1. Akademia Wychowania Fizycznego Kraków |
|||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Dystans | Punkty | Czas sumaryczny |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Henryk WARZECHA | 94 | 1 | 1 | 0 | 0 | 00:12:55 | |||
Suma: 1 |
Suma: 0 |
Suma: 0 |
Suma: 00:12:55 |
2. Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie II |
|||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Dystans | Punkty | Czas sumaryczny |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Grzegorz KOSTYCZ | 101 | 2 | 1 | 0 | 0 | 00:12:57 | |||
Jakub ZIĘBA | 102 | 16 | 1 | 0 | 0 | 00:27:03 | |||
Krzysztof BODURKA | 103 | 36 | 1 | 0 | 0 | 00:52:57 | |||
Suma: 3 |
Suma: 0 |
Suma: 0 |
Suma: 00:52:57 |
3. 6 BPD Kraków |
|||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Dystans | Punkty | Czas sumaryczny |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Michał ŚWIADEK | 24 | 3 | 1 | 0 | 0 | 00:12:58 | |||
Tomasz OGORZAŁY | 22 | 37 | 1 | 0 | 0 | 00:53:28 | |||
Seweryn DUDA | 21 | 15 | 1 | 0 | 0 | 00:26:18 | |||
Łukasz HRABIA | 23 | 28 | 1 | 0 | 0 | 00:40:18 | |||
Suma: 4 |
Suma: 0 |
Suma: 0 |
Suma: 00:53:28 |
4. Akademia Górniczo Hutnicza Kraków |
|||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Dystans | Punkty | Czas sumaryczny |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kacper KOŚCIELNIAK | 97 | 43 | 1 | 0 | 0 | 00:56:56 | |||
Marcin COMBIK | 98 | 29 | 1 | 0 | 0 | 00:42:32 | |||
Filip KRAUZE | 96 | 17 | 1 | 0 | 0 | 00:28:01 | |||
Suma: 3 |
Suma: 0 |
Suma: 0 |
Suma: 00:56:56 |
5. 10. Brygada Logistyczna Opole |
|||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Dystans | Punkty | Czas sumaryczny |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Radosław KULIG | 40 | 30 | 1 | 0 | 0 | 00:44:41 | |||
Piotr PIOTROGRAD | 42 | 4 | 1 | 0 | 0 | 00:14:26 | |||
Maciej JASIŃSKI | 39 | 44 | 1 | 0 | 0 | 01:01:16 | |||
Mariola CIEŚLA | 41 | 18 | 1 | 0 | 0 | 00:31:12 | |||
Suma: 4 |
Suma: 0 |
Suma: 0 |
Suma: 01:01:16 |
6. 3 kompania regulacji ruchu Nisko |
|||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Dystans | Punkty | Czas sumaryczny |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dariusz GARDYŃSKI | 12 | 6 | 1 | 0 | 0 | 00:15:40 | |||
Andrzej PAJOR | 9 | 45 | 1 | 0 | 0 | 01:04:43 | |||
Grzegorz SONDEJ | 15 | 32 | 1 | 0 | 0 | 00:48:53 | |||
Andrzej OLEKSAK | 11 | 21 | 1 | 0 | 0 | 00:32:47 | |||
Suma: 4 |
Suma: 0 |
Suma: 0 |
Suma: 01:04:43 |
7. 2. Pułk Inżynieryjny Inowrocław |
|||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Dystans | Punkty | Czas sumaryczny |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jacek LEWANDOWSKI | 35 | 7 | 1 | 0 | 0 | 00:15:45 | |||
Radosław BALMOWSKI | 37 | 19 | 1 | 0 | 0 | 00:31:57 | |||
Mariusz WÓJCIK | 38 | 46 | 1 | 0 | 0 | 01:05:32 | |||
Piotr WDOWCZYK | 36 | 33 | 1 | 0 | 0 | 00:49:04 | |||
Suma: 4 |
Suma: 0 |
Suma: 0 |
Suma: 01:05:32 |
8. 5 batalion dowodzenia Kraków |
|||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Dystans | Punkty | Czas sumaryczny |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Michał GRZESIAK | 44 | 9 | 1 | 0 | 0 | 00:15:58 | |||
Sebastian ŁACNY | 45 | 20 | 1 | 0 | 0 | 00:32:17 | |||
Paweł TROJANOWSKI | 43 | 47 | 1 | 0 | 0 | 01:06:11 | |||
Michał WOŹNIAK | 46 | 34 | 1 | 0 | 0 | 00:49:50 | |||
Suma: 4 |
Suma: 0 |
Suma: 0 |
Suma: 01:06:11 |
9. KPP w Gorlicach |
|||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Dystans | Punkty | Czas sumaryczny |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Marcin GÓRKA | 90 | 5 | 1 | 0 | 0 | 00:14:50 | |||
Bartłomiej OLBRYCH | 25 | 49 | 1 | 0 | 0 | 01:08:33 | |||
Piotr DURLAK | 26 | 39 | 1 | 0 | 0 | 00:53:35 | |||
Tomasz HAJDUK | 6 | 27 | 1 | 0 | 0 | 00:35:54 | |||
Suma: 4 |
Suma: 0 |
Suma: 0 |
Suma: 01:08:33 |
10. 3 kompania regulacji ruchu Nisko II |
|||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Dystans | Punkty | Czas sumaryczny |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Łukasz BIEŃKO | 13 | 11 | 1 | 0 | 0 | 00:16:54 | |||
Krzysztof DELEKTA | 10 | 50 | 1 | 0 | 0 | 01:11:17 | |||
Wojciech MARKOWICZ | 17 | 40 | 1 | 0 | 0 | 00:53:37 | |||
Marek MAZIARZ | 19 | 26 | 1 | 0 | 0 | 00:35:53 | |||
Suma: 4 |
Suma: 0 |
Suma: 0 |
Suma: 01:11:17 |
11. 2. Regionalna Baza Logistyczna Warszawa |
|||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Dystans | Punkty | Czas sumaryczny |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bartosz ENGLER | 30 | 24 | 1 | 0 | 0 | 00:34:12 | |||
Patryk LEWCZUK | 29 | 12 | 1 | 0 | 0 | 00:17:17 | |||
Mateusz BIGAŚ | 28 | 51 | 1 | 0 | 0 | 01:11:35 | |||
Arkadiusz SZAJNER | 27 | 38 | 1 | 0 | 0 | 00:53:31 | |||
Suma: 4 |
Suma: 0 |
Suma: 0 |
Suma: 01:11:35 |
12. Skład Kłaj |
|||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Dystans | Punkty | Czas sumaryczny |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wojciech KARŁOWSKI | 5 | 8 | 1 | 0 | 0 | 00:15:53 | |||
Grzegorz MASŁOŃ | 8 | 22 | 1 | 0 | 0 | 00:32:56 | |||
Wojciech Batko | 100 | 35 | 1 | 0 | 0 | 00:52:08 | |||
Krzysztof PASZKO | 7 | 52 | 1 | 0 | 0 | 01:12:09 | |||
Suma: 4 |
Suma: 0 |
Suma: 0 |
Suma: 01:12:09 |
13. 3 kompania regulacji ruchu Nisko III |
|||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Dystans | Punkty | Czas sumaryczny |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wiktor JAGOCKI | 16 | 13 | 1 | 0 | 0 | 00:17:27 | |||
Paweł SAJA | 14 | 25 | 1 | 0 | 0 | 00:35:28 | |||
Grzegorz HARA | 20 | 53 | 1 | 0 | 0 | 01:12:59 | |||
Mariusz ŚWIĄTEK | 18 | 41 | 1 | 0 | 0 | 00:54:46 | |||
Suma: 4 |
Suma: 0 |
Suma: 0 |
Suma: 01:12:59 |
14. 10. Świętokrzyska Brygada Obrony Terytorialnej |
|||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Dystans | Punkty | Czas sumaryczny |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rafał MAJOS | 33 | 10 | 1 | 0 | 0 | 00:16:12 | |||
Michał GAWĘDA | 31 | 54 | 1 | 0 | 0 | 01:13:10 | |||
Jacek MAŁKOWSKI | 32 | 23 | 1 | 0 | 0 | 00:33:43 | |||
Karolina KANTAREK | 34 | 42 | 1 | 0 | 0 | 00:56:27 | |||
Suma: 4 |
Suma: 0 |
Suma: 0 |
Suma: 01:13:10 |
15. 3. Regionalna Baza Logistyczna Kraków |
|||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Dystans | Punkty | Czas sumaryczny |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Katarzyna BAL | 2 | 55 | 1 | 0 | 0 | 01:27:31 | |||
Robert WIĘCKOWSKI | 4 | 48 | 1 | 0 | 0 | 01:06:57 | |||
Andrzej WERYŃSKI | 1 | 31 | 1 | 0 | 0 | 00:44:45 | |||
Natalia KOZIOŁ | 3 | 14 | 1 | 0 | 0 | 00:22:31 | |||
Suma: 4 |
Suma: 0 |
Suma: 0 |
Suma: 01:27:31 |