1 | 1068 | HALAGARDA Krzysztof | KRAKÓW | PDK | Bieg Średni M-20 – 1 | | 11,1 | 1 | 00:00:00 |
2 | 1095 | ZIOMEK Tomasz | TARNÓW | EKIPA Z TARNOWA | Bieg Średni M-30 – 1 | | 10,9 | 1 | 00:00:57 |
3 | 1109 | MORAWA Mateusz | GOŁUCHOWICE | LACHO TEAM | Bieg Średni M-30 – 2 | | 10,7 | 2 | 00:01:48 |
4 | 1906 | NYCZ Marek | KRAKÓW | | Bieg Średni M-30 – 3 | | 10,6 | 3 | 00:02:36 |
5 | 1111 | WOWER Bartłomiej | CHORZÓW | CSC ADVENTURE ACADEMY | Bieg Średni M-30 – 4 | | 10,3 | 4 | 00:04:09 |
6 | 1995 | MARECIK Grzegorz | LIPNICA MUROWANA | | Bieg Średni M-30 – 5 | | 10,2 | 5 | 00:04:27 |
7 | 1823 | LAMPART Marcin | RYBNIK | RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM | Bieg Średni M-40 – 1 | | 10 | 1 | 00:05:39 |
8 | 1094 | ADAMCZYK Mirosław | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | CSC ADVENTURE ACADEMY | Bieg Średni M-40 – 2 | | 10 | 2 | 00:06:04 |
9 | 1970 | WRONA Daniel | KRAKÓW | brak | Bieg Średni M-40 – 3 | | 9,9 | 3 | 00:06:25 |
10 | 1204 | WÓJCIK Bartosz | SZCZAWNICA | | Bieg Średni M-30 – 6 | | 9,9 | 6 | 00:06:26 |
11 | 1707 | HOROSZKO Ernest | SANOK | | Bieg Średni M-30 – 7 | | 9,9 | 7 | 00:06:27 |
12 | 1516 | BORSZOWSKI Zbigniew | Łazy | brak | Bieg Średni M-30 – 8 | | 9,8 | 8 | 00:06:57 |
13 | 1172 | BUREK Dawid | PSZCZYNA | ABB BS RUNNING TEAM | Bieg Średni M-30 – 9 | | 9,8 | 9 | 00:06:58 |
14 | 1977 | RZEMEK Bartosz | KRAKÓW | AKTYWNA STRONA ŻYCIA | Bieg Średni M-30 – 10 | | 9,7 | 10 | 00:07:32 |
15 | 1511 | WÓJCICKI Dariusz | Katowice | brak | Bieg Średni M-40 – 4 | | 9,7 | 4 | 00:07:50 |
16 | 1122 | SIEKLIŃSKI Łukasz | KRAKÓW | PORANNY PATROL | Bieg Średni M-30 – 11 | | 9,7 | 11 | 00:07:51 |
17 | 1125 | ROJEK Maciej | KRAKÓW | HUSARIA RACE TEAM | Bieg Średni M-20 – 2 | | 9,7 | 2 | 00:07:58 |
18 | 1099 | WÓJCIK Adam | CHOCZNIA | | Bieg Średni M-20 – 3 | | 9,6 | 3 | 00:08:14 |
19 | 1817 | MIŚKIEWICZ Paweł | ŁÓDŹ | | Bieg Średni M-40 – 5 | | 9,6 | 5 | 00:08:14 |
20 | 1236 | GRELA Marcin | KRAKÓW | KRWAWE SUTY | Bieg Średni M-30 – 12 | | 9,6 | 12 | 00:08:21 |
21 / 1 | 1050 | BROŻEK-WOŹNICZKA Natalia | KRAKÓW | BIKEBOARD | Bieg Średni K-30 – 1 | | 9,5 | 1 | 00:08:47 |
22 | 1170 | PIOTROWSKI Andrzej | KRAKÓW | ABB BS RUNNING TEAM | Bieg Średni M-30 – 13 | | 9,5 | 13 | 00:08:47 |
23 | 1515 | CZARNY Tomasz | PRZEWORSK | BIEGAM BO BIEGAM | Bieg Średni M-20 – 4 | | 9,5 | 4 | 00:08:53 |
24 | 1901 | MAJOR Zby | KRAKÓW | NIGHT RUNNERS | Bieg Średni M-40 – 6 | | 9,5 | 6 | 00:09:05 |
25 | 1080 | KAMIŃSKI Damian | JELEŚNIA | | Bieg Średni M-30 – 14 | | 9,4 | 14 | 00:09:52 |
26 / 2 | 1138 | SITKO Krystyna | KRAKÓW | ESKADRA KRAKÓW | Bieg Średni K-40 – 1 | | 9,4 | 1 | 00:09:59 |
27 | 1602 | KOPEĆ Miroslaw | KRAKOW | MIRMARK | Bieg Średni M-40 – 7 | | 9,3 | 7 | 00:10:02 |
28 / 3 | 1127 | BAGIŃSKA Weronika | KATOWICE | CSC ADVENTURE ACADEMY | Bieg Średni K-J – 1 | | 9,3 | 1 | 00:10:03 |
29 | 1021 | DZIEDZIC Krzysztof | KRAKÓW | OKJ | Bieg Średni M-30 – 15 | | 9,3 | 15 | 00:10:09 |
30 | 1075 | RYSZKA Wiktor | ZALAS | | Bieg Średni M-20 – 5 | | 9,3 | 5 | 00:10:19 |
31 | 1136 | BIZIAK Rajmund | KROŚCIENKO | KOCHANE N/D | Bieg Średni M-40 – 8 | | 9,3 | 8 | 00:10:20 |
32 / 4 | 1008 | GALEWICZ Katarzyna | LIBERTÓW | | Bieg Średni K-40 – 2 | | 9,3 | 2 | 00:10:22 |
33 | 1203 | JASTRZĘBSKI Wiktor | KRAKÓW | | Bieg Średni M-30 – 16 | | 9,3 | 16 | 00:10:32 |
34 | 1051 | BIERNAT Jakub | KRAKÓW | WISEŁKA | Bieg Średni M-40 – 9 | | 9,2 | 9 | 00:10:41 |
35 | 1052 | MICHAŁEK Marcin | KRAKÓW | KW KRAKÓW | Bieg Średni M-40 – 10 | | 9,2 | 10 | 00:10:41 |
36 / 5 | 1027 | FRANCUZ Anna | KORZKIEW | ITMBW KRAKÓW | Bieg Średni K-20 – 1 | | 9,1 | 1 | 00:11:32 |
37 | 1978 | KRAJEWSKI Maciej | KIELCE | | Bieg Średni M-20 – 6 | | 9,1 | 6 | 00:11:53 |
38 | 1066 | KAKOL Pawel | WARSZAWA | | Bieg Średni M-40 – 11 | | 9 | 11 | 00:12:11 |
39 | 1011 | GOŁĘBIOWSKI Maciej | WIELICZKA | | Bieg Średni M-20 – 7 | | 9 | 7 | 00:12:44 |
40 | 1150 | MULET Josep | KRAKÓW | CLUB LA FAIXA | Bieg Średni M-30 – 17 | | 8,9 | 17 | 00:13:00 |
41 | 1227 | RYRAK Michał | KRAKÓW | CRAZBUD TEAM | Bieg Średni M-30 – 18 | | 8,9 | 18 | 00:13:12 |
42 | 1009 | KUŁACH Maciej | ZAKOPANE | | Bieg Średni M-50 – 1 | | 8,9 | 1 | 00:13:15 |
43 | 1969 | MIKOŁAJCZYK Mirosław | ŚWIĘTOCHŁOWICE | MIRAZ RACE TEAM | Bieg Średni M-30 – 19 | | 8,9 | 19 | 00:13:35 |
44 | 1108 | PALKA Jacek | DOBRA | KLIFORNIA TRI, LIMANOWA FORREST | Bieg Średni M-30 – 20 | | 8,8 | 20 | 00:14:14 |
45 | 1028 | MIŚKOWIEC Janusz | DOBRA | KLIFORNIA TRI | Bieg Średni M-40 – 12 | | 8,7 | 12 | 00:14:28 |
46 | 1811 | JOŃCZYK Bartłomiej | OŚWIĘCIM | | Bieg Średni M-30 – 21 | | 8,7 | 21 | 00:14:58 |
47 | 1133 | PRZEBINDA Bogdan | CZERNICHÓW | | Bieg Średni M-40 – 13 | | 8,7 | 13 | 00:15:04 |
48 | 1003 | CIELEŃ Łukasz | KRAKÓW | PKP S.A | Bieg Średni M-30 – 22 | | 8,6 | 22 | 00:15:28 |
49 | 1019 | FALANDYSZ Piotr | KRAKÓW | | Bieg Średni M-20 – 8 | | 8,6 | 8 | 00:15:28 |
50 | 1223 | KARDACZ Mariusz | KATOWICE | KARDACZKI | Bieg Średni M-40 – 14 | | 8,6 | 14 | 00:15:29 |
51 | 1601 | CZUPTA Hirek | WARSZAWA | CRE SZ RP | Bieg Średni M-40 | | 5,7 | 15 | 23:05:50 |
52 / 6 | 1029 | SITKO-MAJKA Anastazja | KATOWICE | | Bieg Średni K-30 | | 6,9 | 2 | 23:05:50 |
53 | 1053 | PABJAN Bartłomiej | TARNÓW | KIRKI TEAM | Bieg Średni M-30 | | 5,9 | 23 | 23:05:50 |
54 | 1982 | KARCZYŃSKI Marcin | OPOLE | RAJSPORT ACTIVE | Bieg Średni M-30 | | 7,4 | 24 | 23:05:50 |
55 | 1079 | SZCZAPA Karol | WARSZAWA | | Bieg Średni M-20 | | 6,6 | 9 | 23:05:50 |
56 | 1213 | KĘPKA Jacek | SANKA | CISCO KRAKOW RUNNING TEAM | Bieg Średni M-40 | | 6,7 | 16 | 23:05:50 |
57 | 1070 | WIELGOSZ Rafał | KRAKÓW | PO SECIE NA MECIE! | Bieg Średni M-20 | | 7,1 | 10 | 23:05:50 |
58 | 1030 | KUCIEL Dawid | TENCZYNEK | PKP S.A | Bieg Średni M-20 | | 7,3 | 11 | 23:05:50 |
59 / 7 | 1188 | DUSZA Anna | KRAKÓW | PKP S.A | Bieg Średni K-30 | --- | 3,9 | 3 | 23:05:50 |
60 | 1069 | TOMANA Michał | KRAKÓW | KKM KALORYFER | Bieg Średni M-30 | | 8,3 | 25 | 23:05:50 |
61 / 8 | 1702 | KOŹBIAŁ Małgorzata | KRAKÓW | | Bieg Średni K-40 | | 5,7 | 3 | 23:05:50 |
62 | 1703 | KOPTA Jerzy | KRAKÓW | CWAŁUJĄCE DZIADKI | Bieg Średni M-60 | | 6,7 | 1 | 23:05:50 |
63 / 9 | 1039 | RÓŻYCKA-DEPA Dorota | SZCZODRKOWICE | ZABIEGANI ZE SZCZODRKOWIC | Bieg Średni K-40 | | 6,7 | 4 | 23:05:50 |
64 | 1040 | DEPA Paweł | SZCZODRKOWICE | ZABIEGANI ZE SZCZODRKOWIC | Bieg Średni M-40 | | 5,3 | 17 | 23:05:50 |
65 | 1708 | DYJAS Robert | BARCICE | | Bieg Średni M-20 | | 6,2 | 12 | 23:05:50 |
66 | 1189 | ADAMCZYK Łukasz | WISKITKI | | Bieg Średni M-30 | | 7,3 | 26 | 23:05:50 |
67 | 1197 | KANIA Adam | BIEŃKÓWKA | | Bieg Średni M-50 | | 6,6 | 2 | 23:05:50 |
68 / 10 | 1184 | GŁĄB Karolina | RACIECHOWICE | | Bieg Średni K-20 | | 4,7 | 2 | 23:05:50 |
69 | 1135 | GOŁDA Grzegorz | KRAKÓW | DLAGABINETU.COM | Bieg Średni M-30 | | 8,1 | 27 | 23:05:50 |
70 | 1147 | TRELA Bartłomiej | ZGŁOBICE | POKONAJASTME.PL | Bieg Średni M-30 | | 4,7 | 28 | 23:05:50 |
71 / 11 | 1155 | SITKO Małgorzata | CHARSZNICA | | Bieg Średni K-50 | | 6,2 | 1 | 23:05:50 |
72 / 12 | 1996 | WADAS Katarzyna | KRAKÓW | NOWA HUTA TEAM | Bieg Średni K-40 | | 5,5 | 5 | 23:05:50 |
73 | 1156 | SITKO Krzysztof | CHARSZNICA | | Bieg Średni M-50 | | 7,1 | 3 | 23:05:50 |
74 | 1097 | PAŁKA Łukasz | ŻYRARDÓW | | Bieg Średni M-30 | | 7,3 | 29 | 23:05:50 |
75 / 13 | 1164 | ZARĘBA Agnieszka | MYSŁOWICE | | Bieg Średni K-40 | | 6,9 | 6 | 23:05:50 |
76 / 14 | 1105 | SZYMAŃSKA Anna | WARSZAWA | 12TRI.PL | Bieg Średni K-30 | | 6,6 | 4 | 23:05:50 |
77 / 15 | 1991 | LITWIN Agnieszka | KRAKÓW | NOWA HUTA TEAM | Bieg Średni K-40 | | 6,8 | 7 | 23:05:50 |
78 | 1503 | CUPAŁ MARCIN | KRAKÓW | | Bieg Średni M-40 | | 5,7 | 18 | 23:05:50 |
79 | 1202 | SAJDAK Piotr | KRAKÓW | 42 DO SZCZĘŚCIA | Bieg Średni M-20 – 13 | | 8,6 | 13 | 00:15:35 |
80 | 1812 | CZYŻEWSKI Marcin | SŁOMNIKI | REVENTON | Bieg Średni M-30 – 30 | | 8,6 | 30 | 00:15:36 |
81 | 1208 | CZYŻYCKI Piotr | ZGŁOBICE | | Bieg Średni M-20 – 14 | | 8,5 | 14 | 00:15:42 |
82 / 16 | 1106 | KASPRZYK Jolanta | BACHOWICE | TKKF UKLEINA | Bieg Średni K-40 – 8 | | 8,5 | 8 | 00:15:42 |
83 | 3041 | ŻABICKI Sławomir | KRAKÓW | TEVACTIVE | Bieg Średni M-30 – 31 | | 8,5 | 31 | 00:15:43 |
84 | 1983 | KUBAT Michał | GDÓW | GDÓW PROUD RUNNERS | Bieg Średni M-30 – 32 | | 8,5 | 32 | 00:15:49 |
85 | 1828 | ŁASKOWSKI Piotr | KRAKÓW | ABB BS RUNNING TEAM | Bieg Średni M-30 – 33 | | 8,5 | 33 | 00:15:53 |
86 | 1149 | PAWĘZKA Mirosław | LUBLIN | BANDA GRUDNIA / ORANGE POLSKA | Bieg Średni M-30 – 34 | | 8,5 | 34 | 00:15:55 |
87 / 17 | 1903 | PAPIERZ Marta | MYŚLENICE | | Bieg Średni K-J – 2 | | 8,5 | 2 | 00:16:12 |
88 / 18 | 1229 | BRĄSZEWSKA Iwona | KATOWICE | | Bieg Średni K-30 – 5 | | 8,5 | 5 | 00:16:16 |
89 | 1163 | ZYCH Rafał | WARSZAWA | | Bieg Średni M-40 – 19 | | 8,5 | 19 | 00:16:19 |
90 | 1158 | AMANOWICZ Marek | POŁANIEC | | Bieg Średni M-30 – 35 | | 8,5 | 35 | 00:16:25 |
91 | 1056 | ŁYSZCZEK Dominik | KRAKÓW | BIEGAM BO LUBIĘ, PIWO | Bieg Średni M-30 – 36 | | 8,4 | 36 | 00:16:25 |
92 | 1015 | KOZIOŁ Paweł | KRAKÓW | PORANNY PATROL | Bieg Średni M-30 – 37 | | 8,4 | 37 | 00:16:43 |
93 | 1809 | POKORSKI Paweł | SCHODNIA | | Bieg Średni M-40 – 20 | | 8,4 | 20 | 00:16:47 |
94 / 19 | 1509 | ŁABUZEK Barbara | Kraków | brak | Bieg Średni K-20 – 3 | | 8,4 | 3 | 00:16:49 |
95 | 1985 | NAMYŚLAK Rafał | KĘDZIERZYN-KOŹLE | | Bieg Średni M-40 – 21 | | 8,3 | 21 | 00:17:10 |
96 | 1205 | PAWLIK Michal | KRAKOW | MORELOWE | Bieg Średni M-30 – 38 | | 8,3 | 38 | 00:17:13 |
97 | 1613 | FRANKIEWICZ Jakub | Kraków | brak | Bieg Średni M-40 – 22 | | 8,3 | 22 | 00:17:21 |
98 | 1098 | MAKIEL Krzysztof | KRAKÓW | DALEKO JESZCZE? | Bieg Średni M-30 – 39 | | 8,3 | 39 | 00:17:29 |
99 | 1104 | HANARZ Jacek | ZIELONKI | | Bieg Średni M-40 – 23 | | 8,3 | 23 | 00:17:32 |
100 | 1024 | JOB Mateusz | KRAKÓW | GASROMEDICA | Bieg Średni M-30 – 40 | | 8,3 | 40 | 00:17:34 |
101 | 1102 | PRZEWOŹNIK Adam | KOCMYRZÓW | | Bieg Średni M-30 – 41 | | 8,3 | 41 | 00:17:34 |
102 / 20 | 1014 | MAŁKOWSKA Katarzyna | KRAKÓW | | Bieg Średni K-20 – 4 | | 8,3 | 4 | 00:17:39 |
103 | 1159 | PAW Marek | BEŁCHATÓW | KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW | Bieg Średni M-40 – 24 | | 8,3 | 24 | 00:17:39 |
104 | 1832 | KUDŁA Grzegorz | WIELICZKA | | Bieg Średni M-40 – 25 | | 8,3 | 25 | 00:17:47 |
105 | 1194 | KOWALCZYK Grzegorz | GLIWICE | BIEGAJ Z TRENERAMI | Bieg Średni M-40 – 26 | | 8,3 | 26 | 00:17:52 |
106 | 1226 | ŚWIDER Andrzej | RABKA | AN-REN TEAM | Bieg Średni M-40 – 27 | | 8,3 | 27 | 00:17:56 |
107 | 1833 | FALISZEWSKI Sebastian | ŁÓDŹ | | Bieg Średni M-40 – 28 | | 8,3 | 28 | 00:17:59 |
108 | 1112 | SWOBODA Sebastian | KRAKÓW | REHAORTOPEDICA | Bieg Średni M-30 – 42 | | 8,3 | 42 | 00:18:06 |
109 | 1512 | BOŁOZ Dariusz | SKAWINA | RODZINA | Bieg Średni M-40 – 29 | | 8,2 | 29 | 00:18:11 |
110 | 1016 | LEŚNIK Tomasz | NOWY SĄCZ | | Bieg Średni M-30 – 43 | | 8,3 | 43 | 00:18:14 |
111 / 21 | 1818 | FICEK Izabela | ŚWINNA | | Bieg Średni K-20 – 5 | | 8,2 | 5 | 00:18:19 |
112 | 1914 | ILAVSKY Igor | POPRAD | | Bieg Średni M-40 – 30 | | 8,3 | 30 | 00:18:24 |
113 / 22 | 1904 | MACHALICA Agnieszka | RADZIONKÓW | | Bieg Średni K-30 – 6 | | 8,3 | 6 | 00:18:27 |
114 / 23 | 1087 | SKONECZNA Magdalena | KRAKOW | DALEKO JESZCZE? | Bieg Średni K-20 – 6 | | 8,2 | 6 | 00:18:30 |
115 / 24 | 1217 | TOPORKIEWICZ Anna | KRAKOW | CISCO KRAKOW RUNNING TEAM | Bieg Średni K-30 – 7 | | 8,2 | 7 | 00:18:39 |
116 | 1043 | MICHNIEWSKI Piotr | KRAKÓW | WINIOBERO TEAM | Bieg Średni M-30 – 44 | | 8,2 | 44 | 00:19:00 |
117 | 1084 | SIERADZKI Dariusz | GLIWICE | BIEGAJ Z TRENERAMI | Bieg Średni M-30 – 45 | | 8,1 | 45 | 00:19:02 |
118 | 1243 | KAFEL Maciej | KRAKÓW | | Bieg Średni M-30 – 46 | | 8,1 | 46 | 00:19:15 |
119 | 1176 | LISOWSKI Jacek | DĄBROWICA | BANDA GRUDNIA | Bieg Średni M-40 – 31 | | 8,1 | 31 | 00:19:46 |
120 | 1804 | JOŃCZYK Marcin | KRAKÓW | KLUB SPORTOWY HAJIME | Bieg Średni M-40 – 32 | | 8,1 | 32 | 00:20:05 |
121 | 1065 | MALITA Piotr | KRAKÓW | | Bieg Średni M-50 – 4 | | 8 | 4 | 00:20:10 |
122 / 25 | 1999 | WALERJAN-RUSEK Agnieszka | KRAKÓW | | Bieg Średni K-30 – 8 | | 8 | 8 | 00:20:19 |
123 | 1031 | SMOLARCZYK Michał | GLIWICE | SMOLARCZYK | Bieg Średni M-30 – 47 | | 8 | 47 | 00:20:23 |
124 | 1089 | POPIEL Artur | GLIWICE | | Bieg Średni M-40 – 33 | | 8 | 33 | 00:20:25 |
125 | 1998 | GRZEGOREK Łukasz | TENCZYNEK | | Bieg Średni M-20 – 15 | | 8 | 15 | 00:20:25 |
126 | 1712 | MYNARSKI Damian | JANOWICE | | Bieg Średni M-20 – 16 | | 8 | 16 | 00:20:27 |
127 | 1042 | BARCZYK Mateusz | WOLBROM | WOLBROM TEAM | Bieg Średni M-30 – 48 | | 8 | 48 | 00:20:35 |
128 / 26 | 1072 | WALKOWIAK Iwona | KRAKÓW | | Bieg Średni K-30 – 9 | | 8 | 9 | 00:20:38 |
129 / 27 | 1107 | NAWARA Katarzyna | WEGRZCE | | Bieg Średni K-20 – 7 | | 7,9 | 7 | 00:21:07 |
130 / 28 | 1004 | DZIEDZINIEWICZ Agnieszka | KRAKÓW | ITMBW KRAKÓW | Bieg Średni K-40 – 9 | | 7,9 | 9 | 00:21:08 |
131 | 1005 | DZIEDZINIEWICZ Waldemar | KRAKÓW | ITMBW KRAKÓW | Bieg Średni M-40 – 34 | | 7,9 | 34 | 00:21:09 |
132 / 29 | 1101 | BOBER Daria | KRAKÓW | | Bieg Średni K-30 – 10 | | 7,9 | 10 | 00:21:28 |
133 | 1063 | GRELA Sławomir | ZAWIERCIE | | Bieg Średni M-50 – 5 | | 7,9 | 5 | 00:21:36 |
134 / 30 | 1518 | JABŁOŃSKA Izabela | KATOWICE | brak | Bieg Średni K-30 – 11 | | 7,8 | 11 | 00:21:41 |
135 | 1910 | LACHOWICZ Kuba | LIBERTÓW | | Bieg Średni M-J – 1 | | 7,9 | 1 | 00:21:46 |
136 | 1061 | MARCHEWKA Andrzej | KRAKÓW (1972) | CROSSFIT PT6 | Bieg Średni M-40 – 35 | | 7,8 | 35 | 00:21:48 |
137 | 1175 | PITUCH Przemysław | TENCZYNEK | BIEGAM DLA FRAJDY | Bieg Średni M-40 – 36 | | 7,8 | 36 | 00:22:05 |
138 | 1819 | KNAPIK Przemyslaw | KRAKOW | | Bieg Średni M-30 – 49 | | 7,8 | 49 | 00:22:27 |
139 | 1141 | LATAŁA Jarosław | KRAKÓW | BBL KRAKÓW | Bieg Średni M-50 – 6 | | 7,7 | 6 | 00:22:45 |
140 | 1506 | KOŁODZIEJCZYK Paweł | Kraków | brak | Bieg Średni M-40 – 37 | | 7,7 | 37 | 00:22:47 |
141 | 1124 | GEUKENS Peter | TESSENDERLO | | Bieg Średni M-30 – 50 | | 7,7 | 50 | 00:22:52 |
142 / 31 | 1086 | KRUPA Anna | KRAKÓW | HUSARIA RACE TEAM | Bieg Średni K-30 – 12 | | 7,8 | 12 | 00:22:58 |
143 | 1816 | KOŚCIEŃ Jerzy | TARNÓW | SHRIMPFAN.PL | Bieg Średni M-30 – 51 | | 7,7 | 51 | 00:23:02 |
144 | 1116 | GEUKENS Geert | KRAKOW | EUROCLEAR RUNNING TEAM | Bieg Średni M-30 – 52 | | 7,7 | 52 | 00:23:08 |
145 | 1805 | PIETRUSZKA Dariusz | WARSZAWA | | Bieg Średni M-30 – 53 | | 7,7 | 53 | 00:23:24 |
146 | 1905 | FILIPEK Przemysław | JAWORZNO | PARKRUN | Bieg Średni M-30 – 54 | | 7,6 | 54 | 00:23:56 |
147 / 32 | 1211 | CZUBA-LATOŃ Maria | ŁABOWA | CHARTY Z POŁUDNIA | Bieg Średni K-30 – 13 | | 7,6 | 13 | 00:24:01 |
148 / 33 | 1017 | MACHETA Patrycja | NOWY SĄCZ | | Bieg Średni K-20 – 8 | | 7,6 | 8 | 00:24:03 |
149 | 1224 | LITWIN Sławomir | SOSNOWIEC | #NAZWA? | Bieg Średni M-40 – 38 | | 7,6 | 38 | 00:24:03 |
150 / 34 | 1126 | PIASKOWY Kamila | LIMANOWA | | Bieg Średni K-30 – 14 | | 7,6 | 14 | 00:24:10 |
151 | 1238 | ŻURAWSKI Marek | KĘDZIERZYN-KOŹLE | | Bieg Średni M-30 – 55 | | 7,6 | 55 | 00:24:14 |
152 | 1207 | SKOCZYLAS Jerzy | KRAKÓW | WKURW_TEAM | Bieg Średni M-40 – 39 | | 7,5 | 39 | 00:24:23 |
153 / 35 | 1834 | GŁUSZAK Nicole | KRAKÓW | REAL GIRLS TEAM | Bieg Średni K-20 – 9 | | 7,5 | 9 | 00:24:28 |
154 | 1132 | MARZEC Artur | WIELICZKA | RUN4FUN | Bieg Średni M-40 – 40 | | 7,5 | 40 | 00:24:36 |
155 | 1501 | MŁOTEK ARTUR | KRAKÓW | | Bieg Średni M-40 – 41 | | 7,6 | 41 | 00:24:39 |
156 | 1103 | KUBATY Bartosz | KRAKÓW | SHELL KRAKÓW | Bieg Średni M-30 – 56 | | 7,5 | 56 | 00:24:45 |
157 / 36 | 1088 | POPIEL Adriana | GLIWICE | | Bieg Średni K-30 – 15 | | 7,5 | 15 | 00:24:47 |
158 / 37 | 1826 | WYPYCH Agnieszka | KRAKÓW | | Bieg Średni K-40 – 10 | | 7,6 | 10 | 00:24:56 |
159 / 38 | 1023 | KOSSAK Magda | KRAKÓW | GASROMEDICA | Bieg Średni K-30 – 16 | | 7,5 | 16 | 00:25:13 |
160 | 1190 | WIKTORSKI Krzysztof | SKAŁA | | Bieg Średni M-40 – 42 | | 7,5 | 42 | 00:25:21 |
161 | 1837 | KAFEL Jakub | KRAKÓW | | Bieg Średni M-20 – 17 | | 7,5 | 17 | 00:25:22 |
162 / 39 | 1117 | MALCZEWSKA Magdalena | KRAKÓW | EUROCLEAR RUNNING TEAM | Bieg Średni K-30 – 17 | | 7,5 | 17 | 00:25:23 |
163 / 40 | 1803 | BALIŃSKA-SANOCKA Aneta | ZABRZE | | Bieg Średni K-40 – 11 | | 7,5 | 11 | 00:25:35 |
164 / 41 | 1013 | MAJEWSKA Renata | WODZISLAW SL | WAB | Bieg Średni K-40 – 12 | | 7,5 | 12 | 00:25:44 |
165 / 42 | 1085 | ŻELICHOWSKA Izabela | KĘTY | KĘCKIE HARPAGANY | Bieg Średni K-40 – 13 | | 7,4 | 13 | 00:25:48 |
166 / 43 | 1181 | BOCHEŃSKA Katarzyna | KRAKÓW | | Bieg Średni K-30 – 18 | | 7,5 | 18 | 00:25:49 |
167 / 44 | 1058 | GLIŃSKA Olga | KRAKÓW | ACAR TEAM | Bieg Średni K-30 – 19 | | 7,4 | 19 | 00:26:03 |
168 | 1037 | ŻELAZKO Rafał | KRAKÓW | | Bieg Średni M-30 – 57 | | 7,4 | 57 | 00:26:06 |
169 / 45 | 1193 | POGORZELSKA Alina | LESZCZYNY | DB LESZCZYNY | Bieg Średni K-40 – 14 | | 7,4 | 14 | 00:26:17 |
170 / 46 | 1240 | BAHR Marzena | KRAKÓW | NOWA HUTA TEAM | Bieg Średni K-30 – 20 | | 7,3 | 20 | 00:26:35 |
171 | 1161 | MASZCZYK Andrzej | KRAKÓW | | Bieg Średni M-40 – 43 | | 7,3 | 43 | 00:26:41 |
172 | 1835 | RADWAŃSKI Jerzy michał | ŁAPSZE NIŻNE | GRUPA SPOD BRANISKA | Bieg Średni M-30 – 58 | | 7,4 | 58 | 00:26:41 |
173 | 1131 | TOKARSKI Rafał | KRAKÓW | | Bieg Średni M-40 – 44 | | 7,3 | 44 | 00:26:45 |
174 / 47 | 1160 | MASZCZYK Dorota | KRAKÓW | | Bieg Średni K-40 – 15 | | 7,3 | 15 | 00:26:49 |
175 / 48 | 1988 | SIKORA Bożena | DĄBROWA GÓRNICZA | SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE | Bieg Średni K-30 – 21 | | 7,3 | 21 | 00:26:52 |
176 | 1142 | GRZYB Sławek | WADOWICE | EKSPEDYCJA MRÓWKA | Bieg Średni M-40 – 45 | | 7,4 | 45 | 00:27:21 |
177 | 1077 | OŚMIAŁOWSKI Wojciech | KRAKÓW | | Bieg Średni M-30 – 59 | | 7,3 | 59 | 00:27:21 |
178 / 49 | 1143 | LACH Agnieszka | WADOWICE | EKSPEDYCJA MRÓWKA | Bieg Średni K-40 – 16 | | 7,4 | 16 | 00:27:21 |
179 | 1012 | GOŁĘBIOWSKI Jacek | MICHAŁOWICE | GOŁĘBIE | Bieg Średni M-40 – 46 | | 7,3 | 46 | 00:27:29 |
180 | 1082 | TENTSZERT Piotr | KRAKÓW | PKP S.A | Bieg Średni M-20 – 18 | | 7,3 | 18 | 00:27:36 |
181 | 1214 | JANIAK Mariusz | KRAKÓW | CISCO KRAKOW RUNNING TEAM | Bieg Średni M-30 – 60 | | 7,2 | 60 | 00:27:44 |
182 | 1145 | SEWERYN Michał | SKAŁA | (NIE) DZIELNI BIEGACZE | Bieg Średni M-30 – 61 | | 7,3 | 61 | 00:27:46 |
183 | 1810 | RANDAK Marek | BĘDZIN | ELEKTRYKA SPORT TEAM | Bieg Średni M-40 – 47 | | 7,3 | 47 | 00:27:53 |
184 / 50 | 1195 | PLATA Agnieszka | KRAKÓW | RUN4FUN | Bieg Średni K-40 – 17 | | 7,2 | 17 | 00:27:59 |
185 / 51 | 1083 | SIERADZKA Agnieszka | GLIWICE | BIEGAJ Z TRENERAMI | Bieg Średni K-30 – 22 | | 7,2 | 22 | 00:28:03 |
186 | 1186 | VAN DE WALLE Adrien | KRAKOW | TST SABRE | Bieg Średni M-30 – 62 | | 7,2 | 62 | 00:28:05 |
187 | 1820 | TRZCIONKA Mirosław | KATOWICE | PROFI AUTO TEAM | Bieg Średni M-30 – 63 | | 7,2 | 63 | 00:28:10 |
188 | 1168 | PILCH Łukasz | KRAKÓW | ABB BS RUNNING TEAM | Bieg Średni M-30 – 64 | | 7,2 | 64 | 00:28:19 |
189 / 52 | 1206 | KWASEK-PAWLIK Anna | KRAKOW | MORELOWE | Bieg Średni K-30 – 23 | | 7,2 | 23 | 00:28:23 |
190 | 1007 | STARZYK Jacek | OLKUSZ | | Bieg Średni M-50 – 7 | | 7,2 | 7 | 00:28:26 |
191 | 1130 | KASPERCZYK Adrian | KRAKÓW | TEAM PRESTO | Bieg Średni M-J – 2 | | 7,2 | 2 | 00:28:33 |
192 | 1062 | SANOCKI Jacek | ZABRZE | | Bieg Średni M-40 – 48 | | 7,2 | 48 | 00:28:35 |
193 / 53 | 1235 | MAMUSZKA Magdalena | LISIA GÓRA | | Bieg Średni K-20 – 10 | | 7,2 | 10 | 00:28:41 |
194 | 1200 | KUĆMA Piotr | JANKÓWKA | | Bieg Średni M-30 – 65 | | 7,1 | 65 | 00:28:54 |
195 / 54 | 1987 | ZARĘBSKA Ewa | KRAKÓW | | Bieg Średni K-20 – 11 | | 7,2 | 11 | 00:28:56 |
196 / 55 | 1128 | MICHAŁKOWSKA Magdalena | CHRZANÓW | | Bieg Średni K-30 – 24 | | 7,2 | 24 | 00:29:04 |
197 | 1081 | WOŁOS Marcin | BOCHNIA | | Bieg Średni M-30 – 66 | | 7,1 | 66 | 00:29:09 |
198 / 56 | 1198 | TRELA Aniela | LESZCZYNY | DB LESZCZYNY | Bieg Średni K-40 – 18 | | 7,2 | 18 | 00:29:13 |
199 | 1199 | TRELA Mirosław | LESZCZYNY | DB LESZCZYNY | Bieg Średni M-40 – 49 | | 7,2 | 49 | 00:29:14 |
200 | 1113 | WOJTAS Kamil | KRAKÓW | EUROCLEAR RUNNING TEAM | Bieg Średni M-20 – 19 | | 7,1 | 19 | 00:29:15 |
201 | 1046 | KOCOŃ Piotr | ZIELONKI | | Bieg Średni M-40 – 50 | | 7,2 | 50 | 00:29:16 |
202 | 1169 | GRUCHAŁA Łukasz | ŁÓDŹ | | Bieg Średni M-20 – 20 | | 7,1 | 20 | 00:29:18 |
203 | 1121 | PAŁUBSKI Andrzej | KRAKÓW | TECHGIS | Bieg Średni M-30 – 67 | | 7,1 | 67 | 00:29:21 |
204 / 57 | 1807 | SANOCKA Dorota | ZABRZE | | Bieg Średni K-40 – 19 | | 7,1 | 19 | 00:29:23 |
205 | 1100 | OKARMUS Radosław | KRAKÓW | | Bieg Średni M-30 – 68 | | 7,1 | 68 | 00:29:28 |
206 | 1182 | CZEKAJ Jakub | RADOM | | Bieg Średni M-20 – 21 | | 7,1 | 21 | 00:29:41 |
207 / 58 | 1519 | SAVSKA Ilona | kRAKÓW | brak | Bieg Średni K-30 – 25 | | 7,1 | 25 | 00:29:46 |
208 | 1709 | WĘGRZYNOWSKI Marcin | JEDLNIA-LETNISKO | | Bieg Średni M-30 – 69 | | 7,1 | 69 | 00:29:54 |
209 | 1815 | ŚWIERCZEWSKI Jan | SOSNOWIEC | W POGONI ZA DUCHEM | Bieg Średni M-J – 3 | | 7,1 | 3 | 00:30:02 |
210 / 59 | 1228 | PRALAT Beata | WIEDEN | | Bieg Średni K-40 – 20 | | 7 | 20 | 00:30:29 |
211 / 60 | 1973 | MISIOŁEK Sylwia | KRAKÓW | | Bieg Średni K-20 – 12 | | 7 | 12 | 00:30:49 |
212 / 61 | 1505 | BARAN BEATA | | | Bieg Średni K-50 – 2 | | 7 | 2 | 00:30:59 |
213 / 62 | 1704 | MAZUR Joanna | KRAKÓW | | Bieg Średni K-30 – 26 | | 7 | 26 | 00:31:02 |
214 / 63 | 1118 | BUCZEK Kamila | KRAKOW | EUROCLEAR RUNNING TEAM | Bieg Średni K-20 – 13 | | 7 | 13 | 00:31:15 |
215 | 1167 | MADEJ Marcin | KRAKÓW | | Bieg Średni M-30 – 70 | | 6,9 | 70 | 00:31:20 |
216 / 64 | 1237 | MAJ Martyna | WARSZAWA | | Bieg Średni K-20 – 14 | | 7 | 14 | 00:31:26 |
217 / 65 | 1831 | WŁOCH Aneta | WARSZAWA | | Bieg Średni K-20 – 15 | | 6,9 | 15 | 00:31:30 |
218 / 66 | 1508 | KAMIŃSKA Beata | Wałbrzych | brak | Bieg Średni K-50 – 3 | | 6,9 | 3 | 00:31:31 |
219 | 1034 | BUJAK Dariusz | NOWY TARG | WATAHA | Bieg Średni M-50 – 8 | | 7 | 8 | 00:31:33 |
220 / 67 | 1153 | POTĘPA Edyta | KRAKÓW | | Bieg Średni K-40 – 21 | | 6,9 | 21 | 00:31:39 |
221 | 1180 | JAGLARZ Adrian | KRAKÓW | (NIE) DZIELNI BIEGACZE | Bieg Średni M-J – 4 | | 7 | 4 | 00:31:47 |
222 | 1191 | KUFLIK Mirosław | NAWOJOWA GÓRA | MIROSŁAW KUFLIK KUFEL | Bieg Średni M-50 – 9 | | 6,9 | 9 | 00:31:56 |
223 | 1808 | BULARZ Leszek | SKAWINA | | Bieg Średni M-40 – 51 | | 6,9 | 51 | 00:32:10 |
224 / 68 | 1507 | ORLIK Monika | Kraków | brak | Bieg Średni K-40 – 22 | | 6,9 | 22 | 00:32:18 |
225 / 69 | 1232 | BINASIK Agnieszka | KATOWICE | | Bieg Średni K-40 – 23 | | 6,9 | 23 | 00:32:21 |
226 | 1972 | MIRECKI Adam | KRAKÓW | | Bieg Średni M-20 – 22 | | 6,9 | 22 | 00:32:36 |
227 | 1711 | MICHALIK Zygmunt | PODŁĘŻE | | Bieg Średni M-40 – 52 | | 6,8 | 52 | 00:32:42 |
228 / 70 | 1221 | MATUSIAK Katarzyna | KĘTY | | Bieg Średni K-20 – 16 | | 6,9 | 16 | 00:32:43 |
229 / 71 | 1504 | POCHWAŁA JUSTYNA | | | Bieg Średni K-30 – 27 | | 6,8 | 27 | 00:33:00 |
230 / 72 | 1185 | SMUŁA Ewa | KRAKÓW | | Bieg Średni K-30 – 28 | | 6,8 | 28 | 00:33:06 |
231 | 1033 | HULL Slawomir | DABROWA | | Bieg Średni M-30 – 71 | | 6,8 | 71 | 00:33:20 |
232 | 1038 | JANKOWSKI Michał | WARSZAWA | SKS12 JADZIA | Bieg Średni M-40 – 53 | | 6,8 | 53 | 00:33:20 |
233 | 1139 | STANEK Adrian | SKAŁA | (NIE) DZIELNI BIEGACZE | Bieg Średni M-20 – 23 | | 6,8 | 23 | 00:33:27 |
234 / 73 | 1825 | ZADROŻNA Ania | OTRĘBUSY | | Bieg Średni K-30 – 29 | | 6,8 | 29 | 00:33:45 |
235 / 74 | 1981 | WRÓBLEWSKA-GAWEŁ Agnieszka | KRAKÓW | | Bieg Średni K-40 – 24 | | 6,7 | 24 | 00:33:50 |
236 / 75 | 1110 | SZCZEPANIK Marta | KRAKÓW | | Bieg Średni K-40 – 25 | | 6,8 | 25 | 00:34:07 |
237 / 76 | 1001 | ZDEB Barbara | ZABRZE | NIGHT RUNNERS ZABRZE | Bieg Średni K-30 – 30 | | 6,8 | 30 | 00:34:09 |
238 / 77 | 1502 | KNAPEK KATARZYNA | ŻYWIEC | | Bieg Średni K-20 – 17 | | 6,7 | 17 | 00:34:11 |
239 / 78 | 1836 | BRAUNOHLER Loren | KRAKOW | IWAK | Bieg Średni K-30 – 31 | | 6,7 | 31 | 00:34:21 |
240 / 79 | 1178 | SOBCZAK Dorota | KLUCZE | OLKUSZBIEGA | Bieg Średni K-30 – 32 | | 6,7 | 32 | 00:34:22 |
241 / 80 | 1183 | ZYCHOWICZ Anna | KRAKÓW | | Bieg Średni K-30 – 33 | | 6,7 | 33 | 00:34:35 |
242 / 81 | 1514 | WÓJCIK - PYRĆ Katarzyna | Kraków | brak | Bieg Średni K-30 – 34 | | 6,7 | 34 | 00:34:45 |
243 | 1071 | KOPEĆ Bartłomiej | KRAKÓW | | Bieg Średni M-30 – 72 | | 6,6 | 72 | 00:34:59 |
244 | 1091 | KOWALIK Andrzej | SIEDLISZOWICE | GUPOTA NA ŚWIECIE | Bieg Średni M-40 – 54 | | 6,7 | 54 | 00:35:00 |
245 | 1201 | KOWALIK Wojciech | SIEDLISZOWICE | GUPOTA NA ŚWIECIE | Bieg Średni M-40 – 55 | | 6,7 | 55 | 00:35:01 |
246 | 1979 | NAŁĘCZ Janusz | SZCZECIN | AKTYWNA STRONA ŻYCIA | Bieg Średni M-40 – 56 | | 6,7 | 56 | 00:35:16 |
247 | 1120 | LEPICH Jacek | BYTOM | MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA | Bieg Średni M-30 – 73 | | 6,6 | 73 | 00:35:42 |
248 / 82 | 1174 | ŻUREK Patrycja | KRAKÓW | | Bieg Średni K-30 – 35 | | 6,6 | 35 | 00:35:46 |
249 | 1179 | PIERÓG Bogusław | KRAKÓW | (NIE) DZIELNI BIEGACZE | Bieg Średni M-50 – 10 | | 6,6 | 10 | 00:36:09 |
250 | 1129 | OTRĘBSKI Tomasz | ZABORZE | | Bieg Średni M-40 – 57 | | 6,6 | 57 | 00:36:20 |
251 / 83 | 3029 | CYRAN Katarzyna | KRAKOW | SHELL SBO KRAKÓW | Bieg Średni K-20 – 18 | | 6,5 | 18 | 00:36:57 |
252 / 84 | 1148 | SEREDYKA Aleksandra | BOLEŚCICE | | Bieg Średni K-40 – 26 | | 6,6 | 26 | 00:36:57 |
253 / 85 | 1510 | WIŚNIEWSKA Beata | WARSZAWA | MAMBA | Bieg Średni K-40 – 27 | | 6,5 | 27 | 00:37:04 |
254 | 1196 | OGAR Piotr | KRAKÓW | | Bieg Średni M-30 – 74 | | 6,5 | 74 | 00:37:24 |
255 | 1134 | LITWIN Arkadiusz | WĘGRZCE WIELKIE | DRUG-ONY | Bieg Średni M-30 – 75 | | 6,5 | 75 | 00:37:33 |
256 | 1806 | SZĘSZOŁ Marcin | KRAKÓW | | Bieg Średni M-30 – 76 | | 6,5 | 76 | 00:37:39 |
257 / 86 | 1233 | SANECKA Katarzyna | KRAKÓW | BEFIT24TEAM | Bieg Średni K-50 – 4 | | 6,5 | 4 | 00:37:53 |
258 / 87 | 1241 | URYGA Dominika | KRAKÓW | brak | Bieg Średni K-30 – 36 | | 6,5 | 36 | 00:37:53 |
259 | 1244 | BUJAK Olaf | KRAKÓW | | Bieg Średni M-30 – 77 | | 6,4 | 77 | 00:37:58 |
260 / 88 | 1822 | OBAJTEK Magdalena | MYŚLENICE | FRAJDA | Bieg Średni K-30 – 37 | | 6,4 | 37 | 00:38:01 |
261 / 89 | 1830 | KACZKOWSKA Karolina | MYŚLENICE | FRAJDA | Bieg Średni K-20 – 19 | | 6,4 | 19 | 00:38:02 |
262 | 1231 | WOSZCZEK Jakub | SUŁOSZOWA | | Bieg Średni M-20 – 24 | | 6,5 | 24 | 00:38:04 |
263 / 90 | 1234 | DZIEDZIC Ewelina | WIELMOŻA | | Bieg Średni K-20 – 20 | | 6,5 | 20 | 00:38:05 |
264 / 91 | 1986 | NAMYŚLAK-KRAJEWSKA Katarzyna | KĘDZIERZYN-KOŹLE | | Bieg Średni K-40 – 28 | | 6,4 | 28 | 00:38:46 |
265 / 92 | 1048 | FIGUŁA Joanna | KRAKÓW | GASTROMEDICA | Bieg Średni K-30 – 38 | | 6,4 | 38 | 00:39:06 |
266 | 1517 | RYDAROWICZ Robert | wARSZAWA | brak | Bieg Średni M-40 – 58 | | 6,4 | 58 | 00:39:11 |
267 | 1006 | WIĘCKOWSKI Krzysztof | TARNÓW | BIEGAMYDLASPRAWY | Bieg Średni M-30 – 78 | | 6,3 | 78 | 00:39:42 |
268 / 93 | 1821 | LEWICKA Bożena | KĘTY | GONIMY | Bieg Średni K-50 – 5 | | 6,3 | 5 | 00:39:52 |
269 / 94 | 1157 | RYLEWICZ Aleksandra | MYŚLENICE | | Bieg Średni K-20 – 21 | | 6,3 | 21 | 00:39:56 |
270 | 1230 | UCHACZ Paweł | KRAKOW | WŁOCHATE NIEDZWIEDZIE. | Bieg Średni M-30 – 79 | | 6,3 | 79 | 00:40:05 |
271 / 95 | 1824 | BOŻEK Katarzyna | SOSNOWIEC | | Bieg Średni K-30 – 39 | | 6,3 | 39 | 00:40:10 |
272 | 1154 | KAFEL Mariusz | SUŁOSZOWA | PKO BP SA | Bieg Średni M-40 – 59 | | 6,3 | 59 | 00:40:13 |
273 | 1059 | NUNES DOS SANTOS David | KRAKOW | | Bieg Średni M-30 – 80 | | 6,3 | 80 | 00:40:18 |
274 | 1049 | KOMOROWSKI Tomasz | RZESZÓW | | Bieg Średni M-30 – 81 | | 6,3 | 81 | 00:40:42 |
275 / 96 | 1090 | KOMOROWSKA Sylwia | RZESZÓW | | Bieg Średni K-30 – 40 | | 6,3 | 40 | 00:40:42 |
276 / 97 | 1801 | JOP Dorota | SKAWINA | | Bieg Średni K-40 – 29 | | 6,3 | 29 | 00:40:53 |
277 | 1710 | RYMON-LIPIŃSKI Robert | PIŁA | LUBIĘ CHRUŚCIKI | Bieg Średni M-30 – 82 | | 6,2 | 82 | 00:41:41 |
278 | 1220 | MATYSIUK Jakub | KRAKÓW | MOJA DUPECZKA | Bieg Średni M-20 – 25 | | 6,2 | 25 | 00:42:07 |
279 / 98 | 1974 | JANUSZ Anna | KRAKÓW | | Bieg Średni K-20 – 22 | | 6,2 | 22 | 00:42:08 |
280 | 1166 | JANECKI Adam | KRAKÓW | ABM S.A. WYPOSAŻENIE SKLEPÓW | Bieg Średni M-30 – 83 | | 6,2 | 83 | 00:42:15 |
281 | 1827 | JANICZKO Maciek | KRAKÓW | | Bieg Średni M-20 – 26 | | 6,2 | 26 | 00:42:38 |
282 | 1060 | JAMKA Wiesław | SKAWINA | OPTIMA SKAWINA | Bieg Średni M-50 – 11 | | 6,1 | 11 | 00:43:07 |
283 / 99 | 1055 | KADŁUBOWSKA Monika | WADOWICE | | Bieg Średni K-40 – 30 | | 6,1 | 30 | 00:43:59 |
284 | 1215 | JAWORSKI Andrzej | KRAKOW | CISCO KRAKOW RUNNING TEAM | Bieg Średni M-30 – 84 | | 6 | 84 | 00:44:03 |
285 / 100 | 1074 | GARWACKA Beata | NIEPORĘT | | Bieg Średni K-40 – 31 | | 6,1 | 31 | 00:44:06 |
286 / 101 | 1073 | GARWACKA Zuzanna | NIEPORĘT | | Bieg Średni K-20 – 23 | | 6,1 | 23 | 00:44:06 |
287 / 102 | 1814 | ŚWIERCZEWSKA Malgorzata | SOSNOWIEC | W POGONI ZA DUCHEM | Bieg Średni K-40 – 32 | | 6 | 32 | 00:44:48 |
288 / 103 | 1022 | FRAŚ Agnieszka | KRAKÓW | ABM S.A. WYPOSAŻENIE SKLEPÓW | Bieg Średni K-20 – 24 | | 6 | 24 | 00:45:39 |
289 | 1192 | WALCZAK Grzegorz | SUCHY LAS | OCTOPUS TEAM | Bieg Średni M-40 – 60 | | 5,9 | 60 | 00:46:20 |
290 | 1177 | LUDWIKOWSKI Jan | KRAKÓW | NIGHT RUNNERS | Bieg Średni M-30 – 85 | | 5,9 | 85 | 00:46:41 |
291 / 104 | 1911 | PARUCH Paulina | KRAKÓW | | Bieg Średni K-20 – 25 | | 5,8 | 25 | 00:47:48 |
292 | 1210 | NIKLIŃSKI Jakub | KRAKÓW | | Bieg Średni M-J – 5 | | 5,9 | 5 | 00:47:51 |
293 / 105 | 1045 | STANISZEWSKA Ewa | KRAKÓW | RUNNIG PERFORMANCE BBL KRAKÓW | Bieg Średni K-50 – 6 | | 5,8 | 6 | 00:48:13 |
294 | 1829 | ŁĘŻNIAK Arkadiusz | KRAKÓW | PKP S.A | Bieg Średni M-40 – 61 | | 5,8 | 61 | 00:48:32 |
295 / 106 | 1025 | FIUTOWSKA Natalia | LUBLIN | | Bieg Średni K-30 – 41 | | 5,8 | 41 | 00:49:06 |
296 / 107 | 1018 | KOCYŁA Marzena | RUDNIK | | Bieg Średni K-40 – 33 | | 5,8 | 33 | 00:49:06 |
297 / 108 | 1119 | LEPICH Katarzyna | BYTOM | MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA | Bieg Średni K-30 – 42 | | 5,6 | 42 | 00:52:13 |
298 / 109 | 1209 | KOWALCZYK Renata | DZWONO-SIERBOWICE | GUPOTA NA ŚWIECIE | Bieg Średni K-20 – 26 | | 5,2 | 26 | 01:01:36 |
299 / 110 | 1144 | SEWERYN Sylwia | SKAŁA | (NIE) DZIELNI BIEGACZE | Bieg Średni K-30 – 43 | | 5,1 | 43 | 01:02:12 |
300 / 111 | 1146 | TRELA Magdalena | TARNÓW | POKONAJASTME.PL | Bieg Średni K-30 – 44 | | 4,7 | 44 | 01:13:52 |
301 | 1032 | CZARNIAK Andrzej | ZAKOPANE | | Bieg Średni M-60 – 2 | | 4,3 | 2 | 01:24:17 |
302 / 112 | 1026 | KRZYSZTOFEK Monika | CHORZÓW | SAINT-GOBAIN SQUAD | Bieg Średni K-30 – 45 | | 4,2 | 45 | 01:27:34 |