Miejsce | Imię | Nazwisko | Drużyna/Klub | #1 SIXT PUCHAR MAZOWSZA MTB XCO 2021 Masters I |
#2 SIXT PUCHAR MAZOWSZA MTB XCO 2021 edycja 2 Wesoła Masters I |
#3 SIXT PUCHAR MAZOWSZA MTB XCO 2021 #3 Legionowo Masters I |
#4 SIXT PUCHAR MAZOWSZA MTB XCO 2021 #4 Wiązowna - Góra Sobotów Masters I |
#5 SIXT PUCHAR MAZOWSZA MTB XCO 2021 #5 Warszawa - Wesoła Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików MTB 2021 Masters I |
#6 SIXT PUCHAR MAZOWSZA MTB XCO 2021 #6 Jabłonna Masters I |
Pkt. sumarycznie |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Łukasz | GIZIŃSKI | brak | 12.00 | 14.00 | 20.00 | 20.00 | 25.00 | 18.00 | 97.00 |
2 | Andrzej | MICHNIAK | Warszawski Klub Kolarski | 20.00 | 22.00 | 22.00 | --- | --- | 20.00 | 84.00 |
3 | Bartosz | STRUZIK | Bike Concept | 15.00 | 12.00 | --- | 18.00 | 20.00 | 16.00 | 81.00 |
4 | Jarosław | WOLCENDORF | Brwinowski Klub Kolarski Jakoobcycles | --- | --- | 25.00 | 25.00 | --- | 22.00 | 72.00 |
5 | Kamil | MARCZAK | BH Bikes Poland | 6.00 | 6.00 | 16.00 | 22.00 | 22.00 | --- | 72.00 |
6 | Krzysztof | LATOSZEK | brak | 1.00 | 8.00 | --- | 15.00 | 12.00 | 15.00 | 51.00 |
7 | Dariusz | POROŚ | Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław | 22.00 | --- | --- | --- | --- | 25.00 | 47.00 |
8 | Grzegorz | MAZUR | MetroBikes.pl | 11.00 | 15.00 | 18.00 | --- | --- | --- | 44.00 |
9 | Jacek | RZADCA | brak | 18.00 | 25.00 | --- | --- | --- | --- | 43.00 |
10 | Maciej | CIECIERA | brak | 0.00 | 3.00 | 10.00 | 13.00 | --- | 11.00 | 37.00 |
11 | Łukasz | KĘDZIERSKI | MCP Bike Team | 10.00 | 11.00 | --- | 16.00 | --- | --- | 37.00 |
12 | Cezary | ŻESZCZYŃSKI | Dirty40 | --- | 4.00 | 15.00 | --- | 16.00 | --- | 35.00 |
13 | Tomasz | ŁEBKOWSKI | brak | 0.00 | 2.00 | --- | --- | 14.00 | 12.00 | 28.00 |
14 | Artur | BICKI | brak | 0.00 | 0.00 | 12.00 | --- | --- | 14.00 | 26.00 |
15 | Przemysław | BARANOWSKI | Bialoblocki Pro Coaching Team | 25.00 | --- | --- | --- | --- | --- | 25.00 |
16 | Marcin | CHRUŚLAK | Geodetic Howden Team | 8.00 | 16.00 | --- | --- | --- | --- | 24.00 |
17 | Leszek | ŚWIDER | KS Luboń Skomielna Biała | 13.00 | 10.00 | --- | --- | --- | --- | 23.00 |
18 | Dawid | JANKOWSKI | Polski Klub MTB | --- | --- | --- | --- | 13.00 | 10.00 | 23.00 |
19 | Bartłomiej | KLUS | Pętla S8 Racing Team | 9.00 | 13.00 | --- | --- | --- | --- | 22.00 |
20 | Jarosław | HAŁAS | brak | --- | 20.00 | --- | --- | --- | --- | 20.00 |
21 | Krystian | ŁOPATKA | brak | 2.00 | --- | --- | --- | 18.00 | --- | 20.00 |
22 | Marcin | SZEWCZYK | Ośka Warszawa | 4.00 | --- | 14.00 | --- | --- | --- | 18.00 |
23 | Paweł | BARANEK | MSR Mrągowo | --- | 18.00 | --- | --- | --- | --- | 18.00 |
24 | Robert | KRYSIK | Bike Salon Team | --- | --- | 7.00 | 10.00 | --- | --- | 17.00 |
25 | Michał | SIEKIERSKI | brak | 16.00 | --- | --- | --- | --- | --- | 16.00 |
26 | Paweł | BEDNAREK | RAFBIKE Cycling Team | 0.00 | --- | --- | --- | 15.00 | --- | 15.00 |
27 | Radosław | KAMIŃSKI | 3S Bike Team Ciechanów | 0.00 | 1.00 | --- | 14.00 | --- | --- | 15.00 |
28 | Paweł | GOŁĘBICKI | Grom-Torus | 14.00 | --- | --- | --- | --- | --- | 14.00 |
29 | Roman | ABRAMCZYK | Trezado Wolfpack | 0.00 | 0.00 | 13.00 | --- | --- | --- | 13.00 |
30 | Rafał | OSZKIEL | brak | --- | --- | --- | --- | --- | 13.00 | 13.00 |
31 | Grzegorz | ORZEŁ | ETI LKKG | 0.00 | --- | --- | 12.00 | --- | --- | 12.00 |
32 | Piotr | TALMONT | brak | --- | --- | 11.00 | --- | --- | --- | 11.00 |
33 | Michał | SZTEMBIS | SofarSolar LKKG | --- | 0.00 | --- | 11.00 | --- | --- | 11.00 |
34 | Kamil | LENARD | BH Bikes Poland | --- | 0.00 | 9.00 | --- | --- | --- | 9.00 |
35 | Lukasz | PIERZYNOWSKI | brak | --- | --- | --- | --- | --- | 9.00 | 9.00 |
36 | Tomasz | WĄSOWSKI | Geodetic Howden Team | 0.00 | 9.00 | --- | --- | --- | --- | 9.00 |
37 | Stępel | WOJCIECH | Ciasteczkowy Potwór | 0.00 | 0.00 | 8.00 | --- | --- | --- | 8.00 |
38 | Michał | ROMAŃCZUK | brak | --- | --- | --- | --- | --- | 8.00 | 8.00 |
39 | Piotr | RYCHLIK | Bogdziewicz Team | 7.00 | --- | --- | --- | --- | --- | 7.00 |
40 | Rafał | RYCHLICKI | Geodetic Howden Team | 0.00 | 7.00 | --- | --- | --- | --- | 7.00 |
41 | Waldemar | SADOWSKI | Zabłudów Team | 5.00 | --- | --- | --- | --- | --- | 5.00 |
42 | Kamil | PAŁYSKA | Geodetic Howden Team | --- | 5.00 | --- | --- | --- | --- | 5.00 |
43 | Maciej | MICHALSKI | Retro Stork Team | 3.00 | --- | --- | --- | --- | --- | 3.00 |