Dekoracja

4 Bieg Trzech Króli Łódź

Łódź, Manufaktura

Open Kobiet

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Agata OLEJNIK Olej Running Team Łódź 00:18:13
2 Natalia GRZEGORCZYK Wanda Panfil Team /AZS AWF Warszawa Opoczno 00:18:39
3 Marta BUKOWSKA brak Tomaszów Mazowiecki 00:19:03

Open

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Michał OLEJNIK Olej Running Team Pabianice 00:15:10
2 Tomasz OSMULSKI TRUCHT.COM Łódź 00:15:14
3 Szymon CHOJNACKI brak Łódź 00:16:14

K 16-19 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Aleksandra KAROLCZUK LUKS Boguszyce / Katolickie Publiczne LO Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka 00:20:08
2 Martyna KAROLCZUK LUKS Boguszyce / SP 4 Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka 00:20:08
3 Marta OLCZYK KBKS Radomsko Ładzice 00:24:06

K 20-29 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Anna ŁAWRENIN brak Łódź 00:19:48
2 Katarzyna OSTOJSKA Bieging Team Zelów Zelów 00:20:40
3 Weronika FORTUNIAK UKS Orientuś Łódź Łódź 00:21:22

K 30-39 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Dorota GAPYS AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź Łódź 00:20:11
2 Agnieszka CHYLIWSKA Beauty Sport Warszawa 00:20:12
3 Ula PRZYGODA Just Hero Team ŁOWICZ 00:20:23

K 40-49 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Agnieszka SYCHNIAK brak Łódź 00:19:29
2 Agata WALCZAK KB Arturówek Łódź 00:20:24
3 Dorota ZATKE AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź Łódź 00:20:38

K 50-59 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Małgorzata JAGIEŁŁO Pietrzyk Running Team Koluszki 00:21:51
2 Katarzyna SZOSTEK Pietrzyk Running Team Koluszki 00:23:14
3 Agnieszka PIETRUSZCZAK brak Tomaszów Mazowiecki 00:23:42

K 60-69 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Jadwiga MAZURKIEWICZ CelIronman Łódź 00:24:24
2 Teresa RICHOZ Running Polesie Lozanna 00:24:58
3 Wiesława ANTONIAK brak Łódź 00:25:18

K 70+

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Jadwiga WIKTOREK brak Łódź 00:31:30
2 Janina GOSZCZYŃSKA Kolasa Power Walk Łódź 00:42:36

Królowie i Królewny

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Piotr KRÓL Rossmann Łódź 00:37:55
2  

M 16-19 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Mateusz GOS KS START PUŁASKI WARKA Warka 00:16:35
2 Mateusz ZARĘBA #HappyRunners sochaczew 00:16:50
3 Łukasz CENTKOWSKI LKS Osuchow Lutkówka 00:17:19

M 20-29 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Karol FRELIK LKS Osuchow Sosnowica 00:16:33
2 Krzysztof KRYGIER Spieszsiepowoli.pl Warszawa 00:16:40
3 Krzysztof WASZAK brak Włocławek 00:16:46

M 30-39 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Bartłomiej BŁASZCZYK SuperTEAM Łódź 00:16:31
2 Maciej JAGUSIAK Pan Jagoda Team Pabianice 00:16:46
3 Mateusz OGŁOZA brak Łódź 00:16:57

M 40-49 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Krzysztof WŁOCZEWSKI Brothersteam Kruszyn 00:16:20
2 Maciej FRANKOWSKI Beauty Sport Konstantynów Łódzki 00:17:05
3 Mariusz WASZAK Brothersteam Nowy Zbrachlin 00:17:29

M 50-59 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Krzysztof SZCZOT Gepard Kępno Kępno 00:18:15
2 Janusz PIETRASIAK Beauty Sport Łódź 00:18:23
3 Sylwester PARZONKA Gepard Kępno Mroczen 00:18:37

M 60-69 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Tadeusz SITEK brak Marciszów 00:19:18
2 Leszek SNOCHOWSKI LESZEK TEAM Lgota Wielka 00:21:05
3 Andrzej ZAKRZEWSKI WANDA PANFIL TEAM Tomaszów-Maz 00:21:43

M 70+

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Tadeusz PRZYGODZKI PKB Endorfina Piotrków Trybunalski 00:23:41
2 Stefan ŁAPCZYŃSKI brak Konstantynów Łódzki 00:25:47
3 Tadeusz SZEWCZYK RYSIOTEAM Łódź 00:26:41

Mieszkańcy Łodzi

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Robert JASION Only You Łódź 00:17:09
2 Rafał KASZUBSKI KASZUBrun Łódź 00:17:12
3 Piotr PASZYŃSKI UKS Orientuś Łódź Łódź 00:17:24

Mieszkańcy Łodzi - kobiety

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Agata WALCZAK KB Arturówek Łódź 00:20:24
2 Dorota ZATKE AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź Łódź 00:20:38
3 Małgorzata DZIAKOŃSKA RYSIOTEAM Łódź 00:20:43