Zapisanych uczestników | 138 |
---|---|
Zapisanych kobiet | 44 |
Zapisanych mężczyzn | 94 |
Wolnych miejsc | 112 |
Zapisanych z opłaconym wpisowym | 89 |
Zapisanych z nieopłaconym wpisowym | 49 |
Dystans | Kategoria | Rok urodzenia | Płeć | Zapisanych uczestników |
---|---|---|---|---|
Półmaraton | 17-19 LAT K1 | 2005 - 2008 | Kobiety | 1 |
Półmaraton | 17-19 LAT M1 | 2005 - 2008 | Mężczyzni | 0 |
Półmaraton | 20-29 LAT K2 | 1995 - 2004 | Kobiety | 1 |
Półmaraton | 20-29 LAT M2 | 1995 - 2004 | Mężczyzni | 7 |
Półmaraton | 30-39 LAT K3 | 1985 - 1994 | Kobiety | 4 |
Półmaraton | 30-39 LAT M3 | 1985 - 1994 | Mężczyzni | 12 |
Półmaraton | 40-49 LAT K4 | 1975 - 1984 | Kobiety | 2 |
Półmaraton | 40-49 LAT M4 | 1975 - 1984 | Mężczyzni | 9 |
Półmaraton | 50-59 LAT K5 | 1965 - 1974 | Kobiety | 1 |
Półmaraton | 50-59 LAT M5 | 1965 - 1974 | Mężczyzni | 6 |
Półmaraton | 60+ LAT K6 | 1901 - 1964 | Kobiety | 1 |
Półmaraton | 60+ LAT M6 | 1901 - 1964 | Mężczyzni | 3 |
Lp | Nazwisko / Imię | Miejscowość | Startuję w: | Klub/Drużyna |
---|---|---|---|---|
1 | CHRABĄSZCZ Julia | Brzesko | Bieg Familijny | ELITA Brzesko |
2 | SZYDŁOWSKI Damian | Dębno | Bieg Familijny | DanKin |
3 | SZYDŁOWSKI Daniel | Dębno | Bieg Familijny | DanKin |
4 | SZYDŁOWSKA Katarzyna | Dębno | Bieg Familijny | DanKin |
5 | GUTFRAŃSKI Leon | Brzesko | Bieg Familijny | brak |
6 | SERWATKA Kewin | Jadowniki | Bieg Familijny | Byle Dobiec :) |
7 | DZIKOWSKI Jozef | Tymowa | Bieg Familijny | BKB VICTORIA BRZESKO |
8 | DZIKOWSKA Maria | Tymowa | Bieg Familijny | brak |
9 | DANIEC - KAPAŁKA Barbara | Jodłówka | Bieg Familijny | LEŚNE LUDKI |
10 | KAPAŁKA Mateusz | Jodłówka | Bieg Familijny | LEŚNE LUDKI |
11 | KAPAŁKA Julia | Jodłówka | Bieg Familijny | LEŚNE LUDKI |
12 | STYRNA Ewelina | Mokrzyska | Bieg Familijny | brak |
13 | RYŚ Wacław | Myslenice | Bieg Familijny | ZARABIE-biega |
14 | RYŚ Wiktoria | Myslenice | Bieg Familijny | ZARABIE-biega |
15 | GRZYB Magdalena | Brzesko | Bieg Familijny | BKB VICTORIA BRZESKO |
16 | MATYASZEK Weronika | Jasień | Bieg Familijny | Lubię biegać |
17 | STASZEL ŁATAS Tomasz | Brzesko | Bieg Familijny | brak |
18 | ZYCH Grzegorz | Jadowniki | Bieg Familijny | BKB VICTORIA BRZESKO |
19 | PIÓRKOWSKA Aleksandra | Biskupice | Bieg Familijny | Biskupice Family Team |
20 | PIÓRKOWSKI Tomasz | Biskupice | Bieg Familijny | Biskupice Family Team |
21 | PIÓRKOWSKI Jakub | Biskupice | Bieg Familijny | Biskupice Family Team |
22 | PIÓRKOWSKI Michał | Biskupice | Bieg Familijny | Biskupice Family Team |
23 | KAWA Julia | Wola Dębinska | Nordic Walking | brak |
24 | JAMROZIK Kinga | Kraków | Nordic Walking | Kijanki |
25 | CYANKIEWICZ Agnieszka | Kraków | Nordic Walking | Kolorowa Drużyna Nessi |
26 | CYANKIEWICZ Anna | Kraków | Nordic Walking | Kijanki |
27 | SZUBA Marta | Brzesko | Nordic Walking | DREAM TEAM |
28 | GAŁKA Anna | Brzesko | Nordic Walking | LUCAS Team |
29 | SADKO Marek | Żabno | Nordic Walking | 5 PSK Tarnów |
30 | PIECHÓWKA Bernardeta | Kraków | Nordic Walking | DREAM TEAM |
31 | PAMUŁA Adam | Kraków | Nordic Walking | DREAM TEAM |
32 | STARZYK Bożena | Olkusz | Nordic Walking | brak |
33 | STARZYK Jacek | Olkusz | Nordic Walking | brak |
34 | SZEMBERSKI Paweł | Rzeszów | Nordic Walking | KlubSportu.pl |
35 | SZEMBERSKA Małgorzata | Rzeszów | Nordic Walking | KlubSportu.pl |
36 | BRUDKIEWICZ-PAŹDZIORA Aneta | Wierzchosławice | Nordic Walking | LUCAS Team |
37 | KORCZYŃSKA Barbara | Wierzchosławice | Nordic Walking | LUCAS Team |
38 | KMIEĆ Katarzyna | PERŁA | Półmaraton | BKB VICTORIA BRZESKO |
39 | KĄDZIOŁKA Aneta | Jadowniki | Półmaraton | BKB VICTORIA BRZESKO |
40 | SERWAN Piotr | Jadowniki | Półmaraton | BKB VICTORIA BRZESKO |
41 | KŁOSOWSKI Karol | Kraków | Półmaraton | Los Trepos Companieros |
42 | NOWAKOWSKI Dariusz | Jodłówka | Półmaraton | brak |
43 | BILSKI Zbigniew | BOCHNIA | Półmaraton | brak |
44 | WNĘK Rafał | Gnojnik | Półmaraton | Run Team Gnojnik |
45 | PAMUŁA Wojciech | Kraków | Półmaraton | DREAM TEAM |
46 | JAWORSKA Oliwia | Jasień | Półmaraton | MLUKS Tarnów |
47 | TLAŁKA Sebastian | Krakow | Półmaraton | KRAFT |
48 | STĘPIEŃ Marek | Poręba Spytkowska | Półmaraton | BKB VICTORIA BRZESKO |
49 | PLEWA Rafał | Jadowniki | Półmaraton | BKB VICTORIA BRZESKO |
50 | SATKO Jacek | Tarnów | Półmaraton | brak |
51 | GAŁKA Ryszard | Brzesko | Półmaraton | brak |
52 | ŚWIERCZEK Patrycja | Jadowniki | Półmaraton | BKB VICTORIA BRZESKO |
53 | GOLONKA Mateusz | GORLICE | Półmaraton | GUKLA BRATKOWICE KORZENIOWSKI.PL |
54 | MIKULEC Janina | Tarnów | Półmaraton | brak |
55 | KACZMARCZYK Krzysztof | Bochnia | Półmaraton | Bochnia biega-amatorska grupa biegowa |
56 | STYRNA Bogusław | Świętochłowice | Półmaraton | 6300 |
57 | BEHOUNEK Małgorzata | Zakopane | Półmaraton | TG Sokół Zakopane |
58 | BEHOUNEK Leszek | Zakopane | Półmaraton | TG Sokół Zakopane |
59 | WIKTORSKI Krzysztof | Skała | Półmaraton | brak |
60 | KOLBUSZ Amadeusz | Brzesko | Półmaraton | CFC |
61 | SANOCKI Jan | Borek | Półmaraton | Drag Star Team |
62 | PAWŁOWSKI Dawid | Bochnia | Półmaraton | brak |
63 | PRZYBYSLAWSKI Robert | Bucze | Półmaraton | brak |
64 | SZPIL Jakub | Jadowniki | Półmaraton | Szpil Team |
65 | MIĘTKA Krzysztof | Kraków | Półmaraton | brak |
66 | ALBRYCHT Katarzyna | Krościenko Wyżne | Półmaraton | brak |
67 | PRAJZNER Marta | Krościenko Wyżne | Półmaraton | brak |
68 | KLAMUT Ryszard | Jabłonica Polska | Półmaraton | brak |
69 | KITA Tomasz | Jadowniki | Półmaraton | BKB VICTORIA BRZESKO |
70 | MEJ Paweł | Półmaraton | BOSY BIEGACZ / Gm. Bochnia TV | |
71 | JAGODA Adam | CHORZÓW | Półmaraton | FUCHS OIL TEAM |
72 | DZIEWIŃSKI Damian | Sanok | Półmaraton | TG Sokół Sanok |
73 | DELEKTA Dariusz | Łowisko | Półmaraton | DelnoVa |
74 | JAN Delekta | Łowisko 11a | Półmaraton | brak |
75 | ZABROCKI Adam | Osówiec | Półmaraton | brak |
76 | LANKOSZ Wojciech | Węgierska Górka | Półmaraton | biegające insekty |
77 | PACEWICZ Marek | Zielonki | Półmaraton | Orange Polska |
78 | KAPCIA Florian | Królówka | Półmaraton | brak |
79 | WIDŁA Grzegorz | Brzesko | Półmaraton | BKB VICTORIA BRZESKO |
80 | GAWEDA Barbara | kielce | Półmaraton | brak |
81 | SIELEWICZ Aneta | Sufczyn | Bieg Familijny | brak |
82 | SZYDŁOWSKA Kinga | Dębno | Bieg Familijny | DanKin |
83 | GUTFRAŃSKA Joanna | Brzesko | Bieg Familijny | brak |
84 | SUŁKOWSKI Rafał | Limanowa | Bieg Familijny | brak |
85 | UCHACZ Kacper | Brzegi | Bieg Familijny | Fc Gwarek |
86 | MATYASZEK Waldemar | Jasień | Bieg Familijny | BKB VICTORIA BRZESKO |
87 | MATYASZEK Dawid | Jasień | Bieg Familijny | Lubię biegać |
88 | UCHACZ Jakub | Brzegi | Bieg Familijny | Fc Gwarek |
89 | KAWA Magda | Wola Dębinska | Nordic Walking | brak |
90 | KACZMARCZYK Katarzyna | Bochnia | Nordic Walking | brak |
91 | WOJTEK Marecik | Brzesko | Półmaraton | Byle Dobiec :) |
92 | Halik Magda | Przyborów | Półmaraton | Byle Dobiec :) |
93 | BRODŁO Zbigniew | Tuchów | Półmaraton | LKS Burzyn/StrazakBiega |
94 | FLĄDRO Daniel | Wokowice | Półmaraton | brak |
95 | PODGÓRSKI Jerzy | Brzesko | Półmaraton | Lacho Team |
96 | JAKUB Andreasik | Bucze | Półmaraton | brak |
97 | ŚWIERCZEK Dawid | Jadowniki | Półmaraton | brak |
98 | SURUS Kamil | Tarnów | Półmaraton | Husaria Race Team |
99 | PLACHTA Grzegorz | Jadowniki | Półmaraton | Piwosze fc |
100 | CHRABĄSZCZ Jan | Brzesko | Półmaraton | ELITA Brzesko |
101 | GÓRA Dariusz | BRZESKO | Półmaraton | PIWOSZE |
102 | SŁOBODZIAN Daniel | Brzesko | Półmaraton | PIWOSZE |
103 | KRAWCZYK Piotr | Brzesko | Półmaraton | brak |
104 | ZIOMEK Jarosław | Tarnów | Półmaraton | brak |
105 | SZATKO Mariusz | Brzozówka | Półmaraton | brak |
106 | FORTUNA Piotr | Targowisko | Półmaraton | KCE! |
107 | WEJMAN Kamil | Szczepanów | Półmaraton | Iskra Szczepanów |
108 | KISZKA Karolina | Bratkowice | Półmaraton | brak |
109 | ZABAWA Patryk | Gorlice | Półmaraton | Gorlicka Grupa Biegowa |
110 | GARZEŁ Grzegorz | kraków | Półmaraton | ITMBW |
111 | TURLEJ Michał | Jasień | Półmaraton | brak |
112 | KULMA Daniel | Gdów | Półmaraton | brak |
113 | PAPUGA Dominik | Jadowniki | Półmaraton | BKB VICTORIA BRZESKO |
114 | CHLUPKA Krzysztof | Dębno | Półmaraton | brak |
115 | DUDZIŃSKI Paweł | Warszawa | Półmaraton | brak |
116 | KILIARSKA Valentyna | NIKOLAEV | Półmaraton | brak |
117 | VERETSKYI Pavlo | DONETSK | Półmaraton | brak |
118 | PAWŁOWSKI Dawid | Bochnia | Półmaraton | brak |
119 | DZIAŁA Grzegorz | Wieliczka | Półmaraton | Dobczycki Klub Biegacza |
120 | BARTULA Piotr | Kraków | Półmaraton | Chciałem se pobiegać |
121 | HAJDO Robert | Brzesko | Półmaraton | BKB VICTORIA BRZESKO |
122 | SOKULSKI Rafał | Szerzyny | Półmaraton | brak |
123 | KRAWCZYK Tomasz | KRAKÓW | Półmaraton | brak |
124 | WOJTAL Krzysztof | Brzesko | Półmaraton | brak |
125 | SZCZEPOCKI Andrzej | Niepołomice | Półmaraton | NIepołomice Biegają |
126 | KOSMAN Piotr | Wierzchosławice | Półmaraton | brak |
127 | WÓJCIK Michał | Królówka | Półmaraton | brak |
128 | STAŃKOWSKA Emilia | Jaworzno | Półmaraton | brak |
129 | BRODA Wojciech | kraków | Półmaraton | brak |
130 | KOWALIK Emilia | Wieliczka | Bieg Familijny | brak |
131 | SROCZYŃSKI Maciej | Brzesko | Półmaraton | brak |
132 | PIASECKI Wiesław | Sadowniki | Bieg Familijny | brak |
133 | GZYL Jan | Jadowniki | Nordic Walking | brak |
134 | GZYL Maria | Jadowniki | Nordic Walking | brak |
135 | WNUK Grzegorz | Niepołanice | Półmaraton | brak |
136 | CHEŁMICKA Magdalena | Kraków | Półmaraton | brak |
137 | GACA Michał | Pojawie | Półmaraton | brak |
138 | LUDWA Agnieszka | Brzesko | Nordic Walking | brak |