓW
| 01:32:55
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Sylwia DZIÓBEK
| WOLNE STRZELCE
| WIELICZKA
| 01:23:56
|
2
| Angelika PUSKARZ
| KIJOWE ŁAZIKI
| BALICE
| 01:25:56
|
3
| Katarzyna MOSZUMAŃSKA-KOLEGOWICZ
|
| KRAKÓW
| 01:36:04
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Lilianna MIŚ
| brak
| BYTOM
| 01:19:48
|
2
| Wioletta MÓL
| #CZELADŹ BIEGA
| CZELADŻ
| 01:20:01
|
3
| Barbara CZAPECZKA
|
| MUCHOWKA
| 01:22:23
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Beata ŁOPATKIEWICZ
| brak
| KROSNO
| 01:21:47
|
2
| Małgorzata SMARDUCH
| WATAHA
| NOWY TARG
| 01:27:10
|
3
| Anna ŻACZEK
| BRAK
| SUCHA BESKIDZKA
| 01:31:54
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Ewa WOSIK
| brak
| Warszawa
| 01:48:58
|
2
| Barbara GRODZKA
|
| SKAWINA
| 01:56:24
|
3
| Anna WÓJCIK
|
| SZCZAWNICA
| 01:58:34
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Marcin MICHALEC
| KKB MOSIR KROSNO
| KROSNO
| 01:08:36
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Artur PILZAK
|
| LIBIĄŻ
| 01:16:06
|
2
| Cezary GODLEWSKI
|
| WARSZAWA
| 01:16:38
|
3
| Paweł WRÓBEL
| GRZMIĄCE KIJE
| KATOWICE
| 01:16:49
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Piotr JUNGOWSKI
| JUNGOWSCY
| CZĘSTOCHOWA
| 01:21:18
|
2
| Jarek RYZIŃSKI
| RYBNICKI KLUB NORDIC WALKING
| RYBNIK
| 01:27:31
|
3
| Piotr PALUDKIEWICZ
|
| CZARNY LAS
| 01:32:05
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Grzegorz GOIK
| RYBNICKI KLUB NORDIC WALKING
| Rudziczka
| 01:26:17
|
2
| Marek KOT
| BALICE TEAM
| BALICE
| 01:28:45
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Andrzej STYŁA
| LEŚNICZÓWKA KOPYTÓWKA
| KRAKÓW
| 01:36:08
|
2
| Andrzej DYLEWSKI
| DĄBROWA NORDIC TEAM
| DABROWA GÓRNICZA
| 01:58:02
|
3
| Edward ZOBEK
| OSOBA NIEPEŁNOSPRAWNA
| SOSNOWIEC
| 02:19:39
|