Open Kobiet |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | Julia ZIĘBA | Hurom Sławno Accent | Sławno | 02:09:37 |
2 | NATALIA ALEKSANDROWICZ | ESTILE RACING TEAM | Piotrków Trybunalski | 02:15:42 |
3 | JOANNA GRABARA | Wczasowa Riders | Piotrków Trybunalski | 02:17:31 |
Open |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | Przemysław GIERCZAK | Hurom Sławno Accent | Sławno | 01:42:11 |
2 | PRZEMYSŁAW OLEJNICZAK | LSKK Lityński Bełchatów | Kurnos Drugi | 01:42:14 |
3 | JAROSŁAW ZIÓŁKOWSKI | IFON KOLARZ KLUB | Łódź | 01:42:15 |
Brak |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | DAWID DOLOT | brak | Piotrków Trybunalski | 02:45:39 |
2 | Krzysiek GALACH | SP 1 Tomaszów Maz. | Tomaszów Mazowiecki | 02:50:33 |
K1 - 16-21 lat |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | Karolina WITEK | LKK START Tomaszów Mazowiecki | Tomaszów Mazowiecki | 02:33:09 |
2 | PAULINA OLEJNIK | brak | Piotrków Tryb. | 02:52:46 |
K2 - 22-29 lat |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | PAULINA PAŁUBSKA | brak | Rozprza | 02:26:09 |
2 | AGNIESZKA FURMAŃCZYK | brak | Koluszki | 02:47:37 |
3 | Marta KRAWCZYK | brak | Biała | 02:52:37 |
K3 - 30-39 lat |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | MONIKA MARCINKOWSKA | brak | Łódź | 02:20:45 |
2 | IZABELA KABZIŃSKA | TRI AKTYWNY PIOTRKOW | Raków Duży | 02:23:46 |
3 | AGATA PĘCIAK | O CO BIEGA | Pabianice | 02:32:51 |
K4 - 40-49 lat |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | AGNIESZKA CHWAŁOWSKA | FUDU & Co. Sport Team | PIOTRKÓWTRYBUNALSKI | 02:27:45 |
2 | Barbara JANASZEWSKA | brak | Łódź | 02:40:58 |
3 | BOGUSŁAWA SZANDA | O CO BIEGA | Czyżeminek | 02:47:34 |
K5 - pow. 50 lat |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | IWONA ŁUCZAK | brak | Łódź | 03:16:23 |
2 | KRYSTYNA BANASIAK | brak | Łódź | 03:52:18 |
M1 - 16-21 lat |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | DAMIAN TRACZYK | F.H. Nowalijka | Kiełczówka | 01:55:53 |
2 | Sebastian BITTNER | brak | Łódź | 01:58:12 |
3 | MACIEJ CHYCKI | GO SPORT SCRAPPER TEAM | Bełchatów | 01:59:24 |
M2 - 22-29 lat |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | RAFAŁ RYMARZ | BodyiCoach Team | Piotrków Trybunalski | 01:43:28 |
2 | ALEKSANDER PIECH | brak | Kotliny | 01:47:36 |
3 | PRZEMYSŁAW ANDRZEJEWSKI | brak | Uszczyn | 01:51:24 |
M3 - 30-39 lat |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | Michał WYŻLIC | KOMOBIKE SCOTT | WARSZAWA | 01:42:22 |
2 | Tomasz LESIAK | ESTILE RACING TEAM | Bełchatów | 01:43:27 |
3 | TOMASZ RUSZKIEWICZ | NA BOGATOŚCI! | Piotrków Trybunalski | 01:45:34 |
M4 - 40-49 lat |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | PIOTR GAJEWSKI | MOVLINK BIKE TEAM | Łódź | 01:43:27 |
2 | Maciej BUKOWY | LSKK Lityński Bełchatów | Bełchatów | 01:45:33 |
3 | Sylwester SZTURNOGA | NIEWIADOW BORO | Tomaszów Maz. | 01:48:59 |
M5 - 50-59 lat |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | TOMEK KOŁATEK | brak | Bełchatów | 01:55:17 |
2 | Robert WRZESIEN | NIEWIADOW BORO | TOMASZOW MAZOWIECKI | 01:59:34 |
3 | ADAM PAWLIKOWSKI | brak | Golesze Parcela | 02:02:15 |
M6 - pow. 60 lat |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | Jacek SKIBIŃSKI | brak | Łódź | 02:07:55 |
2 | WOJCIECH SAKOWSKI | brak | ŁÓDŹ | 02:20:17 |
3 | WALDEMAR BOJARCZUK | Wanda Panfil Team | Tomaszów Mazowiecki | 02:25:29 |