|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| URSZULA WYPYCH
|
| KRAKÓW
| 00:40:00
|
2
| ALEKSANDRA NIECIĄG
|
| ZEMBRZYCE
| 01:08:45
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| KATARZYNA ZAJĄC
|
| KARNIOWICE
| 00:39:54
|
2
| KAROLINA GŁOWACZ
|
| IZDEBNIK
| 00:46:22
|
3
| BARBARA DASZKIEWICZ
| WAT
| LEWIN BRZESKI
| 00:53:32
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| JOANNA NABIELEC
| ITMBW KRAKÓW
| KRAKÓW
| 00:35:47
|
2
| ANNA DYŚ
| MIRAZ RACE TEAM
| MIASTECZKO KRAJEŃSKIE
| 00:41:24
|
3
| KATARZYNA WŁOCH
| SARNIA ZEMSTA
| KRAKÓW
| 00:42:24
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| JOANNA MAKSYM
|
| KRAKOW
| 00:36:22
|
2
| RENATA DYDUŁA
| ITAL CAR TEAM
| KRAKÓW
| 00:40:41
|
3
| AGNIESZKA JANCZY
|
| LIMANOWA
| 00:40:46
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| MARIA SUSUŁ
|
| KRAKÓW
| 00:47:52
|
2
| AGATA ŚLUSARCZYK
|
|
| 00:54:25
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| MARTYNA HRYC
|
| GRYWAŁD
| 00:37:46
|
2
| DOMINIKA MIKOŁAJCZYK
| MIRAZ RACE TEAM
|
| 00:54:17
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| JERZY PACHUT
| REBEL RUNNERS CLUB
| SŁOPNICE
| 00:29:06
|
2
| MICHAŁ DURBAS
| LO SKAŁA
|
| 00:29:47
|
3
| MACIEJ ŚWIDER
|
| RDZAWKA
| 00:32:57
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| DANIEL WRONA
| #ADAMCZERWIŃSKITEAM
| KRAKÓW
| 00:29:42
|
2
| ŁUKASZ GWÓŹDŹ
|
| KRAKÓW
| 00:41:50
|
3
| ADRIAN MIZERA
|
| NOWY TARG
| 00:43:20
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| DANIEL ROSIEK
| ESKADRA KRAKÓW
| KRAKÓW
| 00:30:05
|
2
| DAMIAN SZCZEPANIAK
| KAMIENICA
| KAMIENICA
| 00:31:00
|
3
| TOMASZ CZARNY
| KABANOSKI
| PRZEWORSK
| 00:32:53
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| MARCIN WĄSIKOWSKI
| ZABIERZÓW BIEGA
| ZELKÓW
| 00:32:30
|
2
| ŁUKASZ DYDUŁA
| ITAL CAR TEAM
| KRAKÓW
| 00:36:22
|
3
| JAKUB FRANKIEWICZ
| ANIOŁKI CHARLIEGO
| KRAKÓW
| 00:36:24
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| RAFAŁ KOWALSKI
|
| KRAKÓW
| 00:45:15
|
2
| BOGDAN WŁODARCZYK
| MURCKI TEAM
| KATOWICE
| 00:46:00
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| GRZEGORZ SÓWKA
| STADION ŚLĄSKI
| CHORZÓW
| 00:43:02
|
2
| JANUSZ PANEK
| AMATOR
| PIETROWICE WIELKIE
| 00:43:25
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| MARCEL SKONIECZNY
|
| GOSZCZA
| 00:38:38
|
2
| KAROL TYLIBA
| JURA TEAM
| PRZEGINIA
| 00:39:17
|
3
| PATRYK SPOREK
|
| KRAKÓW
| 00:39:49
|