1 | 1104 | BODURKA KRZYSZTOF | NIELEPICE | CRACOVIA 1906 | Bieg Średni M-20 – 1 | 00:47:04 | 13,6 | 1 | 00:00:00 |
2 | 1081 | MAREK DARIUSZ | WIELICZKA | RMD MONTRAIL TEAM | Bieg Średni M-30 – 1 | 00:47:27 | 13,5 | 1 | 00:00:23 |
3 | 1001 | KOSEK PAWEŁ | TYCHY | SPLA TYCHY / WWW.PAWELKOSEK.COM | Bieg Średni M-20 – 2 | 00:50:26 | 12,7 | 2 | 00:03:22 |
4 | 1200 | WILK DARIUSZ | BEDZIN | NIEZRZESZONY | Bieg Średni M-30 – 2 | 00:50:29 | 12,7 | 2 | 00:03:25 |
5 | 1043 | SZMAJDUCH MARIUSZ | MYSŁOWICE | SILESIA RUNNERS CLUB | Bieg Średni M-20 – 3 | 00:53:04 | 12,1 | 3 | 00:06:00 |
6 | 1120 | SENDERSKI PRZEMYSŁAW | PRZYTKOWICE | UKS SOKOLIK PRZYTKOWICE | Bieg Średni M-20 – 4 | 00:53:31 | 12 | 4 | 00:06:27 |
7 | 1175 | DZIEDZIC MARIUSZ | JERZMANOWICE | | Bieg Średni M-30 – 3 | 00:56:15 | 11,4 | 3 | 00:09:11 |
8 | 1170 | PYTEL JANUSZ | SOSNOWIEC | T.G. SOKÓŁ ZAKOPANE | Bieg Średni M-50 – 1 | 00:57:02 | 11,3 | 1 | 00:09:58 |
9 | 5081 | Temecki Grzegorz | Nowy Targ | brak | Bieg Średni M-30 – 4 | 00:57:42 | 11,1 | 4 | 00:10:38 |
10 | 1091 | BODURKA ADAM | ZAKOPANE | | Bieg Średni M-20 – 5 | 00:57:55 | 11,1 | 5 | 00:10:51 |
11 | 1121 | PALUCH MATEUSZ | PRZYTKOWICE | UKS SOKOLIK PRZYTKOWICE | Bieg Średni M-J – 1 | 00:58:17 | 11 | 1 | 00:11:13 |
12 | 1579 | Warski Patryk | Katowice | W Pogoni za Wilkiem | Bieg Średni M-30 – 5 | 00:58:21 | 11 | 5 | 00:11:17 |
13 | 1101 | MYJAK PATRYK | NOWY TARG | | Bieg Średni M-J – 2 | 00:58:55 | 10,9 | 2 | 00:11:51 |
14 | 1168 | DEJAS TOMASZ | MYSŁOWICE | | Bieg Średni M-30 – 6 | 00:59:04 | 10,9 | 6 | 00:12:00 |
15 / 1 | 1123 | ROMANOWICZ EMILIA | SUPRAŚL | | Bieg Średni K-20 – 1 | 01:00:04 | 10,7 | 1 | 00:12:59 |
16 | 1156 | MARECIK GRZEGORZ | LIPNICA MUROWANA | | Bieg Średni M-30 – 7 | 01:01:50 | 10,4 | 7 | 00:14:46 |
17 | 1062 | KUNZ TOMASZ | KRAKÓW | | Bieg Średni M-40 – 1 | 01:02:48 | 10,2 | 1 | 00:15:44 |
18 | 1889 | WASIL SZYMON | WOJKOWICE | SOCIETYJEZUUFAMTOBIE.PL | Bieg Średni M-30 – 8 | 01:03:35 | 10,1 | 8 | 00:16:30 |
19 | 1011 | WRONA DANIEL | GOLKOWICE | | Bieg Średni M-30 – 9 | 01:03:35 | 10,1 | 9 | 00:16:31 |
20 | 1163 | PALEJ PIOTR | JADOWNIKI | | Bieg Średni M-30 – 10 | 01:03:37 | 10,1 | 10 | 00:16:33 |
21 / 2 | 5076 | Jurek Weronika | Przytkowice | UKS SOKOLIK PRZYTKOWICE | Bieg Średni K-20 – 2 | 01:03:45 | 10,1 | 2 | 00:16:41 |
22 | 1023 | ZIOMEK TOMASZ | TARNÓW | RUNSHOP TEAM TARNÓW | Bieg Średni M-20 – 6 | 01:03:52 | 10,1 | 6 | 00:16:48 |
23 | 5097 | Radomski Zbigniew | Bielsko Biała | brak | Bieg Średni M-60 – 1 | 01:03:53 | 10 | 1 | 00:16:49 |
24 | 1074 | GĄDEK ŁUKASZ | WARSZAWA | NN INVESTMENT PARTNERS TFI RUNNING TEAM | Bieg Średni M-30 – 11 | 01:04:33 | 9,9 | 11 | 00:17:29 |
25 | 1148 | FIREK PIOTR | JORDANÓW | UKS DELTA JORDANÓW | Bieg Średni M-30 – 12 | 01:05:27 | 9,8 | 12 | 00:18:23 |
26 | 1059 | HEŁMECKI HENRYK | CHEŁMIEC | | Bieg Średni M-50 – 2 | 01:05:35 | 9,8 | 2 | 00:18:31 |
27 / 3 | 1164 | WILK EDYTA | DĄBROWA GÓRNICZA | | Bieg Średni K-20 – 3 | 01:05:51 | 9,7 | 3 | 00:18:47 |
28 | 1157 | SUCHOJAD MARCIN | OSTRZESZÓW | | Bieg Średni M-30 – 13 | 01:06:24 | 9,7 | 13 | 00:19:20 |
29 | 1015 | MISZTAL RAFAŁ | CHRZANÓW | | Bieg Średni M-40 – 2 | 01:06:48 | 9,6 | 2 | 00:19:44 |
30 | 1044 | ŁABNO RAFAŁ | TARNÓW | | Bieg Średni M-30 – 14 | 01:06:56 | 9,6 | 14 | 00:19:52 |
31 | 1893 | DWORNIK MACIEJ | KRAKÓW | | Bieg Średni M-30 – 15 | 01:06:58 | 9,6 | 15 | 00:19:54 |
32 / 4 | 1155 | PACHURA KINGA | MSZANA DOLNA | CENERIA.PL/GORYONLINE.COM | Bieg Średni K-30 – 1 | 01:07:06 | 9,6 | 1 | 00:20:01 |
33 | 1137 | KUCWAJ MICHAŁ | KRAKÓW | | Bieg Średni M-30 – 16 | 01:07:06 | 9,6 | 16 | 00:20:02 |
34 | 1873 | DZIOBOŃ PIOTR | NOWY TARG | | Bieg Średni M-30 – 17 | 01:08:30 | 9,4 | 17 | 00:21:26 |
35 | 1134 | WISNIEWSKI LESZEK | MODLNICA | | Bieg Średni M-30 – 18 | 01:08:40 | 9,3 | 18 | 00:21:36 |
36 / 5 | 1035 | BOCZKOWSKA JUSTYNA | ZAKOPANE | | Bieg Średni K-40 – 1 | 01:08:43 | 9,3 | 1 | 00:21:38 |
37 | 102 | Chodniewicz Michał | WARSZAWA | brak | Bieg Średni M-30 – 19 | 01:08:46 | 9,3 | 19 | 00:21:42 |
38 | 1090 | PAJĄK WOJCIECH | BIEŃKÓWKA | | Bieg Średni M-20 – 7 | 01:08:50 | 9,3 | 7 | 00:21:46 |
39 / 6 | 1584 | Biedroń Ewelina | Limanowa | brak | Bieg Średni K-30 – 2 | 01:09:03 | 9,3 | 2 | 00:21:59 |
40 | 5079 | Stefańczyk Artur | Kraków | ZABIERZÓW BIEGA | Bieg Średni M-30 – 20 | 01:09:07 | 9,3 | 20 | 00:22:03 |
41 | 1887 | DONIEC MARIUSZ | KRAKÓW | | Bieg Średni M-30 – 21 | 01:09:57 | 9,2 | 21 | 00:22:53 |
42 | 1143 | MUŁKA TADEUSZ | KRAKÓW | | Bieg Średni M-40 – 3 | 01:09:59 | 9,2 | 3 | 00:22:55 |
43 | 1049 | WOJSA PIOTR | WEGRZCE WIELKIE | | Bieg Średni M-30 – 22 | 01:10:15 | 9,1 | 22 | 00:23:11 |
44 | 1072 | LURANC PAWEŁ | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | GETRUN | Bieg Średni M-30 – 23 | 01:10:16 | 9,1 | 23 | 00:23:12 |
45 | 1159 | BODURKA ZBIGNIEW | ZAKOPANE | | Bieg Średni M-50 – 3 | 01:10:25 | 9,1 | 3 | 00:23:21 |
46 / 7 | 1056 | SUROWIEC KARINA | KRAKÓW | HUSARIA RACE TEAM | Bieg Średni K-30 – 3 | 01:10:26 | 9,1 | 3 | 00:23:22 |
47 / 8 | 1029 | BEZKOROWAJNY JOANNA | SIEPRAW | M&C | Bieg Średni K-20 – 4 | 01:10:33 | 9,1 | 4 | 00:23:29 |
48 | 1142 | NAWORYTA WOJCIECH | KRAKÓW | GONIĄCY KRÓLICZKA | Bieg Średni M-40 – 4 | 01:10:41 | 9,1 | 4 | 00:23:37 |
49 | 1138 | JAGLARZ JAROSŁAW | BOBROWNIKI | VILAMALIA | Bieg Średni M-50 – 4 | 01:10:49 | 9,1 | 4 | 00:23:45 |
50 / 9 | 1002 | FIREK ALEKSANDRA | JORDANÓW | UKS DELTA JORDANÓW | Bieg Średni K-30 – 4 | 01:11:06 | 9 | 4 | 00:24:02 |
51 | 955 | Nalepka Piotr | TARNÓW | brak | Bieg Średni M-30 – 24 | 01:11:26 | 9 | 24 | 00:24:22 |
52 | 1010 | ZAMOJSKI BOGUMIŁ | KRAKÓW | BEZET RUNNERS | Bieg Średni M-40 – 5 | 01:11:30 | 9 | 5 | 00:24:26 |
53 | 1012 | HODUŃ ZDZISŁAW | KRAKÓW | | Bieg Średni M-40 – 6 | 01:11:36 | 9 | 6 | 00:24:32 |
54 / 10 | 1048 | SMĘTKIEWICZ ALEKSANDRA | KRAKÓW | | Bieg Średni K-20 – 5 | 01:11:44 | 8,9 | 5 | 00:24:40 |
55 | 1075 | IWAŃSKI JÓZEF | KRAPKOWICE | | Bieg Średni M-60 – 2 | 01:11:51 | 8,9 | 2 | 00:24:46 |
56 / 11 | 1086 | CZUBERNAT ANNA | NOWY TARG | HI FITNESS | Bieg Średni K-20 – 6 | 01:12:09 | 8,9 | 6 | 00:25:05 |
57 | 1076 | GOLARA MARIUSZ | KRAKÓW | | Bieg Średni M-20 – 8 | 01:12:11 | 8,9 | 8 | 00:25:07 |
58 | 1024 | STĘPIŃSKI MIROSŁAW | GRYFICE | RUNGRYF GRYFICE | Bieg Średni M-30 – 25 | 01:12:13 | 8,9 | 25 | 00:25:09 |
59 | 1131 | KIEŁTYKA MARCIN | MODLNICA | HUSARIA RACE TEAM | Bieg Średni M-30 – 26 | 01:12:17 | 8,9 | 26 | 00:25:13 |
60 | 1580 | Wilk Krzysztof | Kraków | brak | Bieg Średni M-40 – 7 | 01:12:27 | 8,9 | 7 | 00:25:23 |
61 | 1105 | JAROSZ MAREK | SKAWINA | CALLCENTER.PL | Bieg Średni M-20 – 9 | 01:12:27 | 8,9 | 9 | 00:25:23 |
62 | 1073 | ZYCH RAFAŁ | WARSZAWA | | Bieg Średni M-30 – 27 | 01:13:05 | 8,8 | 27 | 00:26:01 |
63 | 1009 | PORC DAMIAN | DĄBROWA GÓRNICZA | | Bieg Średni M-20 – 10 | 01:13:05 | 8,8 | 10 | 00:26:01 |
64 | 1117 | KASPRZYK RADOSŁAW | DULOWA | NIEZRZESZONY | Bieg Średni M-20 – 11 | 01:13:10 | 8,8 | 11 | 00:26:06 |
65 | 1141 | GĄTKIEWICZ PAWEŁ | KRAKÓW | | Bieg Średni M-30 – 28 | 01:13:15 | 8,8 | 28 | 00:26:11 |
66 | 1884 | GUTOWSKI ŁUKASZ | SOŚNICOWICE | BARAN ZE SZCZYRKU | Bieg Średni M-20 – 12 | 01:13:20 | 8,8 | 12 | 00:26:16 |
67 | 1064 | FILICIAK MICHAŁ | KRAKÓW | PACIFIC BEACH LA JOLLA SD | Bieg Średni M-30 – 29 | 01:13:22 | 8,8 | 29 | 00:26:17 |
68 / 12 | 5088 | Stolarczyk Dagmara | Zakopane | TCE BUGTEAM | Bieg Średni K-20 – 7 | 01:13:44 | 8,7 | 7 | 00:26:40 |
69 / 13 | 1583 | Mól Ewa | Limanowa | brak | Bieg Średni K-30 – 5 | 01:13:47 | 8,7 | 5 | 00:26:43 |
70 / 14 | 1111 | PAŁUZEWICZ EWA | NOWY SĄCZ | | Bieg Średni K-40 – 2 | 01:13:48 | 8,7 | 2 | 00:26:43 |
71 | 1089 | BOCHACZYK GRZEGORZ | PODWILK | | Bieg Średni M-20 – 13 | 01:14:34 | 8,6 | 13 | 00:27:30 |
72 | 1882 | MAZUR GRZEGORZ | SKAWICA | | Bieg Średni M-20 – 14 | 01:14:43 | 8,6 | 14 | 00:27:39 |
73 | 1047 | KWIECIEŃ MARCIN | CHRZANÓW | W BIEGU | Bieg Średni M-30 – 30 | 01:14:52 | 8,6 | 30 | 00:27:48 |
74 | 1877 | KWIATKOWSKI JAKUB | KRAKÓW | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Bieg Średni M-30 – 31 | 01:15:07 | 8,5 | 31 | 00:28:03 |
75 / 15 | 1108 | AKSAMIT SZUŁAKIEWICZ AGNIESZKA | DĄBROWA TARNOWSKA | RUN TEAM DĄBROWA TARNOWSKA | Bieg Średni K-40 – 3 | 01:15:12 | 8,5 | 3 | 00:28:07 |
76 | 1136 | JANIK ARKADIUSZ | GIEBUŁTÓW | | Bieg Średni M-30 – 32 | 01:15:22 | 8,5 | 32 | 00:28:18 |
77 | 1103 | PIETRZOK WOJCIECH | ZABRZE | NIGHT RUNNERS ZABRZE | Bieg Średni M-30 – 33 | 01:15:31 | 8,5 | 33 | 00:28:27 |
78 / 16 | 1883 | WOLKE ANNA | SOŚNICOWICE | BARAN ZE SZCZYRKU | Bieg Średni K-20 – 8 | 01:15:35 | 8,5 | 8 | 00:28:31 |
79 | 1077 | KUŚ MAREK | SKAWINA | | Bieg Średni M-30 – 34 | 01:15:49 | 8,5 | 34 | 00:28:45 |
80 | 1878 | MICHAŁEK JAROSŁAW | KRAKÓW | ONE WAY TICKET | Bieg Średni M-50 – 5 | 01:15:57 | 8,5 | 5 | 00:28:53 |
81 / 17 | 1088 | ŚWIERZOWSKA MAGDALENA | POZNAŃ | | Bieg Średni K-30 – 6 | 01:16:02 | 8,4 | 6 | 00:28:58 |
82 / 18 | 1087 | CIBOROWSKA GABRIELA | JASŁO | | Bieg Średni K-30 – 7 | 01:16:02 | 8,4 | 7 | 00:28:58 |
83 | 1139 | WOJDYŁA PAWEŁ | KOŁACZYCE | | Bieg Średni M-20 – 15 | 01:16:03 | 8,4 | 15 | 00:28:59 |
84 / 19 | 1013 | GAŁUCH JUSTYNA | CZERWIONKA-LESZCZYNY | | Bieg Średni K-20 – 9 | 01:16:08 | 8,4 | 9 | 00:29:04 |
85 | 1874 | PIWOWARCZYK ANDRZEJ | KRAKÓW | | Bieg Średni M-40 – 8 | 01:16:11 | 8,4 | 8 | 00:29:06 |
86 | 5099 | Kowalski Michał | Cieślin | PERFECT E-LINE | Bieg Średni M-20 – 16 | 01:16:22 | 8,4 | 16 | 00:29:18 |
87 | 1070 | STROJNY JERZY | TUCHÓW | | Bieg Średni M-40 – 9 | 01:16:23 | 8,4 | 9 | 00:29:19 |
88 | 1127 | BROŻEK ALEKSANDER | PĘKOWICE | ELECTROLUX | Bieg Średni M-30 – 35 | 01:16:44 | 8,4 | 35 | 00:29:40 |
89 | 1050 | BURY MAREK | SOSNOWIEC | | Bieg Średni M-40 – 10 | 01:16:51 | 8,4 | 10 | 00:29:47 |
90 / 20 | 1172 | GALICA KATARZYNA | PORONIN | | Bieg Średni K-30 – 8 | 01:16:57 | 8,3 | 8 | 00:29:53 |
91 | 1109 | GORKA ANDRZEJ | KRAKOW | | Bieg Średni M-30 – 36 | 01:17:14 | 8,3 | 36 | 00:30:10 |
92 | 1083 | USZKO GRZEGORZ | SIEDLEC | MAŁŻEŃSTWO | Bieg Średni M-40 – 11 | 01:17:21 | 8,3 | 11 | 00:30:17 |
93 | 1176 | BARANOWSKI MICHAŁ | ZGIERZ | NIGHT RUNNERS | Bieg Średni M-30 – 37 | 01:17:23 | 8,3 | 37 | 00:30:19 |
94 / 21 | 1160 | FRĄCZEK STANISŁAWA | LASKOWA | | Bieg Średni K-30 – 9 | 01:17:25 | 8,3 | 9 | 00:30:21 |
95 | 1080 | GÓŹDŹ KRZYSZTOF | NOWY TARG | | Bieg Średni M-30 – 38 | 01:17:29 | 8,3 | 38 | 00:30:25 |
96 | 1573 | Sitko Krzysztof | | brak | Bieg Średni M-50 – 6 | 01:17:33 | 8,3 | 6 | 00:30:29 |
97 / 22 | 1082 | USZKO SABINA | SIEDLEC | MAŁŻEŃSTWO | Bieg Średni K-50 – 1 | 01:17:49 | 8,2 | 1 | 00:30:45 |
98 | 1041 | KNAPIŃSKI MICHAŁ | KRAKÓW | | Bieg Średni M-30 – 39 | 01:17:54 | 8,2 | 39 | 00:30:50 |
99 | 1119 | ŁAPA MAREK | MYŚLENICE | | Bieg Średni M-40 – 12 | 01:18:14 | 8,2 | 12 | 00:31:10 |
100 / 23 | 1025 | PTAK MAGDALENA | MYSZKÓW | AMBITNI AMATORZY | Bieg Średni K-30 – 10 | 01:18:14 | 8,2 | 10 | 00:31:10 |
101 | 1581 | Osica Łukasz | Świętochłowice | brak | Bieg Średni M-30 – 40 | 01:18:28 | 8,2 | 40 | 00:31:24 |
102 | 1092 | TYNUS GRZEGORZ | FRYDMAN | ELTYN | Bieg Średni M-30 – 41 | 01:18:30 | 8,2 | 41 | 00:31:26 |
103 / 24 | 1068 | BOCZKOWSKA KAROLINA | ZAKOPANE | | Bieg Średni K-20 – 10 | 01:18:42 | 8,2 | 10 | 00:31:38 |
104 | 1158 | CHAŁUPCZAK MICHAŁ | KRAKÓW | | Bieg Średni M-20 – 17 | 01:18:51 | 8,1 | 17 | 00:31:47 |
105 | 1151 | JAGLARZ MICHAŁ | KATOWICE | | Bieg Średni M-20 – 18 | 01:18:54 | 8,1 | 18 | 00:31:50 |
106 / 25 | 1153 | ETTERLE-GARBACIK KATARZYNA | KRAKÓW | | Bieg Średni K-40 – 4 | 01:18:56 | 8,1 | 4 | 00:31:52 |
107 / 26 | 1106 | WĘGRZYN KATARZYNA | NOWY TARG | | Bieg Średni K-30 – 11 | 01:19:17 | 8,1 | 11 | 00:32:13 |
108 | 1098 | KULIBERDA ROMAN | STRZELIN | NIGHT RUNNERS | Bieg Średni M-40 – 13 | 01:19:17 | 8,1 | 13 | 00:32:13 |
109 | 1575 | Pawsłowski Bartłomiej | Warszawa | WMT | Bieg Średni M-40 – 14 | 01:19:27 | 8,1 | 14 | 00:32:23 |
110 / 27 | 1173 | STOCH-MICHNA ANNA | KOŚCIELISKO | SIOSTRYK | Bieg Średni K-30 – 12 | 01:19:45 | 8 | 12 | 00:32:41 |
111 | 1133 | GONTARZ MACIEJ | WARSZAWA | | Bieg Średni M-30 – 42 | 01:20:16 | 8 | 42 | 00:33:11 |
112 / 28 | 5068 | Zarębska Ewa | Kraków | TEAM JCET | Bieg Średni K-30 – 13 | 01:20:16 | 8 | 13 | 00:33:12 |
113 / 29 | 1129 | PORĘBSKA DOROTA | KRAKÓW | NOWA HUTA TEAM | Bieg Średni K-30 – 14 | 01:20:41 | 8 | 14 | 00:33:36 |
114 / 30 | 1174 | GALICA-DORULA JOANNA | PORONIN | SIOSTRYK | Bieg Średni K-20 – 11 | 01:20:46 | 7,9 | 11 | 00:33:42 |
115 | 1017 | JURAS WOJCIECH | KRAKÓW | | Bieg Średni M-30 – 43 | 01:20:51 | 7,9 | 43 | 00:33:47 |
116 / 31 | 1114 | SMOLIK ŻANETA | DĄBROWA TARNOWSKA | RUN TEAM DĄBROWA TARNOWSKA | Bieg Średni K-30 – 15 | 01:20:53 | 7,9 | 15 | 00:33:49 |
117 | 1018 | DUMNICKI ROBERT | NARAMA | NARAMA RUNNER CLUB | Bieg Średni M-40 – 15 | 01:20:57 | 7,9 | 15 | 00:33:53 |
118 / 32 | 1019 | KAMYK KAROLINA | ŁOPUSZNA | HI FITNESS | Bieg Średni K-30 – 16 | 01:20:59 | 7,9 | 16 | 00:33:55 |
119 / 33 | 1102 | ATRASZKIEWICZ ANNA | TYCHY | GETRUN | Bieg Średni K-30 – 17 | 01:21:01 | 7,9 | 17 | 00:33:57 |
120 / 34 | 1100 | BORÓWKA AGNIESZKA | MYŚLENICE | MSG ZARABIE | Bieg Średni K-40 – 5 | 01:21:22 | 7,9 | 5 | 00:34:18 |
121 | 1038 | KUKUCZ-LEGIEŃ MICHAŁ | KRAKÓW | KUKUCZSPORT.PL | Bieg Średni M-30 – 44 | 01:21:36 | 7,9 | 44 | 00:34:32 |
122 | 1099 | SKUTA PAWEŁ | KRAKÓW | | Bieg Średni M-30 – 45 | 01:21:41 | 7,9 | 45 | 00:34:37 |
123 | 1112 | ŁYSEK ANDRZEJ | KRAKÓW | WHISKY | Bieg Średni M-20 – 19 | 01:21:43 | 7,9 | 19 | 00:34:39 |
124 | 1094 | KASTELNIK MIESZKO | KATOWICE | | Bieg Średni M-40 – 16 | 01:21:45 | 7,9 | 16 | 00:34:41 |
125 / 35 | 1014 | CABAN DOMINIKA | SZCZEKOCINY | | Bieg Średni K-20 – 12 | 01:21:45 | 7,9 | 12 | 00:34:41 |
126 / 36 | 1885 | BRUDNICKA KAMILA | NOWY SĄCZ | NIEZRZESZONY | Bieg Średni K-20 – 13 | 01:22:15 | 7,8 | 13 | 00:35:11 |
127 | 1067 | FIGUŁA SŁAWOMIR | RADZISZÓW | | Bieg Średni M-30 – 46 | 01:22:40 | 7,8 | 46 | 00:35:36 |
128 / 37 | 1135 | WĄSOWICZ KATARZYNA | KRAKÓW | | Bieg Średni K-30 – 18 | 01:23:03 | 7,7 | 18 | 00:35:59 |
129 | 1140 | BANASIEWICZ TOMASZ | GORENICE | -------- | Bieg Średni M-40 – 17 | 01:23:03 | 7,7 | 17 | 00:35:59 |
130 | 1145 | PIETRUSZKA MARIUSZ | KRAKÓW | | Bieg Średni M-30 – 47 | 01:23:05 | 7,7 | 47 | 00:36:01 |
131 | 1199 | PIEKARCZYK DARIUSZ | KRAKÓW | | Bieg Średni M-30 – 48 | 01:23:17 | 7,7 | 48 | 00:36:13 |
132 / 38 | 1016 | JURAS ANIELA | KRAKOW | | Bieg Średni K-30 – 19 | 01:23:23 | 7,7 | 19 | 00:36:19 |
133 / 39 | 1063 | KOŹBIAŁ DANKA | KRAKÓW | ESKADRA MASTERS / VEGE RUNNERS | Bieg Średni K-40 – 6 | 01:23:31 | 7,7 | 6 | 00:36:27 |
134 / 40 | 1171 | RZESZUT EWA | ZAKOPANE | | Bieg Średni K-30 – 20 | 01:23:34 | 7,7 | 20 | 00:36:30 |
135 | 1097 | MŁOTEK ADRIAN | BIERÓWKA | HAMMERS FAMILY | Bieg Średni M-40 – 18 | 01:23:41 | 7,7 | 18 | 00:36:37 |
136 | 1167 | MALEWSKI ERYK | JASŁO | | Bieg Średni M-40 – 19 | 01:23:55 | 7,7 | 19 | 00:36:51 |
137 | 1166 | GRELA SŁAWOMIR | ZAWIERCIE | | Bieg Średni M-50 – 7 | 01:24:01 | 7,6 | 7 | 00:36:57 |
138 | 1888 | GAIK MICHAŁ | NOWY SĄCZ | NIEZRZESZONY | Bieg Średni M-30 – 49 | 01:24:16 | 7,6 | 49 | 00:37:11 |
139 | 5067 | Matusiak Przemysław | Warszawa | brak | Bieg Średni M-30 – 50 | 01:24:25 | 7,6 | 50 | 00:37:21 |
140 | 1154 | GARBACIK WOJCIECH | KRAKÓW | | Bieg Średni M-40 – 20 | 01:24:34 | 7,6 | 20 | 00:37:30 |
141 | 1034 | TRYSTUŁA DARIUSZ | KRAKÓW | | Bieg Średni M-40 – 21 | 01:24:52 | 7,6 | 21 | 00:37:48 |
142 | 1132 | JAGLARZ DANIEL | WIELICZKA | | Bieg Średni M-30 – 51 | 01:25:16 | 7,5 | 51 | 00:38:12 |
143 / 41 | 1052 | PRANDZIOCH KAROLINA | KRAKÓW | | Bieg Średni K-30 – 21 | 01:25:23 | 7,5 | 21 | 00:38:18 |
144 | 1150 | OGAR PIOTR | KRAKÓW | BANIALUKA | Bieg Średni M-30 – 52 | 01:25:25 | 7,5 | 52 | 00:38:21 |
145 | 1033 | MATUZIK MATEUSZ | KRAKÓW | NIGHT RUNNERS | Bieg Średni M-20 – 20 | 01:25:39 | 7,5 | 20 | 00:38:35 |
146 / 42 | 1026 | PAWLIKOWSKA ANNA | WOLA FILIPOWSKA | BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ | Bieg Średni K-30 – 22 | 01:25:40 | 7,5 | 22 | 00:38:36 |
147 / 43 | 1054 | KIJOWSKA MAŁGORZATA | KRAKÓW | NIGHT RUNNERS | Bieg Średni K-30 – 23 | 01:25:42 | 7,5 | 23 | 00:38:38 |
148 | 1071 | KORNAŚ ANDRZEJ | KRAKÓW | KUKUCZSPORT.PL | Bieg Średni M-30 – 53 | 01:26:05 | 7,5 | 53 | 00:39:00 |
149 | 1042 | MIROCHA MICHAŁ | KRAKÓW | NIGHT RUNNERS | Bieg Średni M-30 – 54 | 01:26:05 | 7,5 | 54 | 00:39:01 |
150 | 1027 | WIADEREK SŁAWOMIR | WARSZAWA | PĘDZĄCE ŻÓŁWIE | Bieg Średni M-50 – 8 | 01:26:13 | 7,4 | 8 | 00:39:09 |
151 / 44 | 1036 | ZDEB BARBARA | ZABRZE | NIGHT RUNNERS ZABRZE | Bieg Średni K-30 – 24 | 01:26:37 | 7,4 | 24 | 00:39:33 |
152 | 1003 | KIDA ANDRZEJ | KRAKÓW | NIEZRZESZONY | Bieg Średni M-30 – 55 | 01:27:14 | 7,4 | 55 | 00:40:10 |
153 | 1107 | RZEPA ANDRZEJ | GRODZISKO | JÓZEFIŃSKA TEAM | Bieg Średni M-30 – 56 | 01:27:21 | 7,3 | 56 | 00:40:17 |
154 | 1169 | ROGOWSKI DAWID | DĄBROWA TARNOWSKA | RUN TEAM DĄBROWA TARNOWSKA | Bieg Średni M-20 – 21 | 01:27:41 | 7,3 | 21 | 00:40:37 |
155 / 45 | 1093 | RUSINEK ANNA | WARSZAWA | ANMAR | Bieg Średni K-30 – 25 | 01:27:43 | 7,3 | 25 | 00:40:39 |
156 / 46 | 1894 | SOBIESKA ALEKSANDRA | WARSZAWA | | Bieg Średni K-30 – 26 | 01:27:43 | 7,3 | 26 | 00:40:39 |
157 | 1110 | BARAN STEFAN | NOWY SĄCZ | | Bieg Średni M-40 – 22 | 01:28:05 | 7,3 | 22 | 00:41:01 |
158 / 47 | 1124 | TRZEBUNIA ALICJA | ZAKOPANE | | Bieg Średni K-30 – 27 | 01:28:15 | 7,3 | 27 | 00:41:11 |
159 | 1130 | BIENIEK MACIEJ | WARSZAWA | | Bieg Średni M-40 – 23 | 01:28:59 | 7,2 | 23 | 00:41:55 |
160 / 48 | 1057 | JURA - SUKNAROWSKA MAŁGORZATA | CHOCZNIA | ENDORFINY WADOWICE | Bieg Średni K-40 – 7 | 01:29:05 | 7,2 | 7 | 00:42:01 |
161 | 1165 | SETKOWICZ JACEK | KRAKÓW | | Bieg Średni M-30 – 57 | 01:29:16 | 7,2 | 57 | 00:42:12 |
162 / 49 | 1126 | PASIERBEK KLAUDIA | KRAKÓW | HUSARIA RACE TEAM | Bieg Średni K-30 – 28 | 01:29:22 | 7,2 | 28 | 00:42:18 |
163 / 50 | 5071 | Prymakowska Barbara | Tarnów | Sokół | Bieg Średni K-60 – 1 | 01:30:37 | 7,1 | 1 | 00:43:33 |
164 / 51 | 1149 | MARKIEWICZ BEATA | KRAKÓW | | Bieg Średni K-30 – 29 | 01:30:42 | 7,1 | 29 | 00:43:38 |
165 | 1069 | DOBOSZ DARIUSZ | MYŚLENICE | | Bieg Średni M-30 – 58 | 01:30:48 | 7,1 | 58 | 00:43:44 |
166 / 52 | 1020 | WIŚNIOWSKA DOROTA | KRAKÓW | | Bieg Średni K-30 – 30 | 01:31:08 | 7 | 30 | 00:44:04 |
167 | 1152 | BEŁZ ADRIAN | PRZEWÓZ | LUG TEAM | Bieg Średni M-30 – 59 | 01:31:21 | 7 | 59 | 00:44:17 |
168 / 53 | 1147 | KRAWCZYK KAMILA | KRAKOW | KKB DYSTANS | Bieg Średni K-20 – 14 | 01:32:20 | 7 | 14 | 00:45:16 |
169 | 1028 | WIADEREK PIOTR | WARSZAWA | PĘDZĄCE ŻÓŁWIE | Bieg Średni M-30 – 60 | 01:32:25 | 6,9 | 60 | 00:45:20 |
170 / 54 | 1870 | SZALA-WENTLAND DOMINIKA | KRAKÓW | NOWA HUTA TEAM | Bieg Średni K-30 – 31 | 01:32:25 | 6,9 | 31 | 00:45:21 |
171 / 55 | 1066 | SZEWCZYK ANETA | SZCZECIN | | Bieg Średni K-40 – 8 | 01:32:27 | 6,9 | 8 | 00:45:23 |
172 / 56 | 1008 | STRĄCZEK KAROLINA | KRAKÓW | NIGHT RUNNERS | Bieg Średni K-20 – 15 | 01:32:42 | 6,9 | 15 | 00:45:38 |
173 | 1085 | CUPRYŚ DARIUSZ | KRAKÓW | NIGHT RUNNERS | Bieg Średni M-30 – 61 | 01:32:46 | 6,9 | 61 | 00:45:42 |
174 / 57 | 1030 | MATOGA LUCYNA | SIEPRAW | M&C | Bieg Średni K-40 – 9 | 01:32:59 | 6,9 | 9 | 00:45:54 |
175 / 58 | 1039 | RADOSZ EWA | MYSZKÓW | | Bieg Średni K-30 – 32 | 01:33:01 | 6,9 | 32 | 00:45:57 |
176 / 59 | 1078 | ZAJĄC MONIKA | DĄBROWA GÓRNICZA | SPELEOKLUB DĄBROWA GÓRNICZA | Bieg Średni K-30 – 33 | 01:33:23 | 6,9 | 33 | 00:46:19 |
177 | 1096 | RYBIEC MATEUSZ | DOBCZYCE | EMI RUNNERS | Bieg Średni M-20 – 22 | 01:33:26 | 6,9 | 22 | 00:46:22 |
178 / 60 | 1892 | DWORNIK MAŁGORZATA | KRAKÓW | TEAM JCET | Bieg Średni K-30 – 34 | 01:33:31 | 6,9 | 34 | 00:46:27 |
179 / 61 | 1574 | Sitko Małgorzata | Szarków Kąsy | brak | Bieg Średni K-50 – 2 | 01:34:37 | 6,8 | 2 | 00:47:33 |
180 / 62 | 1128 | WÓJCIK KATARZYNA | KRAKÓW | | Bieg Średni K-30 – 35 | 01:35:13 | 6,7 | 35 | 00:48:09 |
181 / 63 | 985 | Zoń Barbara | LIMANOWA | brak | Bieg Średni K-20 – 16 | 01:35:40 | 6,7 | 16 | 00:48:36 |
182 / 64 | 1046 | ŁABNO KATARZYNA | TARNÓW | | Bieg Średni K-30 – 36 | 01:37:30 | 6,6 | 36 | 00:50:26 |
183 / 65 | 1037 | KUKUCZ-LEGIEŃ MAŁGORZATA | KRAKÓW | KUKUCZSPORT.PL | Bieg Średni K-30 – 37 | 01:38:01 | 6,5 | 37 | 00:50:57 |
184 / 66 | 1161 | HRYŃ AGATA | KRAKÓW | NIGHT RUNNERS | Bieg Średni K-30 – 38 | 01:38:03 | 6,5 | 38 | 00:50:58 |
185 | 1162 | MALEC DAWID | KRAKÓW | NIGHT RUNNERS | Bieg Średni M-20 – 23 | 01:38:03 | 6,5 | 23 | 00:50:59 |
186 / 67 | 1061 | GIEROŃ BARBARA | KRAKÓW | | Bieg Średni K-20 – 17 | 01:39:09 | 6,5 | 17 | 00:52:05 |
187 / 68 | 1007 | KURTYKA MAGDALENA | KRAKÓW | | Bieg Średni K-30 – 39 | 01:41:03 | 6,4 | 39 | 00:53:59 |
188 | 1876 | DOBOSZ PIOTR | MYŚLENICE | | Bieg Średni M-30 – 62 | 01:42:03 | 6,3 | 62 | 00:54:59 |
189 / 69 | 1095 | SROKA IZABELA | ZAWOJA | | Bieg Średni K-J – 1 | 01:42:35 | 6,3 | 1 | 00:55:31 |
190 / 70 | 1571 | Szcześ-wójcicka Zuzanna | Kraków | ERICPOL RUNTIME | Bieg Średni K-20 – 18 | 01:42:54 | 6,2 | 18 | 00:55:50 |
191 / 71 | 1122 | WOŹNIAK BARBARA | ZAGÓRZE | KS LIMANOWA `FORREST` | Bieg Średni K-60 – 2 | 01:43:04 | 6,2 | 2 | 00:56:00 |
192 / 72 | 1065 | SŁOMIAN ADRIANNA | OLEŚNICA | | Bieg Średni K-20 – 19 | 01:44:33 | 6,1 | 19 | 00:57:29 |
193 / 73 | 1045 | JUSZCZYK MAGDALENA | BOCHNIA | | Bieg Średni K-40 – 10 | 01:45:24 | 6,1 | 10 | 00:58:19 |
194 / 74 | 1177 | FOKCZYŃSKA EWA | LUBLINIEC | WKB META LUBLINIEC | Bieg Średni K-40 – 11 | 01:48:13 | 5,9 | 11 | 01:01:09 |
195 / 75 | 1079 | WĄSIK MAGDALENA | KRAKÓW | SPAREN TEAM | Bieg Średni K-20 – 20 | 01:53:31 | 5,7 | 20 | 01:06:27 |
196 / 76 | 1116 | MICHALCZYK ELŻBIETA | DĄBROWA TARNOWSKA | RUN TEAM DĄBROWA TARNOWSKA | Bieg Średni K-30 – 40 | 01:57:59 | 5,4 | 40 | 01:10:55 |
197 / 77 | 1144 | KRAMARCZYK ALEKSANDRA | KĘTY | O&P | Bieg Średni K-20 – 21 | 02:01:43 | 5,3 | 21 | 01:14:39 |
198 / 78 | 1125 | PELKA EWELINA | KĘTY | O&P | Bieg Średni K-20 – 22 | 02:01:43 | 5,3 | 22 | 01:14:39 |
199 | 1084 | SOT LUCJAN | WETLINA | -A NIECH TO SZLAK BIEGIEM NA SZLAK | Bieg Średni M-50 – 9 | 02:14:18 | 4,8 | 9 | 01:27:14 |
200 | 1895 | MIRECKI JAN | WARSZAWA | | Bieg Średni M-40 – 24 | 02:14:55 | 4,8 | 24 | 01:27:51 |
201 / 79 | 1871 | SZELEST ALICJA | ZAKRĘT | RUN VEGAN TEAM | Bieg Średni K-30 – 41 | 02:39:57 | 4 | 41 | 01:52:53 |
202 / 80 | 1872 | FIL PAULINA | SZCZECINEK | RUN VEGAN TEAM | Bieg Średni K-20 – 23 | 02:39:59 | 4 | 23 | 01:52:55 |