1 | 65 | ppor. | Woźniak Wojciech | 4 PUŁK CHEMICZNY BRODNICA | 00:00:54.210 |
2 | 67 | kpr. | Jędraszek Tomasz | 4 PUŁK CHEMICZNY BRODNICA | 00:00:54.832 |
3 | 142 | st. szer. | Butkiewicz Piotr | 9 BRANIEWSKA BRYGADA KAWALERII PANCERNEJ | 00:00:54.944 |
4 | 131 | ppor. | Stępniewski Wojciech | 15 BRYGADA ZMECHANIZOWANA GIŻYCKO | 00:00:55.210 |
5 | 107 | szer. | Żołnowski Emil | 11 PUŁK ARTYLERII WĘGORZEWO | 00:00:55.251 |
6 | 103 | kpr. | Sobiech Dariusz | 11 PUŁK ARTYLERII WĘGORZEWO | 00:00:56.807 |
7 | 69 | st.kpr. | Karolewski Marcin | 4 PUŁK CHEMICZNY BRODNICA | 00:00:57.536 |
8 | 132 | ppor. | Kasjan Maciej | 15 BRYGADA ZMECHANIZOWANA GIŻYCKO | 00:00:58.471 |
9 | 66 | st.szer. | Siemiętkowski Przemysław | 4 PUŁK CHEMICZNY BRODNICA | 00:00:59.080 |
10 | 106 | st.szer. | Mikuła Dominik | 11 PUŁK ARTYLERII WĘGORZEWO | 00:00:59.441 |
11 | 104 | st.szer. | Bajko Tomasz | 11 PUŁK ARTYLERII WĘGORZEWO | 00:00:59.615 |
12 | 71 | st.szer. | Kowalski Pk Mateusz | 4 PUŁK CHEMICZNY BRODNICA | 00:00:59.730 |
13 | 76 | szer. | Koczan Przemysław | 1 BRYGADA PANCERNA WESOŁA | 00:01:00.314 |
14 | 72 | plut. | Kania Krzysztof | 1 BRYGADA PANCERNA WESOŁA | 00:01:01.509 |
15 | 62 | st.szer. | Kopycki Paweł | 16 BATALION DOWODZENIA ELBLĄG | 00:01:01.823 |
16 | 144 | szer. | Czyżewski Patrycjusz | 9 BRANIEWSKA BRYGADA KAWALERII PANCERNEJ | 00:01:02.232 |
17 | 96 | szer. | Szydlik Piotr | 2 OŚRODEK RADIOELEKTRONICZNY PRZASNYSZ | 00:01:02.241 |
18 | 64 | st.szer. | Przyłudzki Łukasz | 16 BATALION DOWODZENIA ELBLĄG | 00:01:02.572 |
19 | 116 | szer. | Bałanda Marcin | 2 PUŁK SAPERÓW KAZUŃ | 00:01:03.627 |
20 | 87 | szer. | Ardziewicz Andrzej | 18 PUŁK ROZPOZNAWCZY BIAŁYSTOK | 00:01:04.107 |
21 | 113 | st.szer. | Frączyk Jarosław | 2 PUŁK SAPERÓW KAZUŃ | 00:01:04.310 |
22 | 133 | st.kpr. | Sałkiewicz Tomasz | 15 BRYGADA ZMECHANIZOWANA GIŻYCKO | 00:01:05.339 |
23 | 112 | st.szer. | Jancz Piotr | 2 PUŁK SAPERÓW KAZUŃ | 00:01:05.576 |
24 | 88 | szer. | Przybyłek Franciszek | 18 PUŁK ROZPOZNAWCZY BIAŁYSTOK | 00:01:05.721 |
25 | 94 | kpr. | Cielniak Piotr | 2 OŚRODEK RADIOELEKTRONICZNY PRZASNYSZ | 00:01:06.973 |
26 | 63 | st.szer. | Tacka Daniel | 16 BATALION DOWODZENIA ELBLĄG | 00:01:07.503 |
27 | 95 | st.szer. | Sobczak Radosław | 2 OŚRODEK RADIOELEKTRONICZNY PRZASNYSZ | 00:01:07.512 |
28 | 102 | szer. | Białasz Kamil | 2 PUŁK ROZPOZNAWCZY HRUBIESZÓW | 00:01:08.510 |
29 | 97 | plut. | Pyrek Przemysław | 2 PUŁK ROZPOZNAWCZY HRUBIESZÓW | 00:01:09.993 |
30 | 118 | | Antoszczuk Pk Michał | 2 PUŁK SAPERÓW KAZUŃ | 00:01:10.643 |
31 | 98 | st.szer. | Marchewka Kamil | 2 PUŁK ROZPOZNAWCZY HRUBIESZÓW | 00:01:13.721 |
32 | 101 | st.szer. | Krent Damian | 2 PUŁK ROZPOZNAWCZY HRUBIESZÓW | 00:01:13.872 |
33 | 60 | st.szer. | Steiner Sylwester | 16 BATALION DOWODZENIA ELBLĄG | 00:01:15.804 |
34 | 100 | st.szer. | Kulenty Arkadiusz | 2 PUŁK ROZPOZNAWCZY HRUBIESZÓW | 00:01:17.418 |
35 | 91 | szer. | Płotka Paweł | 2 OŚRODEK RADIOELEKTRONICZNY PRZASNYSZ | 00:01:20.263 |
36 | 90 | st.szer. | Szewczuk Piotr | 18 PUŁK ROZPOZNAWCZY BIAŁYSTOK | 00:01:20.953 |
37 | 115 | szer. | Kaczmarski Patryk | 2 PUŁK SAPERÓW KAZUŃ | 00:01:22.600 |
38 | 93 | ppor. | Pawelec Karol | 2 OŚRODEK RADIOELEKTRONICZNY PRZASNYSZ | 00:01:23.800 |
39 | 86 | st.szer. | Adasiewicz Stanisław | 18 PUŁK ROZPOZNAWCZY BIAŁYSTOK | 00:01:27.343 |
40 | 85 | szer. | Żółtko Piotr | 18 PUŁK ROZPOZNAWCZY BIAŁYSTOK | 00:01:28.612 |
41 | 89 | st.szer. | Cackowski Mariusz | 18 PUŁK ROZPOZNAWCZY BIAŁYSTOK | 00:01:35.648 |
Nie ukończyło 6 uczestników |
DNF* | 61 | st.szer. | Ossowski Jakub | 16 BATALION DOWODZENIA ELBLĄG | DNF* |
DNF* | 140 | ppor. | Krysztofiak Damian | 9 BRANIEWSKA BRYGADA KAWALERII PANCERNEJ | DNF* |
DNF* | 68 | kpr. | Witkowski Jarosław | 4 PUŁK CHEMICZNY BRODNICA | DNF* |
DNF* | 70 | szer. | Sosnowski Tomasz | 4 PUŁK CHEMICZNY BRODNICA | DNF* |
DNF* | 99 | st.szer. | Stobnicki Marcin | 2 PUŁK ROZPOZNAWCZY HRUBIESZÓW | DNF* |
DNF* | 117 | st.kpr. | Sadownik Michał | 2 PUŁK SAPERÓW KAZUŃ | DNF* |