Zaloguj się Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj

Dekoracja

Puchar DOZ Maratonu Łódź 2019 #4

Łódź, Arturówek

Open Mężczyzn

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Tomasz OWCZAREK brak Bełchatów 01:14:42
2 Tomasz KUNIKOWSKI Akademiabiegacza.pl S.L. SALOS Wodna-Łódź Placencja 01:17:15
3 Krzysztof PIETRZYK PIETRZYK RUNNING TEAM Koluszki 01:18:25

Open Kobiet

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Marta BUKOWSKA brak Tomaszów Mazowiecki 01:32:35
2 Monika KRZYWDZIŃSKA AZS UMED LODZ RUNNING TEAM Łódź 01:35:54
3 Anna MATUSIAK ReebokRunCrew LDZ Łódź 01:37:16

Open

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Tomasz OWCZAREK brak Bełchatów 01:14:42
2 Tomasz KUNIKOWSKI Akademiabiegacza.pl S.L. SALOS Wodna-Łódź Placencja 01:17:15
3 Krzysztof PIETRZYK PIETRZYK RUNNING TEAM Koluszki 01:18:25

K 20

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Marta BUKOWSKA brak Tomaszów Mazowiecki 01:32:35
2 Monika KRZYWDZIŃSKA AZS UMED LODZ RUNNING TEAM Łódź 01:35:54
3 Anna MATUSIAK ReebokRunCrew LDZ Łódź 01:37:16

K 30

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Ewa HAJZER EVErRUN Łódź 01:39:15
2 Paulina ZDUŃCZYK EVErRUN Łódź 01:42:52
3 Marta SIERADZKA EVErRUN Łódź 01:46:59

K 40

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Aneta OKUŃSKA-WEJDMAN EVErRUN ŁÓDŹ 01:41:52
2 Monika WINNICKA EVErRUN Łódź 01:46:58
3 Dorota SURMA Beauty Sport Team Wieluń 01:50:01

K 50

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Magda FISZER brak Łódź 01:43:48
2 Małgorzata ZIĘBA brak Łódź 02:00:49
3 Agnieszka BŁAŻEJCZYK Beauty Sport Team Łódź 02:12:52

K 60

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Małgorzata FRANKENBERG Biegacz Nowosolna Łódź 02:10:58

M 20

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Marcin NADRATOWSKI AZS Politechnika Łódzka (Gabrysio Team) Łódź 01:25:24
2 Konrad GRZYB RYSIOTEAM Łódź 01:31:40
3 Tomasz LEWICKI ReebokRunCrew LDZ Łódź 01:36:49

M 30

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Tomasz OWCZAREK brak Bełchatów 01:14:42
2 Tomasz KUNIKOWSKI Akademiabiegacza.pl S.L. SALOS Wodna-Łódź Placencja 01:17:15
3 Michał ADAMKIEWICZ ReebokRunCrew LDZ Łódź 01:19:24

M 40

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Krzysztof PIETRZYK PIETRZYK RUNNING TEAM Koluszki 01:18:25
2 Maciej FRANKOWSKI Beauty Sport Team Konstantynów Łódzki 01:23:10
3 Adam FLORCZAK brak Łódź 01:27:49

M 50

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Wojciech ZALASA Łódź Kocha Sport Łódź 01:35:01
2 Jarosław GÓŻAŃSKI Łódź Kocha Sport ŁÓDŹ 01:36:13
3 Paweł GAJEWSKI Beauty Sport Team Łódź 01:39:24

M 60

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Dariusz STAWSKI Biegiem Po Piwo Łódź 01:42:16
2 Marek CZERNECKI brak Łuków 01:44:21
3 Stanisław KORCZYŃSKI RYSIOTEAM Stary Redzeń 01:45:48