1 / 1 | 1094 | ŚWIERKOWSKA Oliwia | KONIN | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 – 1 | 00:03:04.227 | 15,6 | 00:00:00 |
2 / 2 | 1080 | SZYNDLAUER Emilia | Konstantynów Łódzki | Akademia Lekkoatletyki Łódź | bieg dziewcząt – ur. 2008 – 2 | 00:03:09.436 | 15,2 | 00:00:05 |
3 / 3 | 1598 | GÓRSKA Antonina | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg dziewcząt – ur. 2008 – 3 | 00:03:13.547 | 14,9 | 00:00:09 |
4 / 4 | 1212 | RUDZIŃSKA Kamila | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 – 4 | 00:03:19.748 | 14,4 | 00:00:15 |
5 / 5 | 1608 | PIOTROWSKA Natalia | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg dziewcząt – ur. 2008 – 5 | 00:03:22.391 | 14,2 | 00:00:18 |
6 / 6 | 1130 | WĘGRZYCKA Agnieszka | Łódź | MKS Trójka | bieg dziewcząt – ur. 2008 – 6 | 00:03:24.282 | 14,1 | 00:00:20 |
7 / 7 | 1194 | CHWALIŃSKA Anna | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 – 7 | 00:03:33.822 | 13,5 | 00:00:29 |
8 / 8 | 1112 | ŻAK Agata | Zgierz | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 – 8 | 00:03:34.659 | 13,4 | 00:00:30 |
9 / 9 | 1103 | WIŚNIEWSKA Nikola | Łódź | PSA | bieg dziewcząt – ur. 2008 – 9 | 00:03:36.602 | 13,3 | 00:00:32 |
10 / 10 | 1163 | NOWINSKA Patrycja | Łódź | SP 61 Łódź | bieg dziewcząt – ur. 2008 – 10 | 00:03:37.394 | 13,2 | 00:00:33 |
11 / 11 | 1121 | CIEPLUCHA Bianka | Łódź | SKS Delfin | bieg dziewcząt – ur. 2008 – 11 | 00:03:37.395 | 13,2 | 00:00:33 |
12 / 12 | 1607 | PROC Amelia | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 – 12 | 00:03:39.820 | 13,1 | 00:00:35 |
13 / 13 | 1078 | PALENICA Julia | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 19 | bieg dziewcząt – ur. 2008 – 13 | 00:03:40.761 | 13 | 00:00:36 |
14 / 14 | 1205 | KOWALCZYK Katarzyna | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 – 14 | 00:03:40.782 | 13 | 00:00:36 |
15 / 15 | 1178 | HAYEK Magda | Łódź | Akademia Lekkoatletyki Łódź | bieg dziewcząt – ur. 2008 – 15 | 00:03:41.934 | 13 | 00:00:37 |
16 / 16 | 1199 | KRÓLIK Julia | ŁÓDŹ | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 – 16 | 00:03:43.683 | 12,9 | 00:00:39 |
17 / 17 | 1129 | MAKOWSKA Olga | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 – 17 | 00:03:44.331 | 12,8 | 00:00:40 |
18 / 18 | 1106 | ALBRECHT Małgorzata | Aleksandrów Łódzki | STO Czerwona | bieg dziewcząt – ur. 2008 – 18 | 00:03:44.628 | 12,8 | 00:00:40 |
19 / 19 | 1081 | GRĄDYS Patrycja | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 160 w Łodzi | bieg dziewcząt – ur. 2008 – 19 | 00:03:47.607 | 12,7 | 00:00:43 |
20 / 20 | 1155 | POTERAJ Wanda | Łódź | SP ZNP W ŁODZI | bieg dziewcząt – ur. 2008 – 20 | 00:03:48.414 | 12,6 | 00:00:44 |
21 / 21 | 1192 | ŻÓŁTOWSKA Zuzanna | Łódź | SP ZNP W ŁODZI | bieg dziewcząt – ur. 2008 – 21 | 00:03:50.355 | 12,5 | 00:00:46 |
22 / 22 | 1113 | FRÓG Ania | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 7 w Łodzi | bieg dziewcząt – ur. 2008 – 22 | 00:03:51.055 | 12,5 | 00:00:46 |
23 / 23 | 1173 | ŁYSEK Nicola | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 – 23 | 00:03:53.102 | 12,4 | 00:00:48 |
24 / 24 | 1689 | WIERZBICKA Majka | Włocławek | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 – 24 | 00:03:53.343 | 12,3 | 00:00:49 |
25 / 25 | 1595 | SPIŻEWSKA Hanna | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 – 25 | 00:03:53.774 | 12,3 | 00:00:49 |
26 / 26 | 1209 | KACPRZAK Jagoda | Łódź | SP29 | bieg dziewcząt – ur. 2008 – 26 | 00:03:56.479 | 12,2 | 00:00:52 |
27 / 27 | 1142 | KOWARA Aleksandra | Łódź | SP 34 | bieg dziewcząt – ur. 2008 – 27 | 00:03:58.668 | 12,1 | 00:00:54 |
28 / 28 | 1097 | IM Julia | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 – 28 | 00:04:00.556 | 12 | 00:00:56 |
29 / 29 | 1605 | KOCZYWĄS Karolina | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg dziewcząt – ur. 2008 – 29 | 00:04:01.085 | 11,9 | 00:00:56 |
30 / 30 | 1125 | NOSKOWSKA Sara | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 – 30 | 00:04:03.090 | 11,8 | 00:00:58 |
31 / 31 | 1153 | FILIPCZAK Zofia | Zduńska Wola | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 – 31 | 00:04:07.628 | 11,6 | 00:01:03 |
32 / 32 | 1107 | PIEKUT Anna | Łódż | Balet Team Feliks | bieg dziewcząt – ur. 2008 – 32 | 00:04:10.233 | 11,5 | 00:01:06 |
33 / 33 | 1166 | RYTCZAK Iga | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 – 33 | 00:04:10.310 | 11,5 | 00:01:06 |
34 / 34 | 1446 | PRZYBYŁEK Zuzanna | Łódź | Prywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka | bieg dziewcząt – ur. 2008 – 34 | 00:04:10.362 | 11,5 | 00:01:06 |
35 / 35 | 1090 | SIERSKA Wiktoria | Łódź | Prywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka | bieg dziewcząt – ur. 2008 – 35 | 00:04:11.244 | 11,5 | 00:01:07 |
36 / 36 | 1115 | MICHALAK Antonina | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 – 36 | 00:04:13.199 | 11,4 | 00:01:08 |
37 / 37 | 1149 | JĘDRASZEK Milena | ŁÓDŹ | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 – 37 | 00:04:13.667 | 11,4 | 00:01:09 |
38 / 38 | 1135 | LO VERSO Virginia | Łódż | Łódź Kocha Sport | bieg dziewcząt – ur. 2008 – 38 | 00:04:15.928 | 11,3 | 00:01:11 |
39 / 39 | 1156 | KĘDZIERSKA Julia | Łódź | SP 34 | bieg dziewcząt – ur. 2008 – 39 | 00:04:16.530 | 11,2 | 00:01:12 |
40 / 40 | 1170 | SUCHARKIEWICZ Agata | Łódź | Akademia Lekkoatletyki Łódź | bieg dziewcząt – ur. 2008 – 40 | 00:04:17.213 | 11,2 | 00:01:12 |
41 / 41 | 1593 | MAGIER Julia | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg dziewcząt – ur. 2008 – 41 | 00:04:18.313 | 11,1 | 00:01:14 |
42 / 42 | 1597 | SZCZEPOCKA Martyna | Plichtów | SP Stare Skoszewy | bieg dziewcząt – ur. 2008 – 42 | 00:04:19.377 | 11,1 | 00:01:15 |
43 / 43 | 1591 | MELON Izabela | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg dziewcząt – ur. 2008 – 43 | 00:04:22.235 | 11 | 00:01:18 |
44 / 44 | 1083 | SZNEJ Iga | Łódź | Łódeczka | bieg dziewcząt – ur. 2008 – 44 | 00:04:23.819 | 10,9 | 00:01:19 |
45 / 45 | 1159 | MARSZAŁEK Zuzanna | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 – 45 | 00:04:24.617 | 10,9 | 00:01:20 |
46 / 46 | 1134 | LO VERSO Sofia | Łódż | Łódź Kocha Sport | bieg dziewcząt – ur. 2008 – 46 | 00:04:25.166 | 10,9 | 00:01:20 |
47 / 47 | 1085 | OLESKA Martyna | Zgierz | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 – 47 | 00:04:27.519 | 10,8 | 00:01:23 |
48 / 48 | 1213 | CHOJNACKA Klaudia | ŁÓDŻ | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 – 48 | 00:04:37.391 | 10,4 | 00:01:33 |
49 / 49 | 1179 | TOMCZYK Natalia | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 – 49 | 00:04:37.887 | 10,4 | 00:01:33 |
50 / 50 | 1133 | BOROWIECKA Ola | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 – 50 | 00:04:38.886 | 10,3 | 00:01:34 |
51 / 51 | 1108 | PAJOR Julia | Łódź | Łódeczka | bieg dziewcząt – ur. 2008 – 51 | 00:04:48.782 | 10 | 00:01:44 |
52 / 52 | 1151 | OBIDOWSKA Tosia | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 – 52 | 00:04:51.271 | 9,9 | 00:01:47 |
53 / 53 | 1601 | ALRUBEA Dunya | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 – 53 | 00:04:51.468 | 9,9 | 00:01:47 |
54 / 54 | 1461 | FRĄTCZAK Zofia | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 – 54 | 00:04:55.340 | 9,8 | 00:01:51 |
55 / 55 | 1161 | ROGOWSKA Julia | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 – 55 | 00:04:56.010 | 9,7 | 00:01:51 |
56 / 56 | 1124 | KABZA Michalina | Łódź | Prywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka | bieg dziewcząt – ur. 2008 – 56 | 00:04:57.137 | 9,7 | 00:01:52 |
57 / 57 | 1095 | TOMICKA Daria | Łódź | SP 182 | bieg dziewcząt – ur. 2008 – 57 | 00:04:59.067 | 9,6 | 00:01:54 |
58 / 58 | 1177 | MACIOŁ Natasza | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 – 58 | 00:05:06.404 | 9,4 | 00:02:02 |
59 / 59 | 1198 | MITURA Karolina | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 – 59 | 00:05:17.072 | 9,1 | 00:02:12 |