Dekoracja

Puchar DOZ Maratonu Łódź 2019 #5

Łódź, Arturówek

Open Mężczyzn

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Michał ADAMKIEWICZ ReebokRunCrew LDZ Łódź 01:39:50
2 Maciej FRANKOWSKI Beauty Sport Team Konstantynów Łódzki 01:42:41
3 Piotr JÓŹWIAK KITA TEAM Łódź 01:43:37

Open Kobiet

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Monika KRZYWDZIŃSKA AZS UMED LODZ RUNNING TEAM Łódź 01:59:58
2 Anna MATUSIAK ReebokRunCrew LDZ Łódź 02:03:46
3 Kasia PŁUŻAŃSKA Beauty Sport Team Łódź 02:06:12

Open

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Michał ADAMKIEWICZ ReebokRunCrew LDZ Łódź 01:39:50
2 Maciej FRANKOWSKI Beauty Sport Team Konstantynów Łódzki 01:42:41
3 Piotr JÓŹWIAK KITA TEAM Łódź 01:43:37

K 20

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Monika KRZYWDZIŃSKA AZS UMED LODZ RUNNING TEAM Łódź 01:59:58
2 Anna MATUSIAK ReebokRunCrew LDZ Łódź 02:03:46
3 Paulina STĘPNIAK brak Łódź 03:06:36

K 30

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Kasia PŁUŻAŃSKA Beauty Sport Team Łódź 02:06:12
2 Marta SIERADZKA EVErRUN Łódź 02:12:59
3 Renata OLENDER-BARTOSIK brak Łódź 02:25:56

K 40

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Aneta OKUŃSKA-WEJDMAN EVErRUN ŁÓDŹ 02:09:37
2 Agnieszka ANTCZAK Biegacz Nowosolna Łódź 02:12:04
3 Monika WINNICKA EVErRUN Łódź 02:15:53

K 50

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Magda FISZER brak Łódź 02:10:10
2 Małgorzata RELUGA brak Warszawa 02:32:43
3 Małgorzata ZIĘBA brak Łódź 02:40:20

K 60

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Małgorzata FRANKENBERG Biegacz Nowosolna Łódź 02:54:12

M 20

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Kamil KRUK Beauty Sport Team Łódź 02:16:57
2 Kzrysztof CHOIŃSKI brak Łódź 02:20:14
3 Mateusz GIEROWSKI Amaratończycy Łódź 02:22:38

M 30

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Michał ADAMKIEWICZ ReebokRunCrew LDZ Łódź 01:39:50
2 Piotr JÓŹWIAK KITA TEAM Łódź 01:43:37
3 Przemysław JABŁOŃSKI PIETRZYK RUNNING TEAM Łódź 01:45:51

M 40

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Maciej FRANKOWSKI Beauty Sport Team Konstantynów Łódzki 01:42:41
2 Adam FLORCZAK brak Łódź 01:47:46
3 Marcin JÓŹWIAK Beauty Sport Team Łódź 01:49:34

M 50

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Dariusz MAJ brak Łódź 01:58:27
2 Jarosław GÓŻAŃSKI Łódź Kocha Sport ŁÓDŹ 02:05:30
3 Jarosław FELIŃSKI brak Łódź 02:10:23

M 60

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Dariusz STAWSKI Biegiem Po Piwo Łódź 02:09:32
2 Stanisław KORCZYŃSKI RYSIOTEAM Stary Redzeń 02:20:55
3 Ryszard KOZIELSKI VEL KOZIAK ETERNE JUNA ŁÓDŹ 02:35:42