1 | #451 | WAWRZYNIAK Kamil | Aleksandrów Łódzki | Rajd Rowerowy 15km | brak |
2 | #1 | TRZEWIKOWSKA Paulina | Łódź | Bieg dorosłych 10km | Celironman |
3 | #2 | ŁASKI Maciej | Łódź | Bieg dorosłych 10km | ***** *** |
4 | | TRZEWIKOWSKA Barbara | Łódź | Spacer | brak |
5 | #3 | MISIAK Adrian | Łęczyca | Bieg dorosłych 10km | brak |
6 | #82 | BOGDAŃSKA Katarzyna | Łódź | Bieg dorosłych 5km | brak |
7 | #489 | ROGULSKA Aleksandra | Łódź | Bieg dzieci 4-12 lat ok. 500m | brak |
8 | #4 | SŁOKA Marcin | Łódź | Bieg dorosłych 10km | Łódź Kocha Sport |
9 | #83 | SŁOKA Beata | Łódź | Bieg dorosłych 5km | PGF running team |
10 | #5 | ADAMKIEWICZ Natalia | Łódź | Bieg dorosłych 10km | ŁódźRunCrew/ JAKOTeam |
11 | #7 | SZYMAŃSKI Michał | Łódź | Bieg dorosłych 10km | ŁódźRunCrew/ JAKOTeam |
12 | #8 | ADAMKIEWICZ Michał | Łódź | Bieg dorosłych 10km | ŁódźRunCrew/ JAKOTeam |
13 | #84 | OSMULSKI Tomasz | Łódź | Bieg dorosłych 5km | OSMO |
14 | #85 | SŁOKA Maja | Łódź | Bieg dorosłych 5km | PGF running team |
15 | | KOSECKI Konrad | Aleksandrów Łódzki | Bieg dorosłych 5km | Meble KoKos |
16 | #86 | KUCHTA Monika | Łódź | Bieg dorosłych 5km | brak |
17 | #87 | MICHALAK Janina | Gieczno | Bieg dorosłych 5km | brak |
18 | #9 | SOŁTYSIAK Marta | Łódź | Bieg dorosłych 10km | Szakale Bałut Łódź |
19 | | KOSECKA Anna | Aleksandrów Łódzki | Bieg dzieci 4-12 lat ok. 500m | Meble KoKos |
20 | | MŁYNARCZYK-JASIŃSKA Honorata | Konstantynów Łódzki | Spacer | Zawsze Młodzi Nordic Walking |
21 | #10 | STEFANSKI Krzysztof | Łódź | Bieg dorosłych 10km | brak |
22 | #88 | BAGRODZKI Andrzej | Zgierz | Bieg dorosłych 5km | brak |
23 | #11 | FILIPKOWSKI Krzysztof | Łódź | Bieg dorosłych 10km | brak |
24 | | PRZYBYLSKI Rafał | Kutno | Bieg dorosłych 5km | Przybyl-Kutno |
25 | #13 | ŚLEMP Łucja | Zgierz | Bieg dorosłych 10km | Deaf Zgierz |
26 | #14 | ŚLEMP Grzegorz | Zgierz | Bieg dorosłych 10km | Deaf Zgierz |
27 | | WOJTCZAK Dominik | Łódź | Bieg dorosłych 10km | Morena Czołowa |
28 | #15 | PAPIERAK Mateusz | Łódź | Bieg dorosłych 10km | Morena Czołowa |
29 | | CHIŻYŃSKA Agnieszka | Łódź | Spacer | Morena Czołowa |
30 | #16 | MARCINIAK Robert | Aleksandrów Łódzki | Bieg dorosłych 10km | HTF Ludwik Sikorski |
31 | #17 | JESIONOWSKI Bartosz | Kowalewice | Bieg dorosłych 10km | brak |
32 | #89 | KARDA Tomasz | Łódź | Bieg dorosłych 5km | Biegusy |
33 | | PAPIERAK Agata | Łódź | Spacer | Morena Czołowa |
34 | #18 | WAWRYKÓW Kuba | Zgierz | Bieg dorosłych 10km | brak |
35 | #19 | ŚWIDERSKI Józef | Łódź | Bieg dorosłych 10km | AQ WIRING SYSTEMS teams |
36 | #90 | SZYMAŃSKI Rafał | Łódź | Bieg dorosłych 5km | Wataha-Łączy nas bieganie |
37 | #20 | WRONKA Miłosz | Łódź | Bieg dorosłych 10km | brak |
38 | #21 | STANISZEWSKI Przemysław | Zgierz | Bieg dorosłych 10km | brak |
39 | #91 | KARBOWNIK Bogusław | Łódź | Bieg dorosłych 5km | Łódż Kocha Sport. |
40 | #22 | TISSOT Pio | Łódź | Bieg dorosłych 10km | brak |
41 | #23 | CYRULEWSKA Małgorzata | Glinnik | Bieg dorosłych 10km | Pamso Run Team |
42 | | PIETRASIAK Janusz | Łófź | Bieg dorosłych 10km | Rysio Team |
43 | #24 | WÓJCIK Robert | Zgierz | Bieg dorosłych 10km | Razem Trenujemy Sport |
44 | | MADEJ Elżbieta | Łódź | Bieg dorosłych 10km | brak |
45 | #160 | SMOLARSKA Nadia | Łódź | Bieg dzieci 4-12 lat ok. 500m | Łódź Kocha Sport |
46 | | PIECHOL Sebastian | Konstantynów Łódzki | Bieg dorosłych 10km | Razem Trenujemy Sport |
47 | #25 | WILIŃSKA Justyna | Łódź | Bieg dorosłych 10km | ŁKSG Łódź |
48 | #92 | GŁOWACKI Szymon | Łódź | Bieg dorosłych 5km | ŁKSG Łódź |
49 | #93 | FORYŚ Agnieszka | Łódź | Bieg dorosłych 5km | brak |
50 | #94 | DĄBROWSKI Filip | Głowno | Bieg dorosłych 5km | ŁódźRunCrew/ JAKOTeam |
51 | #26 | FRANKOWSKI Maciej | Konstantynów Łódzki | Bieg dorosłych 10km | Beauty Sport Run |
52 | #27 | STĘPNIAK Wojciech | Zgierz | Bieg dorosłych 10km | ZGIERZBIEGA |
53 | #28 | OLCZAK Mariusz | Łódź | Bieg dorosłych 10km | Razem Trenujemy Sport |
54 | #95 | GUNTHER Marta | Łódź | Bieg dorosłych 5km | Razem Trenujemy Sport |
55 | #96 | GUNTHER Dawid | Łódź | Bieg dorosłych 5km | Razem Trenujemy Sport |
56 | #97 | GUNTHER Krzysztof | Łódź | Bieg dorosłych 5km | Razem Trenujemy Sport |
57 | #29 | WALIS Grażyna | Ozorków | Bieg dorosłych 10km | brak |
58 | #98 | GALANCIAK Paulina | Łódź | Bieg dorosłych 5km | brak |
59 | #161 | OCHOTA Bartłomiej | Łódź | Bieg dzieci 4-12 lat ok. 500m | brak |
60 | #30 | RÓŻAŃSKA Izabela | Łódź | Bieg dorosłych 10km | brak |
61 | #31 | BIŃCZYK Tomasz | Łódź | Bieg dorosłych 10km | KS Dynamic Łódź |
62 | #99 | SZCZECH Dorota | Łódź | Bieg dorosłych 5km | brak |
63 | #162 | JESIONOWSKI Konstanty | Kowalewice | Bieg dzieci 4-12 lat ok. 500m | brak |
64 | #100 | KOTARSKA Anita | Łódź | Bieg dorosłych 5km | brak |
65 | #101 | BIENIAS-OWCZARCZYK Paulina | Ozorków | Bieg dorosłych 5km | brak |
66 | #32 | MARKOWSKI Marcin | Łódź | Bieg dorosłych 10km | Szakale Bałut Łódź |
67 | #33 | MARKOWSKA Ewa | Łódź | Bieg dorosłych 10km | Szakale Bałut Łódź |
68 | #34 | FLORCZAK Sylwia | Łódź | Bieg dorosłych 10km | Szakale Bałut Łódź |
69 | #35 | NOWAK Marcin | Łódź | Bieg dorosłych 10km | Szakale Bałut Łódź |
70 | #102 | KORC Anna | 95-070 Aleksandrów Łódzki, ul. 11-go Listopada 49 | Bieg dorosłych 5km | SASKA TEAM |
71 | #103 | PIETRZAK Ania | Aleksandrów Łódzki | Bieg dorosłych 5km | brak |
72 | #36 | BALCERZAK Krysia | Łódź | Bieg dorosłych 5km | Szakale Bałut Łódź |
73 | #37 | BALCERZAK Mariusz | Łódź | Bieg dorosłych 10km | Szakale Bałut Łódź |
74 | #38 | KADZIDŁOWSKA Aleksandra | Łódź | Bieg dorosłych 10km | EVErRUN |
75 | #104 | CHABASIŃSKA Agnieszka | Łódź | Bieg dorosłych 5km | brak |
76 | #105 | SOSKI Łukasz | Łódź | Bieg dorosłych 5km | brak |
77 | #39 | NOWAK Iza | Aleksandrów Łódzki | Bieg dorosłych 10km | NIEDZIELNE BIEGACZKI |
78 | #40 | GIBALSKA Katarzyna | Stary Adamów | Bieg dorosłych 10km | NIEDZIELNE BIEGACZKI |
79 | #41 | PAWEŁCZYK Grzegorz | Łódź | Bieg dorosłych 10km | brak |
80 | #106 | DĄBROWSKA Karolina | Głowno | Bieg dorosłych 5km | ŁódźRunCrew/ JAKOTeam |
81 | | BOGUSZ Piotr | Łódź | Spacer | brak |
82 | #42 | MAJSAK Piotr | Łódź | Bieg dorosłych 10km | brak |
83 | #43 | GOŹDZIK -ZARĘBA Aneta | Łódź | Bieg dorosłych 10km | Łódź Kocha Sport |
84 | #107 | RUIZ Aneta | Łódź | Bieg dorosłych 5km | brak |
85 | | KOZIELSKI Ryszard | Łódź | Bieg dorosłych 10km | ŁódźRunCrew/JAKOteam |
86 | | GRADOWSKA Magdalena | Leśmierz | Spacer | Zawsze Młodzi Nordic Walking |
87 | #163 | PIWOŃSKA Zofia | Zgierz | Bieg dzieci 4-12 lat ok. 500m | brak |
88 | | NOWAK Marek | Warszawa | Bieg dorosłych 5km | brak |
89 | #44 | STOLAREK Hubert | Ustronie | Bieg dorosłych 10km | brak |
90 | #45 | CZERWIŃSKI Michał | Lesmierz | Bieg dorosłych 10km | brak |
91 | #46 | KWAŚNIEWSKI Henryk | Łódź | Bieg dorosłych 10km | brak |
92 | #47 | FANDRYCH Krzysztof | Zgierz | Bieg dorosłych 10km | brak |
93 | #108 | LEWANDOWSKI Krzysztof | Łódź | Bieg dorosłych 5km | ŁódźRunCrew/ JAKOTeam |
94 | #48 | ZAWADZKI Krystian | Poddębice | Bieg dorosłych 10km | Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani.pl |
95 | #164 | SOCHALSKI Teodor | Jedlicze A | Bieg dzieci 4-12 lat ok. 500m | Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 |
96 | #166 | SOCHALSKI Antoni | Jedlicze A | Bieg dzieci 4-12 lat ok. 500m | Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 |
97 | #109 | SOCHALSKI Robert | Jedlicze A | Bieg dorosłych 5km | brak |
98 | #167 | RUIZ Tiago | Łódź | Bieg dzieci 4-12 lat ok. 500m | brak |
99 | #168 | RUIZ Mila | Łódź | Bieg dzieci 4-12 lat ok. 500m | brak |
100 | #169 | MŁYNARCZYK Marika | Konstantynów łódzki | Bieg dzieci 4-12 lat ok. 500m | KNZ |
101 | #49 | KOZIOŁ Dominik | Okup Mały ul. Łaska 8 | Bieg dorosłych 10km | OSP |
102 | #110 | TWOROŻYŃSKA Edyta | Łódź | Bieg dorosłych 5km | ŁódźRunCrew/JAKOteam |
103 | #50 | SOBCZAK Krzysztof | Poddębice | Bieg dorosłych 10km | brak |
104 | | BORKOWSKA Jitka | Jedlicze A | Spacer | brak |
105 | #170 | BORKOWSKI Artur | Jedlicze A | Bieg dzieci 4-12 lat ok. 500m | brak |
106 | #52 | BILIŃSKI Kamil | Łódź | Bieg dorosłych 10km | Biliński Team Run&Walk |
107 | #53 | MAGDY Ahmed | Mirosławice | Bieg dorosłych 5km | Biliński Team Run&Walk |
108 | #54 | ZIEMNIAK Kalina | Mikołajew | Bieg dzieci 4-12 lat ok. 500m | brak |
109 | | BORUCH Katarzyna | Zgierz | Bieg dorosłych 5km | brak |
110 | | BORUCH Adam | Zgierz | Bieg dorosłych 10km | brak |
111 | | GREK Kamil | Łódź | Bieg dorosłych 5km | brak |
112 | | GREK Nina | Łódź | Bieg dzieci 4-12 lat ok. 500m | brak |
113 | #111 | KOWALSKI Michał | Łęczyca | Bieg dorosłych 5km | Biliński Team Run&Walk |
114 | #171 | ZIEMNIAK Hubert | Mikołajew | Bieg dzieci 4-12 lat ok. 500m | brak |
115 | | CHOJNACKI Filip | Łódź | Bieg dorosłych 5km | brak |
116 | #112 | TRYLAŃSKA Ewelina | Pabianice | Bieg dorosłych 5km | Biliński Team Run&Walk |
117 | #55 | SKRZYPEK Bartosz | Konstantynów Łódzki | Bieg dorosłych 10km | Biliński Team Run&Walk |
118 | #172 | KUKULAK Antoni | Konstantynów Łódzki | Bieg dzieci 4-12 lat ok. 500m | brak |
119 | #173 | ROGALSKA Ada | Ozorków | Bieg dzieci 4-12 lat ok. 500m | brak |
120 | #56 | WESOŁOWSKI Robert | Grotniki | Bieg dorosłych 10km | Dobra Polska Cebula |
121 | #57 | KUJAWA Mariusz | Łódź | Bieg dorosłych 10km | Run & Fun |
122 | | PASZKIEWICZ-KĘSIAK Anita | Łódź | Spacer | brak |
123 | #174 | BARITEAU Maksymilian | Łódź | Bieg dzieci 4-12 lat ok. 500m | brak |
124 | | JARZĘBOWSKA Jolanta | Rąbień | Spacer | brak |
125 | #58 | STRZELCZYK Ryszard | Łódź | Bieg dorosłych 10km | Run & Fun |
126 | #175 | STRZELCZYK Lena | Łódź | Bieg dzieci 4-12 lat ok. 500m | Run & Fun |
127 | #59 | DOBROSZ Michał | Łódź | Bieg dorosłych 10km | RYSIOTEAM |
128 | #60 | ŚREDNIAK Agnieszka | Łódź | Bieg dorosłych 10km | RYSIOTEAM |
129 | | TOMASZEWICZ Aleksandra | Zgierz | Spacer | brak |
130 | #61 | PRZEDWOJSKI Eugeniusz | Łódź | Bieg dorosłych 10km | brak |
131 | #113 | ŚMIAŁKOWSKI Marcin | Konstantynów łódzki | Bieg dorosłych 5km | Biliński Team Run&Walk |
132 | #62 | ANDRZEJEWSKI Tomasz | Pabianice | Bieg dorosłych 10km | Gillette run |
133 | #176 | PORCZYK Amelia | Jedlicze A | Bieg dzieci 4-12 lat ok. 500m | brak |
134 | #177 | PORCZYK Aleksander | Jedlicze A | Bieg dzieci 4-12 lat ok. 500m | brak |
135 | #178 | NYKLEWICZ Antoni | Jastrzębie Górne 28 | Bieg dzieci 4-12 lat ok. 500m | brak |
136 | #115 | MIKULSKA Agnieszka | Łódź | Bieg dorosłych 5km | Razem Trenujemy Sport |
137 | #116 | DUDZIŃSKI Piotr | Łódź | Bieg dorosłych 5km | Razem Trenujemy Sport |
138 | #117 | KOWALSKI Bartłomiej | Poddębice | Bieg dorosłych 5km | Rossbiegani /Krwinka / Łódź Kocha Sport |
139 | #179 | SALSKI Leonard | Łódź | Bieg dzieci 4-12 lat ok. 500m | Rarateam |
140 | #118 | SZKLAREK Aleksandra | Łódź | Bieg dorosłych 5km | brak |
141 | #119 | MAŃKA Marcin | Łódź | Bieg dorosłych 5km | RYSIOTEAM |
142 | #63 | IMIŃSKI Cezary | Zgierz | Bieg dorosłych 10km | brak |
143 | | SZPILKA Magdalena | Łódź | Spacer | brak |
144 | #120 | KAWALEC Paweł | Konstantynów Łódzki | Bieg dorosłych 5km | Biliński Team Run&Walk |
145 | #180 | ADAMSKA Amelia | Ustronie | Bieg dzieci 4-12 lat ok. 500m | duo : Enduro |
146 | #64 | STAŃCZYK Agata | Zgierz | Bieg dorosłych 10km | Łódż Kocha Sport. |
147 | #65 | WOŹNIAKOWSKA Małgorzata | Stryków | Bieg dorosłych 10km | brak |
148 | #66 | TREPKA Joanna | Łódź | Bieg dorosłych 10km | RYSIOTEAM |
149 | | WOJTYRA Lech | Rosanów | Spacer | brak |
150 | #121 | DUDAS Wiesław | Łódź | Bieg dorosłych 5km | ATLAS RUNNING TEAM |
151 | #67 | MALCZEWSKI Tomasz | Rąbień | Bieg dorosłych 10km | Rajsport Active |
152 | #68 | BALCER Mariusz | Łódź | Bieg dorosłych 10km | Biliński Team Run&Walk |
153 | #122 | DOMAŃSKI Krzysztof | Łódź | Bieg dorosłych 5km | Rossmann |
154 | #125 | DOMAŃSKI Zbigniew | Łódź | Bieg dorosłych 5km | Rossmann |
155 | #126 | BRYKOWSKI Andrzej | Pabianice | Bieg dorosłych 5km | ADA TEAM |
156 | #69 | BRYKOWSKA Teresa | Pabianice | Bieg dorosłych 10km | ADA TEAM |
157 | | JACKIEWICZ Paulina | Grotniki | Bieg dorosłych 5km | Dobra Polska Cebula |
158 | #127 | KUBIAK Łukasz | Łódź | Bieg dorosłych 5km | KB Geotermia Uniejów |
159 | #70 | SKOWRON Andrzej | Łódź | Bieg dorosłych 10km | brak |
160 | | KUCHARCZYK Jacek | Kutno | Spacer | brak |
161 | #181 | ZIELONKA Natalia | Pabianice | Bieg dzieci 4-12 lat ok. 500m | brak |
162 | | BOCIĄGA Paweł | Łódź | Bieg dorosłych 10km | brak |
163 | #128 | KUJAWSKI Arkadiusz | Łódź | Bieg dorosłych 5km | RYSIOTEAM |
164 | #129 | BORKOWSKA Anna | Aleksandrów Łódzki | Bieg dorosłych 5km | SASKA TEAM |
165 | #182 | JORDAN Filip | Ozorków | Bieg dzieci 4-12 lat ok. 500m | GeberitTeam |
166 | #183 | JORDAN Emil | Ozorków | Bieg dzieci 4-12 lat ok. 500m | GeberitTeam |
167 | #71 | PEĆ Mariusz | Pabianice | Bieg dorosłych 10km | Biliński Team Run&Walk |
168 | #72 | LESIAK Andrzej | Łódź | Bieg dorosłych 10km | RYSIOTEAM |
169 | #130 | ZJAWIONA Agnieszka | Łódź | Bieg dorosłych 5km | brak |
170 | #133 | SOBIESZEK Rafał | Łódź | Bieg dorosłych 5km | RYSIOTEAM |
171 | | MŁYNARCZYK Sławomir | Konstantynów Łódzki | Spacer | brak |
172 | | CYBULSKI Rafał | Konstantynów Łódzki | Spacer | Zawodowcy z Konstantynowa |
173 | #73 | GOŹDZIKOWSKI Jakub | Konstantynów łódzki | Bieg dorosłych 10km | Zawodowcy z Konstantynowa |
174 | | WAWRZYNIAK Andrzej | Konstantynów Łódzki | Spacer | Zawodowcy z Konstantynowa |
175 | | BANASIAK Jarosław | Konstantynów Łódzki | Spacer | Zawodowcy z Konstantynowa |
176 | #134 | KOŁACIŃSKI Damian | Łódź | Bieg dorosłych 5km | Fortuna Łódź |
177 | | GRANDYS Bogusław | Konstantynów Łódzki | Spacer | Zawodowcy z Konstantynowa |
178 | | KRZYWAŃSKA Małgorzata | Łódź | Spacer | brak |
179 | | PAPIERAK Piotr | Łódź | Spacer | Morena Czołowa |
180 | | PAPIERAK Ewa | Łódź | Spacer | Morena Czołowa |
181 | #74 | MADALIŃSKI Michał | Łódź | Bieg dorosłych 10km | Rajsport Active |
182 | #135 | ADAMIAK Anna | Jedlicze A | Bieg dorosłych 5km | brak |
183 | | SERECZYŃSKA Barbara | Grotniki | Bieg dorosłych 5km | brak |
184 | #136 | SERECZYŃSKI Piotr | Grotniki | Spacer | brak |
185 | #137 | SERECZYŃSKA Barbara | Grotniki | Spacer | brak |
186 | #75 | PAKUŁA Tomasz | Kwiatkowice kolonia 5 | Bieg dorosłych 10km | brak |
187 | #76 | KRAKOWIAK Paweł | Łódź | Bieg dorosłych 10km | brak |
188 | #77 | SITEK KRAKOWIAK Ania | Łódź | Bieg dorosłych 10km | brak |
189 | | KRAKOWIAK Jan | Łódź | Bieg dorosłych 5km | brak |
190 | #184 | BIŃKOWSKI Jan | Łódź | Bieg dzieci 4-12 lat ok. 500m | brak |
191 | | CIENKOWSKA Dorota | Konstantynów Łódzki | Spacer | Protest Porszewice |
192 | | KASZCZYK Ewa | Konstantynów ł | Spacer | brak |
193 | #138 | GÓŻAŃSKI Jarosław | Łódź | Bieg dorosłych 5km | Łódź Kocha Sport |
194 | | DOMAŃSKA Agnieszka | Józefów | Spacer | brak |
195 | | GÓŻAŃSKA Marta | Łódź | Spacer | Łódź Kocha Sport |
196 | #139 | ROMANOWSKI Krystian | Konstantynów Łódzki | Bieg dorosłych 5km | Orki z Majorki |
197 | | PIECHOTA Maria | Józefów | Bieg dzieci 4-12 lat ok. 500m | brak |
198 | | PIECHOTA Marcin | Józefów | Bieg dorosłych 5km | brak |
199 | | TRASKOWSKA Agata | Łódź | Spacer | Zawodowcy z Konstantynowa |
200 | | GRANDYS Sławomira | Konstantynów Łódzki | Spacer | Zawodowcy z Konstantynowa |
201 | | DYAMENTOWSKA Agnieszka | Konstantynów Łódzki | Spacer | Zawodowcy z Konstantynowa |
202 | | DYAMENTOWSKA Zuzanna | Konstantynów Łódzki | Spacer | Zawodowcy z Konstantynowa |
203 | | LEWANDOWSKA Roksana | Łódź | Spacer | Zawodowcy z Konstantynowa |
204 | #186 | STĘPIEŃ Igor | Łódź | Bieg dzieci 4-12 lat ok. 500m | brak |
205 | #140 | SĘK Sebastian | Ozorków | Bieg dorosłych 5km | brak |
206 | #187 | BECK Julian | Łódź | Bieg dzieci 4-12 lat ok. 500m | brak |
207 | #188 | SĘK Lena | Ozorków | Bieg dzieci 4-12 lat ok. 500m | brak |
208 | #141 | KAŹMIERSKI Jakub | Józefów 9P | Bieg dorosłych 5km | brak |
209 | #189 | SĘK Laura | Ozorków | Bieg dzieci 4-12 lat ok. 500m | brak |
210 | #452 | GAGIS Ludmiła | Józefów | Rajd Rowerowy 15km | brak |
211 | #453 | HOLC Dagmara | Józefów | Rajd Rowerowy 15km | brak |
212 | #190 | GAGIS Maja | Józefów | Bieg dzieci 4-12 lat ok. 500m | brak |
213 | #191 | GAGIS Lena | Józefów | Bieg dzieci 4-12 lat ok. 500m | brak |
214 | #454 | KALENBACH Zbigniew | Łódź | Rajd Rowerowy 15km | brak |
215 | #142 | GAGIS Marek | Józefów | Bieg dorosłych 5km | brak |
216 | #143 | KALENBACH Julia | Łódź | Bieg dorosłych 5km | brak |
217 | #144 | RYBUS Kamil | Bocheń | Bieg dorosłych 5km | ŁódźRunCrew/ JAKOTeam |
218 | #145 | KUNIKOWSKI Tomasz | Ozorków | Bieg dorosłych 5km | brak |
219 | #192 | TOMCZYK Barbara | Łódź | Bieg dzieci 4-12 lat ok. 500m | brak |
220 | | NOWAKOWSKI Michał | Radom | Spacer | brak |
221 | | FAJDEK Patryk | Radom | Spacer | brak |
222 | #146 | BRANDT Łukasz | Zgierz | Bieg dorosłych 5km | brak |
223 | #147 | GRABICKI Rafał | Łódź | Bieg dorosłych 5km | brak |
224 | #193 | GRABICKA Sara | Łódź | Bieg dzieci 4-12 lat ok. 500m | brak |
225 | | GRABICKA Monika | Łódź | Spacer | brak |
226 | #148 | WŁODARCZYK Dawid | Sójki | Bieg dorosłych 5km | Kutno Biega |
227 | #149 | SKONIECZNY Dawid | Kutno | Bieg dorosłych 5km | Kutno Biega |
228 | #150 | WIŚNIEWSKA Anna | Sieradz | Bieg dorosłych 5km | brak |
229 | | GÓRAJ Juliusz | Sieradz | Bieg dorosłych 5km | brak |
230 | #151 | KACPRZAK Karolina | Zgierz | Bieg dorosłych 5km | Jeżozwierze |
231 | #152 | KACPRZAK Joanna | Łódź | Bieg dorosłych 5km | brak |
232 | #455 | ŁUKASIEWICZ Wiktor | Józefów | Rajd Rowerowy 15km | brak |
233 | #153 | MIELCZAREK Jakub | Stryków | Bieg dorosłych 10km | brak |
234 | #154 | FLORCZYK Ewa | Łódź | Bieg dorosłych 5km | brak |
235 | #194 | WRONKA Iga | Łódź | Bieg dzieci 4-12 lat ok. 500m | brak |
236 | #195 | GRUBIAK Malina | Jedlicze A | Bieg dzieci 4-12 lat ok. 500m | brak |
237 | #196 | PIWOŃSKI Jan | Zgierz | Bieg dzieci 4-12 lat ok. 500m | brak |
238 | #456 | RYBUS Kamil | Bocheń | Rajd Rowerowy 15km | KK Łowicz |
239 | #198 | NADOLSKI Marcel | Zgierz | Bieg dzieci 4-12 lat ok. 500m | brak |
240 | | KOWALCZYK Magda | Łódź | Spacer | Warriors Łódź |
241 | | WITKOSZ Julia | Ustronie | Spacer | brak |
242 | | WITKOSZ Łukasz | Ustronie | Spacer | brak |
243 | | HERMANOWICZ Agata | Stare Krasnodęby | Spacer | AleGazele |
244 | | ANDERWALD Anetta | Porszewice | Spacer | Protest Porszewice |
245 | #457 | SZYLIN Paweł | Konstantynów Łódzki | Rajd Rowerowy 15km | brak |
246 | #199 | PAWLAK Lena | Ozorków | Bieg dzieci 4-12 lat ok. 500m | brak |
247 | #155 | PAWLAK Aleksandra | Ozorków | Bieg dorosłych 5km | brak |
248 | #458 | PISERA Beata | Zgierz | Rajd Rowerowy 15km | brak |
249 | #459 | MYSIOR Marek | Łódź | Rajd Rowerowy 15km | brak |
250 | #450 | KOSTRZEWA Wojtek | Łódź | Bieg dzieci 4-12 lat ok. 500m | Wojan |
251 | #156 | ŁAWRENIN Anna | | Bieg dorosłych 5km | OSMO |
252 | #78 | DRYJA Krzysztof | | Bieg dorosłych 10km | brak |
253 | #79 | CHOJNACKI Rafał | Aleksandrów Ł. | Bieg dorosłych 10km | AGB TORFY |
254 | #80 | Miszela | | Bieg dorosłych 5km | brak |
255 | #460 | SKOWROŃSKA RYK Agnieszka | Biała | Rajd Rowerowy 15km | brak |
256 | #461 | RYK Wojtek | Biała | Rajd Rowerowy 15km | brak |
257 | #157 | KRAKOWIAK Krzysztof | | Bieg dorosłych 5km | brak |
258 | #14 | ŚLEMP Grzegorz | Zgierz | Rajd Rowerowy 15km | Deaf Zgierz |
259 | #13 | ŚLEMP Łucja | Zgierz | Rajd Rowerowy 15km | Deaf Zgierz |
260 | #498 | RYK Adriana | Biała | Rajd Rowerowy 15km | brak |
261 | #499 | RYK Aleksander | Biała | Rajd Rowerowy 15km | brak |
262 | #496 | ŁUKASIEWICZ Krzysztof | Józefów | Rajd Rowerowy 15km | brak |
263 | #495 | ANTRZAK Robert | Słowik | Rajd Rowerowy 15km | brak |
264 | #497 | SMIT Maciej | Konstantynów Łódzki | Bieg dorosłych 10km | brak |
265 | #494 | MATUSZCZAK Marek | Zgierz | Rajd Rowerowy 15km | brak |
266 | #450 | DUDCZAK Justyna | Łódź | Rajd Rowerowy 15km | Wojan |
267 | #493 | MIELCZAREK Estera | Łódź | Bieg dzieci 4-12 lat ok. 500m | brak |
268 | #490 | JACKIEWICZ Paulina | Grotniki | Bieg dorosłych 5km | Dobra Polska Cebula |
269 | #491 | PIECHOTA Maria | Józefów | Bieg dzieci 4-12 lat ok. 500m | brak |
270 | #492 | PIECHOTA Marcin | Józefów | Bieg dorosłych 5km | brak |
271 | #488 | GÓRAJ Juliusz | Sieradz | Bieg dorosłych 5km | brak |
272 | #483 | MIROWSKI Jakub | Ustronie | Bieg dorosłych 5km | brak |
273 | #484 | Bartłomiej | Konstantynów Ł. | Bieg dorosłych 5km | brak |
274 | #486 | BORUCH Adam | | Bieg dorosłych 10km | brak |
275 | | BORUCH Katarzyna | Zgierz | Bieg dorosłych 10km | brak |
276 | #487 | JAROSIŃSKA Marzena | Łódź | Bieg dzieci 4-12 lat ok. 500m | brak |
Nie znaleziono żadnego uczestnika |