Zaloguj się Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj

Dekoracja

Puchar DOZ Maratonu Łódź 2019 #3

Łódź, Arturówek

Open Mężczyzn

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Tomasz OWCZAREK brak Bełchatów 00:57:02
2 Tomasz KUNIKOWSKI Akademiabiegacza.pl S.L. SALOS Wodna-Łódź Placencja 00:58:25
3 Michał ADAMKIEWICZ ReebokRunCrew LDZ Łódź 00:58:30

Open Kobiet

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Marta BUKOWSKA brak Tomaszów Mazowiecki 01:09:28
2 Monika KRZYWDZIŃSKA AZS UMED LODZ RUNNING TEAM Łódź 01:10:25
3 Paulina ZDUŃCZYK EVErRUN Łódź 01:16:57

Open

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Tomasz OWCZAREK brak Bełchatów 00:57:02
2 Tomasz KUNIKOWSKI Akademiabiegacza.pl S.L. SALOS Wodna-Łódź Placencja 00:58:25
3 Michał ADAMKIEWICZ ReebokRunCrew LDZ Łódź 00:58:30

K 20

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Marta BUKOWSKA brak Tomaszów Mazowiecki 01:09:28
2 Monika KRZYWDZIŃSKA AZS UMED LODZ RUNNING TEAM Łódź 01:10:25
3 Małgorzata JACHÓŁKOWSKA brak Stryków 01:38:22

K 30

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Paulina ZDUŃCZYK EVErRUN Łódź 01:16:57
2 Kasia PŁUŻAŃSKA Beauty Sport Team Łódź 01:17:32
3 Marta SIERADZKA EVErRUN Łódź 01:21:02

K 40

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Aneta OKUŃSKA-WEJDMAN EVErRUN ŁÓDŹ 01:17:11
2 Aleksandra KADZIDŁOWSKA EVErRUN Łódź 01:20:06
3 Monika WINNICKA EVErRUN Łódź 01:21:04

K 50

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Magda FISZER brak Łódź 01:18:13
2 Małgorzata ZIĘBA brak Łódź 01:33:14
3 Agnieszka BŁAŻEJCZYK Beauty Sport Team Łódź 01:35:55

K 60

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Małgorzata FRANKENBERG Biegacz Nowosolna Łódź 01:35:57

M 20

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Marcin NADRATOWSKI AZS Politechnika Łódzka (Gabrysio Team) Łódź 01:04:32
2 Konrad GRZYB RYSIOTEAM Łódź 01:08:57
3 Robert GŁUCHOWSKI brak Rąbień 01:14:18

M 30

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Tomasz OWCZAREK brak Bełchatów 00:57:02
2 Tomasz KUNIKOWSKI Akademiabiegacza.pl S.L. SALOS Wodna-Łódź Placencja 00:58:25
3 Michał ADAMKIEWICZ ReebokRunCrew LDZ Łódź 00:58:30

M 40

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Krzysztof PIETRZYK PIETRZYK RUNNING TEAM Koluszki 01:01:40
2 Adam LESIEŃ Morena Czołowa Łódź 01:08:02
3 Michał LOTKA KITA TEAM Łódź 01:08:26

M 50

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Dariusz MAJ brak Łódź 01:08:08
2 Janusz PIETRASIAK PGE Obrót Run Łódź 01:08:23
3 Piotr PIETRZAK brak Łódź 01:12:34

M 60

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Stanisław KORCZYŃSKI RYSIOTEAM Stary Redzeń 01:22:18
2 Marek CZERNECKI brak Łuków 01:24:52
3 Ryszard KOZIELSKI VEL KOZIAK ETERNE JUNA ŁÓDŹ 01:26:49