Zapisanych uczestników | 65 |
---|---|
Zapisanych kobiet | 19 |
Zapisanych mężczyzn | 46 |
Zapisanych z opłaconym wpisowym | 37 |
Zapisanych z nieopłaconym wpisowym | 28 |
Kategoria | Rok urodzenia | Płeć | Zapisanych uczestników |
---|---|---|---|
Dzieci 2010/11 | 2018 - 2021 | Obojętna | 4 |
Dzieci 2007/08/09/ | 2014 - 2017 | Obojętna | 6 |
Open 15km | 1904 - 2007 | Obojętna | 22 |
Lp | Nazwisko / Imię | Miejscowość | Mieszkaniec Gminy Karczew? | Klub/Drużyna |
---|---|---|---|---|
1 | Świecak Robert | GARWOLIN | NIE | WILGA GARWOLIN |
2 | Isasi-Kuran Agata | Warszawa | NIE | Markowi Biegacze |
3 | Ostrowski Michał | brak | ||
4 | Popis Patryk | |||
5 | Krupniewska Joanna | Otwock | brak | |
6 | Budzyński Krzysztof | Warszawa | brak | |
7 | Szczepaniuk Mirosław | Mińsk Mazowiecki | brak | |
8 | Szczepaniuk Marcin | |||
9 | Sarnowska Karolina | Warszawa | brak | |
10 | Kużmińska Katarzyna | |||
11 | Morga Cezary | |||
12 | Michalski Robert | Warszawa | brak | |
13 | Belka Anna | Jóezefów | brak | |
14 | Wiciński Andrzej | Warszawa | brak | |
15 | Tomaszek Łukasz | |||
16 | Kaczmarczyk Adam | |||
17 | Kasza Przemysław | Warszawa | brak | |
18 | Kot Justyna | |||
19 | Urbańska Martyna | |||
20 | Ostrowski Marcin | brak | ||
21 | Zalewski Franciszek | Otwock | brak | |
22 | Majewski Dariusz | |||
23 | Mariański Norbert | Karczew | brak | |
24 | Zagrabski Mariusz | brak | ||
25 | Roszkowski Tomasz | |||
26 | Sławiński Patryk | Pogorzel | brak | |
27 | Andrzejewski Piotr | Warszawa | NIE | brak |
28 | Słowiński Antoni | brak | ||
29 | Szczepaniuk Krzysztof | Mińsk Mazowiecki | brak | |
30 | Smolak Darek | Czarnówka | brak | |
31 | Smolak Mirek | Czarnówka | brak | |
32 | Borysiuk Adrian | Otwock | brak | |
33 | Brogowicz-Stępniewska Agnieszka | Grójec | brak | |
34 | Stępniewski Marcel | Grójec | brak | |
35 | Paniak Zosia | Otwock | brak | |
36 | Kowalewski Jan | Otwock | brak | |
37 | Wrona Mariusz | Warszawa | brak | |
38 | Cienkosz Dariusz | Warszawa | FND RUNNING TEAM | |
39 | Krupniewski Julian | Otwock | brak | |
40 | Córecki Paweł | Otwock | NIE | brak |
41 | Przeklasa Krzysztof | KARCZEW | brak | |
42 | Murdzek Konrad | Wałbrzych | NIE | brak |
43 | Basaj Piotr | Karczew | brak | |
44 | Wyszomirski Gustaw | Karczew | brak | |
45 | Mołodkiewicz Zbigniew | Hrubieszów | Biegam Na Tarchominie | |
46 | Biedrzycki Tadeusz | Karczew | JTB TEAM | |
47 | Wojciechowska Marta | Otwock | NIE | brak |
48 | Wapińska Monika | Otwock | NIE | brak |
49 | Mitura Monika | Otwock | NIE | Dziubia Team |
50 | Basaj Marcin | Otwock | NIE | brak |
51 | Salwa Julia | Karczew | brak | |
52 | Goliński Michał | Otwock | NIE | brak |
53 | Sosnowski Tadeusz | Karczew | brak | |
54 | Sosnowska Helena | Karczew | brak | |
55 | Musiałek Ksawery | Karczew | brak | |
56 | Awsiukiewicz Jan | Karczew | brak | |
57 | Musiałek Pola | Karczew | brak | |
58 | Dąbrowska Izabela | Karczew | brak | |
59 | Zakrzewski Maciej | Karczew | TAK | brak |
60 | Dąbrowska Magda | Karczew | brak | |
61 | Odolińska Hanna | otwock | brak | |
62 | Kasza Antonina | Warszawa | brak | |
63 | Belke Leon | Warszawa | NIE | brak |
64 | Lipski Michał | Konstancin-Jez. | brak | |
65 | Stankiewicz Ewa | Konstancin | brak | |