Dekoracja

Puchar DOZ Maratonu Łódź 2019 #2

Łódź, Arturówek

Open Mężczyzn

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Tomasz OWCZAREK brak Bełchatów 00:38:34
2 Tomasz KUNIKOWSKI Akademiabiegacza.pl S.L. SALOS Wodna-Łódź Placencja 00:38:37
3 Michał ADAMKIEWICZ ReebokRunCrew LDZ Łódź 00:38:39

Open Kobiet

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Zuzanna MOKROS RKS ŁÓDŹ Pabianice 00:43:25
2 Anna MATUSIAK ReebokRunCrew LDZ Łódź 00:49:16
3 Paulina ZDUŃCZYK EVErRUN Łódź 00:50:02

Open

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Tomasz OWCZAREK brak Bełchatów 00:38:34
2 Tomasz KUNIKOWSKI Akademiabiegacza.pl S.L. SALOS Wodna-Łódź Placencja 00:38:37
3 Michał ADAMKIEWICZ ReebokRunCrew LDZ Łódź 00:38:39

K 20

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Zuzanna MOKROS RKS ŁÓDŹ Pabianice 00:43:25
2 Anna MATUSIAK ReebokRunCrew LDZ Łódź 00:49:16

K 30

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Paulina ZDUŃCZYK EVErRUN Łódź 00:50:02
2 Anna WIŚNIEWSKA Hernik Team Poznań 00:52:02
3 Marta SIERADZKA EVErRUN Łódź 00:54:59

K 40

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Aneta OKUŃSKA-WEJDMAN EVErRUN ŁÓDŹ 00:51:01
2 Monika WINNICKA EVErRUN Łódź 00:53:20
3 Aleksandra KADZIDŁOWSKA EVErRUN Łódź 00:53:57

K 50

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Magda FISZER brak Łódź 00:51:58
2 Małgorzata ZIĘBA brak Łódź 01:01:46
3 Bożena BERNECKA brak łódź 01:02:00

K 60

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Małgorzata FRANKENBERG Biegacz Nowosolna Łódź 01:03:25
2 Jadwiga WIKTOREK Akademiabiegacza.pl S.L. SALOS Wodna-Łódź Łódź 01:12:34

M 20

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Damian LEMAŃSKI brak Rąbień 00:40:56
2 Marcin NADRATOWSKI AZS Politechnika Łódzka (Gabrysio Team) Łódź 00:41:18
3 Mariusz LIPIŃSKI Antylopy Catani Kwidzyn 00:45:53

M 30

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Tomasz OWCZAREK brak Bełchatów 00:38:34
2 Tomasz KUNIKOWSKI Akademiabiegacza.pl S.L. SALOS Wodna-Łódź Placencja 00:38:37
3 Michał ADAMKIEWICZ ReebokRunCrew LDZ Łódź 00:38:39

M 40

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Krzysztof PIETRZYK PIETRZYK RUNNING TEAM Koluszki 00:38:44
2 Maciej FRANKOWSKI Beauty Sport Team Konstantynów Łódzki 00:40:40
3 Robert WÓJCIK Razem Trenujemy Sport Zgierz 00:42:31

M 50

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Dariusz MAJ brak Łódź 00:46:02
2 Jacek CHMIEL Beauty Sport Team Łódź 00:46:47
3 Darek KRÓL Hernik Team Świątniki 00:47:11

M 60

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Marek CZERNECKI brak Łuków 00:51:19
2 Dariusz STAWSKI Biegiem Po Piwo Łódź 00:51:45
3 Stanisław KORCZYŃSKI RYSIOTEAM Stary Redzeń 00:53:28