1 | 191 | Noworyta Alex | Zielonki | brak | Klasyfikacja Mężczyzn Bieg 13,8km – 1 | | 13,7 | 00:00:00 |
2 | 69 | Kaminski Grzegorz | Zielonki | brak | Klasyfikacja Mężczyzn Bieg 13,8km – 2 | | 13,7 | 00:00:19 |
3 | 81 | Tomaszewski Bartosz | Świętochłowice | Gruby i chudy | Klasyfikacja Mężczyzn Bieg 13,8km – 3 | | 13,7 | 00:00:20 |
4 | 150 | Siekliński Łukasz | Kraków | Poranny Patrol | Klasyfikacja Mężczyzn Bieg 13,8km – 4 | | 13,4 | 00:01:36 |
5 | 166 | Brożek Aleksander | Pękowice | brak | Klasyfikacja Mężczyzn Bieg 13,8km – 5 | | 12,6 | 00:05:22 |
6 / 1 | 49 | Chyc Anna | Wieliczka | brak | Klasyfikacja Kobiet Bieg 13,8km – 1 | | 12,4 | 00:06:27 |
7 / 2 | 48 | Kaczmarczyk Natalia | Kraków | brak | Klasyfikacja Kobiet Bieg 13,8km – 2 | | 12,4 | 00:06:39 |
8 | 132 | Indyka Michał | Trojanowice | Bez Nazwy Garage | Klasyfikacja Mężczyzn Bieg 13,8km – 6 | | 12,2 | 00:07:33 |
9 | 18 | Tys Mariusz | Zielonki | Tyski team | Klasyfikacja Mężczyzn Bieg 13,8km – 7 | | 12 | 00:08:29 |
10 | 77 | Mieczysław Wójtowicz | Bibice | brak | Klasyfikacja Mężczyzn Bieg 13,8km – 8 | | 12 | 00:08:43 |
11 | 163 | Kosek Adam | Zielonki | brak | Klasyfikacja Mężczyzn Bieg 13,8km – 9 | | 11,8 | 00:10:09 |
12 | 63 | Krzysiek Nalepa | kraków | brak | Klasyfikacja Mężczyzn Bieg 13,8km – 10 | | 11,5 | 00:11:39 |
13 / 3 | 19 | Zbroja Natalia | Wieliczka | brak | Klasyfikacja Kobiet Bieg 13,8km – 3 | | 11,5 | 00:11:43 |
14 | 51 | Wójcicki Robert | Kraków | brak | Klasyfikacja Mężczyzn Bieg 13,8km – 11 | | 11,5 | 00:11:43 |
15 / 4 | 92 | Zbroja Ewa | Kraków | brak | Klasyfikacja Kobiet Bieg 13,8km – 4 | | 11,5 | 00:11:44 |
16 | 153 | Szczudrawa Zbigniew | Kraków | Świnki trzy | Klasyfikacja Mężczyzn Bieg 13,8km – 12 | | 11,4 | 00:12:12 |
17 | 193 | Tomaszewicz Szymon | Zielonki | brak | Klasyfikacja Mężczyzn Bieg 13,8km – 13 | | 11,4 | 00:12:17 |
18 | 16 | Kamyczek Wieńczysław | KRAKÓW | BBL Kraków | Klasyfikacja Mężczyzn Bieg 13,8km – 14 | | 11,3 | 00:12:50 |
19 | 104 | Małuszyński Szymon | Kraków | Chełmońska | Klasyfikacja Mężczyzn Bieg 13,8km – 15 | | 11,3 | 00:13:16 |
20 / 5 | 91 | Kaczmarczyk Małgorzata | Kraków | brak | Klasyfikacja Kobiet Bieg 13,8km – 5 | | 11,2 | 00:13:42 |
21 / 6 | 96 | Jurek Mariola | ZIELONKI | FABRYKA RAM | Klasyfikacja Kobiet Bieg 13,8km – 6 | | 11,1 | 00:14:06 |
22 | 102 | Hanarz Jacek | Zielonki | brak | Klasyfikacja Mężczyzn Bieg 13,8km – 16 | | 11,1 | 00:14:17 |
23 | 76 | Otrębski Grzegorz | Kraków | brak | Klasyfikacja Mężczyzn Bieg 13,8km – 17 | | 10,9 | 00:15:51 |
24 | 23 | Buczek Tomasz | Kraków | MBT Team | Klasyfikacja Mężczyzn Bieg 13,8km – 18 | | 10,9 | 00:15:59 |
25 | 21 | Kubiczek Henryk | Bibice | brak | Klasyfikacja Mężczyzn Bieg 13,8km – 19 | | 10,8 | 00:16:22 |
26 | 10 | Bartyzel Grzegorz | Kraków | brak | Klasyfikacja Mężczyzn Bieg 13,8km – 20 | | 10,6 | 00:17:47 |
27 | 65 | Mróz Michał | ZIELONKI | STRUSIE PĘDZIWIATRY | Klasyfikacja Mężczyzn Bieg 13,8km – 21 | 01:18:53 | 10,5 | 00:18:36 |
28 | 113 | Rogóż Tomasz | Bibice | Orange Iron Team | Klasyfikacja Mężczyzn Bieg 13,8km – 22 | 01:19:09 | 10,5 | 00:18:52 |
29 | 79 | Brna Milan | Trojanowice | brak | Klasyfikacja Mężczyzn Bieg 13,8km – 23 | 01:20:24 | 10,3 | 00:20:07 |
30 / 7 | 68 | Magdalena Kaminska | Zielonki | brak | Klasyfikacja Kobiet Bieg 13,8km – 7 | 01:20:29 | 10,3 | 00:20:11 |
31 / 8 | 43 | Sitarz Joanna | Zielonki | Osiedle Tęcza | Klasyfikacja Kobiet Bieg 13,8km – 8 | 01:20:31 | 10,3 | 00:20:14 |
32 | 194 | Steinhof Maciej | Kraków | brak | Brak – | 01:22:46 | 10 | 00:22:28 |
33 / 9 | 4 | Karpierz Kinga | Dubai | brak | Klasyfikacja Kobiet Bieg 13,8km – 9 | 01:25:03 | 9,7 | 00:24:46 |
34 | 61 | Wiśniewski Robert | Zielonki | brak | Klasyfikacja Mężczyzn Bieg 13,8km – 24 | 01:25:59 | 9,6 | 00:25:42 |
35 / 10 | 42 | Hardyn Magda | zielonki | FIT POKEMONY | Klasyfikacja Kobiet Bieg 13,8km – 10 | 01:26:54 | 9,5 | 00:26:37 |
36 | 115 | Serwatka Szymon | Zielonki | Osiedle Tęcza | Klasyfikacja Mężczyzn Bieg 13,8km – 25 | 01:26:59 | 9,5 | 00:26:42 |
37 | 35 | Sitarz Andrzej | Zielonki | Osiedle Tęcza | Klasyfikacja Mężczyzn Bieg 13,8km – 26 | 01:27:00 | 9,5 | 00:26:43 |
38 / 11 | 64 | Grzyborowska Justyna | Zielonki | brak | Klasyfikacja Kobiet Bieg 13,8km – 11 | 01:27:55 | 9,4 | 00:27:38 |
39 / 12 | 60 | Żakowska Ewelina | Zielonki | brak | Klasyfikacja Kobiet Bieg 13,8km – 12 | 01:27:56 | 9,4 | 00:27:38 |
40 | 176 | Lis Wojciech | Kraków | brak | Klasyfikacja Mężczyzn Bieg 13,8km – 27 | 01:29:38 | 9,2 | 00:29:21 |
41 | 168 | Baran Tomasz | Kraków | brak | Klasyfikacja Mężczyzn Bieg 13,8km – 28 | 01:29:41 | 9,2 | 00:29:23 |
42 | 173 | Kasper Jakubowski | Zielonki | brak | Klasyfikacja Mężczyzn Bieg 13,8km – 29 | 01:30:36 | 9,1 | 00:30:19 |
43 | 93 | Dobosz Michał | Kraków | brak | Klasyfikacja Mężczyzn Bieg 13,8km – 30 | 01:31:12 | 9,1 | 00:30:55 |
44 | 32 | Janicki Bartek | Kraków | MBT Team | Klasyfikacja Mężczyzn Bieg 13,8km – 31 | 01:32:03 | 9 | 00:31:46 |
45 / 13 | 164 | Góralczyk Weronika | Bibice | brak | Klasyfikacja Kobiet Bieg 13,8km – 13 | 01:33:08 | 8,9 | 00:32:50 |
46 | 11 | Hicks Stewart | Warratah | Hicks | Klasyfikacja Mężczyzn Bieg 13,8km – 32 | 01:33:08 | 8,9 | 00:32:51 |
47 | 181 | Kobus Grażyna | Gardno | KB HERMES GRYFINO | Klasyfikacja Mężczyzn Bieg 13,8km – 33 | 01:33:51 | 8,8 | 00:33:33 |
48 | 157 | Kotulski Grzegorz | Kraków | brak | Klasyfikacja Mężczyzn Bieg 13,8km – 34 | 01:35:00 | 8,7 | 00:34:43 |
49 / 14 | 50 | Kaczmarek Magdalena | Sygneczów | brak | Klasyfikacja Kobiet Bieg 13,8km – 14 | 01:36:05 | 8,6 | 00:35:47 |
50 / 15 | 15 | Hicks Dagmara | Katowice | Hicks | Klasyfikacja Kobiet Bieg 13,8km – 15 | 01:37:16 | 8,5 | 00:36:58 |
51 | 12 | Dymacz Jan | Biały Kościół | brak | Klasyfikacja Mężczyzn Bieg 13,8km – 35 | 01:44:59 | 7,9 | 00:44:42 |