1 | 53 | KIELECKI Oliwier | OTWOCK | Maraton JUNIOR | Warszawski Klub Kolarski | Młodzik – 2006-2007 – 1 | 00:19:26.279 / 1 | 00:19:26.279 | 24,7 | 00:00:00 | 250.00 |
2 | 76 | STEFANEK Adam | Ząbki | Maraton JUNIOR | Warszawski Klub Kolarski | Młodzik – 2006-2007 – 2 | 00:19:27.333 / 2 | 00:19:27.333 | 24,7 | 00:00:01 | 249.79 |
3 | 115 | WYSZOMIERSKI Adam | Warszawa | Maraton JUNIOR | Warszawski Klub Kolarski | Młodzik – 2006-2007 – 3 | 00:19:53.421 / 3 | 00:19:53.421 | 24,1 | 00:00:27 | 244.34 |
4 / 1 | 95 | KRYSIK Zofia | Stefanówka | Maraton JUNIOR | Warszawski Klub Kolarski | Młodziczka – 2006-2007 – 1 | 00:20:41.450 / 4 | 00:20:41.450 | 23,2 | 00:01:15 | 234.89 |
5 | 65 | HOFMAN Igor | Granica | Maraton JUNIOR | Komobike Scott | Młodzik – 2006-2007 – 4 | 00:20:53.893 / 5 | 00:20:53.893 | 23 | 00:01:27 | 232.64 |
6 | 84 | GASEK Bernard | Otwock | Maraton JUNIOR | Warszawski Klub Kolarski | Młodzik – 2006-2007 – 5 | 00:21:02.646 / 6 | 00:21:02.646 | 22,8 | 00:01:36 | 230.98 |
7 / 2 | 13 | SKRZYŃSKA Weronika | Brzeziny | Maraton JUNIOR | LUKS Dwójka Danielo Sportswear Stryków | Młodziczka – 2006-2007 – 2 | 00:21:48.060 / 7 | 00:21:48.060 | 22 | 00:02:21 | 222.86 |
8 / 3 | 79 | ŻEBEREK Martyna | Stojadła | Maraton JUNIOR | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | Młodziczka – 2006-2007 – 3 | 00:22:06.203 / 8 | 00:22:06.203 | 21,7 | 00:02:39 | 219.83 |
9 | 42 | DUDKOWSKI Tymoteusz | Radzymin | Maraton JUNIOR | Kamyk Radzymin MTB Team | Kids C1 chłopcy 2010 i młodsi – 1 | 00:22:15.983 / 9 | 00:22:15.983 | 21,6 | 00:02:49 | 218.35 |
10 | 78 | DRZEWIECKI Franek | Warszawa | Maraton JUNIOR | Warszawski Klub Kolarski | Kids C1 chłopcy 2010 i młodsi – 2 | 00:22:51.467 / 10 | 00:22:51.467 | 21 | 00:03:25 | 212.62 |
11 | 57 | MIKTUS Rafał | Warszawa | Maraton JUNIOR | Alltop STAG Team | Kids C2 chłopcy 2008-2009 – 1 | 00:22:52.694 / 11 | 00:22:52.694 | 21 | 00:03:26 | 212.46 |
12 | 85 | WRÓBLEWSKI Adrian | Warszawa | Maraton JUNIOR | Warszawski Klub Kolarski | Kids C1 chłopcy 2010 i młodsi – 3 | 00:22:53.034 / 12 | 00:22:53.034 | 21 | 00:03:26 | 212.31 |
13 | 52 | OŁDAK Leon | Legionowo | Maraton JUNIOR | Rowery Dax Team | Kids C1 chłopcy 2010 i młodsi – 4 | 00:22:55.574 / 13 | 00:22:55.574 | 20,9 | 00:03:29 | 212.00 |
14 / 4 | 64 | KOWALIK Natalia | Warszawa | Maraton JUNIOR | Alltop STAG Team | Młodziczka – 2006-2007 – 4 | 00:23:09.126 / 14 | 00:23:09.126 | 20,7 | 00:03:42 | 209.86 |
15 | 55 | PIÓRO Mateusz | Chrośla | Maraton JUNIOR | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | Młodzik – 2006-2007 – 6 | 00:23:09.176 / 15 | 00:23:09.176 | 20,7 | 00:03:42 | 209.86 |
16 | 97 | NOWICKI Tymon | Warszawa | Maraton JUNIOR | Warszawski Klub Kolarski | Kids C1 chłopcy 2010 i młodsi – 5 | 00:23:13.366 / 16 | 00:23:13.366 | 20,7 | 00:03:47 | 209.26 |
17 | 45 | WOŁOSZCZUK Aleksander | Warszawa | Maraton JUNIOR | IBOX M LIGA CYCLING TEAM | Kids C2 chłopcy 2008-2009 – 2 | 00:23:28.873 / 17 | 00:23:28.873 | 20,4 | 00:04:02 | 207.03 |
18 / 5 | 118 | WYSOCKA Amelia | Pruszków | Maraton JUNIOR | Warszawski Klub Kolarski | Kids D2 dziewczynki 2008-2009 – 1 | 00:23:30.756 / 18 | 00:23:30.756 | 20,4 | 00:04:04 | 206.74 |
19 | 37 | PRZYBYLSKI Witek | Wiązowna | Maraton JUNIOR | Bike Salon Team | Kids C1 chłopcy 2010 i młodsi – 6 | 00:23:40.038 / 19 | 00:23:40.038 | 20,3 | 00:04:13 | 205.28 |
20 | 41 | DUDKOWSKI Leo | Radzymin | Maraton JUNIOR | Kamyk Radzymin MTB Team | Kids C1 chłopcy 2010 i młodsi – 7 | 00:23:42.481 / 20 | 00:23:42.481 | 20,2 | 00:04:16 | 204.99 |
21 | 66 | PŁOŃSKI Olaf | Serock | Maraton JUNIOR | Alltop STAG Team | Młodzik – 2006-2007 – 7 | 00:23:43.737 / 21 | 00:23:43.737 | 20,2 | 00:04:17 | 204.85 |
22 / 6 | 81 | SZYLBERG Anna | Mińsk Mazowiecki | Maraton JUNIOR | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | Kids D2 dziewczynki 2008-2009 – 2 | 00:23:46.425 / 22 | 00:23:46.425 | 20,2 | 00:04:20 | 204.42 |
23 | 96 | DRĄGOWSKI Piotr | Warszawa | Maraton JUNIOR | Warszawski Klub Kolarski | Kids C1 chłopcy 2010 i młodsi – 8 | 00:24:01.431 / 23 | 00:24:01.431 | 20 | 00:04:35 | 202.29 |
24 / 7 | 73 | BORYSIUK Zofia | Warszawa | Maraton JUNIOR | Alltop STAG Team | Kids D2 dziewczynki 2008-2009 – 3 | 00:24:14.141 / 24 | 00:24:14.141 | 19,8 | 00:04:47 | 200.48 |
25 / 8 | 60 | GRUDNA Zuzanna | Warszawa | Maraton JUNIOR | Alltop STAG Team | Kids D2 dziewczynki 2008-2009 – 4 | 00:24:28.274 / 25 | 00:24:28.274 | 19,6 | 00:05:01 | 198.57 |
26 | 10 | IDZIKOWSKI Rafał | Otwock | Maraton JUNIOR | Warszawski Klub Kolarski | Kids C2 chłopcy 2008-2009 – 3 | 00:24:41.696 / 26 | 00:24:41.696 | 19,4 | 00:05:15 | 196.83 |
27 | 412 | MAŁEK Mikołaj | Warszawa | Maraton JUNIOR | IBOX M LIGA CYCLING TEAM | Kids C2 chłopcy 2008-2009 – 4 | 00:24:43.495 / 27 | 00:24:43.495 | 19,4 | 00:05:17 | 196.56 |
28 | 82 | MIRKOWSKI Adrian | Radzymin | Maraton JUNIOR | NOSiR Mazowsze Serce Polski Cycling Team | Kids C1 chłopcy 2010 i młodsi – 9 | 00:24:48.685 / 28 | 00:24:48.685 | 19,3 | 00:05:22 | 195.90 |
29 | 110 | CZYŻ Dawid | Warszawa | Maraton JUNIOR | Warszawski Klub Kolarski | Kids C1 chłopcy 2010 i młodsi – 10 | 00:24:56.784 / 29 | 00:24:56.784 | 19,2 | 00:05:30 | 194.85 |
30 | 99 | BURY Hubert | Sokołów Podlaski | Maraton JUNIOR | Triathlon Siedlce Club | Kids C1 chłopcy 2010 i młodsi – 11 | 00:25:01.912 / 30 | 00:25:01.912 | 19,2 | 00:05:35 | 194.20 |
31 / 9 | 119 | WYSOCKA Emilia | Pruszków | Maraton JUNIOR | Warszawski Klub Kolarski | Kids D1 dziewczynki 2010 i młodsze – 1 | 00:25:49.616 / 31 | 00:25:49.616 | 18,6 | 00:06:23 | 188.19 |
32 / 10 | 51 | KRAMSKA Julianna | Warszawa | XC | Kamyk Radzymin MTB Team | Kids D1 dziewczynki 2010 i młodsze – 2 | 00:25:52.234 / 32 | 00:25:52.234 | 18,6 | 00:06:25 | 187.82 |
33 | 107 | TROINSKI Tymoteusz | Warszawa | Maraton JUNIOR | Warszawski Klub Kolarski | Kids C1 chłopcy 2010 i młodsi – 12 | 00:25:52.252 / 33 | 00:25:52.252 | 18,6 | 00:06:25 | 187.82 |
34 / 11 | 63 | PROCZEK Zosia | Mińsk Mazowiecki | Maraton JUNIOR | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | Kids D2 dziewczynki 2008-2009 – 5 | 00:28:25.478 / 34 | 00:28:25.478 | 16,9 | 00:08:59 | 170.97 |
35 | 113 | JAKUBCZYK Piotr | Warszawa | Maraton JUNIOR | GEODETIC TEAM | Kids C2 chłopcy 2008-2009 – 5 | 00:28:48.076 / 35 | 00:28:48.076 | 16,7 | 00:09:21 | 168.69 |
36 / 12 | 120 | KAŁOWSKA Emilia | Mińsk Mazowiecki | Maraton JUNIOR | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | Młodziczka – 2006-2007 – 5 | 00:29:35.983 / 36 | 00:29:35.983 | 16,2 | 00:10:09 | 164.23 |
37 / 13 | 262 | KALECIŃSKA Olga | Wrocław | Maraton JUNIOR | Mitutoyo AZS Wratislavia | Kids D1 dziewczynki 2010 i młodsze – 3 | 00:31:16.347 / 37 | 00:31:16.347 | 15,3 | 00:11:50 | 155.38 |
38 / 14 | 94 | RZĄDCA Magda | Zielonka | Maraton JUNIOR | brak | Kids D1 dziewczynki 2010 i młodsze – 4 | 00:31:53.855 / 38 | 00:31:53.855 | 15 | 00:12:27 | 152.38 |
39 / 15 | 61 | GRUDNA Maria | Warszawa | Maraton JUNIOR | Alltop STAG Team | Kids D1 dziewczynki 2010 i młodsze – 5 | 00:31:54.855 / 39 | 00:31:54.855 | 15 | 00:12:28 | 152.30 |
40 / 16 | 31 | GLINKA Michalina | Otwock | Maraton JUNIOR | brak | Kids D1 dziewczynki 2010 i młodsze – 6 | 00:31:59.855 / 40 | 00:31:59.855 | 15 | 00:12:33 | 151.90 |
41 / 17 | 150 | SZCZEPAŃSKA Malwina | Otwock | Maraton JUNIOR | brak | Kids D1 dziewczynki 2010 i młodsze – 7 | 00:32:04.855 / 41 | 00:32:04.855 | 15 | 00:12:38 | 151.51 |
42 | 121 | LISAK Dawid | Otwock | Maraton JUNIOR | brak | Kids C1 chłopcy 2010 i młodsi – 13 | 00:36:01.339 / 42 | 00:36:01.339 | 13,3 | 00:16:35 | 134.89 |
43 / 18 | 92 | BĄK Maria | Otwock | Maraton JUNIOR | brak | Kids D1 dziewczynki 2010 i młodsze – 8 | 00:36:16.164 / 43 | 00:36:16.164 | 13,2 | 00:16:49 | 133.96 |
44 | 75 | MUCHA Ernest | Otwock | Maraton JUNIOR | brak | Kids C1 chłopcy 2010 i młodsi – 14 | 00:38:08.855 / 44 | 00:38:08.855 | 12,6 | 00:18:42 | 127.40 |
45 | 217 | GOŹDZIUK Aleksander | Józefów | Maraton JUNIOR | brak | Kids C1 chłopcy 2010 i młodsi – 15 | 00:42:05.855 / 45 | 00:42:05.855 | 11,4 | 00:22:39 | 115.45 |
46 | 87 | BĄK Stanisław | Otwock | Maraton JUNIOR | brak | Kids C1 chłopcy 2010 i młodsi – 16 | 00:42:09.855 / 46 | 00:42:09.855 | 11,4 | 00:22:43 | 115.26 |