Dekoracja

PERŁY MAŁOPOLSKI 2017 Rabka

Na podstawie wyników: Open Krótki

M-30

1

Jakub PIECH

AZS UJ KRAKÓW
00:29:06
2

Michał CZUPKIEWICZ

RAJSPORT ACTIVE
00:31:10
3

Robert KIDOŃ

 
00:31:31
22

Ostatni sklasyfikowany

 
01:04:05

M-20

1

Krzysztof TROJANOWSKI

KS LIMANOWA FORREST
00:29:33
2

Daniel WRONA

RUNNINGPERFORMANCE
00:29:57
3

Filip GAMROT

 
00:31:14
15

Ostatni sklasyfikowany

 
00:55:47

M-40

1

Dominik KOBRYŃ

BYLEDOBIEC ANIN
00:30:52
2

Andrzej PŁOSKONKA

 
00:34:15
3

Michał SZYMALAK

 
00:34:59
14

Ostatni sklasyfikowany

 
00:55:32

M-16

1

Wojtek DYLĄG

KS LIMANOWA FORREST
00:31:27
2

Łukasz ROGOWIEC

UKS DELTA JORDANÓW
00:34:03
3

Piotr STADNICKI

 
00:35:58
4

Ostatni sklasyfikowany

 
00:41:24

M-60

1

Zbigniew RADOMSKI

TKKF BESKIDEK
00:33:25
2

Piotr FARON

brak
00:35:35
3

Roman PIERZCHAŁA

 
00:40:54
5

Ostatni sklasyfikowany

 
00:49:28

K-20

1

Anita SZKLANA

 
00:34:24
2

Gabriela ROLKA

RUNONLINE.PL/ESKADRA KRAKÓW
00:34:54
3

Joanna PLUTA

BB RUNNERS
00:43:57
14

Ostatni sklasyfikowany

 
00:57:27

M-J

1

Franciszek LAMPART

RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM
00:35:26
2

Paweł WÓJCIK

WKS WAWEL
00:37:51
3

Antoni LAMPART

RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM
00:39:59
15

Ostatni sklasyfikowany

 
01:05:15

K-30

1

Alicja GACEK

KOMBINAT TRENINGU
00:35:46
2

Anna SZAŁAŚ

 
00:36:34
3

Ewa KAMYKOWSKA

 
00:36:55
33

Ostatni sklasyfikowany

 
01:05:18

K-16

1

Justyna NOWAK

UKS DELTA JORDANÓW
00:36:32
2

Jola KOLANIAK

UKS DELTA JORDANÓW
00:40:09
3

Marcelina DUKAT

TEAM PRESTO
00:43:01
4

Ostatni sklasyfikowany

 
00:53:07

K-40

1

Dominika BOLECHOWSKA

brak
00:36:38
2

Aneta WĘGRZYNEK

brak
00:41:45
3

Renata PRZEBINDA

 
00:43:43
15

Ostatni sklasyfikowany

 
00:55:06

K-J

1

Natalia WÓJCIK

WKS WAWEL
00:36:57
2

Urszula WYPYCH

 
00:41:31
3

Barbara GNAT

RUN`N`ROLL
00:47:11
9

Ostatni sklasyfikowany

 
00:56:46

M-50

1

Józef BARAN

 
00:37:56
2

Dariusz LASKOWSKI

NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ
00:42:29
3

Piotr MIESZAŁA

 
00:50:31

K-60

1

Alicja SIKORA

brak
00:39:21
2

Elżbieta DIATE

brak
01:19:05

K-50

1

Beata TREBEL-BEDNARZ

PRZYJACIÓŁKI
00:52:14
2

Urszula SZYSZKA

PKO BANK POLSKI
01:05:51
3

Grażyna KMIOTEK

ZAMEK DUBIECKO RUNNING TEAM
01:07:30