1 | 26 | ADAMCZYK Maciej | Gołaszyn | KS Extreme Team Oborniki | Mężczyźni Open (szosówki) – 1 | 00:17:31.067 | 00:00:00 |
2 | 15 | AMBROŻUK Krzysztof | Piła | Kameleonteam | Mężczyźni Open (szosówki) – 2 | 00:18:01.429 | 00:00:30 |
3 | 38 | JAMIELUCHA Dariusz | Poznań | Zgrupka Team | Mężczyźni Open (szosówki) – 3 | 00:18:21.740 | 00:00:50 |
4 | 187 | CHWIŁKOWSKI Borys | Lubon | PKO BP SA | Mężczyźni Open (szosówki) – 4 | 00:18:21.877 | 00:00:50 |
5 | 10 | MIKUŁA Michał | Poznań | brak | Mężczyźni Open (szosówki) – 5 | 00:18:27.946 | 00:00:56 |
6 | 329 | HEPNER Tomasz | chodzież | Kawa Kamp | Mężczyźni Open (szosówki) – 6 | 00:18:41.905 | 00:01:10 |
7 | 53 | MATUSZKIEWICZ Marcin | Gostyń | Huzar Bike Academy | Mężczyźni Open (szosówki) – 7 | 00:18:44.219 | 00:01:13 |
8 | 17 | FLIEGER Karol | Opalenica | brak | Mężczyźni Open (szosówki) – 8 | 00:18:54.635 | 00:01:23 |
9 | 29 | KMIECIAK Robert | Plewiska | Cognifide | Mężczyźni Open (szosówki) – 9 | 00:19:00.995 | 00:01:29 |
10 | 159 | KACZMAREK Jakub | Opalenica | Athletes Nutrition | Mężczyźni Open (szosówki) – 10 | 00:19:01.490 | 00:01:30 |
11 | 54 | JUSZCZAK Adrian | Godziesze Małe | brak | Mężczyźni Open (szosówki) – 11 | 00:19:01.491 | 00:01:30 |
12 | 175 | ŁUKASZ Andrzejewski | Poznań | FTI Racing Team | Mężczyźni Open (szosówki) – 12 | 00:19:02.408 | 00:01:31 |
13 | 172 | MAZUREK Artur | Konin | KTK IMAGE CYCLING TEAM | Mężczyźni Open (szosówki) – 13 | 00:19:03.871 | 00:01:32 |
14 | 20 | TOPOREK Szymon | Opalenica | brak | Mężczyźni Open (szosówki) – 14 | 00:19:06.256 | 00:01:35 |
15 | 188 | HOJAK Marek | Kalisz | 29Rebel | Mężczyźni Open (szosówki) – 15 | 00:19:07.365 | 00:01:36 |
16 | 7 | JASTRZĘBSKI Wojciech | Opalenica | Fabryka Triathlonu | Mężczyźni Open (szosówki) – 16 | 00:19:12.165 | 00:01:41 |
17 | 11 | URBANIAK Łukasz | Poznań | brak | Mężczyźni Open (szosówki) – 17 | 00:19:19.440 | 00:01:48 |
18 | 50 | KUTSCHENREITER Piotr | Puszczykowo | FTI Racing Team | Mężczyźni Open (szosówki) – 18 | 00:19:22.690 | 00:01:51 |
19 | 132 | POKRYWKA Mateusz | Poznań | Libra Developer | Mężczyźni Open (szosówki) – 19 | 00:19:29.663 | 00:01:58 |
20 | 191 | OSTROWSKI Martynian | Oborniki | OTC OBORNIKI | Mężczyźni Open (szosówki) – 20 | 00:19:30.717 | 00:01:59 |
21 | 45 | MASALSKI Krzysztof | Piła | Kameleonteam | Mężczyźni Open (szosówki) – 21 | 00:19:34.249 | 00:02:03 |
22 | 25 | PALUCH Mirosław | Oborniki | Budchem | Mężczyźni Open (szosówki) – 22 | 00:19:35.634 | 00:02:04 |
23 | 331 | BUKOWSKI Arkadiusz | Oborniki | brak | Mężczyźni Open (szosówki) – 23 | 00:19:43.071 | 00:02:12 |
24 | 4 | SROCZYŃSKI Bartłomiej | Granowo | FTI Racing Team | Mężczyźni Open (szosówki) – 24 | 00:20:05.754 | 00:02:34 |
25 | 52 | MAJEWSKI Maciej | Gostyń | GKR Gostyń | Mężczyźni Open (szosówki) – 25 | 00:20:07.521 | 00:02:36 |
26 | 43 | JUST Marek | Piła | Kameleonteam | Mężczyźni Open (szosówki) – 26 | 00:20:10.276 | 00:02:39 |
27 | 155 | MIERZWICZAK Marek | Oborniki | OTC OBORNIKI | Mężczyźni Open (szosówki) – 27 | 00:20:21.256 | 00:02:50 |
28 | 47 | KORTA Kuba | Piła | Kameleonteam | Mężczyźni Open (szosówki) – 28 | 00:20:22.375 | 00:02:51 |
29 | 311 | TOMASZEWKI Roman | | brak | Mężczyźni Open (szosówki) – 29 | 00:20:27.752 | 00:02:56 |
30 | 333 | STRÓŻYCKI Wojciech | Poznań | brak | Mężczyźni Open (szosówki) – 30 | 00:20:33.657 | 00:03:02 |
31 | 1 | SIEJAK Matuesz | Kiekrz | FTI Racing Team | Mężczyźni Open (szosówki) – 31 | 00:20:34.948 | 00:03:03 |
32 | 51 | KŁOS Mateusz | Oborniki | OTC OBORNIKI | Mężczyźni Open (szosówki) – 32 | 00:20:35.517 | 00:03:04 |
33 | 24 | BIENIECKI Jacek | Gąsawy | Biniols Team | Mężczyźni Open (szosówki) – 33 | 00:20:38.998 | 00:03:07 |
34 | 55 | BOCHEŃSKI Maciej | Zielona Góra | FTI Racing Team | Mężczyźni Open (szosówki) – 34 | 00:20:41.990 | 00:03:10 |
35 | 41 | SZMIT Maciej | Oborniki | OTC OBORNIKI | Mężczyźni Open (szosówki) – 35 | 00:20:47.075 | 00:03:16 |
36 | 192 | WITEK Rafał | Oborniki | OTC OBORNIKI | Mężczyźni Open (szosówki) – 36 | 00:20:51.151 | 00:03:20 |
37 | 315 | MORAWSKI Tomasz | Poznań | brak | Mężczyźni Open (szosówki) – 37 | 00:20:57.689 | 00:03:26 |
38 | 33 | HULALKA Maciej | Grodzisk Wielkopolski | brak | Mężczyźni Open (szosówki) – 38 | 00:20:58.240 | 00:03:27 |
39 | 186 | ŁĘSZCZAK Robert | Grodzisk Wielkopolski | brak | Mężczyźni Open (szosówki) – 39 | 00:21:01.857 | 00:03:30 |
40 | 262 | CRAWFORD Graham | Poznań | brak | Mężczyźni Open (szosówki) – 40 | 00:21:22.071 | 00:03:51 |
41 | 12 | KOWALSKI Krystian | Wronki | brak | Mężczyźni Open (szosówki) – 41 | 00:22:08.242 | 00:04:37 |
42 | 194 | SOŁENCZEW Patrycjusz | Poznań | MTB Hauraton Team | Mężczyźni Open (szosówki) – 42 | 00:22:18.775 | 00:04:47 |
43 | 42 | CHORĄŻYCZEWSKI Michał | Oborniki | PROMETPLAST Oborniki | Mężczyźni Open (szosówki) – 43 | 00:22:36.686 | 00:05:05 |
44 | 23 | PYSSA Tomasz | ROGOŹNO | OTC OBORNIKI | Mężczyźni Open (szosówki) – 44 | 00:23:05.988 | 00:05:34 |
45 | 102 | SKOWROŃSKI Adam | Oborniki | OTC OBORNIKI | Mężczyźni Open (szosówki) – 45 | 00:23:55.844 | 00:06:24 |
46 | 9 | DYBEK Michał | Połajewo | brak | Mężczyźni Open (szosówki) – 46 | 00:23:57.284 | 00:06:26 |
47 | 185 | URBANIAK Remigiusz | Oborniki | brak | Mężczyźni Open (szosówki) – 47 | 00:23:57.558 | 00:06:26 |
48 | 177 | WARDĘGA Kazimierz | Ryczywół | brak | Mężczyźni Open (szosówki) – 48 | 00:24:39.667 | 00:07:08 |
49 | 184 | NADOLSKI Damian | Murowana Goślina | brak | Mężczyźni Open (szosówki) – 49 | 00:24:55.194 | 00:07:24 |
50 | 321 | BYSTRZYCKI Ryszard | Oborniki | brak | Mężczyźni Open (szosówki) – 50 | 00:39:56.313 | 00:22:25 |