Zaloguj się Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj

Dekoracja

Puchar DOZ Maratonu Łódź 2019 #3

Łódź, Arturówek

1

Tomasz OWCZAREK

brak
00:57:02
2

Tomasz KUNIKOWSKI

Akademiabiegacza.pl S.L. SALOS Wodna-Łódź
00:58:25
3

Michał ADAMKIEWICZ

ReebokRunCrew LDZ
00:58:30
140

Ostatni sklasyfikowany

 
00:28:14
1

Marta BUKOWSKA

brak
01:09:28
2

Monika KRZYWDZIŃSKA

AZS UMED LODZ RUNNING TEAM
01:10:25
3

Paulina ZDUŃCZYK

EVErRUN
01:16:57
41

Ostatni sklasyfikowany

 
00:34:17
1

Tomasz OWCZAREK

brak
00:57:02
2

Tomasz KUNIKOWSKI

Akademiabiegacza.pl S.L. SALOS Wodna-Łódź
00:58:25
3

Michał ADAMKIEWICZ

ReebokRunCrew LDZ
00:58:30
181

Ostatni sklasyfikowany

 
00:34:17
1

Marta BUKOWSKA

brak
01:09:28
2

Monika KRZYWDZIŃSKA

AZS UMED LODZ RUNNING TEAM
01:10:25
3

Małgorzata JACHÓŁKOWSKA

brak
01:38:22
5

Ostatni sklasyfikowany

 
00:34:17
1

Paulina ZDUŃCZYK

EVErRUN
01:16:57
2

Kasia PŁUŻAŃSKA

Beauty Sport Team
01:17:32
3

Marta SIERADZKA

EVErRUN
01:21:02
14

Ostatni sklasyfikowany

 
01:42:08
1

Aneta OKUŃSKA-WEJDMAN

EVErRUN
01:17:11
2

Aleksandra KADZIDŁOWSKA

EVErRUN
01:20:06
3

Monika WINNICKA

EVErRUN
01:21:04
16

Ostatni sklasyfikowany

 
01:52:05
1

Magda FISZER

brak
01:18:13
2

Małgorzata ZIĘBA

brak
01:33:14
3

Agnieszka BŁAŻEJCZYK

Beauty Sport Team
01:35:55
5

Ostatni sklasyfikowany

 
01:52:07
1

Małgorzata FRANKENBERG

Biegacz Nowosolna
01:35:57
1

Ostatni sklasyfikowany

 
01:35:57
1

Marcin NADRATOWSKI

AZS Politechnika Łódzka (Gabrysio Team)
01:04:32
2

Konrad GRZYB

RYSIOTEAM
01:08:57
3

Robert GŁUCHOWSKI

brak
01:14:18
7

Ostatni sklasyfikowany

 
00:28:14
1

Tomasz OWCZAREK

brak
00:57:02
2

Tomasz KUNIKOWSKI

Akademiabiegacza.pl S.L. SALOS Wodna-Łódź
00:58:25
3

Michał ADAMKIEWICZ

ReebokRunCrew LDZ
00:58:30
49

Ostatni sklasyfikowany

 
01:35:39
1

Krzysztof PIETRZYK

PIETRZYK RUNNING TEAM
01:01:40
2

Adam LESIEŃ

Morena Czołowa
01:08:02
3

Michał LOTKA

KITA TEAM
01:08:26
55

Ostatni sklasyfikowany

 
01:52:28
1

Dariusz MAJ

brak
01:08:08
2

Janusz PIETRASIAK

PGE Obrót Run
01:08:23
3

Piotr PIETRZAK

brak
01:12:34
23

Ostatni sklasyfikowany

 
00:26:21
1

Stanisław KORCZYŃSKI

RYSIOTEAM
01:22:18
2

Marek CZERNECKI

brak
01:24:52
3

Ryszard KOZIELSKI VEL KOZIAK

ETERNE JUNA
01:26:49
6

Ostatni sklasyfikowany

 
01:46:13