1 | 64 | RACZYŃSKI Paweł | ANNOPOL | Team Draczyński | 10km M 20-29 – Open | 00:34:35 | 17,3 | 00:00:00 |
2 | 77 | MACIEJEWSKI Piotr | Lublin | brak | 10km M 30-39 – Open | 00:38:10 | 15,7 | 00:03:35 |
3 | 39 | ZIOŁO Mirosław | KRAŚNIK | Kraśnik Biega | 10km M 40-49 – Open | 00:38:27 | 15,6 | 00:03:51 |
4 | 331 | KARNAT Dariusz | Nowa Dęba | brak | 10km M 40-49 – 1 | 00:39:02 | 15,4 | 00:04:27 |
5 | 21 | MIROSŁAW Dawid | Borzechów | Lubelskibiegacz.pl TEAM | 10km M 20-29 – 1 | 00:39:21 | 15,2 | 00:04:46 |
6 | 330 | MIERZWA Mariusz | Jarocin | 32 Batalion Lekkiej Piechoty | 10km M 20-29 – 2 | 00:39:38 | 15,1 | 00:05:02 |
7 | 54 | WĄCHALA Damian | Krosno Odrzańskie | Kaczmar RUN Team | 10km M 30-39 – 1 | 00:40:08 | 14,9 | 00:05:32 |
8 | 23 | KOZA Kamil | Ulanów | brak | 10km M 20-29 – 3 | 00:41:05 | 14,6 | 00:06:30 |
9 | 93 | OCZKOWSKI Roman | Stalowa Wola | brak | 10km M 50-59 – 1 | 00:41:23 | 14,5 | 00:06:47 |
10 / 1 | 37 | SIEMBIDA Małgorzata | Ulanów | Stalowowolski Klub Biegacza | 10km K 40-49 – Open | 00:41:34 | 14,4 | 00:06:59 |
11 | 71 | URBAŃSKI Zbigniew | Alfredówka | ZMITEK TEAM | 10km M 50-59 – 2 | 00:42:12 | 14,2 | 00:07:37 |
12 | 15 | LASKA Tomasz | ZAWICHOST | Zawichost Biega | 10km M 50-59 – 3 | 00:42:20 | 14,2 | 00:07:44 |
13 | 1 | PIETRZYK Zbigniew | Kępa Borzechowska | ISKRY | 10km M 40-49 – 2 | 00:42:38 | 14,1 | 00:08:03 |
14 | 28 | WEREMKO Grzegorz | Puławy | Multimedia Runners Puławy | 10km M 40-49 – 3 | 00:43:11 | 13,9 | 00:08:35 |
15 | 118 | KORZONEK Marcin. | Gorzyce | SPRINT Gorzyce | 10km M 30-39 – 2 | 00:43:37 | 13,8 | 00:09:01 |
16 | 326 | BALAWENDER Paweł | | brak | 10km M 40-49 – 4 | 00:44:36 | 13,4 | 00:10:01 |
17 | 341 | BRODACKI Waldemar | Puławy | Chemik Noxy Puławy | 10km M 60+ – 1 | 00:44:41 | 13,4 | 00:10:06 |
18 | 106 | LECKI Łukasz | Turka | Tymon Team | 10km M 30-39 – 3 | 00:44:51 | 13,4 | 00:10:15 |
19 / 2 | 95 | LANGE Beata | Biłgoraj | Biłgoraj Biega | 10km K 40-49 – Open | 00:45:05 | 13,3 | 00:10:29 |
20 | 98 | SZKODA Robert . | Biłgoraj | Biłgoraj Ultra Trail | 10km M 30-39 – 4 | 00:45:13 | 13,3 | 00:10:37 |
21 | 68 | ADAMCZYK Mariusz | Borzechow | Bełżyce biegają | 10km M 40-49 – 5 | 00:45:38 | 13,1 | 00:11:03 |
22 / 3 | 42 | SKRZYPCZAK Barbara | Stalowa Wola | Stalowowolski Klub Biegacza | 10km K 30-39 – Open | 00:46:31 | 12,9 | 00:11:55 |
23 | 32 | PŁECHA Mateusz | KRAŚNIK | Dąbrowski Team | 10km M 20-29 – 4 | 00:46:43 | 12,8 | 00:12:08 |
24 | 2 | SZUBARTOWSKI Paweł | Bełżyce | Bełżyce biegają | 10km M 20-29 – 5 | 00:46:55 | 12,8 | 00:12:19 |
25 | 50 | SIECZKA Krzysztof | Wymysłów | brak | 10km M 20-29 – 6 | 00:47:53 | 12,5 | 00:13:17 |
26 / 4 | 59 | PITURA Eliza | Lublin | Lubelska Grupa Triathlonu | 10km K 40-49 – 1 | 00:48:03 | 12,5 | 00:13:28 |
27 / 5 | 3 | NALEWAJKO Izabela | Lublin | ISKRY | 10km K 20-29 – 1 | 00:49:11 | 12,2 | 00:14:35 |
28 | 94 | MALINOWSKI Tomasz | Kraśnik | Boks Kraśnik" Za brama" | 10km M 30-39 – 5 | 00:49:11 | 12,2 | 00:14:35 |
29 | 327 | KOT Marek | Sulów | brak | 10km M 40-49 – 6 | 00:49:47 | 12 | 00:15:11 |
30 | 84 | WOJTASIK Grzegorz | Stalowa Wola | brak | 10km M 40-49 – 7 | 00:50:12 | 12 | 00:15:36 |
31 | 13 | KOZAK Bartosz | Opole Lubelskie | brak | 10km M 20-29 – 7 | 00:50:15 | 11,9 | 00:15:39 |
32 | 319 | HAŃCZYK Rafał | Nisko | brak | 10km M 30-39 – 6 | 00:50:16 | 11,9 | 00:15:40 |
33 | 47 | WRZESIEŃ Jerzy | Sandomierz | TakLubię Sandomierz | 10km M 50-59 – 4 | 00:50:28 | 11,9 | 00:15:53 |
34 | 7 | WOTLIŃSKI Andrzej | skarzysko kamienna | brak | 10km M 50-59 – 5 | 00:50:38 | 11,8 | 00:16:02 |
35 / 6 | 325 | SADZA Anna | Skarżysko Kamienna | brak | 10km K 30-39 – 1 | 00:50:42 | 11,8 | 00:16:07 |
36 | 209 | MŁYNARSKI Stanisław | Zarzecze k/Niska | brak | 10km M 60+ – 2 | 00:50:54 | 11,8 | 00:16:18 |
37 | 96 | BIELECKI Radosław | Kraśnik | brak | 10km M 40-49 – 8 | 00:51:09 | 11,7 | 00:16:34 |
38 / 7 | 17 | RUMIŃSKA Żaneta | Bełżyce | Bełżyce biegają | 10km K 40-49 – 2 | 00:51:09 | 11,7 | 00:16:34 |
39 | 66 | TOMASZEWSKI Wojtek | Belzyce | Bełżyce biegają | 10km M 30-39 – 7 | 00:51:44 | 11,6 | 00:17:08 |
40 | 16 | RUMIŃSKI Jacek | Bełżyce | Bełżyce biegają | 10km M 40-49 – 9 | 00:51:49 | 11,6 | 00:17:13 |
41 | 6 | STOLA Piotr | Kraśnik | brak | 10km M 50-59 – 6 | 00:52:29 | 11,4 | 00:17:53 |
42 | 60 | BIDAS Paweł | SANDOMIERZ | TakLubię Sandomierz | 10km M 50-59 – 7 | 00:53:22 | 11,2 | 00:18:46 |
43 / 8 | 5 | STOLA Dorota | Kraśnik | brak | 10km K 40-49 – 3 | 00:53:41 | 11,2 | 00:19:05 |
44 / 9 | 43 | CZERWIŃSKA Bożena | Sandomierz | TSA SANDOMIERZ | 10km K 40-49 – 4 | 00:53:51 | 11,1 | 00:19:15 |
45 | 44 | CUR Michał | Dęblin | brak | 10km M 20-29 – 8 | 00:54:03 | 11,1 | 00:19:27 |
46 | 79 | PATEREK Piotr | Stalowa Wola | brak | 10km M 20-29 – 9 | 00:54:05 | 11,1 | 00:19:29 |
47 / 10 | 90 | KALICH Gabriela | Opoka Kolonia | brak | 10km K 20-29 – 2 | 00:54:36 | 11 | 00:20:00 |
48 | 347 | BARAN Łukasz | Tarnobrzeg | brak | 10km M 30-39 – 8 | 00:54:41 | 11 | 00:20:05 |
49 | 11 | KRAWCZYŃSKI Janusz | Gromadzice | brak | 10km M 40-49 – 10 | 00:55:35 | 10,8 | 00:21:00 |
50 | 119 | MAREK Jakub | Tarnobrzeg | brak | 10km M 20-29 – 10 | 00:55:37 | 10,8 | 00:21:01 |
51 | 337 | SĄDEL Waldemar | Tarnobrzeg | TeBeG Runners Team | 10km M 40-49 – 11 | 00:56:21 | 10,6 | 00:21:45 |
52 / 11 | 78 | ROGOZIŃSKA-KOZAK Dagmara | Zamość | Roztoczańska Grupa Biegowa Cyku Pyku | 10km K 30-39 – 2 | 00:56:48 | 10,6 | 00:22:12 |
53 | 117 | JABŁOŃSKI Tomasz | Kraśnik | brak | 10km M 60+ – 3 | 00:56:55 | 10,5 | 00:22:20 |
54 / 12 | 328 | TYLUTKI Agnieszka | Tarnobrzeg | TeBeG Runners Team | 10km K 40-49 – 5 | 00:57:03 | 10,5 | 00:22:27 |
55 | 339 | WALSKI Paweł | Tarnobrzeg | brak | 10km M 40-49 – 12 | 00:59:29 | 10,1 | 00:24:53 |
56 | 27 | CIECHANOWICZ Paweł | Puławy | Multimedia Runners Puławy | 10km M 30-39 – 9 | 00:59:45 | 10 | 00:25:09 |
57 / 13 | 81 | GALIŃSKA Katarzyna | Stalowa Wola | brak | 10km K 40-49 – 6 | 01:00:28 | 9,9 | 00:25:52 |
58 | 48 | NAKONIECZNY Jacek | Lublin | SII POWER PEOPLE | 10km M 20-29 – 11 | 01:00:41 | 9,9 | 00:26:05 |
59 | 63 | BOCHENKIEWICZ Marcin | Puławy | Multimedia Runners Puławy | 10km M 30-39 – 10 | 01:01:13 | 9,8 | 00:26:37 |
60 / 14 | 31 | JABŁOŃSKA Monika | Kraśnik | brak | 10km K 30-39 – 3 | 01:02:31 | 9,6 | 00:27:56 |
61 / 15 | 114 | DĄBEK Urszula | Tarnobrzeg | TeBeG Runners Team | 10km K 50-59 – 1 | 01:03:14 | 9,5 | 00:28:39 |
62 / 16 | 61 | RAŚ Monika | Bełżyce | Bełżyce biegają | 10km K 30-39 – 4 | 01:03:58 | 9,4 | 00:29:22 |
63 / 17 | 72 | URBAŃSKA Alina | Alfredówka | ZMITEK TEAM | 10km K 50-59 – 2 | 01:04:45 | 9,3 | 00:30:09 |
64 / 18 | 34 | CZARNECKA Ewa | Puławy | Multimedia Runners Puławy | 10km K 30-39 – 5 | 01:07:44 | 8,9 | 00:33:09 |
65 | 33 | NOWOROLNIK Paweł | Puławy | Multimedia Runners Puławy | 10km M 30-39 – 11 | 01:07:45 | 8,9 | 00:33:09 |
66 / 19 | 36 | KLISZ Agnieszka | Lublin | Husaria Race Team | 10km K 30-39 – 6 | 01:08:40 | 8,7 | 00:34:04 |
67 / 20 | 18 | MALEC Basia | Lublin | brak | 10km K 50-59 – 3 | 01:08:40 | 8,7 | 00:34:05 |