Bieg Długi K-20 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | LILIANNA GŁADYSZ | MIELEC | 01:23:31 | |
2 | NATALIA MATUŁA | TRAININGBYPP | OŚWIECIM-BRZEZINKA | 01:23:56 |
3 | ALEKSANDRA BASTER | NOWA HUTA TEAM | KRAKÓW | 01:30:28 |
Bieg Długi K-30 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | ULA PRZYGODA | JUST HERO | ŁOWICZ | 01:14:13 |
2 | ANNA TOPORKIEWICZ | WMT | KRAKOW | 01:18:01 |
3 | MAGDALENA MUSIALIK | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | RZESZÓW | 01:26:48 |
Bieg Długi K-40 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | BEATA KANDEFER | KB ,,ATHLETIC``ZRĘCIN | KORCZYNA | 01:22:23 |
2 | BARBARA SMOROŃ | WIELICZKA | 01:25:57 | |
3 | BYLICA AGNIESZKA | BEZKLUBIE | GORLICE | 01:26:24 |
Bieg Długi K-50 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | JOANNA STECH | GORLICE | 01:34:10 | |
2 | JADWIGA GŁADYSZ | ADRHA | MIELEC | 01:35:08 |
3 | BOŻENA PIONTEK | CIDRY LOTAJOM | BYTOM | 01:53:38 |
Bieg Długi K-J |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | MARTA PAPIERZ | MYŚLENICE | 01:23:59 |
Bieg Długi M-20 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | PAWEŁ MULARCZYK | GRUPA JURA`PL | ZAWIERCIE | 01:04:34 |
2 | ALEKSANDER KOWALSKI | WOLA RADZISZOWSKA | 01:07:58 | |
3 | Piotr BRUZGIELWEICZ | brak | Oświęcim | 01:08:04 |
Bieg Długi M-30 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | DARIUSZ MAREK | MONK SANDALS TEAM | 00:57:26 | |
2 | STANISŁAW TOMASIK | GORLICKA GRUPA BIEGOWA | SZYMBARK | 00:57:59 |
3 | BIEŃ PRZEMYSŁAW | KS RYGLICE SEKCJA BIEGOWA | RYGLICE | 01:02:38 |
Bieg Długi M-40 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | Piotr WOJNAROWSKI | brak | Wola-Kosmowo | 01:02:22 |
2 | SEBASTIAN GRODZKI | PEGA RUNNERS | KRAKÓW | 01:06:12 |
3 | TOMASZ MOSKALIK | TG SOKÓŁ ZAKOPANE | SZCZAWNICA | 01:08:10 |
Bieg Długi M-50 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | SŁAWOMIR WALTER | WB | NOWY SĄCZ | 01:11:12 |
2 | JERZY MIROSŁAW | LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM | STRZYŻEWICE | 01:15:01 |
3 | BOGDAN KAŁUZIŃSKI | UKS JASTRZĄB JASTRZĘBIK | MUSZYNA | 01:19:04 |
Bieg Długi M-60 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | KAROL BROMBOSZCZ | TRUCHTACZ MYSŁOWICE | KATOWICE | 01:52:13 |
Bieg Długi M-J |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | BŁAŻEJ MALINA | MYŚLENICE | 01:23:57 |