Dekoracja

I Bieg Wzniesień Łódzkich

Łódź, Wzniesienia Łódzkie

Open

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Bartłomiej MECHLIŃSKI Biegowe wtorki z Decathlon Toruń Toruń 00:27:11
2 Mariusz MICHALSKI EVErRUN Łódź 00:29:00
3 Michał LEWIAK TRUCHT.COM Łódź 00:29:10

K -1 14-19 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Daria GOGOLEWSKA brak Łódź 00:38:54
2 Małgorzata TOMICKA brak Łódź 00:50:05

K -2 20-29 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Justyna ŚLIWOWSKA KS Staszewscy Łódź 00:34:11
2 Anna WÓJTOWICZ brak Łódź 00:37:03
3 Sylwia ŁUCZKA Vege Runners Tomaszów Mazowiecki 00:39:13

K -3 30-39 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Kasia WOLSKA Olej Running Team Lodz 00:32:42
2 Paulina ZDUŃCZYK EverRun Łódź 00:33:29
3 Marta ZAPIERACZYŃSKA-RYBUS brak Łódź 00:34:11

K -4 40-49 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Sylwia ZYNER brak Łódź 00:38:54
2 Joanna SZYPROWSKA brak Sochaczew 00:39:29
3 Katarzyna DYKTYŃSKA brak Łódź 00:39:58

K -5 50 lat i więcej

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Ewa SKIBA brak Łódź 00:44:39
2 Małgorzata STANEK brak Łódź 00:52:08
3 Anna MUNDZIA brak Rosanów 00:54:08

M -1 14-19 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Daniel MALCZEWSKI brak Rąbień 00:34:36
2 Klaudiusz BOCHEŃSKI brak Łódź 00:41:52

M -2 20-29 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Michał LEWIAK TRUCHT.COM Łódź 00:29:10
2 Norbert JANIAK brak Łódź 00:30:53
3 Patryk KIĘPISTY Move Factory Łódź 00:31:43

M -3 30-39 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Mariusz MICHALSKI EVErRUN Łódź 00:29:00
2 Marcin RICHTER Tata i Ja Łódź 00:30:47
3 Mateusz CYGANEK brak Lodz 00:31:03

M -4 40-49 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Bartłomiej MECHLIŃSKI Biegowe wtorki z Decathlon Toruń Toruń 00:27:11
2 Łukasz KANICKI brak Łódź 00:30:21
3 Patryk PATUCHA brak Łódź 00:32:49

M -5 50 lat i więcej

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Dariusz ANDRZEJCZAK AGB Torfy Aleksandrów Łódzki 00:33:24
2 Krzysztof DYKTYŃSKI Veolia Łódź 00:36:01
3 Piotrek GOLIŃSKI brak Łódź 00:36:16