Miejsce | Imię | Nazwisko | Drużyna/Klub | #1 SIXT PUCHAR MAZOWSZA MTB XCO 2021 Młodzik |
#2 SIXT PUCHAR MAZOWSZA MTB XCO 2021 edycja 2 Wesoła Młodzik |
#3 SIXT PUCHAR MAZOWSZA MTB XCO 2021 #3 Legionowo Młodzik |
#4 SIXT PUCHAR MAZOWSZA MTB XCO 2021 #4 Wiązowna - Góra Sobotów Młodzik |
#5 SIXT PUCHAR MAZOWSZA MTB XCO 2021 #5 Warszawa - Wesoła Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików MTB 2021 Młodzik |
#6 SIXT PUCHAR MAZOWSZA MTB XCO 2021 #6 Jabłonna Młodzik |
Pkt. sumarycznie |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aleksander | STRUZIK | Warszawski Klub Kolarski | 16.00 | 22.00 | 22.00 | --- | 25.00 | 25.00 | 110.00 |
2 | Kacper | URBANEK | Warszawski Klub Kolarski | 20.00 | 12.00 | 25.00 | 25.00 | 15.00 | 22.00 | 107.00 |
3 | Michał | GRUCA | KAMYK RADZYMIN MTB TEAM | 25.00 | 16.00 | --- | 18.00 | --- | 13.00 | 72.00 |
4 | Cezary | WŚCISŁY | KAMYK RADZYMIN MTB TEAM | 9.00 | 11.00 | --- | 14.00 | 16.00 | 18.00 | 68.00 |
5 | Jakub | ŁUKASZEWICZ | UKS Wygoda Białystok | 6.00 | 4.00 | 18.00 | 15.00 | 12.00 | 16.00 | 67.00 |
6 | Oliwier | KIELECKI | Warszawski Klub Kolarski | 10.00 | 7.00 | 12.00 | 20.00 | 14.00 | --- | 63.00 |
7 | Antek | MROWIŃSKI | KAMYK RADZYMIN MTB TEAM | 14.00 | 9.00 | --- | --- | 18.00 | 20.00 | 61.00 |
8 | Adam | SAPIEJA | LKK LUKS SŁAWNO | 1.00 | 0.00 | 16.00 | 16.00 | 11.00 | 12.00 | 56.00 |
9 | Maksymilian | MATYASIK | UKS Zawojak Zawoja | 15.00 | 18.00 | --- | 22.00 | --- | --- | 55.00 |
10 | Krzysztof | GDULA | Akademia Kolarska Głogów Małopolski | 18.00 | 13.00 | --- | --- | 22.00 | --- | 53.00 |
11 | Dominik | KUKLA | Adastra Cycling Team | 22.00 | 25.00 | --- | --- | --- | --- | 47.00 |
12 | Adam | STEFANEK | Warszawski Klub Kolarski | 0.00 | 5.00 | 13.00 | --- | 13.00 | 14.00 | 45.00 |
13 | Piotr | HANKUS | RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM | 8.00 | 15.00 | 20.00 | --- | --- | --- | 43.00 |
14 | Maciej | ŻESZCZYŃSKI | Warszawski Klub Kolarski | --- | 0.00 | 14.00 | --- | 20.00 | --- | 34.00 |
15 | Mateusz | JABŁOŃSKI | UKS Wygoda Białystok | --- | --- | 11.00 | 13.00 | 9.00 | --- | 33.00 |
16 | David | KOLÁŘ | Adastra Cycling Team | 13.00 | 20.00 | --- | --- | --- | --- | 33.00 |
17 | David | SVOBODA | Adastra Cycling Team | 11.00 | 14.00 | --- | --- | --- | --- | 25.00 |
18 | Bartosz | CISKOWSKI | KS KLIF CHŁAPOWO | 2.00 | 6.00 | 15.00 | --- | --- | --- | 23.00 |
19 | Grzegorz | PANASEWICZ | UKS Wygoda Białystok | --- | --- | 5.00 | 12.00 | 5.00 | --- | 22.00 |
20 | Ignacy | GAJDA | Warszawski Klub Kolarski | 0.00 | 0.00 | 6.00 | 11.00 | 3.00 | --- | 20.00 |
21 | Franciszek | ZDUNIAK | Warszawski Klub Kolarski | 3.00 | 0.00 | --- | --- | 2.00 | 15.00 | 20.00 |
22 | Mateusz | JAGODZIŃSKI | KAMYK RADZYMIN MTB TEAM | 0.00 | --- | --- | 9.00 | --- | 11.00 | 20.00 |
23 | Michał | BŁASZCZYK | Warszawski Klub Kolarski | 0.00 | --- | 9.00 | 10.00 | --- | --- | 19.00 |
24 | Denis | VAŠÍČEK | Adastra Cycling Team | 7.00 | 10.00 | --- | --- | --- | --- | 17.00 |
25 | Oskar | CIMASZEWSKI | UKS Wygoda Białystok | 0.00 | 0.00 | 8.00 | 8.00 | --- | --- | 16.00 |
26 | Karol | BALCERCZYK | MSR Mrągowo | 12.00 | 3.00 | --- | --- | --- | --- | 15.00 |
27 | Krzysztof | PEŁTAK | Warszawski Klub Kolarski | 0.00 | 0.00 | --- | 5.00 | 0.00 | 9.00 | 14.00 |
28 | Oliwier | MYŚLISZ | KS KLIF CHŁAPOWO | 0.00 | 2.00 | 10.00 | --- | --- | --- | 12.00 |
29 | Piotr | MANIECKI | KAMYK RADZYMIN MTB TEAM | --- | --- | --- | --- | 1.00 | 10.00 | 11.00 |
30 | Jan | OMBACH | Warszawski Klub Kolarski | --- | 0.00 | 7.00 | 4.00 | 0.00 | --- | 11.00 |
31 | Aleksander | AUGUŚCIK | LKK LUKS SŁAWNO | --- | --- | 4.00 | 7.00 | --- | --- | 11.00 |
32 | Leon | ŁODEJ | Akademia Kolarska Głogów Małopolski | 0.00 | 1.00 | --- | --- | 10.00 | --- | 11.00 |
33 | Michał | STRUZIK | Warszawski Klub Kolarski | --- | --- | --- | --- | 8.00 | --- | 8.00 |
34 | Mikuláš | DĚTÁK | ADASTRA Cycling Team | --- | 8.00 | --- | --- | --- | --- | 8.00 |
35 | Arseniusz | CZUDEC | KLKS"Azalia" Brzóza Królewska | --- | --- | --- | --- | 7.00 | --- | 7.00 |
36 | Bernard | GASEK | Warszawski Klub Kolarski | --- | 0.00 | --- | 3.00 | 4.00 | --- | 7.00 |
37 | Dawid | GWIAZDA | Raz Na Wozie Brzeziny MTB Team | 0.00 | --- | --- | 6.00 | --- | --- | 6.00 |
38 | Borys | KLACZKOWSKI | KLKS"Azalia" Brzóza Królewska | --- | --- | --- | --- | 6.00 | --- | 6.00 |
39 | Richard | POLÁŠEK | BIKE 2000 | 5.00 | --- | --- | --- | --- | --- | 5.00 |
40 | Tomasz | BRONOWICKI | brak | 4.00 | --- | --- | --- | --- | --- | 4.00 |
41 | Adam | MAKAREWICZ | Warszawski Klub Kolarski | 0.00 | 0.00 | 3.00 | --- | --- | --- | 3.00 |
42 | Szymon | WOCHNA | Raz Na Wozie MTB Team | --- | --- | --- | 2.00 | --- | --- | 2.00 |
43 | Rafał | KIERZKOWSKI | Warszawski Klub Kolarski | 0.00 | --- | 2.00 | --- | --- | --- | 2.00 |
44 | Franciszek | KILJAN | Warszawski Klub Kolarski | --- | --- | --- | 1.00 | --- | --- | 1.00 |
45 | Mikołaj | STOŁEK | LKK LUKS SŁAWNO | --- | --- | 1.00 | --- | --- | --- | 1.00 |