|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| MARZENA RYŚ
| HUSARIA RACE TEAM
| KRAKÓW
| 00:42:51
|
2
| NATALIA JACEK
| MIRAZ RACE TEAM
| CHORZÓW
| 00:44:04
|
3
| EWELINA WĘGRZYN
|
| SUŁKOWICE
| 00:46:25
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| JOANNA JACHYM-DREWNIAK
| JJFIT
|
| 00:38:23
|
2
| KAROLINA PAWLIK
|
| LIMANOWA
| 00:40:08
|
3
| LIDIA SUŁKOWSKA
|
| LIMANOWA
| 00:41:09
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| WIOLETTA NIZAR
| CSC ADVENTURE ACADEMI
| TARNOWSKIE GÓRY
| 00:39:18
|
2
| MAŁGORZATA ZABOROWSKA
|
| KASZÓW
| 00:40:33
|
3
| Izabela LEDWOŃ
| NAUKA BIEGA/DKWS
| KRAKÓW
| 00:42:45
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| AGATA SPIRYTULSKA
| GRUPA JANKI
| MODLNICA
| 00:45:03
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| MAŁGORZATA MIKOŁAJCZYK
| MIRAZ RACE TEAM
| ZABRZE
| 00:57:07
|
2
| URSZULA SZYSZKA
| PKO BP
| WARSZAWA
| 01:14:33
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| KINGA RZEMIŃSKA
|
| STRÓŻE
| 00:43:37
|
2
| JULIA GNIEWEK
|
| BOCHNIA
| 00:44:14
|
3
| ALEKSNADRA PODRAZA
|
|
| 00:53:27
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| PAWEŁ CHLIPAŁA
|
| KAMIENICA
| 00:29:42
|
2
| MICHAŁ GARBACIK
| WKS WAWEL
|
| 00:31:54
|
3
| BARTOSZ ŚLĘZAK
|
| KRAKÓW
| 00:36:15
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| JAN KOZIEŁ
| JAJA NA BOK TEAM
| KRAKÓW
| 00:33:33
|
2
| MAREK NYCZ
|
| KRAKÓW
| 00:34:01
|
3
| PAWEŁ DUNAJ
| LITWIN TRIATHLON TEAM
| WROCŁAW
| 00:34:33
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| PIOTR NIEDŹWIADEK
| SOLNE MIASTO
| KRAKÓW
| 00:33:43
|
2
| KONRAD FRANCUZ
| VEGE RUNNERS
| MOGILANY
| 00:33:43
|
3
| RAFAŁ MISZTAL
| LOS PANTALONES ROJOS
| CHRZANÓW
| 00:35:14
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| JERZY RADZIK
| NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ
| KRAKÓW
| 00:34:49
|
2
| KRYSTIAN MORDARSKI
|
| NOWY TARG
| 00:38:34
|
3
| ANDRZEJ ŚWIDER
| AN-REN TEAM
| RABKA-ZDRÓJ
| 00:40:41
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| ANDRZEJ RECZKOWSKI
| KB,,ATHLETIC``ZRĘCIN
| NIENASZÓW
| 00:39:12
|
2
| SCOTT KUYAWA
| GO APTIV!
| KEWADIN
| 00:44:31
|
3
| STANISŁAW SZARAWARA
|
| RABKA-ZDRÓJ
| 01:27:06
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| MARCIN KUNZ
| LACHO TEAM
| KRAKÓW
| 00:31:07
|
2
| JAN ADAMCZYK
|
| LIMANOWA
| 00:37:52
|
3
| JAKUB ADAMCZYK
|
| LIMANOWA
| 00:42:00
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| PAWEŁ SKAWIŃSKI
| SIERSZANIE
| TRZEBINIA
| 00:54:51
|