K10 do 12 lat |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | Lila MIELNICKA | brak | Ostrołęka | 00:12:41 |
2 | Karolina GEŻYŃSKA | brak | Ostrołęka | 00:13:37 |
3 | Nela MIELNICKA | brak | Ostrołęka | 00:13:41 |
K17 13-17 lat |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | Oliwia PRACHNIAK | UKS "CLAN" Ostrołęka | Siarcza Łąka | 00:11:19 |
2 | Natalia ZIELIŃSKA | OKLA ELEKTRO–ENERGETYKA OSTROŁĘKA | Czerwin | 00:12:02 |
3 | Joanna MILEWSKA | UKS "CLAN" Ostrołęka | Ostrołęka | 00:13:56 |
K25 18-25 lat |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | Martyna BUDZIŁEK | UKS Siódemka Ostrołęka | Kadzidło | 00:09:40 |
2 | Paulina ŚWIERDZEWSKA | Następny Krok Team | Kopaczyska | 00:10:53 |
3 | Sylwia SZMIGIEL | brak | Wanacja | 00:17:34 |
K40 26-40 lat |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | Edyta WASZKIEWICZ | brak | Ołdaki | 00:13:47 |
2 | Iwona FABIAŃSKA | brak | Czerwin | 00:14:21 |
3 | Natalia KUSKOWSKA | brak | Ostrołęka | 00:18:11 |
K41 do 60 lat |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | Dorota KORZEP-CZEKALSKA | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | Białobiel | 00:12:42 |
2 | Marianna PĘDZICH | Szafarczyska | Szafarczyska 11 | 00:13:57 |
3 | Mariola WIKTORSKA | Jednorożec Robi Co Może | Jednorożec | 00:13:57 |
M 61+ |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | Jerzy BAKUŁA | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | Laskowiec | 00:13:12 |
2 | Zbigniew GAŁĄZKA | brak | Ostrołęka | 00:16:46 |
3 | Jan MIERZEJEWSKI | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | Ostrołęka | 00:25:23 |
M do 10 lat |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | Andrzej FABIAŃSKI | Przedszkole Czerwin | Czerwin | 00:13:51 |
2 | Kacper KOWALCZYK | brak | Ostrołeka | 00:15:42 |
3 | Jakub KUSKOWSKI | brak | Ostrołęka | 00:17:41 |
M10 do 12 lat |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | Jan FABIAŃSKI | SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie | Czerwin | 00:12:31 |
2 | Szymon KORZENIECKI | APN Ostrołęka | Ostrołeka | 00:13:23 |
3 | Tomasz ZAWROTNY | brak | Ostrołęka/Nowa Wieś | 00:19:00 |
M17 13-17 lat |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | Damian URBANIAK | Jednorożec Robi Co Może | Jednorożec | 00:10:18 |
2 | Mikołaj SUSKA | SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie | Czerwin | 00:10:36 |
3 | Patryk ŚWIĘTOCHOWSKI | MKB Dreptak | Mińsk Mazowiecki | 00:10:40 |
M25 18-25 lat |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | Łukasz DEMBY | UKS "CLAN" Ostrołęka | Ostrołęka | 00:10:34 |
2 | Piotr BAKUŁA | brak | Siemnocha | 00:10:45 |
3 | Daniel PONICHTERA | brak | Białebłoto | 00:11:16 |
M40 26-40 lat |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | Damian ŚWIERDZEWSKI | Następny Krok Team | Dzbenin | 00:08:20 |
2 | Tomasz POLEWACZYK | brak | Łyse | 00:09:33 |
3 | Arek BORKOWSKI | Następny Krok Team | Ostroleka | 00:09:44 |
M41 do 60 lat |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | Krzysztof OLSZEWSKI | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | Olszewo - Borki | 00:09:52 |
2 | Robert KLIMCZAK | Jednorożec Robi Co Może | Ostrołęka | 00:11:19 |
3 | Wiesław WAJSZCZYK | Niezabudkowo | Podborze | 00:11:40 |