1 | #673 | KALKOWSKI Michał | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2011 |
2 | #237 | KALKOWSKA Marta | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
3 | #726 | BANIA Mateusz | Biegu Dzieci | Łódź | Akademia lekkoatletyki | bieg chłopców – ur. 2011 |
4 | #524 | BANIA Krzysztof | Biegu Dzieci | Łódź | Akademia lekkoatletyki | bieg chłopców – ur. 2012 |
5 | #587 | SAWICKI Antek | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2011 |
6 | #888 | DEINA Michał | Biegu Dzieci | Łódź | Salezjańska Szkoła Podstawowa | bieg chłopców – ur. 2010 |
7 | #513 | KWACZYŃSKA Anna | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
8 | #36 | DEINA Maciej | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2015 |
9 | #164 | JUREK Bartosz | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2014 |
10 | #415 | KAMECKI Julian | Biegu Dzieci | Łódź | BSS Łódź | bieg chłopców – ur. 2013 |
11 | #551 | GRALAK Natalia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
12 | #1056 | CHMIELECKI Jakub | Biegu Dzieci | Łódź | SP41 | bieg chłopców – ur. 2009 |
13 | #614 | CHMIELECKI Antoni | Biegu Dzieci | Łódź | SP41 | bieg chłopców – ur. 2011 |
14 | #881 | WÓDZ Jan | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | brak | bieg chłopców – ur. 2010 |
15 | #880 | WÓDZ Maksymilian | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | brak | bieg chłopców – ur. 2010 |
16 | #1376 | SZMERKA Kinga | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | Akademia lekkoatletyki | bieg dziewcząt – ur. 2006 |
17 | #623 | BEREŻEWSKA-SZYMANIAK Blanka | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
18 | #700 | RAKOWSKI Piotr | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2011 |
19 | #269 | MANIAK Jagoda | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
20 | | FILIPIAK Julia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
21 | #851 | SZCZEPANIAK Adam | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2010 |
22 | #22 | MANIAK Kaja | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
23 | #1284 | WOJCIECHOWSKI Maksymilian | Biegu Dzieci | Dziektarzew 355 | MaksiorTeam | bieg chłopców – ur. 2007 |
24 | #899 | SZMERKA Patryk | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | brak | bieg chłopców – ur. 2010 |
25 | #756 | BEDNAREK Oliwia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
26 | #205 | SZYBKA Antonina | Biegu Dzieci | Łódź | Szybcy | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
27 | #84 | DANECKA Helena | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
28 | #125 | SZCZEPANIAK Filip | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2015 |
29 | #226 | GUNDLACH Robert | Biegu Dzieci | Łódź | SNG Wild Ducks | bieg chłopców – ur. 2014 |
30 | #736 | RYBCZYŃSKA Maja | Biegu Dzieci | Konstantynów Łódźki | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
31 | #660 | GRUNT Alex | Biegu Dzieci | Tuszyn | Szkoła Podstawowa nr 2 w Tuszynie | bieg chłopców – ur. 2011 |
32 | #886 | BEJMERT Amelia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
33 | #16 | GUNDLACH Hubert | Biegu Dzieci | Łódź | SNG Wild Ducks | bieg chłopców – ur. 2015 |
34 | #843 | KOŹLAK Antoni | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2010 |
35 | #547 | BEJMERT Szymon | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
36 | #1066 | NOWOSIELSKA Weronika | Biegu Dzieci | Łódź | Akademia lekkoatletyki | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
37 | #65 | KRAWCZYK Michał | Biegu Dzieci | Zgierz | brak | bieg chłopców – ur. 2015 |
38 | #751 | SAMBORSKA Zosia | Biegu Dzieci | Łódź | Akademia lekkoatletyki | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
39 | #457 | FRANKOWSKA Emilia | Biegu Dzieci | Konstantynów Łódzki | Beauty Sport | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
40 | | DEMONTOWICZ Aleksander | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2010 |
41 | #43 | SAWCZYK Nadia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
42 | #935 | SZYMALA Kamila | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
43 | #69 | FRANKOWSKA Eliza | Biegu Dzieci | Konstantynów Łódzki | Beauty Sport | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
44 | #697 | NOWOSIELSKA Maja | Biegu Dzieci | Łódź | Akademia lekkoatletyki | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
45 | #348 | SZYMALA Nikola | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
46 | #723 | KAZIMIERCZAK Michał | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2011 |
47 | #913 | GRZELAK Mateusz | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2010 |
48 | #147 | SOCHACKI Staś | Biegu Dzieci | Łódź | Żadna Rewelacja | bieg chłopców – ur. 2014 |
49 | #956 | JĘDRZEJCZAK Anna Krystyna | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
50 | #1031 | MOLTENI Hanna | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
51 | #1685 | LUTOMIRSKA Rozalia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
52 | #333 | KOBIERZYCKA Martyna | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
53 | #955 | PRZYBYŁ Kacper | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2009 |
54 | #944 | MOSPINEK Alicja | Biegu Dzieci | Łódź | SP81 | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
55 | #1144 | MADEJ Justyna | Biegu Dzieci | Łódź | Madeje | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
56 | #253 | WOLNICKA Pola | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
57 | #182 | TYBULCZUK Kacper | Biegu Dzieci | Lodz | brak | bieg chłopców – ur. 2014 |
58 | #443 | SZYCHOWSKA Lena | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
59 | #1463 | TOMASZEWSKA Wiktoria | Biegu Dzieci | Łódź | Rawa Tim Zawsze Slim | bieg dziewcząt – ur. 2002 i 2003 |
60 | #759 | KRAWIEC Antoni | Biegu Dzieci | Stare Krasnodęby | brak | bieg chłopców – ur. 2011 |
61 | #80 | KRAWIEC Zuzanna | Biegu Dzieci | Stare Krasnodęby Podgórna 20D | brak | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
62 | #1271 | KOCIUCKA Nina | Biegu Dzieci | Tomaszów Mazowiecki | brak | bieg dziewcząt – ur. 2007 |
63 | #72 | HERKT Zofia | Biegu Dzieci | Łódź | HerktTeam | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
64 | #433 | OLCZAK Larysa | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
65 | #758 | KOLESIŃSKI Fabian | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2011 |
66 | #731 | NOWAKOWSKA Julia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
67 | #502 | HUNDER Kalina | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
68 | #79 | OLCZAK Alicja | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
69 | #374 | ADAMCZYK Beata | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
70 | #471 | ZAMŁYŃSKI Antoni | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
71 | #916 | HUNDER Franciszek | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2010 |
72 | #596 | ŁUCHNIAK Filip | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2011 |
73 | #382 | NOWAKOWSKI Jędrzej | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
74 | #141 | BARANIAK Wojciech | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2014 |
75 | #750 | RENKEL Tobiasz | Biegu Dzieci | Konstantynów Łódzki | brak | bieg chłopców – ur. 2011 |
76 | #1394 | SAŁADAJCZYK Malwina | Biegu Dzieci | Pabianice | brak | bieg dziewcząt – ur. 2004 i 2005 |
77 | #1229 | WINKLER Jakub | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | Akademia lekkoatletyki | bieg chłopców – ur. 2007 |
78 | #1418 | WOSZCZYK Nadia | Biegu Dzieci | Piotrków Tryb. | Passion Life Joy | bieg dziewcząt – ur. 2004 i 2005 |
79 | #211 | ZAMŁYŃSKI Jakub | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2014 |
80 | #112 | BĄCAŁA Martyna | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
81 | #557 | RATKE Nicola | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
82 | #942 | WINKLER Julia | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | Akademia lekkoatletyki | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
83 | #591 | KOŁODZIEJCZYK Krzysztof | Biegu Dzieci | Łódź | Dziodziomeny | bieg chłopców – ur. 2011 |
84 | #1030 | WOSZCZYK Alan | Biegu Dzieci | Piotrków Tryb. | Passion Life Joy | bieg chłopców – ur. 2009 |
85 | #1197 | BEK Pola | Biegu Dzieci | Łódź | Drużyna BSS | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
86 | #1332 | GAWROŃSKI Michał | Biegu Dzieci | Łódź | SP nr. 33 | bieg chłopców – ur. 2006 |
87 | #432 | STRZELECKA Zuzanna | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
88 | #752 | CZYŻNIELEWSKI Robercik | Biegu Dzieci | Łódź | ReebokRunCrew LDZ | bieg chłopców – ur. 2011 |
89 | #47 | GNIADZIK Tosia | Biegu Dzieci | Łódź | ReebokRunCrew LDZ | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
90 | #838 | SZARWAS Wojtek | Biegu Dzieci | Łęczyca | brak | bieg chłopców – ur. 2010 |
91 | #497 | SIEWIERA Anita | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
92 | #349 | KOWALEWSKA Maria | Biegu Dzieci | Łódź | Koliberek | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
93 | | LEPKA Jakub | Biegu Dzieci | Łódź | RAZEM TRENUJEMY SPORT | bieg chłopców – ur. 2002 i 2003 |
94 | #597 | SZYMCZAK-KLINK Oliwia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
95 | #288 | SZYMCZAK-KLINK Fabian | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
96 | #576 | CZARNECKA Lena | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
97 | #575 | CZARNECKI Karol | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
98 | #1234 | WYSOCKI Filip | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2007 |
99 | #464 | SIELECKI Jakub | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
100 | #718 | PAWLINA Dominik | Biegu Dzieci | Konstantynow | Konstantynowska Akademia Sportowa | bieg chłopców – ur. 2011 |
101 | #62 | SIELECKA Klara | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
102 | #1191 | ŻÓŁTOWSKI Mikołaj | Biegu Dzieci | Łódź | SP ZNP W ŁODZI | bieg chłopców – ur. 2008 |
103 | #1192 | ŻÓŁTOWSKA Zuzanna | Biegu Dzieci | Łódź | SP ZNP W ŁODZI | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
104 | #755 | BEK Olek | Biegu Dzieci | Łódź | Drużyna BSS | bieg chłopców – ur. 2011 |
105 | #444 | PYSNIAK Lena | Biegu Dzieci | Lodz | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
106 | #1314 | NOSKOWSKI Dawid | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2007 |
107 | #510 | PAPKA Filip | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
108 | #765 | NIEZGODA Maja | Biegu Dzieci | Konstantynów łódzki | Łódź Kocha Sport | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
109 | #1125 | NOSKOWSKA Sara | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
110 | #394 | MASŁOŃ Agata | Biegu Dzieci | Wódka | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
111 | #88 | KOŹMIŃSKI Tymoteusz | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2015 |
112 | #286 | NIEZGODA Jakub | Biegu Dzieci | Konstantynów łódzki | Łódź Kocha Sport | bieg chłopców – ur. 2013 |
113 | #969 | SZYBURA Seweryn | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2009 |
114 | #386 | ADAMKIEWICZ Antoni | Biegu Dzieci | Łódź | ReebokRunCrew LDZ | bieg chłopców – ur. 2013 |
115 | #1201 | CEBULA Tymon | Biegu Dzieci | Łódź | Cebulki SP193 | bieg chłopców – ur. 2008 |
116 | #733 | KASPRZAK Jan | Biegu Dzieci | STAROWA GÓRA | #BIEGACZE | bieg chłopców – ur. 2011 |
117 | #743 | KASPRZAK Jędrzej | Biegu Dzieci | Starowa Góra | #BIEGACZE | bieg chłopców – ur. 2014 |
118 | #1369 | CEBULA Nikodem | Biegu Dzieci | Łódź | Cebulki SP193 | bieg chłopców – ur. 2006 |
119 | #366 | KUCZKOWSKA Maja | Biegu Dzieci | Łódź | Łódź Kocha Sport | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
120 | #1199 | KRÓLIK Julia | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
121 | #383 | MAJEWSKI Szymek | Biegu Dzieci | Rąbień | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
122 | #370 | LORENC Robert | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
123 | #573 | STĘPIEŃ Jakub | Biegu Dzieci | Pabianice | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
124 | #993 | KRÓLIK Kinga | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
125 | #1184 | DZIEDZICZAK Filip | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2008 |
126 | #1274 | KARPIŃSKA Julia | Biegu Dzieci | Łódź | Drużyna Pana Michała | bieg dziewcząt – ur. 2007 |
127 | #937 | KARPIŃSKA Zuzanna | Biegu Dzieci | Łódź | Drużyna Pana Michała | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
128 | #1245 | LERKA Weronika | Biegu Dzieci | łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2007 |
129 | #1474 | LERKA Monika | Biegu Niepełnosprawnych | Łódź | brak | Biegu Niepełnosprawnych |
130 | #331 | SZCZODROWSKI Miłosz | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
131 | #634 | ŚNIADA Patrycja | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
132 | #1223 | WŁODARCZYK Zuzanna | Biegu Dzieci | Łódź | EVErRun | bieg dziewcząt – ur. 2007 |
133 | | WŁODARCZYK Zosia | Biegu Dzieci | Łódź | EVErRun | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
134 | #622 | WŁODARCZYK Zosia | Biegu Dzieci | Łódź | EVErRun | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
135 | | MROZOWKA Oliwia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
136 | #4 | KAMIŃSKA Emilia | Biegu Dzieci | Łódź | #chemicalrun | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
137 | #120 | SOCHA Piotr | Biegu Dzieci | Łódź | #TeamPiotruś | bieg chłopców – ur. 2015 |
138 | #530 | FELCENLOBEN Piotr | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | ROSSBIEGANI | bieg chłopców – ur. 2012 |
139 | #200 | KIELICHOWSKI Marcel | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2014 |
140 | #109 | FELCENLOBEN Paweł | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | ROSSBIEGANI | bieg chłopców – ur. 2015 |
141 | | CIESLIK Matylda | Biegu Dzieci | Łódź | ReebokRunCrew LDZ | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
142 | #494 | CIEŚLIK Matylda | Biegu Dzieci | Łódź | ReebokRunCrew LDZ | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
143 | #730 | MIKORENDA Gabriela | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
144 | #1347 | SZYMCZYK Bartek | Biegu Dzieci | Zgierz | SNG Wild Ducks | bieg chłopców – ur. 2006 |
145 | #757 | KLUSKA Dawid | Biegu Dzieci | Łódź | Dziodziomeny | bieg chłopców – ur. 2011 |
146 | #676 | SKOWROŃSKI Marcin | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2011 |
147 | #1393 | SKOWROŃSKA Natalia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2006 |
148 | #414 | WACH Rafał | Biegu Dzieci | Rawa Mazowiecka | Przedszkole Niezapominajka Rawa Mazowiecka | bieg chłopców – ur. 2013 |
149 | #793 | WACH Hanna | Biegu Dzieci | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
150 | #645 | MASZEWSKI-STĘPIEŃ Mateusz | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2011 |
151 | | MASZEWSKA-STĘPIEŃ Szymon | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2015 |
152 | #97 | MASZEWSKI-STĘPIEŃ Szymon | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2015 |
153 | #17 | WACH Zuzanna | Biegu Dzieci | Rawa Mazowiecka | brak | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
154 | | WIŚNIEWSKI Karol | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
155 | | WIŚNIEWSKI Wojciech | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2008 |
156 | #316 | KOSIELSKI Antoś | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
157 | #418 | MALSKA Matylda | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
158 | #865 | MROZOWSKA Oliwia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
159 | #835 | WEREMCZUK Marlena | Biegu Dzieci | Łódź | EVErRun | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
160 | #272 | WEREMCZUK Oliwia | Biegu Dzieci | Łódź | EVErRun | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
161 | #491 | BARZYK Matylda | Biegu Dzieci | Piotrkow Trybunalski | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
162 | #81 | BARZYK Maurycy | Biegu Dzieci | Piotrkow Trybunalski | brak | bieg chłopców – ur. 2015 |
163 | #767 | STERCZEWSKI Bartosz | Biegu Dzieci | Łódź | Akademia Lekkoatletyki Łódź | bieg chłopców – ur. 2010 |
164 | #45 | DUDZIŃSKI Aleksander | Biegu Dzieci | Łódź | ROSSBIEGANI | bieg chłopców – ur. 2015 |
165 | #1002 | RYBCZYŃSKA Zuzanna | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
166 | #1410 | ŁOŚ Zuzanna | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2004 i 2005 |
167 | #796 | ŁOŚ Agata | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
168 | #938 | WOŹNIAK Michał | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2009 |
169 | #1323 | KRÓLEWSKI Borys | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2006 |
170 | #665 | BIENIAS Maja | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
171 | #836 | SOBCZYK Maja | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
172 | #392 | GARNCAREK Basia | Biegu Dzieci | Łodz | EVErRun | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
173 | #411 | POLAK Antoni | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
174 | #7 | KIELICHOWSKA Martyna | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
175 | #50 | GARNCAREK Hania | Biegu Dzieci | Łodz | EVErRun | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
176 | #795 | KOLCZYŃSKI Beniamin | Biegu Dzieci | Starowa Gora | brak | bieg chłopców – ur. 2010 |
177 | #25 | JAKUBIAK Olaf | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2015 |
178 | #64 | POLAK Hanna | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
179 | #487 | KAŁUŻNY Bartłomiej | Biegu Dzieci | Lodz | Retkinia Run | bieg chłopców – ur. 2012 |
180 | #280 | KAŁUŻNY Dawid | Biegu Dzieci | Lodz | Retkinia Run | bieg chłopców – ur. 2013 |
181 | #448 | KOSTRZEWA Wiktor | Biegu Dzieci | Różyca | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
182 | #818 | PANUŚ Zuzanna | Biegu Dzieci | Łódź | Puls TRI Team | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
183 | #1424 | ZIĄBKA Oliwier | Biegu Dzieci | Aleksandrow Lodzki | brak | bieg chłopców – ur. 2004 i 2005 |
184 | #875 | LISIECKA Zuzanna | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
185 | #604 | KRYSIAK Zofia | Biegu Dzieci | Pabianice | SP nr.1 Pabianice | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
186 | | KIEWRA Karolina | Biegu Dzieci | Warszawa | AZS AWF Warszawa / SP77 / Naprzód Mlociny | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
187 | #783 | ŻYCHLIŃSKA Zofia | Biegu Dzieci | Łódź | KS CelIronMan | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
188 | #1131 | KRUK Wiktor | Biegu Dzieci | Łódź | Akademia Lekkoatletyki Łódź | bieg chłopców – ur. 2008 |
189 | #1430 | CYNKIER Nikola | Biegu Dzieci | Łódź | AZS Łódź | bieg dziewcząt – ur. 2004 i 2005 |
190 | #706 | KRUK Dominik | Biegu Dzieci | Łódź | Łódź Kocha Sport | bieg chłopców – ur. 2011 |
191 | | MORAWIEC Maja | Biegu Dzieci | Łódź | SP41 | bieg dziewcząt – ur. 2004 i 2005 |
192 | #1138 | JARMUŻ Hanna | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
193 | #724 | GWOŹDZIŃSKI Tomasz | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2011 |
194 | #139 | TARGOWSKI Leon | Biegu Dzieci | Łódź | Drużyna Pana Michała | bieg chłopców – ur. 2014 |
195 | #678 | WIŚNIEWSKA Vanessa | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
196 | #240 | CISKOWSKI Fabian | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | brak | bieg chłopców – ur. 2014 |
197 | #823 | STRASZYŃSKA Oliwia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
198 | #999 | GWOŹDZIŃSKA Alicja | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
199 | #1358 | JAKUBOWSKA Magdalena | Biegu Dzieci | Łódź | MKS Aleksandrów Łódzki | bieg dziewcząt – ur. 2006 |
200 | #465 | JAKUBOWSKI Rafał | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
201 | #353 | WÓJCIK Kajetan | Biegu Dzieci | łódź | NIE MAM POMYSŁU | bieg chłopców – ur. 2013 |
202 | #142 | WÓJCIK Maksymilian | Biegu Dzieci | łódź | NIE MAM POMYSŁU | bieg chłopców – ur. 2014 |
203 | #40 | ŻORUŃ Zofia | Biegu Dzieci | Brzeziny | brak | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
204 | #914 | SKÓRA Kacper | Biegu Dzieci | Łódź | SP 55 | bieg chłopców – ur. 2010 |
205 | #515 | SKÓRA Maciej | Biegu Dzieci | Łódź | PM 109 | bieg chłopców – ur. 2012 |
206 | #440 | KWACZYŃSKI Leon | Biegu Dzieci | Sieradz | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
207 | #385 | BŁOCH Juliusz | Biegu Dzieci | Łódź | AZS Łódź | bieg chłopców – ur. 2013 |
208 | #146 | STRADZA Ludwik | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2014 |
209 | #42 | ZALEWSKI Feliks | Biegu Dzieci | Łódź | ROSSBIEGANI | bieg chłopców – ur. 2015 |
210 | #1073 | GRALEWSKA Liliana | Biegu Dzieci | Lodz | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
211 | #417 | GRALEWSKA Aleksandra | Biegu Dzieci | Lodz | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
212 | #1404 | DZIŚNIEŃSKA Weronika | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2004 i 2005 |
213 | #1259 | DZIŚNIEŃSKI Igor | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2007 |
214 | #1178 | HAYEK Magda | Biegu Dzieci | Łódź | Akademia Lekkoatletyki Łódź | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
215 | #1337 | HAYEK Kamil | Biegu Dzieci | Łódź | SP120 | bieg chłopców – ur. 2006 |
216 | #658 | TRZECIAK Wojciech | Biegu Dzieci | Janówka | LZS JUSTYNÓW | bieg chłopców – ur. 2011 |
217 | #388 | TRZECIAK Klara | Biegu Dzieci | Janówka | LZS JUSTYNÓW | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
218 | #782 | MALINOWSKA Marta | Biegu Dzieci | Łódź | Malinki | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
219 | #486 | MALINOWSKI Karol | Biegu Dzieci | Łódź | Malinki | bieg chłopców – ur. 2012 |
220 | #263 | MALINOWSKI Dominik | Biegu Dzieci | Łódź | Malinki | bieg chłopców – ur. 2013 |
221 | #928 | DAJCZ Blanka | Biegu Dzieci | Pabianice | Azymut Pabianice | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
222 | #183 | DAJCZ Daniel | Biegu Dzieci | Pabianice | PM13 Pabianice | bieg chłopców – ur. 2014 |
223 | #842 | JAGODA Tymoteusz | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2010 |
224 | #1339 | SZALIŃSKI Seweryn | Biegu Dzieci | Rogów | brak | bieg chłopców – ur. 2006 |
225 | #18 | KOWALEWSKA Alicja | Biegu Dzieci | Łódź | Koliberek | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
226 | #233 | WISŁOCKI Kuba | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2014 |
227 | #208 | BINEK Kajetan | Biegu Dzieci | Łódź | ROSSBIEGANI | bieg chłopców – ur. 2014 |
228 | #427 | MELON Marta | Biegu Dzieci | Skierniewice | Moja Ekolandia | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
229 | #721 | PASIEKA Beniamin | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2011 |
230 | #1149 | JĘDRASZEK Milena | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
231 | #169 | ŁASKA Łucja | Biegu Dzieci | Łódź | Łascy | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
232 | #15 | ŁASKA Maja | Biegu Dzieci | Łódź | Łascy | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
233 | #63 | JĘDRASZEK Wiktor | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2015 |
234 | #805 | STANISŁAWSKI Sebastian | Biegu Dzieci | Łódź | SNG Wild Ducks | bieg chłopców – ur. 2010 |
235 | #565 | TOMCZYK Damian | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
236 | #1179 | TOMCZYK Natalia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
237 | #1087 | RYCHEL Łukasz | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2008 |
238 | #630 | RYCHEL Michał | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2011 |
239 | #102 | RYCHEL Adam | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2015 |
240 | #715 | PIETRZAK Julian | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2011 |
241 | #282 | SAWCZYK Maksymilian | Biegu Dzieci | Zakopane | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
242 | #1248 | TOMASZEWSKI Aleks | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2007 |
243 | #446 | NOWAK Filip | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
244 | #1246 | MARCINIAK Aleksandra | Biegu Dzieci | Skotniki | SP120 | bieg dziewcząt – ur. 2007 |
245 | #749 | SOBIERAJSKI Oskar | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2011 |
246 | #1431 | ŁANIK Gosia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2004 i 2005 |
247 | #1000 | KOŚLA Szymon | Biegu Dzieci | Łódź | KoslaTeam | bieg chłopców – ur. 2009 |
248 | #424 | KOŚLA Radosław | Biegu Dzieci | Łódź | KoslaTeam | bieg chłopców – ur. 2012 |
249 | #41 | GORTATOWICZ Filip | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2015 |
250 | #1315 | BOKSZA Martyna | Biegu Dzieci | Tomaszów Mazowiecki | brak | bieg dziewcząt – ur. 2006 |
251 | #355 | SKRZEK Małgorzata | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
252 | #787 | FLORCZAK Anna | Biegu Dzieci | Dąbrowa | brak | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
253 | #1058 | RZEŹNIK Antoni | Biegu Dzieci | GAŁKÓW MAŁY | brak | bieg chłopców – ur. 2009 |
254 | #526 | RZEŹNIK Alicja | Biegu Dzieci | GAŁKÓW MAŁY | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
255 | #619 | DARCZYŃSKI Radek | Biegu Dzieci | Smardzewice | brak | bieg chłopców – ur. 2011 |
256 | #1162 | GOLANOWSKA Iga | Biegu Dzieci | Kalisz | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
257 | #566 | ZALEWSKI Hubert | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
258 | #129 | ZALEWSKI Igor | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2014 |
259 | #342 | SYPUŁEK Marcel | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
260 | #1232 | PIECHURA Wiktor | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2007 |
261 | #616 | HUBAR Anastazja | Biegu Dzieci | Tomaszow Mazowiecki | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
262 | #876 | HUBAR Zofia | Biegu Dzieci | Tomaszow Mazowiecki | brak | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
263 | #96 | SOCZYŃSKA Zuzanna | Biegu Dzieci | Ozorków | brak | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
264 | #336 | PELC Emil | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
265 | #166 | PELC Daniel | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2014 |
266 | #1187 | TRZECIAK Antoni | Biegu Dzieci | Łódź | Akademia Lekkoatletyki Łódź | bieg chłopców – ur. 2008 |
267 | #191 | NOWAK Julia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
268 | #1077 | ADAMCZEWSKI Bartosz | Biegu Dzieci | Aleksandrów Łódzki | Sportowa Szkoła Podstawowa Aleksandrów Łódzki | bieg chłopców – ur. 2009 |
269 | #1152 | PAŁCZYŃSKA Pola | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
270 | #1459 | DZIEDZICZAK Szymon | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2002 i 2003 |
271 | #520 | PAŁCZYŃSKI Patryk | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
272 | #58 | KOWALSKI Leonard | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2015 |
273 | #1052 | GRZESZKIEWICZ Szymon | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2009 |
274 | #1060 | LESIEWICZ Mateusz | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2009 |
275 | #778 | OLEK Maksymilian | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2010 |
276 | #422 | BARASIŃSKI Józef | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
277 | | LESZKIEWICZ Michalina | Biegu Dzieci | Głowno | UKS Błyskawica Domaniewice | bieg dziewcząt – ur. 2006 |
278 | #1383 | PUZDER Amelia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2006 |
279 | #1363 | MĘCZYŃSKA Martyna | Biegu Dzieci | ŁĘCZYCA | SP 3 ŁĘCZYCA | bieg dziewcząt – ur. 2006 |
280 | #972 | SYGUŁA Sandra | Biegu Dzieci | TOMASZÓW MAZ. | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
281 | #1102 | BARCICKA Zofia | Biegu Dzieci | Pabianice | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
282 | #744 | BARCICKI Jan | Biegu Dzieci | Pabianice | brak | bieg chłopców – ur. 2011 |
283 | #577 | DRZEWOSZEWSKI Eryk | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
284 | #218 | DRZEWOSZEWSKI Alex | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2014 |
285 | #595 | KORBUS Oskar | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2011 |
286 | #847 | DRÓŻKA Dmitrij | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2011 |
287 | #617 | PUTZ Franciszek | Biegu Dzieci | Włocławek | brak | bieg chłopców – ur. 2011 |
288 | | SZYMCZAK Zosia | Biegu Dzieci | Łódź | SP 79 w Łodzi im Łódzkich Olimpijczyków | bieg dziewcząt – ur. 2006 |
289 | #862 | ROZPARA Jakub | Biegu Dzieci | Kamieńsk | Aktywni Kamieńsk | bieg chłopców – ur. 2010 |
290 | #295 | ROZPARA Igor | Biegu Dzieci | Kamieńsk | Aktywni Kamieńsk | bieg chłopców – ur. 2013 |
291 | #887 | NOREMBERG Arkadiusz | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | brak | bieg chłopców – ur. 2010 |
292 | #1010 | ŚLIWIŃSKA Maja | Biegu Dzieci | Łódź | SP 35 Łódź | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
293 | #674 | STAŃ Natasza | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
294 | #145 | STAŃ Szymon | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2014 |
295 | #1042 | KOZAK Maja | Biegu Dzieci | Łódź | Drużyna Pana Michała | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
296 | #1140 | WITCZAK Borys | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2008 |
297 | #209 | BIERNACKI-GRONOWSKI Borys | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2014 |
298 | #299 | SNOPCZYK Stanisław | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
299 | #31 | SNOPCZYK Paweł | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2015 |
300 | #1072 | KRAWCZYK Jędrzej | Biegu Dzieci | Łódź | SO Twoja Szkoła im. M.Montessori | bieg chłopców – ur. 2009 |
301 | #391 | ŚLUSARSKI Krzysztof | Biegu Dzieci | Łódź | Samobieżne Pierożki | bieg chłopców – ur. 2013 |
302 | #126 | ŚLUSARSKA Gabriela | Biegu Dzieci | Łódź | Samobieżne Pierożki | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
303 | #546 | WESOŁOWSKA Maria | Biegu Dzieci | Łódź | Galileo Smoki | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
304 | #1440 | BALCZERCZYK Dawid | Biegu Dzieci | Tomaszów Mazowiecki | KS Pilica Tomaszów Maz | bieg chłopców – ur. 2004 i 2005 |
305 | #1286 | BALCZERCZYK Patrycja | Biegu Dzieci | Tomaszów Mazowiecki | KS Pilica Tomaszów Maz | bieg dziewcząt – ur. 2007 |
306 | #1382 | LIS Damian | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2006 |
307 | #221 | WANDACHOWICZ Laura | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | Łódź Kocha Sport | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
308 | #220 | WANDACHOWICZ Natalia | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | Łódź Kocha Sport | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
309 | #584 | DĘBSKA Julia | Biegu Dzieci | Konstantynów łódzki | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
310 | #522 | GMEREK Jan | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
311 | #219 | GMEREK Aleksandra | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
312 | #1091 | KRAWCZYŃSKI Mateusz | Biegu Dzieci | łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2008 |
313 | #290 | BARTCZAK Brandon | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
314 | #1224 | ANTCZAK Lidia | Biegu Dzieci | Wódka | brak | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
315 | #578 | GRONOSTAJ Eryk | Biegu Dzieci | Tomaszów Mazowiecki | KS Pilica Tomaszów Maz | bieg chłopców – ur. 2012 |
316 | #1231 | BARTCZAK Bryan | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2007 |
317 | #1462 | KUŚMIERSKA Maja | Biegu Dzieci | Wola Moszczenicka | brak | bieg dziewcząt – ur. 2002 i 2003 |
318 | #1309 | BEDNARSKI Dominik | Biegu Dzieci | łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2007 |
319 | #357 | CZARNECKA Urszula | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
320 | #1218 | CZARNECKI Jakub | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2007 |
321 | #136 | BŁASZCZAK Alicja | Biegu Dzieci | Warszawa | brak | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
322 | #13 | BŁASZCZAK Julia | Biegu Dzieci | Warszawa | brak | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
323 | #259 | PIEKARSKA Zofia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
324 | #74 | PIEKARSKI Maciej | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2015 |
325 | #1212 | RUDZIŃSKA Kamila | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
326 | #255 | KRÓL Krzysztof | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2014 |
327 | #667 | OLEJNICZAK Stanisław | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | brak | bieg chłopców – ur. 2011 |
328 | #968 | ŁASKA Amelia | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
329 | #600 | ŁASKA Martyna | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
330 | | ANTOSIAK Sebastian | Biegu Dzieci | ŁĘCZYCA | SP4 ŁĘCZYCA | bieg chłopców – ur. 2006 |
331 | | ANTOSIAK Bartłomiej | Biegu Dzieci | ŁĘCZYCA | SP4 ŁĘCZYCA | bieg chłopców – ur. 2010 |
332 | #827 | STACHOWSKI Adam | Biegu Dzieci | Łódź | RYSIOTEAM | bieg chłopców – ur. 2010 |
333 | | ZGODA Marcin | Biegu Dzieci | Ksawerów | brak | bieg chłopców – ur. 2010 |
334 | #923 | ZGODA Franciszek | Biegu Dzieci | Ksawerów | brak | bieg chłopców – ur. 2010 |
335 | #906 | GÓRSKA Magdalena | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
336 | #669 | IM Maja | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
337 | #1097 | IM Julia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
338 | #198 | ERBEL Maja | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
339 | #1114 | KLUCZYŃSKI Wiktor | Biegu Dzieci | Helenów | brak | bieg chłopców – ur. 2008 |
340 | #784 | KLUCZYŃSKA Lena | Biegu Dzieci | Helenów | brak | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
341 | #883 | DOBRZELEWSKA Zuzanna | Biegu Dzieci | Grabiszew | brak | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
342 | #834 | KRENC Zofia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
343 | #99 | SOKOŁOWSKA Barbara | Biegu Dzieci | Łódź | Drużyna Pana Michała | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
344 | #195 | OLEJARZ Jan | Biegu Dzieci | lodz | brak | bieg chłopców – ur. 2014 |
345 | #441 | FANSLAU Jakub | Biegu Dzieci | Konstantynów Łódzki | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
346 | #620 | ZAGÓRSKA Karolina | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
347 | #123 | FANSLAU Zuzanna | Biegu Dzieci | Konstantynów Łódzki | brak | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
348 | #61 | ZAGÓRSKA Agata | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
349 | #541 | MACHTAŁOWICZ Ignacy | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
350 | #1270 | TOBOŁA Martyna | Biegu Dzieci | Pabianice | M A G Team | bieg dziewcząt – ur. 2007 |
351 | #868 | RAWECKA Hanna | Biegu Dzieci | Łódź | Akademia Lekkoatletyki Łódź | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
352 | #1239 | RAWECKA Zofia | Biegu Dzieci | Łódź | Akademia Lekkoatletyki Łódź | bieg dziewcząt – ur. 2007 |
353 | | KRAWCZYK Ksawery | Biegu Dzieci | Łask | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
354 | #774 | BEDNARSKI Aleksander | Biegu Dzieci | łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2010 |
355 | #111 | RASZKIEWICZ Julian | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2015 |
356 | | PSA Psa | Biegu Dzieci | Łódź | PSA | bieg chłopców – ur. 2007 |
357 | #206 | MALEC Jan | Biegu Dzieci | Łódź | RAZEM TRENUJEMY SPORT | bieg chłopców – ur. 2014 |
358 | #32 | MALEC Michał | Biegu Dzieci | Łódź | RAZEM TRENUJEMY SPORT | bieg chłopców – ur. 2015 |
359 | #770 | PĘKOWSKA Amelia | Biegu Dzieci | Łęczyca | brak | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
360 | #11 | FORYŚ Alan | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2015 |
361 | #846 | KUBISIAK Tomasz | Biegu Dzieci | Łódź | ATEAM EVENT | bieg chłopców – ur. 2010 |
362 | #337 | KUBISIAK Mateusz | Biegu Dzieci | Łódź | ATEAM EVENT | bieg chłopców – ur. 2013 |
363 | #761 | ŁASKA Justyna | Biegu Dzieci | Łódź | SP 11 Łódź | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
364 | #1380 | MATUSZCZYK Łucja | Biegu Dzieci | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | brak | bieg dziewcząt – ur. 2006 |
365 | #858 | PRASOL Stanisław | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | Łódź Kocha Sport | bieg chłopców – ur. 2010 |
366 | #873 | NOWIK Karolina | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
367 | #1222 | KOWALCZYK Katarzyna | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2007 |
368 | #539 | BRÓDKA Wiktor | Biegu Dzieci | Łódż | Akademia Lekkoatletyki Łódź | bieg chłopców – ur. 2012 |
369 | #556 | CIEMIENIEWSKI Szymon | Biegu Dzieci | Łódź | Akademia Judo Łódź | bieg chłopców – ur. 2012 |
370 | #238 | CIEMIENIEWSKA Aleksandra | Biegu Dzieci | Łódź | Akademia Judo Łódź | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
371 | #797 | SZPAK Piotr | Biegu Dzieci | Łodź | SP29 | bieg chłopców – ur. 2010 |
372 | | SZPAK Wojciech | Biegu Dzieci | Łódź | PM83 | bieg chłopców – ur. 2013 |
373 | #332 | SZPAK Wojciech | Biegu Dzieci | Łódź | PM83 | bieg chłopców – ur. 2013 |
374 | #882 | SZCZECH Michalina | Biegu Dzieci | Łódź | SP29 | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
375 | #550 | HAUK Julia Magdalena | Biegu Dzieci | Łodz | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
376 | #579 | STRZEMECKI Robert | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
377 | #687 | JASKÓŁKA Tymoteusz | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2015 |
378 | #872 | MRZEGOLSKI Eryk | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
379 | #1311 | CHRZĄSTEK Patryk | Biegu Dzieci | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | brak | bieg chłopców – ur. 2007 |
380 | #889 | DZIWISZ Dominik | Biegu Dzieci | Ostrów | brak | bieg chłopców – ur. 2010 |
381 | #1209 | KACPRZAK Jagoda | Biegu Dzieci | Łódź | SP29 | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
382 | #656 | MICHALAK Zuzanna | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
383 | #521 | KWELLA Natalia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
384 | | JAROSIŃSKI Krystian | Biegu Dzieci | Łódź | Nadia & Krystian | bieg chłopców – ur. 2008 |
385 | #1005 | GIERUS Filip | Biegu Dzieci | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | brak | bieg chłopców – ur. 2009 |
386 | #1419 | SZELĄG Firmin | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2010 |
387 | #1093 | WIROWSKI Jan | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2008 |
388 | #607 | KOWALSKA Zofia Aleksandra | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
389 | #763 | STIBBE Bianka | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
390 | #470 | OWCZAREK Filip | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
391 | #301 | KIEŁEK Marta | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
392 | #638 | KRAKUS Liliana | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
393 | | ŁUCZAK Natan | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
394 | #403 | ESTAL Kamila | Biegu Dzieci | Kutno | PM 8 w Kutnie, Gr. Montessori | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
395 | #885 | GRZELAK Jan | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2010 |
396 | #618 | GRZELAK Mateusz | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2011 |
397 | #173 | GRZELAK Wojtek | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2014 |
398 | #1428 | GORTATOWICZ Magdalena | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2004 i 2005 |
399 | #318 | KUSTRA Pola | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
400 | #659 | ANDRZEJCZAK Filip | Biegu Dzieci | Wola Zaradzyńska | RKS | bieg chłopców – ur. 2011 |
401 | #231 | SUKIENNIK Nela | Biegu Dzieci | Bełchatów | brak | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
402 | #712 | PEREPEREZ Jan | Biegu Dzieci | Lodz | brak | bieg chłopców – ur. 2011 |
403 | #1137 | WOJTECKI Bartosz | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2008 |
404 | #1046 | WOŹNIAK Patryk | Biegu Dzieci | Zgierz | brak | bieg chłopców – ur. 2009 |
405 | #311 | WOŹNIAK Mateusz | Biegu Dzieci | Zgierz | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
406 | #1029 | TOMASZEWSKI Jakub | Biegu Dzieci | Łódź | SP 34 | bieg chłopców – ur. 2009 |
407 | #1342 | SOWIŃSKA Sylwia | Biegu Dzieci | Łask | brak | bieg dziewcząt – ur. 2006 |
408 | #989 | KUNKA Jakub | Biegu Dzieci | Koluszki | brak | bieg chłopców – ur. 2009 |
409 | #1252 | DOBROSZ Szymon | Biegu Dzieci | Łódź | SP 34 | bieg chłopców – ur. 2007 |
410 | #642 | DOBROSZ Hanna | Biegu Dzieci | Łódź | SP 34 | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
411 | #911 | MILLER Anna | Biegu Dzieci | łodz | brak | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
412 | #1116 | KRÓLEWSKI Wiktor | Biegu Dzieci | ŁÓdź | brak | bieg chłopców – ur. 2008 |
413 | #537 | PLUTA Wiktoria | Biegu Dzieci | Łódź | Akademia Lekkoatletyki Łódź | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
414 | #155 | PLUTA Maciej | Biegu Dzieci | Łódź | Fajni.pl | bieg chłopców – ur. 2014 |
415 | #1098 | UCIŃSKI Kacper | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2008 |
416 | #915 | MŁODZIŃSKA Alicja | Biegu Dzieci | Łódź | SP 34 | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
417 | #1388 | KRAKOWIAK Borys | Biegu Dzieci | Grotniki | brak | bieg chłopców – ur. 2014 |
418 | #855 | MAŁOLEPSZY Adam | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2010 |
419 | #593 | JOŃCZYK Amelia | Biegu Dzieci | Łódź | SP 34 | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
420 | #380 | AUGUSTOWSKI Witek | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | Koliberek | bieg chłopców – ur. 2013 |
421 | #73 | AUGUSTOWSKI Tomek | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | Koliberek | bieg chłopców – ur. 2015 |
422 | #1241 | KIERZEK Igor | Biegu Dzieci | Łódź | #happyrunners | bieg chłopców – ur. 2007 |
423 | #1434 | MALARCZYK Michał | Biegu Dzieci | Łódź | AZS Łódź | bieg chłopców – ur. 2004 i 2005 |
424 | #1435 | MALARCZYK Zuzanna | Biegu Dzieci | Łódź | AZS Łódź | bieg dziewcząt – ur. 2004 i 2005 |
425 | | WIECHNA Filip | Biegu Dzieci | łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2014 |
426 | #698 | KARBOWNIK Maja | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
427 | #589 | JASIŃSKI Franciszek | Biegu Dzieci | Łódź | Łódź Kocha Sport | bieg chłopców – ur. 2011 |
428 | #514 | DZIEWANOWSKA Wiktoria | Biegu Dzieci | Starowa Góra | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
429 | #243 | JASIŃSKI Jan | Biegu Dzieci | Łódź | Łódź Kocha Sport | bieg chłopców – ur. 2014 |
430 | #1264 | POLATOWSKI Patryk | Biegu Dzieci | Łódź | SP 34 | bieg chłopców – ur. 2007 |
431 | #901 | POLATOWSKA Maja | Biegu Dzieci | Łódź | SP 34 | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
432 | #55 | PIKORA Marcin | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2015 |
433 | #1142 | KOWARA Aleksandra | Biegu Dzieci | Łódź | SP 34 | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
434 | #860 | SIKORSKI Aleksander | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2010 |
435 | #488 | SIKORSKI Tomasz | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
436 | #248 | KOZAKIEWICZ Jan | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2014 |
437 | #599 | KOZAKIEWICZ Jakub | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2011 |
438 | #728 | GALANT Bartłomiej | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2011 |
439 | #1185 | GŁOWACKI Seweryn | Biegu Dzieci | Piotrków Tryb. | KS Polanik | bieg chłopców – ur. 2008 |
440 | #1015 | FILIPCZYŃSKI Szymon | Biegu Dzieci | łódź | SP 34 | bieg chłopców – ur. 2009 |
441 | #492 | NAGÓRKA Igor | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | BSS Łódź | bieg chłopców – ur. 2012 |
442 | #1588 | RACZYŃSKA Urszula | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
443 | #1631 | RACZYŃSKI Bartosz | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2006 |
444 | #428 | KULIGOWSKA Kinga | Biegu Dzieci | Kalino 49 a | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
445 | #1153 | FILIPCZAK Zofia | Biegu Dzieci | Zduńska Wola | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
446 | #273 | FILIPCZAK Nadia | Biegu Dzieci | Zduńska Wola | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
447 | #920 | PRZYCHODZEŃ Zofia | Biegu Dzieci | Zgierz | ReebokRunCrew LDZ | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
448 | #340 | PRZYCHODZEŃ Hanna | Biegu Dzieci | zgierz | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
449 | #684 | ADAMSKI Alex | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | brak | bieg chłopców – ur. 2011 |
450 | #1421 | ADAMSKI Igor | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | brak | bieg chłopców – ur. 2004 i 2005 |
451 | #1117 | KOLCZYŃSKA Hanna | Biegu Niepełnosprawnych | Starowa Góra | brak | Biegu Niepełnosprawnych |
452 | #496 | ROSIAK Borys | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
453 | #1217 | ROSIAK Natan | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2007 |
454 | #475 | BARANOWSKI Adam | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
455 | #800 | BOŃCZAK Kacper | Biegu Dzieci | Aleksandrów | brak | bieg chłopców – ur. 2010 |
456 | #1145 | TARAJKOWSKI Kacper | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | brak | bieg chłopców – ur. 2008 |
457 | #148 | TARAJKOWSKA Maja | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | brak | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
458 | #1039 | OLEJNIK-ANTAS Hubert | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2009 |
459 | #202 | OLEJNIK-ANTAS Adam | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2014 |
460 | #692 | MICHALAK Majka | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
461 | #987 | MICHALAK Aleksander | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2009 |
462 | #1432 | WÓJCIK Kacper | Biegu Dzieci | Łódź | AZS Łódź | bieg chłopców – ur. 2004 i 2005 |
463 | #132 | JURA Julia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
464 | #498 | TYC Zuzanna | Biegu Dzieci | Łask | PSA | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
465 | #137 | TYC Wojciech | Biegu Dzieci | Łask | PSA | bieg chłopców – ur. 2014 |
466 | #1230 | NOWAK Andrzej | Biegu Dzieci | łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2014 |
467 | #327 | GALANT Filip | Biegu Dzieci | Stryków | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
468 | #87 | KLACZKOWSKI Tomasz | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2015 |
469 | #1126 | MICHALSKI Igor | Biegu Dzieci | Łódź | SP 34 | bieg chłopców – ur. 2008 |
470 | #779 | SUKIENNIK Anna | Biegu Dzieci | Łask | PSA | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
471 | #425 | SUKIENNIK Filip | Biegu Dzieci | Łask | PSA | bieg chłopców – ur. 2012 |
472 | #359 | WLAŹLAK Mikołaj | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
473 | #89 | WLAŹLAK Mateusz | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2015 |
474 | #671 | WOJECH Adam | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2011 |
475 | #1118 | RZEŃCA Tomasz | Biegu Dzieci | Łódź | SP 34 | bieg chłopców – ur. 2008 |
476 | #1340 | KOWALSKA Sandra | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2006 |
477 | #690 | KOWALSKA Lena | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
478 | #820 | CZAJKOWSKA Nikola | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
479 | #472 | SERAFIN Tomasz | Biegu Dzieci | Łódź | BSS Łódź | bieg chłopców – ur. 2012 |
480 | #1447 | BARANOWSKA Agata | Biegu Dzieci | Łódź | Adrian! błagam wolniej | bieg dziewcząt – ur. 2004 i 2005 |
481 | #1357 | SUCHARKIEWICZ Jakub | Biegu Dzieci | Łódź | Akademia Lekkoatletyki Łódź | bieg chłopców – ur. 2006 |
482 | #1170 | SUCHARKIEWICZ Agata | Biegu Dzieci | Łódź | Akademia Lekkoatletyki Łódź | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
483 | #574 | SZOPIŃSKI Stanisław | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
484 | #159 | CHOJNACKA Marcela | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
485 | #158 | CHOJNACKI Maksymilian | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2014 |
486 | #532 | JAROSIŃSKI Antoni | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
487 | #296 | JAROSIŃSKA Aleksandra | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
488 | #85 | JANUS Jerzy | Biegu Dzieci | Łódź | Janus Running Team | bieg chłopców – ur. 2015 |
489 | #115 | SZOPIŃSKI Wojciech | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2015 |
490 | #368 | LUDWISIAK Lena | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
491 | #866 | ŁABECKA Hanna | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
492 | #458 | MACHERZYŃSKI Franciszek | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
493 | #345 | GALANT Piotr | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
494 | #973 | SUCHOWSKA Zuzanna | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
495 | #1049 | FLORCZAK Mateusz | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | Sp 170 Łódź | bieg chłopców – ur. 2009 |
496 | #544 | FLORCZAK Patrycja | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | Sp 170 Łódź | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
497 | #1351 | WYTYKOWSKI Dominik | Biegu Dzieci | Łódź | SP41 | bieg chłopców – ur. 2006 |
498 | #363 | BOCHENEK Helena | Biegu Dzieci | Łódź | PSA | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
499 | #848 | CHUCHRA Mateusz | Biegu Dzieci | Torun | MKL Torun | bieg chłopców – ur. 2010 |
500 | #369 | CHUCHRA Szymon | Biegu Dzieci | Torun | Bimbambino Torun | bieg chłopców – ur. 2013 |
501 | #1157 | JANKOWSKI Julian | Biegu Dzieci | Łódź | SP 34 | bieg chłopców – ur. 2008 |
502 | #662 | JANKOWSKI Franciszek | Biegu Dzieci | Łódź | SP 34 | bieg chłopców – ur. 2011 |
503 | #1106 | ALBRECHT Małgorzata | Biegu Dzieci | Aleksandrów Łódzki | STO Czerwona | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
504 | #1327 | MIKOŁAJCZYK Oskar | Biegu Dzieci | Łódź | MKS METALOWIEC | bieg chłopców – ur. 2006 |
505 | #1065 | MIKOŁAJCZYK Eryk | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2009 |
506 | #840 | WÓJCIK Filip | Biegu Dzieci | Zgierz | brak | bieg chłopców – ur. 2010 |
507 | | SZWED Maksymilian | Biegu Dzieci | Łódź | MUKS WIDZEW ŁÓDŹ | bieg chłopców – ur. 2004 i 2005 |
508 | #1186 | PIOTROWSKI Wojciech | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2008 |
509 | #1023 | HOFMAN Bartłomiej | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2009 |
510 | #1128 | KLONOWSKI Jan | Biegu Dzieci | Konstantynów Łódzki | brak | bieg chłopców – ur. 2008 |
511 | #203 | KLONOWSKA Helena | Biegu Dzieci | Konstantynów Łódzki | brak | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
512 | #371 | KASZEWSKI Filip | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
513 | #121 | KASZEWSKA Maja | Biegu Dzieci | ŁÓdź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
514 | #265 | PAWLIKOWSKA Liliana | Biegu Dzieci | Łódź | RAZEM TRENUJEMY SPORT | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
515 | #110 | KULIŚ Zofia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
516 | #410 | MARCINIAK Mateusz | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
517 | | FRYDRYSIAK Julia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
518 | | FRYDRYSIAK Zofia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
519 | #304 | WŁODARCZYK Adam | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
520 | #405 | STRYCHALSKA Zuzanna | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
521 | #613 | KMIECIAK Kajetan | Biegu Dzieci | Sokolniki Las | Droga Do Ultra | bieg chłopców – ur. 2011 |
522 | #232 | KMIECIAK Tymon | Biegu Dzieci | Sokolniki Las | Droga Do Ultra | bieg chłopców – ur. 2014 |
523 | #302 | GAJEWSKI Franciszek | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
524 | #927 | GAJEWSKI Jan | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2010 |
525 | | ŁUKASIK Agata | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
526 | #947 | ŁUKASIK Agata | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
527 | #277 | ŁUKASIK Martyna | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
528 | #696 | CICHY Wiktor | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2011 |
529 | #817 | MAGIERA Nicole | Biegu Dzieci | Łódź | MKS Trójka | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
530 | #1313 | WRÓBLEWSKA Małgorzata | Biegu Dzieci | Łódź | SO Twoja Szkoła im. M.Montessori | bieg dziewcząt – ur. 2007 |
531 | #1017 | WRÓBLEWSKI Jan | Biegu Dzieci | Łódź | SO Twoja Szkoła im. M.Montessori | bieg chłopców – ur. 2009 |
532 | | WRÓBLEWSKI Anna | Wyścigu na wózkach | Łódź | brak | Wyścigu na wózkach |
533 | #24 | WRÓBLEWSKA Anna | Biegu Dzieci | Łódź | SO Twoja Szkoła im. M.Montessori | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
534 | #1062 | CIEŚLAK Nela | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
535 | #1294 | ZYS Joanna | Biegu Dzieci | Łódź | SP 55 | bieg dziewcząt – ur. 2007 |
536 | #641 | SZCZEŚNIAK Mateusz | Biegu Dzieci | Łódź | STO Czerwona | bieg chłopców – ur. 2011 |
537 | #666 | BERNACIAK Nela | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
538 | #1370 | STĘPIEŃ Kacper | Biegu Dzieci | RZECZYCA | brak | bieg chłopców – ur. 2006 |
539 | #1465 | STĘPIEŃ Jakub | Biegu Dzieci | RZECZYCA | brak | bieg chłopców – ur. 2002 i 2003 |
540 | | PINEK Olga | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
541 | #844 | BIAŁKOWSKA Małgorzata | Biegu Dzieci | Łódź | STO Czerwona | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
542 | #186 | DYCHTO Jan Michał | Biegu Dzieci | Łódź | Koliberek | bieg chłopców – ur. 2014 |
543 | #39 | DYCHTO Cecylia Maria | Biegu Dzieci | Łódź | Koliberek | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
544 | #1080 | SZYNDLAUER Emilia | Biegu Dzieci | Konstantynów Łódzki | Akademia Lekkoatletyki Łódź | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
545 | #512 | STRASZYŃSKA Zuzanna | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
546 | #794 | KRAWCZYK Oleg | Biegu Dzieci | Piotrków Trybunalski | brak | bieg chłopców – ur. 2010 |
547 | #506 | LITWINOWICZ Zofia | Biegu Dzieci | Łódź | STO Czerwona | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
548 | #1169 | RZEMPOŁUCH Bartosz | Biegu Dzieci | Turek | UKS Sprinter Słodków | bieg chłopców – ur. 2008 |
549 | #1403 | ŁOPALEWSKI Krzysztof | Biegu Dzieci | Konstantynów Łódzki | SO Twoja Szkoła im. M.Montessori | bieg chłopców – ur. 2004 i 2005 |
550 | #811 | SADOWSKA Weronika | Biegu Dzieci | Łódź | SO Twoja Szkoła im. M.Montessori | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
551 | #1068 | WIEWIÓRSKA Maria | Biegu Dzieci | Łódź | STO Czerwona | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
552 | #319 | BOBRUKIEWICZ Zosia | Biegu Dzieci | Łódź | STO Czerwona | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
553 | #582 | MATYJEWICZ Pola | Biegu Dzieci | Łódź | STO Czerwona | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
554 | #971 | MATYJEWICZ Marcel | Biegu Dzieci | Łódź | STO Czerwona | bieg chłopców – ur. 2009 |
555 | #495 | PIESYK Weronika | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
556 | #776 | PIESYK Martyna | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
557 | #1205 | KOWALCZYK Katarzyna | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
558 | #771 | PUSZKA-MILCZYŃSKI Franek | Biegu Dzieci | Łódź | SO Twoja Szkoła im. M.Montessori | bieg chłopców – ur. 2010 |
559 | #229 | ZARĘBA Leon | Biegu Dzieci | Łódź | PM 155 | bieg chłopców – ur. 2014 |
560 | #896 | ZARĘBA Oliwier | Biegu Dzieci | Łódź | SP 190 | bieg chłopców – ur. 2010 |
561 | #1018 | KONIECZNY Adam | Biegu Dzieci | Łódź | UKS 35 Łódź Dziecięca Szkółka Piłkarska | bieg chłopców – ur. 2009 |
562 | #1412 | LEMIESZEWSKI Adrian | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | brak | bieg chłopców – ur. 2004 i 2005 |
563 | #878 | LEMIESZEWSKI Jakub | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | brak | bieg chłopców – ur. 2010 |
564 | #1024 | PSKIT Kinga | Biegu Dzieci | Zgierz | Pskit's KIDS | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
565 | #714 | PSKIT Magdalena | Biegu Dzieci | Zgierz | Pskit's KIDS | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
566 | #134 | PSKIT Mikołaj | Biegu Dzieci | Zgierz | Pskit's KIDS | bieg chłopców – ur. 2014 |
567 | #401 | BETKA Jakub | Biegu Dzieci | Będzin | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
568 | | ROŻNIAKOWSKI Helena | Biegu Dzieci | Ksawerów | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
569 | #646 | RYBUS Filip | Biegu Dzieci | Zgierz | brak | bieg chłopców – ur. 2011 |
570 | #822 | KOŁODZIEJCZYK Natan | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2010 |
571 | #466 | KOŁODZIEJCZYK Wojciech | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
572 | #912 | CZACH Adrianna | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
573 | #1355 | ROŹNIATOWSKA Weronika | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2006 |
574 | #1443 | ROŹNIATOWSKI Wiktor | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2004 i 2005 |
575 | #825 | KLONOWSKA Pola | Biegu Dzieci | Ksawerów | ATLAS RUNNING TEAM | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
576 | #995 | BIAŁEK Jakub | Biegu Dzieci | Łódź | SP 34 | bieg chłopców – ur. 2009 |
577 | #1288 | BIAŁEK Igor | Biegu Dzieci | Łódź | SP 34 | bieg chłopców – ur. 2007 |
578 | #753 | KOŁODZIEJCZYK Łukasz | Biegu Dzieci | Łódź | ROSSBIEGANI | bieg chłopców – ur. 2011 |
579 | #963 | UDUT Aleksander | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2009 |
580 | #519 | UDUT Wiktoria | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
581 | #98 | WALKOWIAK Julia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
582 | #409 | PIETRAS Adam | Biegu Dzieci | Łódź | Galileo Smoki | bieg chłopców – ur. 2013 |
583 | #580 | SUPERA Paulina | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
584 | | MILLER Borys | Biegu Dzieci | Lodz | STO Czerwona | bieg chłopców – ur. 2004 i 2005 |
585 | #655 | KAKIET Hanna | Biegu Dzieci | Łódź | Akademia lekkoatletyki | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
586 | #1341 | BŁASZCZYK Wojciech | Biegu Dzieci | Łódź | SP 61 Łódź | bieg chłopców – ur. 2006 |
587 | #1123 | TOMCZAK Jakub | Biegu Dzieci | Łódź | Akademia Lekkoatletyki Łódź | bieg chłopców – ur. 2008 |
588 | #769 | GRALA Zofia | Biegu Dzieci | Konstantynów Łódzki | brak | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
589 | #399 | CHUDZIK Anna | Biegu Dzieci | Łódź | STO Czerwona | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
590 | #1027 | CHUDZIK Urszula | Biegu Dzieci | Łódź | STO Czerwona | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
591 | #863 | BORCZYK Piotr | Biegu Dzieci | Rudniki | Biegnijcie P&O | bieg chłopców – ur. 2010 |
592 | | BRZÓSKA Jakub | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2004 i 2005 |
593 | #719 | MATCZAK Wojciech | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2011 |
594 | #894 | JAWORSKA Maja | Biegu Dzieci | Pabianice | brak | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
595 | #572 | KARPUK Patrycja | Biegu Dzieci | Konstantynów Łódzki | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
596 | #268 | KARPUK Mateusz | Biegu Dzieci | Konstantynów Łódzki | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
597 | | PAWLAK Maciej | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2009 |
598 | #460 | CHRUŚCIELSKA Sonia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
599 | #1367 | KRZANOWSKA Zuzanna | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2006 |
600 | #1075 | DAL BROLLO Nicole | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
601 | #261 | WINTROWICZ Michał | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
602 | #1099 | WAJMAN Martyna | Biegu Dzieci | Pabianice | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
603 | #364 | WAJMAN Aleksander | Biegu Dzieci | Pabianice | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
604 | #904 | DAROCH Bartosz | Biegu Dzieci | Łódź | Akademia Lekkoatletyki Łódź | bieg chłopców – ur. 2010 |
605 | #1295 | SZYMAŃSKI Kacper | Biegu Dzieci | Pabianice | Jutrzenka Bychlew | bieg chłopców – ur. 2007 |
606 | #189 | SZYMAŃSKI Nikodem | Biegu Dzieci | Pabianice | PM nr2 Pabianice | bieg chłopców – ur. 2014 |
607 | #483 | WALCZAK Lidia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
608 | #484 | WALCZAK Witold | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
609 | #958 | SZYSZKA Milena | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
610 | #727 | BYLIŃSKI Nataniel | Biegu Dzieci | Łódź | STO Czerwona | bieg chłopców – ur. 2011 |
611 | #845 | APANASOWICZ Kajetan | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2010 |
612 | #113 | RATAJCZYK Marcjanna | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
613 | #897 | GORTAT Lena | Biegu Dzieci | rąbień | brak | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
614 | #988 | GAWROŃSKA Joanna | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
615 | #101 | GAWROŃSKAI Paweł | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2015 |
616 | #548 | RODAK Kordian | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
617 | #185 | RODAK Karla | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
618 | #1189 | TOMASZEWSKA Aleksandra | Biegu Dzieci | Łódź | Akademia Lekkoatletyki Łódź | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
619 | #1026 | STEFAŃSKI Oskar | Biegu Dzieci | Łódź | Biegnijcie P&O | bieg chłopców – ur. 2009 |
620 | #852 | PŁOCKA Milena | Biegu Dzieci | Koluszki | Lks Koluszki | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
621 | #1392 | GRZYBOWSKI Dawid | Biegu Dzieci | Łódź | SP41 | bieg chłopców – ur. 2006 |
622 | #824 | SIEMIŃSKA Anna | Biegu Dzieci | Koluszki | Lks Koluszki | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
623 | #1258 | SIEMIŃSKA Adrianna | Biegu Dzieci | Koluszki | Lks Koluszki | bieg dziewcząt – ur. 2007 |
624 | #1211 | MAJEWSKI Krzysztof | Biegu Dzieci | Łódź | AZS Łódź | bieg chłopców – ur. 2008 |
625 | #1429 | STASIAK Julia | Biegu Dzieci | Łódź | Adrian! błagam wolniej | bieg dziewcząt – ur. 2004 i 2005 |
626 | #37 | BERNACIAK Maria | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | brak | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
627 | #309 | KAPUŚCIŃSKA Rozalia | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
628 | #849 | KAPUŚCIŃSKA Kornelia | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | brak | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
629 | #188 | GRALA Tymon | Biegu Dzieci | KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI | brak | bieg chłopców – ur. 2014 |
630 | #1261 | WALAS Tymon | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2007 |
631 | #434 | FILIP Tymek | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
632 | #373 | MARSZAŁEK Piotr | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
633 | #1159 | MARSZAŁEK Zuzanna | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
634 | #1451 | KUCHARCZYK Filip | Biegu Dzieci | PIOTRKÓW TRYB | KS Polanik | bieg chłopców – ur. 2004 i 2005 |
635 | #991 | WIRA Roksana | Biegu Dzieci | Tuszyn | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
636 | #775 | WIRA Filip | Biegu Dzieci | Tuszyn | brak | bieg chłopców – ur. 2010 |
637 | #748 | GORACY Maksymilian | Biegu Dzieci | Piątek | Szkoła Podstawowa w Piatku | bieg chłopców – ur. 2011 |
638 | #1175 | FORYŚ Sergiusz | Biegu Dzieci | Łódź | SMS Marcina Gortata | bieg chłopców – ur. 2008 |
639 | #53 | WITKOWSKI Witek | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2015 |
640 | #711 | LASOŃ Olaf | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2011 |
641 | #1375 | DEFRATYKA Zosia | Biegu Dzieci | Łódź | Akademia Lekkoatletyki Łódź | bieg dziewcząt – ur. 2006 |
642 | #1374 | DEFRATYKA Zuzia | Biegu Dzieci | Łódź | Akademia Lekkoatletyki Łódź | bieg dziewcząt – ur. 2006 |
643 | #482 | TYNDORF Marek | Biegu Dzieci | Łódź | Pskit's KIDS | bieg chłopców – ur. 2012 |
644 | #19 | TYNDORF Jacek | Biegu Dzieci | Łódź | Pskit's KIDS | bieg chłopców – ur. 2015 |
645 | #1243 | MATECKA Natalka | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | Akademia Lekkoatletyki Łódź | bieg dziewcząt – ur. 2007 |
646 | #1278 | TONKIEL Filip | Biegu Dzieci | Wiśniowa Góra | brak | bieg chłopców – ur. 2007 |
647 | #689 | MATECKA Marysia | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | Akademia Lekkoatletyki Łódź | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
648 | #1143 | BRUDAK Piotr | Biegu Dzieci | Łódź | UKS 35 Łódź Dziecięca Szkółka Piłkarska | bieg chłopców – ur. 2008 |
649 | #735 | BRUDAK Natalia | Biegu Dzieci | Łódź | UKS 35 Łódź Dziecięca Szkółka Piłkarska | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
650 | #1181 | ZAWADZKI Konrad | Biegu Dzieci | Łódź | Akademia Lekkoatletyki Łódź | bieg chłopców – ur. 2008 |
651 | #1182 | ZAWADZKI Szymon | Biegu Dzieci | Łódź | Akademia Lekkoatletyki Łódź | bieg chłopców – ur. 2008 |
652 | #1250 | BRZOZOWSKI Antoni | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2007 |
653 | #479 | BABOUT Adam | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
654 | #1081 | GRĄDYS Patrycja | Biegu Dzieci | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 160 w Łodzi | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
655 | #1045 | ŻAK Aniela | Biegu Dzieci | Zgierz | Balet Team Feliks | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
656 | #384 | ŻAK Antonina | Biegu Dzieci | Zgierz | Balet Team Feliks | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
657 | #583 | ZAGRODNIK Kacper | Biegu Dzieci | Pabianice | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
658 | #1472 | OWCZAREK Maria | Biegu Niepełnosprawnych | Łódź | brak | Biegu Niepełnosprawnych |
659 | #247 | DZIUBA Szymek | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2014 |
660 | #1330 | OBIDOSKA Pola | Biegu Dzieci | Łódź | Akademia Lekkoatletyki Łódź | bieg dziewcząt – ur. 2006 |
661 | #426 | PISAREK Amelia | Biegu Dzieci | Łódź | AZS Łódź | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
662 | #936 | WASILEWSKI Leon | Biegu Dzieci | Łódź | PSA | bieg chłopców – ur. 2009 |
663 | #1346 | GAJOWNICZEK Kamil | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2006 |
664 | #258 | DOBOROWOLSKI Karol | Biegu Dzieci | Łask | brak | bieg chłopców – ur. 2014 |
665 | #1215 | TWARDOWSKA Adrianna | Biegu Dzieci | Łódź | SKS Delfin | bieg dziewcząt – ur. 2007 |
666 | #663 | TWARDOWSKA Julita | Biegu Dzieci | Łódź | SKS Delfin | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
667 | #439 | SIURTEK-WAWRZKO Wiktoria | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
668 | #1129 | MAKOWSKA Olga | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
669 | #1020 | WIERZCHOWSKI Kajetan | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2009 |
670 | #310 | MADEJ Maja | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
671 | #1343 | MADEJ Nadia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2006 |
672 | #640 | RAJ Gabriela | Biegu Dzieci | Łódź | STO Czerwona | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
673 | #926 | ZIELIŃSKA Emilia | Biegu Dzieci | Łódź | Akademia Lekkoatletyki Łódź | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
674 | #559 | WYDRYCH Jakub | Biegu Dzieci | łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
675 | #1322 | KURASZEWSKA Julia | Biegu Dzieci | Łódź | SP nr 38 | bieg dziewcząt – ur. 2006 |
676 | #1216 | STĘPIEŃ Nina | Biegu Dzieci | Piotrków Trybunalski | KS Polanik | bieg dziewcząt – ur. 2007 |
677 | #505 | STĘPIEŃ Wojtek | Biegu Dzieci | Piotrków Trybunalski | UKS Piotrcovia | bieg chłopców – ur. 2012 |
678 | #1409 | SOLARZ Martyna | Biegu Dzieci | Łódź | SP 55 | bieg dziewcząt – ur. 2004 i 2005 |
679 | #1457 | SZYMANOWSKA Weronika | Biegu Dzieci | PODDĘBICE | brak | bieg dziewcząt – ur. 2004 i 2005 |
680 | #653 | PIOTROWICZ Alexander | Biegu Dzieci | Rabien AB 95-070 Aleksandrow Lodzki | brak | bieg chłopców – ur. 2011 |
681 | #242 | PIOTROWICZ Hanna | Biegu Dzieci | Rabien AB 95-070 Aleksandrow Lodzki | brak | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
682 | #1219 | ZIELIŃSKA Klaudia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2007 |
683 | #257 | WAWER Nela | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
684 | | RUTKOWSKI Dawid | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | brak | bieg chłopców – ur. 2007 |
685 | #402 | BŁASZCZYK Maciej | Biegu Dzieci | Zgierz | SNG Wild Ducks | bieg chłopców – ur. 2013 |
686 | #1399 | WICIŃSKA Julita | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2004 i 2005 |
687 | #52 | ZDUNIAK Amelia | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | brak | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
688 | #406 | KACZOROWSKI Aleksander | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
689 | #10 | LEWANDOWSKI Dominik | Biegu Dzieci | Łódź | Domino Run | bieg chłopców – ur. 2015 |
690 | #303 | KUBICKA Lena | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
691 | | COLONNA-WALEWSKA Antonina | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
692 | #12 | KUBICKI Miłosz | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2015 |
693 | #602 | ZIENTARA Zuzanna | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
694 | #601 | ZIENTARA Szymon | Biegu Dzieci | łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2011 |
695 | | DIANA Wasilewska | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
696 | #713 | WASILEWSKA Diana | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
697 | #1296 | NAWROCKA Alicja | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2007 |
698 | #283 | DĘBSKA Zosia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
699 | | SZCZERBANIAK Piotr | Biegu Dzieci | Wrząca | brak | bieg chłopców – ur. 2006 |
700 | | SZCZERBANIAK Aniela | Biegu Dzieci | Wrząca | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
701 | | BETKE Stanislaw | Biegu Dzieci | Lodz | brak | bieg chłopców – ur. 2011 |
702 | | KARASIŃSKA Wioletta | Biegu Niepełnosprawnych | Łódź | brak | Biegu Niepełnosprawnych |
703 | #1165 | WOJTASZEK Igor | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2008 |
704 | #400 | FRĄTCZAK Maciej | Biegu Dzieci | Lodz | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
705 | #562 | WOJTASZEK Dawid | Biegu Dzieci | Lódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
706 | #806 | GAŁKA Jan | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2010 |
707 | #480 | GAŁKA Julian | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
708 | #420 | MANGAN Patrick | Biegu Dzieci | Lodz | Akademia Lekkoatletyki Łódź | bieg chłopców – ur. 2012 |
709 | #702 | BEN HLIMA Jakub | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2011 |
710 | #1044 | MACIASZEK Miłosz | Biegu Dzieci | Konstantynów Łódzki | brak | bieg chłopców – ur. 2009 |
711 | #1307 | PALUSZEK Jakub | Biegu Dzieci | Bełchatów | SP 13 Bełchatów | bieg chłopców – ur. 2007 |
712 | #635 | PAWLAK Milan | Biegu Dzieci | Tuszyn | brak | bieg chłopców – ur. 2011 |
713 | #1368 | RUZICKI Patryk | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2006 |
714 | #828 | RUZICKA Malwina | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
715 | #489 | JASZCZUR Michał | Biegu Dzieci | Łódź | UKS 35 Łódź Dziecięca Szkółka Piłkarska | bieg chłopców – ur. 2012 |
716 | #83 | ZIMOŃ Maria | Biegu Dzieci | Pabianice | Leśne ciekusy | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
717 | #930 | KLIMAS Dominika | Biegu Dzieci | Rawa Mazowiecka | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
718 | #652 | KLIMAS Krzysztof | Biegu Dzieci | Rawa Mazowiecka | brak | bieg chłopców – ur. 2011 |
719 | #352 | KLIMAS Weronika | Biegu Dzieci | Rawa Mazowiecka | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
720 | #104 | KLIMAS Emilia | Biegu Dzieci | Rawa Mazowiecka | brak | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
721 | #317 | KOSTRZEWA Wojtek | Biegu Dzieci | Łódź | Ninjago | bieg chłopców – ur. 2013 |
722 | #1207 | TENENTKA Kamil | Biegu Dzieci | Żakowice | Lks Koluszki | bieg chłopców – ur. 2008 |
723 | #1328 | LIŚKA Jan | Biegu Dzieci | Józefów | brak | bieg chłopców – ur. 2006 |
724 | #691 | LIŚKA Stanisław | Biegu Dzieci | Józefów | SP 61 Łódź | bieg chłopców – ur. 2011 |
725 | #223 | SZYMAŃSKA Zuzanna | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
726 | #245 | PAWICKA Hanna | Biegu Dzieci | Lodz | brak | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
727 | #964 | KOSYLAK-GONCALVES Natalia | Biegu Dzieci | Lodz | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
728 | #981 | BECHTA Izabela | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
729 | #615 | BECHTA Karolina | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
730 | #1456 | MAKOSZ Aleksandra | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2004 i 2005 |
731 | #1596 | MALISZEWSKI Filip | Biegu Dzieci | Aleksandrów łódzki | brak | bieg chłopców – ur. 2008 |
732 | #1320 | MAKOSZ Karolina | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2006 |
733 | #1041 | BYSTROVA Aleksandra | Biegu Dzieci | Łódź | UKS SMS ŁÓDŹ 2009 | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
734 | #1349 | BLASZCZYK Zuzanna | Biegu Dzieci | Lodz | brak | bieg dziewcząt – ur. 2006 |
735 | #287 | STARZYŃSKI Dawid | Biegu Dzieci | Łódź | Akademia Lekkoatletyki Łódź | bieg chłopców – ur. 2013 |
736 | #1336 | PABJAŃCZYK Paweł | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2006 |
737 | #1377 | DZIEKOŃSKI Jakub | Biegu Dzieci | Łódź | SP41 | bieg chłopców – ur. 2006 |
738 | #509 | WOJCIECHOWSKA Maria | Biegu Dzieci | Wolbórz | ROSSBIEGANI | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
739 | #694 | MICHAŁOWICZ Adrian | Biegu Dzieci | Łódź | Prywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka | bieg chłopców – ur. 2011 |
740 | #701 | KRAWCZYK Oliwia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
741 | #790 | GREGOREK Zuzanna | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
742 | #933 | ŁUKOMSKI Rysio | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2009 |
743 | #1471 | BAGIŃSKI Dragos | Biegu Dzieci | Łódź | Vege Runners | bieg chłopców – ur. 2014 |
744 | | DUTKIEWICZ Daniel | Biegu Dzieci | aleksandrów łódzki | brak | bieg chłopców – ur. 2007 |
745 | #741 | KANIEWSKI Tomasz | Biegu Dzieci | Łódź | Akademia Lekkoatletyki Łódź | bieg chłopców – ur. 2011 |
746 | #1262 | CICHOSZ Mateusz | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2007 |
747 | #397 | CICHOSZ Artur | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
748 | #1111 | GUŁAJ Jan | Biegu Dzieci | Łódź | KoslaTeam | bieg chłopców – ur. 2008 |
749 | #535 | GUŁAJ Jeremi | Biegu Dzieci | Łódź | KoslaTeam | bieg chłopców – ur. 2012 |
750 | #812 | BEDNAREK Lubomir | Biegu Dzieci | Lodz | brak | bieg chłopców – ur. 2010 |
751 | #592 | ŁUKASIŃSKA Emilia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
752 | #459 | MANISTA Jakub | Biegu Dzieci | Łódź | PM218 | bieg chłopców – ur. 2012 |
753 | #387 | ŁUKASIŃSKA Aleksandra | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
754 | #1292 | SIEKACZ Maria | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2007 |
755 | #1183 | NIEDOŚPIAŁ Błażej | Biegu Dzieci | Gałków Duży | brak | bieg chłopców – ur. 2008 |
756 | #867 | ANDRZEJCZAK Michał | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2010 |
757 | #555 | PIECHURA Aleksander | Biegu Dzieci | Łask | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
758 | #396 | GRZEJSZCZAK Zuzanna | Biegu Dzieci | Pabianice | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
759 | #1414 | MIELCZAREK Patryk | Biegu Dzieci | Łódź | Do 110 | bieg chłopców – ur. 2004 i 2005 |
760 | #681 | ADAMUSIAK Magda | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
761 | #1180 | KUSTRA Julia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
762 | #961 | SZMYT Wiktoria | Biegu Dzieci | Łódź | Harman Running Team | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
763 | #962 | SZMYT Piotr | Biegu Dzieci | Łódź | Harman Running Team | bieg chłopców – ur. 2009 |
764 | #1167 | DZIEDZIŃSKI Daniel | Biegu Dzieci | Głowno | brak | bieg chłopców – ur. 2008 |
765 | #941 | ESTAL Mateusz | Biegu Dzieci | Kutno | brak | bieg chłopców – ur. 2009 |
766 | #982 | GRUCHOT Zosia | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
767 | #631 | GRZYWACZEWSKI Feliks | Biegu Dzieci | Łódź | SO Twoja Szkoła im. M.Montessori | bieg chłopców – ur. 2011 |
768 | #38 | WŁASTOWSKI Gustaw | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2015 |
769 | #954 | GÓRCZAK Julia | Biegu Dzieci | Łódż | Balet Team Feliks | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
770 | #1107 | PIEKUT Anna | Biegu Dzieci | Łódż | Balet Team Feliks | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
771 | #1032 | PRZYBYLAK Sandra | Biegu Dzieci | Łódż | Balet Team Feliks | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
772 | #1147 | WITCZAK Amelia | Biegu Dzieci | Łódż | Balet Team Feliks | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
773 | #985 | SZYMCZAK Lejla | Biegu Dzieci | Łódż | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
774 | #1007 | RACZYŃSKA Pola | Biegu Dzieci | Łódż | Balet Team Feliks | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
775 | #965 | GRENDA Zosia | Biegu Dzieci | Łódż | Balet Team Feliks | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
776 | #1004 | RADKIEWICZ Hubert | Biegu Dzieci | Łódż | Balet Team Feliks | bieg chłopców – ur. 2009 |
777 | #1084 | AUGUSTYNIAK Dorota | Biegu Dzieci | Łódż | Balet Team Feliks | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
778 | #1141 | JĘDRZEJCZAK Alicja | Biegu Dzieci | Łódż | Balet Team Feliks | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
779 | #431 | MICHALAK Mikołaj | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
780 | #1092 | WALCZAK Konrad | Biegu Dzieci | Łódż | Balet Team Feliks | bieg chłopców – ur. 2008 |
781 | #1298 | ANTCZAK Kacper | Biegu Dzieci | Rąbień AB | Sportowa Szkoła Podstawowa Aleksandrów Łódzki | bieg chłopców – ur. 2007 |
782 | #1352 | GRACZYK Aleksandra | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2006 |
783 | #1150 | ANTCZAK Joanna | Biegu Dzieci | Rąbień AB | Sportowa Szkoła Podstawowa Aleksandrów Łódzki | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
784 | #611 | DUDZIŃSKA Hania | Biegu Dzieci | Łódź | PSA | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
785 | #421 | SIKORSKA Małgorzata | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
786 | #1013 | SIKORSKI Paweł | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2009 |
787 | #664 | ZASTRÓŻNY Kuba | Biegu Dzieci | Łódź | PSA | bieg chłopców – ur. 2011 |
788 | #1378 | FRÓG Piotr | Biegu Dzieci | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 162 Łódź | bieg chłopców – ur. 2006 |
789 | #1113 | FRÓG Ania | Biegu Dzieci | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 7 w Łodzi | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
790 | #661 | ZAWADZKA Karolina | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
791 | #190 | ROJEK Hanna | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
792 | #1 | KAŁUŻNY Gabriel | Biegu Dzieci | Łódź | Retkinia Run | bieg chłopców – ur. 2015 |
793 | #118 | SADULSKI Dawid | Biegu Dzieci | Łódź | PSA - Professional Swimming Academy | bieg chłopców – ur. 2015 |
794 | #826 | SADULSKA Zofia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
795 | #1070 | JADCZAK Oliwia | Biegu Dzieci | Leźnica Wielka | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
796 | #429 | LEŚNIEWSKI Franciszek | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
797 | #180 | LEŚNIEWSKA Helenka | Wyścigu na wózkach | ŁÓDŹ | brak | Wyścigu na wózkach |
798 | #367 | CHOJNACKI Aleksander | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
799 | #932 | GAWROŃSKI Hubert | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2009 |
800 | #1136 | SŁAWEK Jan | Biegu Dzieci | Janów | PSA | bieg chłopców – ur. 2008 |
801 | #435 | PRZEDPEŁSKI Krzysztof | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
802 | #1173 | ŁYSEK Nicola | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
803 | #358 | KĘPA Marcel | Biegu Dzieci | Łódź | PSA | bieg chłopców – ur. 2013 |
804 | #91 | KĘPA Kornel | Biegu Dzieci | Łódź | PSA | bieg chłopców – ur. 2015 |
805 | #738 | OSTROWSKI -KOZERA Franciszek | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2011 |
806 | #986 | NIEDŹWIEDŹ Julian | Biegu Dzieci | Łódź | Akademia lekkoatletyki | bieg chłopców – ur. 2009 |
807 | #197 | KALWINEK Tymon | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2014 |
808 | #649 | KALWINEK Bartłomiej | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2011 |
809 | #1305 | WYRWAS Kinga | Biegu Dzieci | Łódź | PSV Łódź | bieg dziewcząt – ur. 2007 |
810 | #1385 | KOTLIŃSKA Małgorzata | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2006 |
811 | #1427 | WYRWAS Kamil | Biegu Dzieci | Łódź | PSV Łódź | bieg chłopców – ur. 2004 i 2005 |
812 | #1249 | WIĘCKOWSKI Bartosz | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2007 |
813 | #1008 | GLEGOŁA Michalina | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
814 | | ŚWIT Antoni | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
815 | #450 | MAKOWSKI Stanisław | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
816 | | MIĘTKIEWICZ Franciszek | Biegu Dzieci | Łódź | SP 189 | bieg chłopców – ur. 2011 |
817 | #503 | KOCISZEWSKI Mikołaj | Biegu Dzieci | Zgierz | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
818 | #335 | SIEKIERA Adam | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
819 | #553 | PAPROCKI Kostek | Biegu Dzieci | Pabianice | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
820 | #437 | JACKOWIAK Wiktor | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
821 | #292 | GUZIK Aleksander | Biegu Dzieci | Justynów | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
822 | #436 | JACKOWIAK Wiktoria | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
823 | #33 | GUZIK Tomasz | Biegu Dzieci | Justynów | brak | bieg chłopców – ur. 2015 |
824 | #1426 | WIŚNIEWSKI Damian | Biegu Dzieci | Łódź | PSA | bieg chłopców – ur. 2004 i 2005 |
825 | #1103 | WIŚNIEWSKA Nikola | Biegu Dzieci | Łódź | PSA | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
826 | #1282 | KOWALIK Bartosz | Biegu Dzieci | Łagiewniki Nowe | brak | bieg chłopców – ur. 2007 |
827 | #1387 | KOWALIK Szymon | Biegu Dzieci | Łagiewniki Nowe | brak | bieg chłopców – ur. 2006 |
828 | #890 | KRAWCZYK Jessica | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
829 | #251 | KRAWCZYK Dawid | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2014 |
830 | #729 | SZCZUBIAŁKIEWICZ Jakub | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | brak | bieg chłopców – ur. 2011 |
831 | #1100 | KOTULSKA Patrycja | Biegu Dzieci | Łódź | SKS Delfin | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
832 | #1035 | WOJTCZAK Natalia | Biegu Dzieci | lodz | SP ZNP W ŁODZI | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
833 | #1272 | KWINTA Aleksandra | Biegu Dzieci | Warszawa | AZS AWF WARSZAWA | bieg dziewcząt – ur. 2007 |
834 | #260 | BARRIE Konrad | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2014 |
835 | #732 | BARRIE Maksymilian | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2011 |
836 | #1227 | BORKOWSKI Kajetan | Biegu Dzieci | Starowa Góra | RKS | bieg chłopców – ur. 2007 |
837 | #1384 | BORKOWSKA Ida | Biegu Dzieci | Starowa Góra | Cyborki | bieg dziewcząt – ur. 2006 |
838 | #54 | BORKOWSKA Inka | Biegu Dzieci | Starowa Góra | Cyborki | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
839 | #90 | ROŻNIAKOWSKA Michalina | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
840 | #347 | ROŻNIAKOWSKA Helena | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
841 | #813 | SZCZEPANIAK Hanna | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
842 | #172 | SZCZEPANIAK Jagoda | Biegu Dzieci | Łódz | brak | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
843 | #633 | ŚWIDER Lena | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
844 | #679 | WOROPAJ Nikodem | Biegu Dzieci | Łódź | Mocni w Duchu - Zabiegani | bieg chłopców – ur. 2011 |
845 | #924 | BÓT Barbara | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
846 | #1438 | JĘDRZEJEWSKI Filip | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2004 i 2005 |
847 | #1244 | KRAWCZYK Katarzyna | Biegu Dzieci | Starowa Góra | SO Twoja Szkoła im. M.Montessori | bieg dziewcząt – ur. 2007 |
848 | #590 | BILOUS Anna | Biegu Dzieci | Łódź | PSA | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
849 | | POTERAJ Wojciech | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2004 i 2005 |
850 | #1238 | POLUS Arita | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2007 |
851 | #908 | ADAMCZYK Pola | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
852 | #1228 | POTOCKA Laura | Biegu Dzieci | Łódź | SP 34 | bieg dziewcząt – ur. 2007 |
853 | #839 | POTOCKA Tamara | Biegu Dzieci | Łódź | SP 34 | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
854 | #803 | OCHOCKA Hania | Biegu Dzieci | Łódź | EVErRun | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
855 | #1151 | OBIDOWSKA Tosia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
856 | #294 | OBIDOWSKI Leon | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
857 | #975 | KOWALSKA Natasza | Biegu Dzieci | Łódź | TorpedaTeam | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
858 | #1146 | WIKLAK Jakub | Biegu Dzieci | Lodz | UKS SMS | bieg chłopców – ur. 2008 |
859 | #217 | FAGAS Tomasz | Biegu Dzieci | Ozorków | brak | bieg chłopców – ur. 2014 |
860 | #48 | FAGAS Filip | Biegu Dzieci | Ozorków | brak | bieg chłopców – ur. 2015 |
861 | #49 | FAGAS Rafał | Biegu Dzieci | Ozorków | brak | bieg chłopców – ur. 2015 |
862 | #1176 | FIK Antoni | Biegu Dzieci | Łódź | UKS SMS | bieg chłopców – ur. 2008 |
863 | #389 | BŁOCH Julian | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
864 | #606 | KOSIŃSKI Aleksander | Biegu Dzieci | Łódź | Akademia Lekkoatletyki Łódź | bieg chłopców – ur. 2011 |
865 | #1089 | KRASOWSKI Mateusz | Biegu Dzieci | Łódź | SP 138 Łódź | bieg chłopców – ur. 2008 |
866 | #344 | ŚLIWKA Jeremi | Biegu Dzieci | Kruszow | Śliwki | bieg chłopców – ur. 2013 |
867 | #271 | LATER Milosz | Biegu Dzieci | Lodz | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
868 | #262 | KRZĘTOWSKI Aleksander | Biegu Dzieci | Łódź | PSA | bieg chłopców – ur. 2013 |
869 | #992 | ANIELAK Piotr | Biegu Dzieci | Łódź | SP 138 Łódź | bieg chłopców – ur. 2009 |
870 | #974 | ZYGMANOWSKI Szymon | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2009 |
871 | #527 | ANIELAK Lidia | Biegu Dzieci | Łódź | PM 40 | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
872 | #404 | ZYGMANOWSKI Bartosz | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
873 | #534 | TYKA Emilia | Biegu Dzieci | Łódź | Akademia Lekkoatletyki Łódź | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
874 | #605 | SŁOMSKA Lilianna | Biegu Dzieci | Aleksandrów Łódzki | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
875 | #86 | BŁOCH Krzyś | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2015 |
876 | #1267 | BŁOCH Aleksander | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2007 |
877 | #9 | GAWROŃSKA Hanna | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
878 | #1040 | OLEJNICZAK Fabian | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2009 |
879 | #320 | PIETRZYKOWSKI Jakub | Biegu Dzieci | Warszewice | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
880 | #1437 | DANIELEWICZ Michał | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2004 i 2005 |
881 | #1206 | KUR Mateusz | Biegu Dzieci | Łódź | SP 138 Łódź | bieg chłopców – ur. 2008 |
882 | #717 | DUDEK Aleksandra | Biegu Dzieci | Łódź | Akademia Lekkoatletyki Łódź | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
883 | #900 | PIOTROWSKI Maciej | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2010 |
884 | #1134 | LO VERSO Sofia | Biegu Dzieci | Łódż | Łódź Kocha Sport | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
885 | #1135 | LO VERSO Virginia | Biegu Dzieci | Łódż | Łódź Kocha Sport | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
886 | #300 | AMROZIK Franek | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
887 | #1406 | CHWALIŃSKA Aleksandra | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2004 i 2005 |
888 | #230 | OGRODOWCZYK Lidia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
889 | #1542 | ALRUBEA Dalia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
890 | #1601 | ALRUBEA Dunya | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
891 | #1194 | CHWALIŃSKA Anna | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
892 | #291 | CZARNECKI Grzegorz | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
893 | #447 | PAŁASZ Wojciech | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
894 | #114 | PAŁASZ Maciek | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2015 |
895 | #877 | KMIN Alicja | Biegu Dzieci | Łódź | Łódź Kocha Sport | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
896 | #686 | MARCINIAK Julia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
897 | #133 | KURCZEWSKA Vanessa | Biegu Dzieci | Lodz | brak | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
898 | #95 | PIETRZKO Mikołaj | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2015 |
899 | #1161 | ROGOWSKA Julia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
900 | #423 | POPŁAWSKA Maja | Biegu Dzieci | Zgierz | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
901 | #122 | CZOŁNOWSKA Maria | Biegu Dzieci | Łodź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
902 | #529 | GLEGOŁA Karolina | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
903 | #1564 | LENART Aleksander | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2010 |
904 | #1637 | LENART Maja | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2006 |
905 | #162 | REDLICKI Stanisław | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2014 |
906 | #1158 | KARPIŃSKI Szymon | Biegu Dzieci | Łódź | SP 34 | bieg chłopców – ur. 2008 |
907 | #127 | KUZMECKI Kamil | Biegu Dzieci | Lodz | brak | bieg chłopców – ur. 2015 |
908 | #312 | RATAJ Marianna | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
909 | #1036 | TOMALA Tadeusz | Biegu Dzieci | Łódź | Prywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka | bieg chłopców – ur. 2009 |
910 | #1124 | KABZA Michalina | Biegu Dzieci | Łódź | Prywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
911 | #1360 | PADZIK Weronika | Biegu Dzieci | Łódź | Prywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka | bieg dziewcząt – ur. 2006 |
912 | #1086 | IWAŃCZYK Antoni | Biegu Dzieci | Łódź | Prywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka | bieg chłopców – ur. 2008 |
913 | #976 | MICHAŁOWICZ Wiktor | Biegu Dzieci | Łódź | Prywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka | bieg chłopców – ur. 2009 |
914 | #682 | KOZŁOWSKA Maja | Biegu Dzieci | Łódź | Prywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
915 | #945 | CZEKALSKI Witold | Biegu Dzieci | Łódź | Prywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka | bieg chłopców – ur. 2009 |
916 | #1277 | SABINIEWICZ Maja | Biegu Dzieci | Łódź | Prywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka | bieg dziewcząt – ur. 2007 |
917 | #1446 | PRZYBYŁEK Zuzanna | Biegu Dzieci | Łódź | Prywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
918 | #1251 | SOSNOWSKI Bartosz | Biegu Dzieci | Łódź | Prywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka | bieg chłopców – ur. 2007 |
919 | #1090 | SIERSKA Wiktoria | Biegu Dzieci | Łódź | Prywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
920 | #1265 | ADAMCZYK Borys | Biegu Dzieci | Łódź | Prywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka | bieg chłopców – ur. 2007 |
921 | #1453 | FUŁAWKA Maksymilian | Biegu Dzieci | Łódź | Prywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka | bieg chłopców – ur. 2004 i 2005 |
922 | #1155 | POTERAJ Wanda | Biegu Dzieci | Łódź | SP ZNP W ŁODZI | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
923 | #1299 | JATCZAK Maya | Biegu Dzieci | Łódź | Prywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka | bieg dziewcząt – ur. 2007 |
924 | | ROWEŃSKA Katarzyna | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
925 | #1325 | MACHAŁA Lena | Biegu Dzieci | Łódź | Prywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka | bieg dziewcząt – ur. 2006 |
926 | #940 | PLUTA Rozalia | Biegu Dzieci | Łódź | Prywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
927 | #322 | PASTERNAK Aleksander | Biegu Dzieci | Smolice | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
928 | #328 | JANETA Blanka | Biegu Dzieci | Stryków | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
929 | #1448 | WYRWAS Dagmara | Biegu Dzieci | Łódź | Prywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka | bieg dziewcząt – ur. 2004 i 2005 |
930 | #1247 | WYRWAS Alicja | Biegu Dzieci | Łódź | Prywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka | bieg dziewcząt – ur. 2007 |
931 | #1441 | PLUTA Antoni | Biegu Dzieci | Łódź | Prywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka | bieg chłopców – ur. 2004 i 2005 |
932 | #463 | PIASECZNA Weronika | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
933 | #978 | KRAKOWIAK Kaja | Biegu Dzieci | Łódź | Prywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
934 | #1268 | KRAKOWIAK Jan | Biegu Dzieci | Łódź | Prywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka | bieg chłopców – ur. 2007 |
935 | #777 | GRZELAK Maksymilian | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2010 |
936 | #1275 | ULOWSKI Krystian | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2007 |
937 | #56 | GAWEŁ Gabriela | Biegu Dzieci | Krzywiec | ATLAS RUNNING TEAM | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
938 | #306 | CYRAŃSKI Adam | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
939 | #100 | CYRAŃSKI Stanisław | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2015 |
940 | #517 | SOBIENIAK Oliwia | Biegu Dzieci | Sieradz | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
941 | #326 | ŁUSIAK Tomasz | Biegu Dzieci | Łódź | Koliberek | bieg chłopców – ur. 2013 |
942 | #324 | KREJCZY Hanna | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
943 | #1096 | BIAŁAS Mateusz | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2008 |
944 | #1082 | KLIMCZAK Julia | Biegu Dzieci | Sieradz | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
945 | #279 | KLIMCZAK Hubert | Biegu Dzieci | Sieradz | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
946 | #554 | SAWICKA Alicja | Biegu Dzieci | Łódź | ReebokRunCrew LDZ | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
947 | #67 | PAWLAK Hanna | Biegu Dzieci | Łódź | FC ZDROWIE | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
948 | #1436 | CZEKALAK Julia | Biegu Dzieci | STARE KRASNODĘBY | brak | bieg dziewcząt – ur. 2004 i 2005 |
949 | #564 | CZEKALAK Filip | Biegu Dzieci | STARE KRASNODĘBY | brak | bieg chłopców – ur. 2011 |
950 | #1283 | CZEKALAK Igor | Biegu Dzieci | STARE KRASNODĘBY | brak | bieg chłopców – ur. 2007 |
951 | #545 | SUDOŁ Milena | Biegu Dzieci | Nowa Dęba | MKS Stal Nowa Dęba | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
952 | #1028 | PAKUŁA Iga | Biegu Dzieci | Kwiatkowice Kolonia 5 | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
953 | #1359 | TWARDOWSKA Maja | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2006 |
954 | #1413 | PAKUŁA Norbert | Biegu Dzieci | Kwiatkowice Kolonia 5 | brak | bieg chłopców – ur. 2004 i 2005 |
955 | #213 | GRABICKA Magdalena | Biegu Dzieci | Łódź | Drużyna BSS | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
956 | #1329 | ZARZYCKA Hania | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2006 |
957 | #1014 | WALKOWIAK Magdalena | Biegu Dzieci | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 19 | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
958 | #1338 | WALKOWIAK Paweł | Biegu Dzieci | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 19 | bieg chłopców – ur. 2006 |
959 | #801 | ZAJĄC Stanisław | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2010 |
960 | #1287 | GODLEWSKI Adrian | Biegu Dzieci | Piotrków Trybunalski | Polanik | bieg chłopców – ur. 2007 |
961 | #413 | PAWLICKI Jan | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
962 | #905 | PAWLICKA Maja | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
963 | #1156 | KĘDZIERSKA Julia | Biegu Dzieci | Łódź | SP 34 | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
964 | #323 | KĘDZIERSKA Ika | Biegu Dzieci | Łódź | PM 175 | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
965 | #951 | PĄŚKO Katarzyna | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
966 | #1321 | PĄŚKO Magdalena | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2006 |
967 | #1237 | TRANDA Jakub | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2007 |
968 | #1006 | TRANDA Jagoda | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
969 | #473 | STĘPNIAK Maja | Biegu Dzieci | Łódź | BSS Łódź | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
970 | #343 | DRZEWOSZ Wiktoria | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
971 | #648 | GAMUS Lena | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
972 | #46 | SUDOŁ Aleksandra | Biegu Dzieci | Nowa Dęba | brak | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
973 | #585 | PIETRZYCKA Amelia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
974 | | KAŁUŻA Karolina | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
975 | #1038 | PRZELAZŁY Franciszek | Biegu Dzieci | Łódź | MAGNIFICENT | bieg chłopców – ur. 2009 |
976 | #821 | PRZELAZŁY Anastazja | Biegu Dzieci | Łódź | MAGNIFICENT | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
977 | #381 | PRZELAZŁY Mateusz | Biegu Dzieci | Łódź | MAGNIFICENT | bieg chłopców – ur. 2013 |
978 | #135 | WOJCIESZEK Maja | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
979 | | TEST Test | Biegu Dzieci | test | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
980 | #1308 | CZYŻAK Milan | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
981 | #490 | KRYMARYS Stanisław | Biegu Dzieci | Łódź | Mama i Tata | bieg chłopców – ur. 2012 |
982 | #57 | STĘPNIEWSKI Leon | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2015 |
983 | #330 | ZIELENIEWSKI-JASTRZĘBSKI Krzysztof | Biegu Dzieci | Łódź | Fujitsu Running Team | bieg chłopców – ur. 2013 |
984 | #350 | SOCHA Domika | Biegu Dzieci | APOLONIA | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
985 | #980 | SOCHA Mateusz | Biegu Dzieci | APOLONIA | brak | bieg chłopców – ur. 2009 |
986 | #1226 | KAPUŚCIŃSKA Natalia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2007 |
987 | | OPALCZYK Roksana | Biegu Dzieci | Zgierz | UKS LISY ZGIERZ | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
988 | | OPALCZYK Bartosz | Biegu Dzieci | Zgierz | brak | bieg chłopców – ur. 2010 |
989 | #228 | BISKUP Antoni | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | brak | bieg chłopców – ur. 2014 |
990 | #884 | BISKUP Magdalena | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | brak | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
991 | #338 | PŁÓCIENNIK Olivia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
992 | #171 | BOŃCZAK Pola | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
993 | #670 | BOŃCZAK Nina | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
994 | #1233 | BOŃCZAK Jakub | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2007 |
995 | #1543 | SKOWRONEK Weronika | Biegu Dzieci | Lodz | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
996 | #1449 | BARTŁOMIEJCZYK Patryk | Biegu Dzieci | Łódź | Prywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka | bieg chłopców – ur. 2004 i 2005 |
997 | #1445 | PRZYBYŁEK Jakub | Biegu Dzieci | Łódź | Prywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka | bieg chłopców – ur. 2004 i 2005 |
998 | #1291 | UCUNCU Aysenur | Biegu Dzieci | Łódź | Prywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka | bieg chłopców – ur. 2007 |
999 | #1021 | STAŃCZYK Maksymilian | Biegu Dzieci | Łódź | SP 138 Łódź | bieg chłopców – ur. 2009 |
1000 | #1012 | KAROLAK Wiktor | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2009 |
1001 | #1255 | GILSKI Piotr | Biegu Dzieci | łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2007 |
1002 | #1043 | KRÓL Filip | Biegu Dzieci | Łódź | SP 138 Łódź | bieg chłopców – ur. 2009 |
1003 | #1236 | RUSIN Marta | Biegu Dzieci | KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI | Mała Straż | bieg dziewcząt – ur. 2007 |
1004 | #1160 | PANKIEWICZ Hubert | Biegu Dzieci | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 19 | bieg chłopców – ur. 2008 |
1005 | #1037 | CHAJDYS Julian | Biegu Dzieci | Stare Skoszewy | SP Stare Skoszewy | bieg chłopców – ur. 2009 |
1006 | #552 | CHAJDYS Klara | Biegu Dzieci | Stare Skoszewy | SP Stare Skoszewy | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
1007 | #462 | JAROS Oliwia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
1008 | #1397 | ŚMIGIEL Bartosz | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2004 i 2005 |
1009 | #799 | OLESZCZYK Violetta | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
1010 | #816 | PIOTROWSKA Hanna | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
1011 | #632 | DOMAŃSKI Maciej | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2011 |
1012 | #2 | PAWŁOWSKA Lena | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
1013 | #850 | DUDEK Marcel | Biegu Dzieci | Wągry | brak | bieg chłopców – ur. 2010 |
1014 | #144 | DUDEK Aniela | Biegu Dzieci | Wągry | brak | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
1015 | #143 | DUDEK Helena | Biegu Dzieci | Wągry | brak | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
1016 | #204 | SZTUKA Stanisław | Biegu Dzieci | Koluszki | brak | bieg chłopców – ur. 2014 |
1017 | #1398 | SŁAWSKI Oliwier | Biegu Dzieci | Łódź | SP 109 Łódź | bieg chłopców – ur. 2004 i 2005 |
1018 | #804 | SŁAWSKI Igor | Biegu Dzieci | Łódź | SP 109 Łódź | bieg chłopców – ur. 2010 |
1019 | #372 | PRZYBYLIŃSKI Jan | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
1020 | #1361 | MOTYL Marcin | Biegu Dzieci | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 19 | bieg chłopców – ur. 2006 |
1021 | #1460 | TROCIŃSKI Kacper | Biegu Dzieci | Łódź | RYSIOTEAM | bieg chłopców – ur. 2002 i 2003 |
1022 | #453 | OCIEPA Jan | Biegu Dzieci | Andrespol | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
1023 | #1079 | WARMIŃSKI Mateusz | Biegu Dzieci | Łódź | SP 138 Łódź | bieg chłopców – ur. 2008 |
1024 | #1025 | GIBKI Dominik | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2009 |
1025 | #511 | DZIUMA Krystian | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
1026 | #1302 | GAŁĄZKA Alicja | Biegu Dzieci | Konstantynów Łódzki | SO Twoja Szkoła im. M.Montessori | bieg dziewcząt – ur. 2007 |
1027 | #856 | KUREK Dawid | Biegu Dzieci | Łódź | Łódź Kocha Sport | bieg chłopców – ur. 2010 |
1028 | #549 | PASTWA Antoni | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
1029 | #284 | PASTWA Maria | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
1030 | #501 | MATUSIAK Zofia | Biegu Dzieci | Sieradz | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
1031 | #1053 | GRODZIŃSKA Klara | Biegu Dzieci | Stara Gadka | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
1032 | #780 | GRODZIŃSKA Laura | Biegu Dzieci | Stara Gadka | brak | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
1033 | #668 | SREBRZYŃSKA Zosia | Biegu Dzieci | Łódź | Beauty Sport | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
1034 | #177 | SREBRZYŃSKA Marysia | Biegu Dzieci | Łódź | Beauty Sport | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
1035 | #1386 | SZCZEPAŃCZYK Kajetan | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2006 |
1036 | #1095 | TOMICKA Daria | Biegu Dzieci | Łódź | SP 182 | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
1037 | #909 | TOMICKI Mateusz | Biegu Dzieci | Łódź | SP 182 | bieg chłopców – ur. 2010 |
1038 | #298 | PANCER Mikołaj | Biegu Dzieci | Łódź | PSA | bieg chłopców – ur. 2013 |
1039 | #754 | BURDA Nadia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
1040 | #952 | SZTYLER Zofia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
1041 | #103 | NOWAK Piotr | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2015 |
1042 | #1009 | STANIASZEK Ola | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
1043 | #1345 | KOPROWSKA Łucja | Biegu Dzieci | Łódź | Lucy Team | bieg dziewcząt – ur. 2006 |
1044 | #857 | CABAN Edward | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2010 |
1045 | #1257 | NOWAKOWSKA Ola | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | brak | bieg dziewcząt – ur. 2007 |
1046 | #785 | LARA Wojtek | Biegu Dzieci | Łódź | SO Twoja Szkoła im. M.Montessori | bieg chłopców – ur. 2010 |
1047 | #1133 | BOROWIECKA Ola | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
1048 | #14 | KISIEL Jan | Biegu Dzieci | Łódź | Łódź Kocha Sport | bieg chłopców – ur. 2015 |
1049 | #832 | KOWALCZYK Bartłomiej | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2010 |
1050 | #1164 | JUŚKIEWICZ Jaś | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | UKS SMS ŁÓDŹ | bieg chłopców – ur. 2008 |
1051 | #997 | BROŻ Anna | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
1052 | #998 | BROŻ Paweł | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2009 |
1053 | #808 | STAJUDA Jakub | Biegu Dzieci | Łódź | Toster team | bieg chłopców – ur. 2010 |
1054 | #199 | STAJUDA Maciej | Biegu Dzieci | Łódź | Toster team | bieg chłopców – ur. 2014 |
1055 | #1120 | SZYMAŃSKI Michał | Biegu Dzieci | Włocławek | Szkoła Podstawowa numer 23 we Włocławku | bieg chłopców – ur. 2008 |
1056 | #29 | KOWARA Wiktor | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | brak | bieg chłopców – ur. 2015 |
1057 | #946 | OWCZAREK Tamika | Biegu Dzieci | Łódź | Basket Fabryka | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
1058 | #1221 | RYBCZYŃSKI Kacper | Biegu Dzieci | Łódź | Łódź Kocha Sport | bieg chłopców – ur. 2007 |
1059 | #5 | OWCZAREK Bianka | Biegu Dzieci | Łódź | Basket Fabryka | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
1060 | #1059 | KAPUŚCIŃSKI Filip | Biegu Dzieci | Łódź | Lemingi | bieg chłopców – ur. 2009 |
1061 | #707 | KAPUŚCIŃSKA Emma | Biegu Dzieci | Łódź | Lemingi | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
1062 | #560 | ŁUKASZEWSKA Hania | Biegu Dzieci | Łódź | Przedszkole Lalibu | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
1063 | #34 | ŁUKASZEWSKI Jaś | Biegu Dzieci | Łódź | Przedszkole Lalibu | bieg chłopców – ur. 2015 |
1064 | #1109 | BIK Mikołaj | Biegu Dzieci | Wódka | SP Stare Skoszewy | bieg chłopców – ur. 2008 |
1065 | #879 | BIK Alicja | Biegu Dzieci | Wódka | SP Stare Skoszewy | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
1066 | #267 | KAŹMIERCZAK Alicja | Biegu Dzieci | Zgierz | Ruch Kluch | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
1067 | #680 | KAŹMIERCZAK Barbara | Biegu Dzieci | Zgierz | Ruch Kluch | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
1068 | #1407 | WASILEWSKA Matylda | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
1069 | #138 | KOBUSIŃSKA Jagoda | Biegu Dzieci | łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
1070 | #250 | OSIŃSKI Aleksander | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2014 |
1071 | #1319 | ADACZYŃSKA Katarzyna | Biegu Dzieci | Piotrków Trybunalski | Polanik | bieg dziewcząt – ur. 2006 |
1072 | #445 | WALCZAK Ada | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
1073 | #163 | WALCZAK Kornelia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
1074 | | KUŹNICKI Maksymilian | Biegu Dzieci | Piotrków Trybunalski | KS Polanik | bieg chłopców – ur. 2009 |
1075 | | SMOGORZEWSKA Mia | Biegu Dzieci | Warszawa | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
1076 | #1301 | ADAMCZYK Leonard | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2007 |
1077 | #959 | KACZMAREK Jakub | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2009 |
1078 | | ANTKOWIAK Klaudia | Biegu Dzieci | Kalisz | Super maraton Kalisz | bieg dziewcząt – ur. 2006 |
1079 | #798 | KULIK Franciszek | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2010 |
1080 | #278 | KULIK Zofia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
1081 | #66 | BABIJCZUK Lena | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
1082 | #1110 | ORZECHOWSKI Filip | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2008 |
1083 | #1148 | WROBLEWSKI Aleksander | Biegu Dzieci | Lodz | brak | bieg chłopców – ur. 2008 |
1084 | #1202 | SIECH Alicja | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
1085 | #610 | LAMEK Emma | Biegu Dzieci | Aleksandrów Łódzki | Sportowa Szkoła Podstawowa Aleksandrów Łódzki | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
1086 | #161 | DECKERT Barbara | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
1087 | #176 | SYCZ Pola | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
1088 | #740 | OKNIŃSKA Jaśmina | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
1089 | #485 | JAROSZ Wiktoria | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
1090 | #1433 | KLIMCZAK Ewelina | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2004 i 2005 |
1091 | #907 | ŚLĘCZKOWSKA Emilia | Biegu Dzieci | Łódź | SKS Delfin | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
1092 | #1444 | MIROWSKA Marta | Biegu Dzieci | Łódź | Łódź | bieg dziewcząt – ur. 2004 i 2005 |
1093 | #675 | TOMCZYK Lena | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
1094 | #1390 | TOMCZYK Mateusz | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | brak | bieg chłopców – ur. 2006 |
1095 | #925 | NOWALIŃSKA Marysia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
1096 | #892 | PIWOWARCZYK Maja | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
1097 | #307 | NOWALIŃSKA Gabrysia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
1098 | #781 | RÓŻNICKA Julia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
1099 | #314 | ZAJACZKOWSKA Pola | Biegu Dzieci | Lodz | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
1100 | #140 | TAŁADY Mikołaj | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2014 |
1101 | #1115 | MICHALAK Antonina | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
1102 | #1405 | WIERZBICKA Kinga | Biegu Dzieci | Włocławek | brak | bieg dziewcząt – ur. 2004 i 2005 |
1103 | #94 | GAPYS Jan | Biegu Dzieci | Łódź | Drużyna BSS | bieg chłopców – ur. 2015 |
1104 | #1689 | WIERZBICKA Majka | Biegu Dzieci | Włocławek | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
1105 | | ANDRZEJEWSKI Bartosz | Biegu Dzieci | Włocławek | brak | bieg chłopców – ur. 2010 |
1106 | #249 | PIETRUCHA Oliwia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
1107 | #71 | PIETRUCHA Wojciech | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2015 |
1108 | | FIAŁKOWSKQ Zofia | Biegu Dzieci | Głowno | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
1109 | #256 | KANICKI Franciszek | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2014 |
1110 | #168 | MAZURKIEWICZ Oskar | Biegu Dzieci | Lodz | brak | bieg chłopców – ur. 2014 |
1111 | #1417 | OBUCHOWSKA Julia | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | Akademia Judo Łódź | bieg dziewcząt – ur. 2004 i 2005 |
1112 | #1121 | CIEPLUCHA Bianka | Biegu Dzieci | Łódź | SKS Delfin | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
1113 | #1316 | CIEPLUCHA Julian | Biegu Dzieci | Łódź | ŁKS | bieg chłopców – ur. 2006 |
1114 | #270 | BACZYŃSKA Klara | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
1115 | #542 | OBZEJTA Julia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
1116 | #1266 | GAJDA Jan | Biegu Dzieci | Łódź | SKS Delfin | bieg chłopców – ur. 2007 |
1117 | | WIECZORKOWSKA Antonina | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
1118 | #235 | MROCZKOWSKA Natalka | Biegu Dzieci | Zgierz | brak | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
1119 | #1326 | MROCZKOWSKA Zuzanna | Biegu Dzieci | Zgierz | brak | bieg dziewcząt – ur. 2006 |
1120 | #603 | JAROSIK Nadia | Biegu Dzieci | Zgierz | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
1121 | #1163 | NOWINSKA Patrycja | Biegu Dzieci | Łódź | SP 61 Łódź | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
1122 | #356 | NOWINSKA Natalia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
1123 | #1365 | WALCZAK Nadia | Biegu Dzieci | ZGIERZ | UKS LISY ZGIERZ | bieg dziewcząt – ur. 2006 |
1124 | #870 | WALCZAK Noemi | Biegu Dzieci | ZGIERZ | UKS LISY ZGIERZ | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
1125 | #165 | SMOLAREK Patryk | Biegu Dzieci | Lodz | PM 200 | bieg chłopców – ur. 2014 |
1126 | #167 | KOZŁOWSKI Aleksander | Biegu Dzieci | Łódź | Marudy | bieg chłopców – ur. 2014 |
1127 | #26 | GIELEC Aleksandra | Biegu Dzieci | Twarda | brak | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
1128 | #1235 | DYDO Martyna | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | brak | bieg dziewcząt – ur. 2007 |
1129 | #705 | OSTRUSZKA Hanna | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
1130 | #293 | PIETRASIK Antonina | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
1131 | #953 | CHOŁUJ Krzysztof | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2009 |
1132 | #612 | KOZŁOWSKA Julia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
1133 | #1260 | WIELEC Amelia | Biegu Dzieci | Łódz | LUZAKI NA FANTAZJI | bieg dziewcząt – ur. 2007 |
1134 | #1362 | WOJTASIK Mateusz | Biegu Dzieci | Łódz | LUZAKI NA FANTAZJI | bieg chłopców – ur. 2006 |
1135 | #1061 | TROJANOWSKA Zuzanna | Biegu Dzieci | Opoczno | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
1136 | #1373 | KROPAT Tomasz | Biegu Dzieci | Łódź | SP 190 | bieg chłopców – ur. 2006 |
1137 | #77 | GABRYEL Maria | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
1138 | #178 | BROWARSKI Igor | Biegu Dzieci | lódz | brak | bieg chłopców – ur. 2014 |
1139 | #558 | JACH Zuzanna | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
1140 | #246 | GIELEC Jakub | Biegu Dzieci | Twarda | brak | bieg chłopców – ur. 2014 |
1141 | #637 | BLESIŃSKA Hanna | Biegu Dzieci | Łódź | BLERSPORT EVENTY | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
1142 | #869 | BLESIŃSKA Natalia | Biegu Dzieci | Łódź | BLERSPORT EVENTY | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
1143 | #1656 | KAROLCZUK Aleksandra | Biegu Dzieci | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg dziewcząt – ur. 2004 i 2005 |
1144 | #1655 | GASIŃSKA Martyna | Biegu Dzieci | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg dziewcząt – ur. 2004 i 2005 |
1145 | #1646 | KAROLCZUK Martyna | Biegu Dzieci | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg dziewcząt – ur. 2004 i 2005 |
1146 | #1653 | ZAGRAJEK Amelia | Biegu Dzieci | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg dziewcząt – ur. 2004 i 2005 |
1147 | #1647 | ZIELIŃSKA Agnieszka | Biegu Dzieci | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg dziewcząt – ur. 2004 i 2005 |
1148 | #1629 | ROSIŃSKA Emilia | Biegu Dzieci | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg dziewcząt – ur. 2006 |
1149 | #1633 | ŚWIĄDER Adrianna | Biegu Dzieci | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg dziewcząt – ur. 2006 |
1150 | | KRAWCZYK Daria | Biegu Dzieci | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg dziewcząt – ur. 2006 |
1151 | #1636 | PORCZYŃSKA Patrycja | Biegu Dzieci | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg dziewcząt – ur. 2006 |
1152 | #1619 | MODELEWSKA Julia | Biegu Dzieci | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg dziewcząt – ur. 2007 |
1153 | #1598 | GÓRSKA Antonina | Biegu Dzieci | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
1154 | #1608 | PIOTROWSKA Natalia | Biegu Dzieci | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
1155 | #1592 | KOWALCZYK Zuzanna | Biegu Dzieci | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
1156 | | NIEZGODA Iga | Biegu Dzieci | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
1157 | #1579 | WRÓBLEWSKA Daria | Biegu Dzieci | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
1158 | #1589 | KUBA Aleksandra | Biegu Dzieci | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
1159 | | WŁODARCZYK Blanka | Biegu Dzieci | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
1160 | #1563 | MIKO Kinga | Biegu Dzieci | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
1161 | #1537 | MELON Joanna | Biegu Dzieci | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
1162 | #1534 | TAMOŃ Julia | Biegu Dzieci | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg dziewcząt – ur. 2006 |
1163 | #1530 | ŚWIĄDER Joanna | Biegu Dzieci | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
1164 | #1524 | KUMANOWSKA Anna | Biegu Dzieci | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
1165 | #1529 | TAMOŃ Jowita | Biegu Dzieci | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
1166 | #241 | PŁACEK Oskar | Biegu Dzieci | Łódź | Pantera Run | bieg chłopców – ur. 2014 |
1167 | #1094 | ŚWIERKOWSKA Oliwia | Biegu Dzieci | KONIN | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
1168 | #398 | KWAŚNIEWICZ Paulina | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
1169 | #360 | PIEKARSKI Kajetan | Biegu Dzieci | Łódź | Kajto Team | bieg chłopców – ur. 2013 |
1170 | #456 | HADIDAH Leon | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
1171 | #194 | MASIEREK Piotr | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2014 |
1172 | #468 | MASIEREK Hanna | Biegu Dzieci | Lodz | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
1173 | #51 | SŁOMSKI Leonard | Biegu Dzieci | Aleksandrów Łódzki | brak | bieg chłopców – ur. 2015 |
1174 | #1269 | TĄPOLSKI Karol | Biegu Dzieci | Łódź | K-Team | bieg chłopców – ur. 2007 |
1175 | #903 | TĄPOLSKI Krzyś | Biegu Dzieci | Łódź | K-Team | bieg chłopców – ur. 2010 |
1176 | #156 | JÓŹWIK Filip | Biegu Dzieci | Tomaszów Mazowiecki | brak | bieg chłopców – ur. 2014 |
1177 | #329 | WATA Kaja | Biegu Dzieci | Tomaszów Mazowiecki | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
1178 | #153 | SZCZEPANIAK Tymon | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2014 |
1179 | #210 | GRABOWICZ Jakub | Biegu Dzieci | Głowno | brak | bieg chłopców – ur. 2014 |
1180 | #1104 | PANUFNIK Piotr | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2008 |
1181 | #105 | CHOJNACKI Jan | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2015 |
1182 | #157 | WOJTASZEWSKA Nela | Biegu Dzieci | Łódź | Wu | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
1183 | #222 | STASIAK Leon | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2014 |
1184 | #160 | KRASKA Pawełek | Biegu Dzieci | Pabianice | O co biega | bieg chłopców – ur. 2014 |
1185 | | BOUGABRINE Sirine | Biegu Dzieci | Lodz | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
1186 | #1019 | BOUGABRINE Sirine | Biegu Dzieci | Lodz | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
1187 | #1331 | KULAWIECKI Karol | Biegu Dzieci | Ruda Bugaj | Szkoła Podstawowa nr 19 | bieg chłopców – ur. 2006 |
1188 | #1423 | JANISZEWSKA Zuzanna | Biegu Dzieci | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 19 | bieg dziewcząt – ur. 2004 i 2005 |
1189 | | TELĄŻKA Ewelina | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2002 i 2003 |
1190 | #308 | MIZERA Hubert | Biegu Dzieci | Łódź | TEAM DEMOLKA | bieg chłopców – ur. 2013 |
1191 | #650 | FONTNER Szymon | Biegu Dzieci | Lódź | TEAM DEMOLKA | bieg chłopców – ur. 2011 |
1192 | #239 | BŁOŃSKA Lena | Biegu Dzieci | Łódź | TEAM DEMOLKA | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
1193 | #8 | MACIASZCZYK Bruno | Biegu Dzieci | Łódź | TEAM DEMOLKA | bieg chłopców – ur. 2015 |
1194 | #1348 | CZARNECKI Tomasz | Biegu Dzieci | Łódź | TEAM DEMOLKA | bieg chłopców – ur. 2006 |
1195 | #1210 | JAŁKIEWICZ Adam | Biegu Dzieci | Łódź | SKS Delfin | bieg chłopców – ur. 2008 |
1196 | #543 | RZETELSKI Lucjan | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
1197 | #625 | KRÒLAK Karolina | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
1198 | #624 | KRÒLAK Filip | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2011 |
1199 | #704 | PRZYBYŁA Alan | Biegu Dzieci | Łódź | SP 198 | bieg chłopców – ur. 2011 |
1200 | #703 | GÓRNIAK Dominika | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
1201 | #365 | PRZYBYŁA Oskar | Biegu Dzieci | Łódź | PM 164 Łódź | bieg chłopców – ur. 2013 |
1202 | #1439 | NOWAK Natalia | Biegu Dzieci | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 19 | bieg dziewcząt – ur. 2004 i 2005 |
1203 | #1350 | KLIMASZEWSKA Weronika | Biegu Dzieci | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 19 | bieg dziewcząt – ur. 2006 |
1204 | #1054 | NOWAK Norbert | Biegu Dzieci | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 19 | bieg chłopców – ur. 2009 |
1205 | #657 | KARPIŃSKI Krzysztof | Biegu Dzieci | Łódź | SP 34 | bieg chłopców – ur. 2011 |
1206 | #833 | CZAJKA Wojtek | Biegu Dzieci | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 19 | bieg chłopców – ur. 2010 |
1207 | #979 | SALWEROWICZ Kajetan | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | brak | bieg chłopców – ur. 2009 |
1208 | #150 | SALWEROWICZ Natasza | Biegu Dzieci | Łódź | PM 200 | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
1209 | #407 | ŻAK Natasza | Biegu Dzieci | łódź | PM4 | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
1210 | #990 | HEJDUK Michał | Biegu Dzieci | Łódź | Basket Fabryka | bieg chłopców – ur. 2009 |
1211 | #1391 | GARULA Oskar | Biegu Dzieci | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 19 | bieg chłopców – ur. 2006 |
1212 | #1411 | TOMASIK Michał | Biegu Dzieci | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 19 | bieg chłopców – ur. 2004 i 2005 |
1213 | #1333 | KOCH Marysia | Biegu Dzieci | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 19 | bieg dziewcząt – ur. 2006 |
1214 | | KURZAWA Julia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
1215 | #1034 | NIEDZIELSKA Aleksandra | Biegu Dzieci | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 19 | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
1216 | #1425 | NIEDZIELSKI Michał | Biegu Dzieci | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 19 | bieg chłopców – ur. 2004 i 2005 |
1217 | #538 | STYCZYŃSKA Zofia | Biegu Dzieci | Pabianice | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
1218 | #469 | KLIMEK Konstancja | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
1219 | #478 | MILIŃSKI Dominik | Biegu Dzieci | Łódź | Elfy | bieg chłopców – ur. 2012 |
1220 | #1064 | STASZELIS Konstanty | Biegu Dzieci | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 19 | bieg chłopców – ur. 2009 |
1221 | #699 | STASZELIS Olga | Biegu Dzieci | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 19 | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
1222 | #1396 | KAZIMIERCZYK Nina | Biegu Dzieci | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 19 | bieg dziewcząt – ur. 2004 i 2005 |
1223 | #187 | BISKUPSKI Ignacy | Biegu Dzieci | Łódź | Łódeczka | bieg chłopców – ur. 2014 |
1224 | #193 | KURCZEWSKI Mikołaj | Biegu Dzieci | Łódź | Łódeczka | bieg chłopców – ur. 2014 |
1225 | #216 | TKACH Yuriy | Biegu Dzieci | Łódź | Łódeczka | bieg chłopców – ur. 2014 |
1226 | #651 | SZYMAŃSKA Maria | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
1227 | #455 | DZIEDZIC Oliwier | Biegu Dzieci | | ROSSBIEGANI | bieg chłopców – ur. 2012 |
1228 | #28 | MARCINIAK Anna | Biegu Dzieci | Zgierz | brak | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
1229 | #68 | PALMOWSKA Anita | Biegu Dzieci | Zgierz | SNG Wild Ducks | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
1230 | #59 | BOGUCKA Liliana | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
1231 | #1130 | WĘGRZYCKA Agnieszka | Biegu Dzieci | Łódź | MKS Trójka | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
1232 | #1312 | WĘGRZYCKA Małgorzata | Biegu Dzieci | Łódź | MKS Trójka | bieg dziewcząt – ur. 2007 |
1233 | #1304 | SOSZYŃSKA Zuzanna | Biegu Dzieci | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 19 | bieg dziewcząt – ur. 2007 |
1234 | #1225 | SNOPEK Maja | Biegu Dzieci | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 19 | bieg dziewcząt – ur. 2007 |
1235 | #627 | SOLIMAN Aleksander | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2011 |
1236 | #3 | CZEKALAK Mikołaj | Biegu Dzieci | Stare Krasnodęby | brak | bieg chłopców – ur. 2015 |
1237 | #1071 | CZAJKA Barbara | Biegu Dzieci | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 19 | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
1238 | #1048 | MAJTCZAK Nikola | Biegu Dzieci | Łódź | Łódeczka | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
1239 | #78 | KORZENIOWSKI Tymon | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2015 |
1240 | #716 | STARZYŃSKA Marcelina | Biegu Dzieci | Łódź | Łódeczka | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
1241 | #225 | KOLOS Aleksandra | Biegu Dzieci | Łódź | Łódeczka | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
1242 | #1088 | PILICH Dawid | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2008 |
1243 | #30 | TABAKA Mateusz | Biegu Dzieci | Goszczanów | brak | bieg chłopców – ur. 2015 |
1244 | #1016 | BEDNAREK Nataniel | Biegu Dzieci | Łódź | Łódeczka | bieg chłopców – ur. 2009 |
1245 | #1078 | PALENICA Julia | Biegu Dzieci | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 19 | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
1246 | #791 | GBURCZYK Tymon | Biegu Dzieci | Łódź | Łódeczka | bieg chłopców – ur. 2010 |
1247 | #1067 | CZECHOWICZ Martyna | Biegu Dzieci | Łódź | Łódeczka | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
1248 | #931 | MARCINIAK Marita | Biegu Dzieci | Łódź | Łódeczka | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
1249 | #874 | KRÓLIKOWSKI Maciej | Biegu Dzieci | Łódź | Łódeczka | bieg chłopców – ur. 2010 |
1250 | | ABRAMCZYK Aleksandra | Biegu Dzieci | Drzewica | brak | Brak |
1251 | #1366 | RACIBÓR Bartłomiej | Biegu Dzieci | Łódź | Łódeczka | bieg chłopców – ur. 2006 |
1252 | #1289 | JARZĘBSKI Mieszko | Biegu Dzieci | Łódź | Łódeczka | bieg chłopców – ur. 2007 |
1253 | #1372 | LACHMAN Wojciech | Biegu Dzieci | Łódź | Łódeczka | bieg chłopców – ur. 2007 |
1254 | #949 | SOBCZAK Nikola | Biegu Dzieci | Łódź | Łódeczka | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
1255 | #871 | TRZASKOWSKI Piotr | Biegu Dzieci | Lodz | Basket Fabryka | bieg chłopców – ur. 2010 |
1256 | #252 | TRZASKOWSKA Maja | Biegu Dzieci | Łódź | Łódeczka | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
1257 | #1047 | OLESZCZAK Kalina | Biegu Dzieci | Łódź | SP 34 | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
1258 | #768 | KUCHCIŃSKI Rafał | Biegu Dzieci | Łódź | Łódeczka | bieg chłopców – ur. 2010 |
1259 | #1208 | KUCHCIŃSKI Michał | Biegu Dzieci | Łódź | Łódeczka | bieg chłopców – ur. 2008 |
1260 | #1306 | KOĆWIN Alicja | Biegu Dzieci | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 19 | bieg dziewcząt – ur. 2007 |
1261 | #1172 | JAWORSKI Oliwier | Biegu Dzieci | Łódź | SP 125 Łódź | bieg chłopców – ur. 2008 |
1262 | #196 | JAWORSKI Alan | Biegu Dzieci | Łódź | Przedszkole nr 20 | bieg chłopców – ur. 2014 |
1263 | #1188 | DMOWSKI Marcin | Biegu Dzieci | Łódź | Łódeczka | bieg chłopców – ur. 2008 |
1264 | #1253 | KLATKA Nina | Biegu Dzieci | Łódź | SKS Delfin | bieg dziewcząt – ur. 2007 |
1265 | #1364 | PŁOMIŃSKA Małgosia | Biegu Dzieci | Skotniki | Szakale Bałut | bieg dziewcząt – ur. 2006 |
1266 | #1203 | PAWLICKI Jan | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2008 |
1267 | #1720 | KMIN Wojciech | Biegu Dzieci | Łódź | Łódeczka | bieg chłopców – ur. 2006 |
1268 | #1112 | ŻAK Agata | Biegu Dzieci | Zgierz | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
1269 | #831 | ŻAK Joanna | Biegu Dzieci | Zgierz | brak | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
1270 | #859 | KOPACKI Kuba | Biegu Dzieci | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 160 w Łodzi | bieg chłopców – ur. 2010 |
1271 | #82 | KOPACKI Kamil | Biegu Dzieci | Łódź | PM 54 | bieg chłopców – ur. 2015 |
1272 | #116 | CIUPIŃSKA Ola | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
1273 | #1279 | ŻYNDUL Nikola | Biegu Dzieci | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 19 | bieg dziewcząt – ur. 2007 |
1274 | #1108 | PAJOR Julia | Biegu Dzieci | Łódź | Łódeczka | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
1275 | #1402 | MORAWIEC Eryk | Biegu Dzieci | Łódź | Łódeczka | bieg chłopców – ur. 2004 i 2005 |
1276 | #1127 | CELMER Mikołaj | Biegu Dzieci | Łódź | AZS Łódź | bieg chłopców – ur. 2008 |
1277 | #1450 | NIEKRASZEWICZ Kajetan | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2004 i 2005 |
1278 | #92 | GUNTHER Adrian | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2015 |
1279 | #1085 | OLESKA Martyna | Biegu Dzieci | Zgierz | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
1280 | #1353 | OLESKI Kacper | Biegu Dzieci | Zgierz | brak | bieg chłopców – ur. 2006 |
1281 | #1076 | FETER Franciszek | Biegu Dzieci | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 19 | bieg chłopców – ur. 2009 |
1282 | #967 | SZEFER Mateusz | Biegu Dzieci | Łódź | Łódeczka | bieg chłopców – ur. 2009 |
1283 | #1452 | KURZEJAMSKA Beata | Biegu Dzieci | Łódź | Chipy Team | bieg dziewcząt – ur. 2004 i 2005 |
1284 | #1063 | KRYSICKA Milena | Biegu Dzieci | Łódź | Łódeczka | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
1285 | #1196 | WŁODARCZYK Hanna | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
1286 | #1195 | WŁODACZYK Sebastian | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2008 |
1287 | #571 | MRÓZ Gabriela | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
1288 | #895 | SKOTAREK Jakub | Biegu Dzieci | Łodzi | brak | bieg chłopców – ur. 2010 |
1289 | #598 | BARANOWSKA Darjana | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
1290 | #841 | KOWALSKI Mikołaj | Biegu Dzieci | łódź | SKS Delfin | bieg chłopców – ur. 2010 |
1291 | #893 | SKOTAREK Fabian | Biegu Dzieci | Szczawin Duży | brak | bieg chłopców – ur. 2010 |
1292 | #570 | ZAREMBA Adrianna | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
1293 | #814 | ZDZIECHOWSKI Jan | Biegu Dzieci | Łódź | SKS Delfin | bieg chłopców – ur. 2010 |
1294 | #1400 | KURZAWSKA Wiktoria | Biegu Dzieci | Łódź | Szkoła Gortata | bieg dziewcząt – ur. 2004 i 2005 |
1295 | #20 | PATURA Tymon | Biegu Dzieci | Łódź | RAZEM TRENUJEMY SPORT | bieg chłopców – ur. 2015 |
1296 | #1468 | ŚWIERKOWSKI Dawid | Biegu Dzieci | PABIANICE | brak | bieg chłopców – ur. 2002 i 2003 |
1297 | #393 | JAROS Julia | Biegu Dzieci | Łódź | Dragosfera | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
1298 | | KALETA Róża | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
1299 | #1190 | WERBIŃSKI Jakub | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2008 |
1300 | #1057 | ZAREMBA Zuzanna | Biegu Dzieci | ŁÓDZ | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
1301 | #1470 | WOŹNIAK Marta | Biegu Niepełnosprawnych | Pabianice | brak | Biegu Niepełnosprawnych |
1302 | #533 | ZAGDAN Lena | Biegu Dzieci | Łódź | Galileo Smoki | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
1303 | #181 | SZCZYGIEŁ Marta | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
1304 | #224 | SKOCZYŃSKA Liwia | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | brak | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
1305 | #179 | SIKORSKI Jakub | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2014 |
1306 | #746 | GRZYBOWSKA Amelia | Biegu Dzieci | Łódź | Kokoro Szkoła Mistrzów | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
1307 | #508 | RADCZAK Zuzanna | Biegu Dzieci | Łódź | Galileo Smoki | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
1308 | #1389 | WESOŁOWSKA Oliwia | Biegu Dzieci | Łódź | #BIEGACZE | bieg dziewcząt – ur. 2006 |
1309 | #1177 | MACIOŁ Natasza | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
1310 | #507 | WIĘCŁAWSKA Zuzanna | Biegu Dzieci | Łódź | Galileo Smoki | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
1311 | #742 | MĘCINA- STARCZEWSKA Natasza | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
1312 | #621 | KACZMARCZYK Julia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
1313 | #149 | KACZMARCZYK Mateusz | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2014 |
1314 | #1401 | DĘBSKI Igor | Biegu Dzieci | Łódź | SP 206 | bieg chłopców – ur. 2004 i 2005 |
1315 | #786 | KAŹMIERCZAK Nadia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
1316 | #819 | KNAPIK Mateusz | Biegu Dzieci | Łódź | ŁKS | bieg chłopców – ur. 2010 |
1317 | #1003 | STELMASZEWSKI Karol | Biegu Dzieci | Ozorków | brak | bieg chłopców – ur. 2009 |
1318 | #1273 | STELMASZEWSKI Adrian | Biegu Dzieci | Ozorków | brak | bieg chłopców – ur. 2007 |
1319 | #984 | KUSIDEŁ Natalia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
1320 | #1139 | MICHALIK Mateusz | Biegu Dzieci | Łódź | Łódeczka | bieg chłopców – ur. 2008 |
1321 | #639 | ŁUKOMSKA Zuzanna | Biegu Dzieci | Łódź | Łódeczka | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
1322 | #1300 | KRYSICKI Mateusz | Biegu Dzieci | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 19 | bieg chłopców – ur. 2007 |
1323 | #943 | JAKUBCZYK Maja | Biegu Dzieci | Łódź | PM 109 | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
1324 | | WRZESIŃSKA Paulina | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2002 i 2003 |
1325 | #1466 | RYGIERT Inga | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2002 i 2003 |
1326 | #1503 | MIL Natalia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
1327 | #1499 | JORDAN Emil | Biegu Dzieci | Ozorków | Geberit Team | bieg chłopców – ur. 2014 |
1328 | | JORDAN Filip | Biegu Dzieci | Ozorków | Geberit Team | bieg chłopców – ur. 2012 |
1329 | #531 | FILIPIAK Jagoda | Biegu Dzieci | Łódź | Galileo Smoki | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
1330 | #1074 | FILIPIAK Maja | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
1331 | #442 | WOJNA Piotr | Biegu Dzieci | Ozorków | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
1332 | #734 | MITURA Nikola | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
1333 | #244 | MITURA Agata | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
1334 | #1198 | MITURA Karolina | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
1335 | #1281 | JARGIEŁO Karolina | Biegu Dzieci | łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2007 |
1336 | #175 | KŁOSIŃSKI Alexander | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2014 |
1337 | #921 | GRACZYK Marta | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
1338 | #1630 | JANISZEWSKI Mariusz | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | brak | bieg chłopców – ur. 2006 |
1339 | #922 | GRACZYK Karolina | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
1340 | #174 | ROGALSKA Gabriela | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
1341 | #561 | GŁOWACKA Marta | Biegu Dzieci | Łódź | PM 200 | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
1342 | | GŁOWACKI Kacper | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2009 |
1343 | #408 | FILIPCZAK Zofia | Biegu Dzieci | Łódź | PSA | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
1344 | #1193 | SAWICKI Tymon | Biegu Dzieci | Warszawa | brak | bieg chłopców – ur. 2008 |
1345 | #274 | KUBASIEWICZ Marcel | Biegu Dzieci | Łódź | Łódeczka | bieg chłopców – ur. 2013 |
1346 | #430 | KOPROWICZ Krzysztof | Biegu Dzieci | Łódź | Łódeczka | bieg chłopców – ur. 2012 |
1347 | #720 | BEDNAREK Maksymilian | Biegu Dzieci | Łódź | Łódeczka | bieg chłopców – ur. 2011 |
1348 | #709 | GUZOWSKI Wiktor | Biegu Dzieci | Łódź | Łódeczka | bieg chłopców – ur. 2011 |
1349 | #130 | SZMAJDA Juliusz | Biegu Dzieci | Łódź | NIE MAM POMYSŁU | bieg chłopców – ur. 2014 |
1350 | #1122 | NOJEK Igor | Biegu Dzieci | łódź | NIE MAM POMYSŁU | bieg chłopców – ur. 2008 |
1351 | #254 | CZERWIEC Maja | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | brak | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
1352 | | KRÓLIKOWSKA Marta | Biegu Dzieci | łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
1353 | #1240 | KRÓLIKOWSKA Sara | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | brak | bieg dziewcząt – ur. 2007 |
1354 | #516 | BEDNAREK Urszula | Biegu Dzieci | Lodz | Galileo Smoki | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
1355 | #1083 | SZNEJ Iga | Biegu Dzieci | Łódź | Łódeczka | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
1356 | #1119 | PRZEDBORSKI Mateusz | Biegu Dzieci | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 19 | bieg chłopców – ur. 2008 |
1357 | #563 | LIPKA Tomasz | Biegu Dzieci | Zgierz | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
1358 | #1318 | KRYSZCZUK Karol | Biegu Dzieci | Łódź | SKS Delfin | bieg chłopców – ur. 2006 |
1359 | #737 | FIAŁKOWSKA Zofia | Biegu Dzieci | Głowno | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
1360 | #647 | PIETRUSZEWSKI Marcel | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2011 |
1361 | #375 | PIETRUSZEWSKI Alan | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
1362 | #281 | OLESZCZAK Jagoda | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
1363 | #792 | RAKOWSKI Dominik | Biegu Dzieci | Łódź | NIE MAM POMYSŁU | bieg chłopców – ur. 2010 |
1364 | #1033 | CIEŚLAK Oliwier | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2009 |
1365 | #568 | WDOWIAK Dawid | Biegu Dzieci | Lodz | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
1366 | #1317 | ANGLART Julianna | Biegu Dzieci | Piotrków Trybunalski | KS Polanik | bieg dziewcząt – ur. 2006 |
1367 | #106 | WDOWIAK Helena | Biegu Dzieci | Lodz | brak | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
1368 | #362 | PRZYBYSZ Nikola | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
1369 | #1132 | WASIŃSKI Igor | Biegu Dzieci | Zelogszcz | brak | bieg chłopców – ur. 2008 |
1370 | #438 | POLEWCZYK Maja | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
1371 | #93 | WASIŃSKI Marcel | Biegu Dzieci | Zelgoszcz | brak | bieg chłopców – ur. 2015 |
1372 | #1200 | GŁUCHOWSKI Mateusz | Biegu Dzieci | Budy Wolskie | Victoria Rąbień | bieg chłopców – ur. 2008 |
1373 | #390 | GŁUCHOWSKI Mikołaj | Biegu Dzieci | Budy Wolskie | Budy Wolskie! | bieg chłopców – ur. 2013 |
1374 | #499 | JANIAK Jakub | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
1375 | #1214 | JANIAK Bartłomiej | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | brak | bieg chłopców – ur. 2007 |
1376 | #567 | ŚLEDZIŃSKI Krystian | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
1377 | #683 | KMIN Antoni | Biegu Dzieci | Łódź | Łódeczka | bieg chłopców – ur. 2011 |
1378 | #695 | PŁATEK Michał | Biegu Dzieci | Łódź | SP 182 | bieg chłopców – ur. 2011 |
1379 | #677 | TEODORCZYK Jakub | Biegu Dzieci | Łódź | SP 114 | bieg chłopców – ur. 2011 |
1380 | #594 | WŁODARCZYK Oskar | Biegu Dzieci | Łódź | SP 199 | bieg chłopców – ur. 2011 |
1381 | #376 | SOBIŃSKI Jan | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
1382 | #1001 | KOLIŃSKA Kamila | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
1383 | #1477 | KAROLCZUK Marcel | Biegu Dzieci | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg chłopców – ur. 2015 |
1384 | #6 | KWAŚNIEWICZ Maria | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
1385 | #1254 | STAŃ Artur | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2007 |
1386 | #1324 | SIŃCZAK Kacper | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2006 |
1387 | #1204 | SIŃCZAK Maksymilian | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2008 |
1388 | #1303 | WOJTYCZKA Maciej | Biegu Dzieci | Lodz | brak | bieg chłopców – ur. 2007 |
1389 | #151 | TOMCZYK Jagoda | Biegu Dzieci | Piaseczno | brak | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
1390 | #654 | TOSIK Oskar | Biegu Dzieci | Ksawerow | brak | bieg chłopców – ur. 2011 |
1391 | #1285 | SZUMIŃSKI Adam | Biegu Dzieci | Ruda Bugaj | brak | bieg chłopców – ur. 2007 |
1392 | #739 | SZUMIŃSKA Maria | Biegu Dzieci | Ruda Bugaj | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
1393 | #305 | SZYMAŃSKI Jakub | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
1394 | #449 | FAKHREDDIN Said | Biegu Dzieci | KUTNO | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
1395 | #970 | WÓJCIK Jan | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2009 |
1396 | #586 | ARNOLD Maja | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
1397 | #898 | BARSKI Wiktor | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2010 |
1398 | #1641 | KOMOROWSKA Marta | Biegu Dzieci | Łódź | Orientuś Łódź | bieg dziewcząt – ur. 2004 i 2005 |
1399 | #379 | ORŻYŃSKI Franciszek | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
1400 | | CHWIAŁKOWSKI Borys | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
1401 | #500 | CHWIAŁKOWSKI Borys | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
1402 | #493 | RAJ Borys | Biegu Dzieci | Sieradz | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
1403 | #608 | NOWICKA Aleksandra | Biegu Dzieci | Łódź | Łódeczka | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
1404 | #643 | KORCZYŃSKA Maja | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
1405 | #1513 | DUDZIŃSKI Xavier | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | Zabawa Park | bieg chłopców – ur. 2013 |
1406 | #809 | GAGIS Maja | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
1407 | #810 | GAGIS Lena | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
1408 | #1276 | BRUDNIEWICZ Wojciech | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2007 |
1409 | #297 | BRUDNIEWICZ Jan | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
1410 | | NOSARZEWSKI Szymon | Biegu Dzieci | Łódź | Orzeł Łódź KP | bieg chłopców – ur. 2007 |
1411 | #853 | KAFTAN Dariusz | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2010 |
1412 | #184 | BRZÓZKA Hanna | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
1413 | #764 | TOMCZYK Barbara | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
1414 | #747 | KORNACKI Adam | Biegu Dzieci | Łódź | Łódeczka | bieg chłopców – ur. 2011 |
1415 | #994 | KOPAŃSKI Tomasz | Biegu Dzieci | Piotrków Trybunalski | brak | bieg chłopców – ur. 2009 |
1416 | #377 | KOPAŃSKA Oliwia | Biegu Dzieci | Piotrków Trybunalski | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
1417 | #1395 | LUBECKI Mateusz | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2004 i 2005 |
1418 | #910 | ZGODA Krzysztof | Biegu Dzieci | Łódź | Łódeczka | bieg chłopców – ur. 2010 |
1419 | #107 | TUREK Zofia | Biegu Dzieci | Koluszki | Przedszkole nr 2 w Koluszkach | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
1420 | #214 | ŁĘCKI Szymon | Biegu Dzieci | Justynów | brak | bieg chłopców – ur. 2014 |
1421 | #581 | KARBOWNIK Bartosz | Biegu Dzieci | Lodz | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
1422 | #70 | KARBOWNIK Lidia | Biegu Dzieci | Lodz | brak | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
1423 | #419 | MATYSIAK Jan | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
1424 | #108 | MATYSIAK Adrianna | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
1425 | #1473 | WYSOCKA Agnieszka | Biegu Niepełnosprawnych | Łódź | Łódź Kocha Sport | Biegu Niepełnosprawnych |
1426 | #131 | JANISZEWSKI Kornel | Biegu Dzieci | Aleksandrów Łódzki | Przedszkole Jedyneczka | bieg chłopców – ur. 2014 |
1427 | #802 | ARCAB Maciej | Biegu Dzieci | Tomaszów Mazowiecki | brak | bieg chłopców – ur. 2010 |
1428 | #21 | ARCAB Maria | Biegu Dzieci | Tomaszów Mazowiecki | brak | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
1429 | #773 | SŁUPSKI Filip | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2010 |
1430 | #1050 | WASIAK Matylda | Biegu Dzieci | Ozorków | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
1431 | #609 | WASIAK Franciszek | Biegu Dzieci | Ozorków | brak | bieg chłopców – ur. 2011 |
1432 | #837 | NOWICKA Halina | Biegu Dzieci | Łódź | ROSSBIEGANI | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
1433 | #339 | NOWICKI Jan | Biegu Dzieci | Łódź | ROSSBIEGANI | bieg chłopców – ur. 2013 |
1434 | #264 | RUTKOWSKI Maksymilian | Biegu Dzieci | Lodz | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
1435 | #1639 | CIUPIŃSKI Szymon | Biegu Dzieci | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 19 | bieg chłopców – ur. 2006 |
1436 | #1469 | ZATORSKA Natalia | Biegu Dzieci | Smardzew | UKS Lisy Zgierz | bieg dziewcząt – ur. 2002 i 2003 |
1437 | #1607 | PROC Amelia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
1438 | #829 | AWĘCKA Nikola | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
1439 | #636 | AWĘCKI Kamil | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2011 |
1440 | #966 | CZYŻAK Leon | Biegu Dzieci | Józefów | PSA | bieg chłopców – ur. 2009 |
1441 | #1546 | WASIAK Natasza | Biegu Dzieci | Łódź | SP120 | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
1442 | #977 | KARKOCHA Filip | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2009 |
1443 | #351 | SZCZYGIELSKI Patryk | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
1444 | #361 | CIEŚLICZKA Mikołaj | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
1445 | #902 | SUZUKI Rintaro | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2010 |
1446 | #481 | SUZUKI Yuno | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
1447 | #688 | ZAWADZKI Aleksander | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2011 |
1448 | #1220 | KULA Paweł | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2007 |
1449 | #1310 | KOWALSKI Franciszek | Biegu Dzieci | Zgierz | brak | bieg chłopców – ur. 2007 |
1450 | #523 | ADAMUS Amelia | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
1451 | #1422 | DEPTUŁA Zuzanna | Biegu Dzieci | Stryków | brak | bieg dziewcząt – ur. 2004 i 2005 |
1452 | | SWACZYNA Norbert | Biegu Dzieci | łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2002 i 2003 |
1453 | #1297 | FORZPAŃCZYK Maria | Biegu Dzieci | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 19 | bieg dziewcząt – ur. 2007 |
1454 | #1293 | FRONTCZAK Nikodem | Biegu Dzieci | Łódź | PSV Łódź | bieg chłopców – ur. 2007 |
1455 | #760 | KOBIERSKA Weronika | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
1456 | #1174 | GORZEŃ Bartosz | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2008 |
1457 | #504 | PECYNA Szymon | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
1458 | #275 | PECYNA Olga | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
1459 | #334 | ŚLEDZIŃSKA Laura | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
1460 | #1415 | STAŃ Robert | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2004 i 2005 |
1461 | #395 | MITEK Magdalena | Biegu Dzieci | Bratoszewice | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
1462 | | ZIÓŁKOWSKA Mia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
1463 | #861 | DZIUBIŃSKI Eryk | Biegu Dzieci | Łódź (Łódź-Bałuty) | brak | bieg chłopców – ur. 2010 |
1464 | #1379 | CHWAŁOWSKI Jan | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2006 |
1465 | #201 | CHABIERA Natalia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
1466 | #685 | SOBKOWSKI Stanislaw | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2011 |
1467 | #346 | SOBKOWSKA Zuzanna | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
1468 | #207 | WIECHNA Filip R | Biegu Dzieci | Lodz | brak | bieg chłopców – ur. 2014 |
1469 | #957 | DOBROWOLSKI Wojciech | Biegu Dzieci | Lodz | Alarcom | bieg chłopców – ur. 2009 |
1470 | #807 | DOBROWOLSKI Antoni | Biegu Dzieci | Lodz | Alarcom | bieg chłopców – ur. 2010 |
1471 | #451 | JACKIEWICZ Nina | Biegu Dzieci | łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
1472 | #789 | PAWLAK Filip | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2010 |
1473 | #528 | SKRZYŃSKA Alicja | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
1474 | #321 | PAJOR Antoni | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
1475 | #1464 | SZYMCZAK Julia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2002 i 2003 |
1476 | #518 | STRZELEC Pola | Biegu Dzieci | Pabianice | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
1477 | #540 | KRASKA Franek | Biegu Dzieci | Pabianice | O co biega | bieg chłopców – ur. 2012 |
1478 | #154 | CZYŻ Zuzanna | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
1479 | #1420 | BALICKA Julia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2004 i 2005 |
1480 | #1256 | BALICKA Aleksandra | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2007 |
1481 | #192 | DZIADOSZ Wiktor | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2014 |
1482 | #27 | DZIADOSZ Helena | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
1483 | #525 | SOBCZYK Ala | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
1484 | #1154 | MŁYŃCZAK Gustaw | Biegu Dzieci | Łódź | Dmuchawiec | bieg chłopców – ur. 2008 |
1485 | #725 | CHWIAŁKOWSKI Witold | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2011 |
1486 | #170 | JASKÓŁKA Julia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
1487 | | KOCZYWĄŚ Nikola | Biegu Dzieci | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
1488 | | WÓJCIAK Norbert | Biegu Dzieci | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg chłopców – ur. 2006 |
1489 | | SZTABNICKI Jakub | Biegu Dzieci | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg chłopców – ur. 2006 |
1490 | #1553 | ROKITKA Amelia | Biegu Dzieci | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
1491 | #1565 | JARECKA Hanna | Biegu Dzieci | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
1492 | #1566 | GAWRZYDEK Michalina | Biegu Dzieci | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
1493 | #1557 | SOBIECKI Dawid | Biegu Dzieci | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg chłopców – ur. 2010 |
1494 | #1556 | TOMCZYK Jakub | Biegu Dzieci | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg chłopców – ur. 2010 |
1495 | #1555 | BORS Sebastian | Biegu Dzieci | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg chłopców – ur. 2004 i 2005 |
1496 | #1559 | BROCKI Igor | Biegu Dzieci | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg chłopców – ur. 2010 |
1497 | #1539 | JAKUBCZAK Bartłomiej | Biegu Dzieci | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg chłopców – ur. 2011 |
1498 | #1547 | CAŁA Jan | Biegu Dzieci | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg chłopców – ur. 2011 |
1499 | #1541 | NOSEK Zuzanna | Biegu Dzieci | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
1500 | #1535 | KORZYCKI Krystian | Biegu Dzieci | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg chłopców – ur. 2011 |
1501 | #1504 | KUBA Klaudia | Biegu Dzieci | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
1502 | #672 | BILIŃSKA Karolina | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
1503 | #1622 | GRYGIEL Tomasz | Biegu Dzieci | Łódź | SP 55 | bieg chłopców – ur. 2007 |
1504 | #1576 | GRYGIEL Michał | Biegu Dzieci | Łódź | SP 55 | bieg chłopców – ur. 2009 |
1505 | #1536 | GRYGIEL Barbara | Biegu Dzieci | Łódź | SP 55 | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
1506 | #477 | TOMALA Szymon | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
1507 | #35 | TOMALA Julia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
1508 | #693 | OGRODOWCZYK Jakub | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2011 |
1509 | #1171 | DEMONTOWICZ Aleksander | Biegu Dzieci | łódź | Łódź Kocha Sport | bieg chłopców – ur. 2008 |
1510 | #476 | BALCZYŃSKA Nina | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
1511 | #569 | BUCHACZ Julian | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
1512 | #354 | BOBROWSKI Borys | Biegu Dzieci | Lodz | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
1513 | #1280 | BUCHACZ Antoni | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2007 |
1514 | #788 | GŁOWACZ Natalia | Biegu Dzieci | Spała | brak | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
1515 | #117 | SALAMON Hubert | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2015 |
1516 | #1213 | CHOJNACKA Klaudia | Biegu Dzieci | ŁÓDŻ | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
1517 | #1055 | NIEDOMAGAŁA Oliwier | Biegu Dzieci | Łódź | Basket Fabryka | bieg chłopców – ur. 2009 |
1518 | #722 | NIEDOMAGAŁA Oskar | Biegu Dzieci | Łódź | Basket Fabryka | bieg chłopców – ur. 2011 |
1519 | #461 | KLINGER Tymon | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
1520 | #1105 | KLINGER Borys | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2008 |
1521 | #76 | JANAS Kornelia | Biegu Dzieci | Łódź | KAJ_KOR_JAN_AS | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
1522 | #588 | JANAS Kajetan | Biegu Dzieci | Łódź | KAJ_KOR_JAN_AS | bieg chłopców – ur. 2011 |
1523 | #1538 | SIEROCIŃSKA Jola | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
1524 | #830 | PIETRASIAK Julia | Biegu Dzieci | Lodz | brak | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
1525 | #1545 | WASIAK Igor | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2011 |
1526 | #124 | WOZNY Stanisław | Biegu Dzieci | JASIONKA | brak | bieg chłopców – ur. 2015 |
1527 | #44 | KURC Antek | Biegu Dzieci | Stryków | brak | bieg chłopców – ur. 2015 |
1528 | #854 | KURC Oliwia | Biegu Dzieci | Stryków | brak | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
1529 | #745 | JANKOWSKA Katarzyna | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
1530 | #378 | OLEJNICZAK Amelia | Biegu Dzieci | Łódź | OLE TEAM | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
1531 | #766 | OLEJNICZAK Julia | Biegu Dzieci | Łódź | OLE TEAM | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
1532 | #891 | GOGOLCZYK Zofia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
1533 | #454 | GOGOLCZYK Inga | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
1534 | #75 | SPELAK Julian | Biegu Dzieci | Łódź | JUL_KAJ_KOR | bieg chłopców – ur. 2015 |
1535 | #917 | DEMIANOWSKI Oskar | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2010 |
1536 | | GIBASZEK Patrycja | Biegu Dzieci | Łódz | brak | bieg dziewcząt – ur. 2004 i 2005 |
1537 | | KMIECIAK-ZALEGA Ksawery | Biegu Dzieci | Łódz | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
1538 | | KMIECIAK Natalia | Biegu Dzieci | Łódz | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
1539 | #1454 | ROMANOWSKA Agata | Biegu Dzieci | Józefów | UKS Lisy Zgierz | bieg dziewcząt – ur. 2004 i 2005 |
1540 | #644 | ZDROJEWSKI Mikołaj | Biegu Dzieci | STAROWA GÓRA | brak | bieg chłopców – ur. 2011 |
1541 | #1335 | FORMAŃSKA Łucja | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2006 |
1542 | #23 | KIELISZEK Hania | Biegu Dzieci | Tomaszów Mazowiecki | brak | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
1543 | #1671 | TWORSKI Kacper | Biegu Dzieci | Dąbrówka Strumainy | UKS Lisy Zgierz | bieg chłopców – ur. 2002 i 2003 |
1544 | #1101 | WERBIŃSKA Maja | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
1545 | #1510 | JĘDRZEJCZAK Klara | Biegu Dzieci | Zgierz | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
1546 | #772 | KUCHARSKI Michał | Biegu Dzieci | Konstantynów Łódzki | O co biega | bieg chłopców – ur. 2010 |
1547 | #467 | SEKUŁA Hanna | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
1548 | #412 | ŚLIWIŃSKA Lena | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
1549 | #934 | JASIŃSKA Nadia | Biegu Dzieci | Łęczyca | MMKT - Łęczyca | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
1550 | #341 | FILAK Patryk | Biegu Dzieci | Ksawerów | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
1551 | #119 | CHLEBNY Jakub | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2015 |
1552 | | SZWAT Damian | Biegu Dzieci | Lodz | brak | bieg chłopców – ur. 2007 |
1553 | #152 | CHARUSTA Jan | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2014 |
1554 | #629 | DUDEK Ernest | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2011 |
1555 | #628 | DUDEK Łucja | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
1556 | #1051 | CHODAKOWSKA Amelia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
1557 | #289 | MATWIEJCZYK Zuzanna | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
1558 | #1590 | JANICKI Kajetan | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2007 |
1559 | #948 | JANICKA Oliwia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2004 i 2005 |
1560 | | PIASECKA Julia | Biegu Dzieci | Łódź | Fundacja "Dom w Łodzi" | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
1561 | #212 | BABUCHOWSKA Hanna | Biegu Dzieci | Łódź | PSA | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
1562 | #60 | KLIMCZAK Helena | Biegu Dzieci | Łódź | PM 154 | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
1563 | #236 | OSSOWSKA Pola | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
1564 | #762 | ZIELIŃSKA Julia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
1565 | #313 | SAWICKI Maksymilian | Biegu Dzieci | Warszawa | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
1566 | | MILCZAREK Igor | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | brak | bieg chłopców – ur. 2002 i 2003 |
1567 | #1334 | WIERNICKA Zuzanna | Biegu Dzieci | Piotrków Trybunalski | KS Polanik | bieg dziewcząt – ur. 2006 |
1568 | #1455 | PILC Wojciech | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
1569 | #1442 | HUĆKO Michał | Biegu Dzieci | Smardzew k Zgierza | UKS LISY ZGIERZ | bieg chłopców – ur. 2004 i 2005 |
1570 | #416 | WAWELSKA Nikola | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
1571 | #1344 | KAMIŃSKI Beniamin | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2006 |
1572 | #1467 | KAMIŃSKA Eliza | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2002 i 2003 |
1573 | #1069 | KAROWSKI Mateusz | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2009 |
1574 | #234 | KAROWSKI Janek | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2014 |
1575 | #474 | CHLEBNY Jan | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 |
1576 | #1507 | CHODOROWSKI Ignacy | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
1577 | #1354 | SZYMAŃSKI Bartek | Biegu Dzieci | Pabianice | brak | bieg chłopców – ur. 2006 |
1578 | #452 | JANIK Aleksander | Biegu Dzieci | Janówka | SP im. Jana Brzechwy z Oddziałami Przedszkolnymi w Justynowie | bieg chłopców – ur. 2012 |
1579 | #864 | FRĄTCZAK Jan | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2010 |
1580 | #708 | GUBAŁA Maksymilian | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2011 |
1581 | | SZCZECH Kamil | Biegu Dzieci | Łódź | Fundacja "Dom w Łodzi" | bieg chłopców – ur. 2004 i 2005 |
1582 | #1381 | KRAKOWIAK Zosia | Biegu Dzieci | Grotniki | brak | bieg dziewcząt – ur. 2007 |
1583 | #929 | ADAMIAK Wiktoria | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
1584 | | TOMCZYK Zofia | Biegu Dzieci | Tomaszów Mazowiecki | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
1585 | | TOMCZYK Maciej | Biegu Dzieci | Tomaszów Mazowiecki | brak | bieg chłopców – ur. 2008 |
1586 | #325 | ŻURAWSKA Zuzanna | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
1587 | #950 | MOŻDŻEŃ Marianna | Biegu Dzieci | Łódź | Run Fun | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
1588 | #919 | BOROWCZYK Natalia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
1589 | #1677 | KRAWCZYŃSKI Tobiasz | Biegu Dzieci | WOLBÓRZ | SAM SOBIE | bieg chłopców – ur. 2009 |
1590 | #536 | FRONTCZAK Julia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
1591 | #128 | KAŹMIERCZAK Ania | Biegu Dzieci | łódź | Ruch Kluch | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
1592 | | JERYY Tom | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2014 |
1593 | #227 | POSTEK Tomasz | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2014 |
1594 | #1011 | POSTEK Aleksander | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2009 |
1595 | #1617 | WOŹNIAK Szymon | Biegu Dzieci | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 19 | bieg chłopców – ur. 2007 |
1596 | #1582 | WOŹNIAK Hanna | Biegu Dzieci | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 19 | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
1597 | #1242 | GROCHOWSKI Kajetan | Biegu Dzieci | Łódź | SP 65 | bieg chłopców – ur. 2007 |
1598 | #918 | ZAJĄCZKOWSKI Jakub | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2010 |
1599 | #960 | KONIECZNA Hanna | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
1600 | #285 | FRĄCZKOWSKI Tymon | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
1601 | #266 | HETMANEK Szymon | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
1602 | #626 | KUŹNIAR Magdalena | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
1603 | #939 | STRZELECKA Iga | Biegu Dzieci | Zgierz | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
1604 | #996 | WRZODAK Julka | Biegu Dzieci | Zgierz | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
1605 | #1166 | RYTCZAK Iga | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
1606 | #276 | KUŹNIAR Wojciech | Biegu Dzieci | ŁÓDŹ | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
1607 | #815 | STACHURSKI Fabian | Biegu Dzieci | Zgierz | brak | bieg chłopców – ur. 2010 |
1608 | #1356 | BRYNKIEWICZ Amelia | Biegu Dzieci | Leonardów 3 | brak | bieg dziewcząt – ur. 2006 |
1609 | | STRUGIŃSKI Daniel | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2009 |
1610 | #315 | STĘPIEŃ Bartosz | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
1611 | #1022 | MAKOWSKA Martyna | Biegu Dzieci | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 19 | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
1612 | #710 | IGNACIUK Izabela | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
1613 | #1595 | SPIŻEWSKA Hanna | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
1614 | #1573 | SPIŻEWSKI Michał | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2009 |
1615 | #983 | DZIŚNIEŃSKI Wojciech | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2009 |
1616 | #1290 | DZIŚNIEŃSKA Julia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2007 |
1617 | | BONDYRA Anastazja | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
1618 | #1554 | ŻYCHLIŃSKA Zosia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
1619 | | TATARA Dominik | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2007 |
1620 | #1644 | NOJEK Mikołaj | Biegu Dzieci | Łódź | NIE MAM POMYSŁU | bieg chłopców – ur. 2004 i 2005 |
1621 | #1560 | KAŹMIERCZAK Igor | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2010 |
1622 | #1479 | SMOLAGA Wojciech | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2015 |
1623 | #1621 | GŁUCH Zofia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2007 |
1624 | #1674 | KACPEREK Maciej | Biegu Niepełnosprawnych | Łódź | brak | Biegu Niepełnosprawnych |
1625 | #1502 | WÓJCICKI Franciszek | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2014 |
1626 | | WIERNIK Zosia | Biegu Dzieci | Lodz | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
1627 | #1551 | BINASIAK Nikola | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
1628 | #1562 | GABRYŚ Jakub | Biegu Dzieci | Kutno | brak | bieg chłopców – ur. 2010 |
1629 | | WOROTNICKI Aleksander | Biegu Dzieci | Borowa, woj. Łódzkie | brak | bieg chłopców – ur. 2015 |
1630 | #1506 | GRĄDZKA Amelia | Biegu Dzieci | Łódź | Zabawa Park | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
1631 | #1521 | STRYCHALSKA Zuzanna | Biegu Dzieci | | Zabawa Park | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
1632 | #1517 | KASPROWICZ Joanna | Biegu Dzieci | | Zabawa Park | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
1633 | #1518 | GARNCAREK Basia | Biegu Dzieci | | Zabawa Park | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
1634 | #1550 | KŁOS Zofia | Biegu Dzieci | | Zabawa Park | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
1635 | #1505 | KŁOS Aleksander | Biegu Dzieci | | Zabawa Park | bieg chłopców – ur. 2013 |
1636 | #1571 | CIĄĆKA Hanna | Biegu Dzieci | | Zabawa Park | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
1637 | #1572 | ADAMAS Małgorzata | Biegu Dzieci | | Zabawa Park | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
1638 | #1570 | KOPAŃSKA Zuzia | Biegu Dzieci | | Zabawa Park | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
1639 | #1568 | KOSMALA Julia | Biegu Dzieci | | Zabawa Park | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
1640 | #1694 | RASZEWSKA Kasia | Biegu Dzieci | | Zabawa Park | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
1641 | #1520 | WOJCIECHOWSKA Julia | Biegu Dzieci | | Zabawa Park | bieg chłopców – ur. 2013 |
1642 | #1569 | GOLIŃSKA Julia | Biegu Dzieci | | Zabawa Park | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
1643 | #1544 | ADAMCZYK Patrycja | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
1644 | #1486 | POBORSKA Maja | Biegu Dzieci | ZGIERZ | brak | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
1645 | #1673 | PIJANOWSKI Patryk | Biegu Dzieci | Łódź | Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza w Rzgowie | bieg chłopców – ur. 2002 i 2003 |
1646 | #1659 | WAŁESIŃSKI Marcel | Biegu Dzieci | Rzgów | Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza w Rzgowie | bieg chłopców – ur. 2002 i 2003 |
1647 | #1669 | ŚCIEGIENKA Eryk | Biegu Dzieci | Rzgów | Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza w Rzgowie | bieg chłopców – ur. 2002 i 2003 |
1648 | #1664 | MAJDZIŃSKI Hubert | Biegu Dzieci | Rzgów | Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza w Rzgowie | bieg chłopców – ur. 2002 i 2003 |
1649 | #1666 | SAMIEC Bartosz | Biegu Dzieci | Rzgów | Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza w Rzgowie | bieg chłopców – ur. 2002 i 2003 |
1650 | #1665 | NETTIK Natalia | Biegu Dzieci | Rzgów | Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza w Rzgowie | bieg dziewcząt – ur. 2002 i 2003 |
1651 | #1662 | KWIATKOWSKA Julita | Biegu Dzieci | Rzgów | Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza w Rzgowie | bieg dziewcząt – ur. 2002 i 2003 |
1652 | #1668 | MAKIEWICZ Martyna | Biegu Dzieci | Rzgów | Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza w Rzgowie | bieg dziewcząt – ur. 2002 i 2003 |
1653 | #1660 | RETKIEWICZ Małgorzata | Biegu Dzieci | Rzgów | Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza w Rzgowie | bieg dziewcząt – ur. 2002 i 2003 |
1654 | #1667 | ZAWIEJSKA Aleksandra | Biegu Dzieci | Rzgów | Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza w Rzgowie | bieg dziewcząt – ur. 2002 i 2003 |
1655 | #1657 | KAPUŚCIK Krzysztof | Biegu Dzieci | Rzgów | Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza w Rzgowie | bieg chłopców – ur. 2004 i 2005 |
1656 | #1645 | KARP Patrycja | Biegu Dzieci | Rzgów | Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza w Rzgowie | bieg dziewcząt – ur. 2004 i 2005 |
1657 | #1638 | KACZMAREK Weronika | Biegu Dzieci | Rzgów | Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza w Rzgowie | bieg dziewcząt – ur. 2006 |
1658 | #1663 | TYBURSKA Julia | Biegu Dzieci | Rzgów | Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza w Rzgowie | bieg dziewcząt – ur. 2002 i 2003 |
1659 | #1528 | MRÓWCZYŃSKA Amelia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
1660 | #1478 | MRÓWCZYŃSKA Karina | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
1661 | #1604 | BŁASZCZYK Jarosław | Biegu Dzieci | Zgierz | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
1662 | #1620 | EJZERT Barbara | Biegu Dzieci | Łódź | SP 44 | bieg dziewcząt – ur. 2007 |
1663 | #1643 | KRUK Wiktoria | Biegu Dzieci | Łódź | EVErRun | bieg dziewcząt – ur. 2004 i 2005 |
1664 | #1651 | KIKOSICKA Martyna | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2004 i 2005 |
1665 | | KUDŁA Karina | Biegu Dzieci | Łódź | SP 55 | bieg dziewcząt – ur. 2004 i 2005 |
1666 | | GIBASZEK Patrycja | Biegu Dzieci | Łódz | brak | Brak |
1667 | #1652 | ZAJĄC Maja | Biegu Dzieci | Łagiewniki Nowe | UKS Lisy Zgierz | bieg dziewcząt – ur. 2004 i 2005 |
1668 | | CICHECKABRZEZIŃSKI Sebastian | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2008 |
1669 | #1599 | BRZEZIŃSKI Sebastian | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2008 |
1670 | #1558 | BRZEZIŃSKI Michał | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2010 |
1671 | #1500 | KOLASA Weronika | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
1672 | #1501 | OLEJNICZAK Leonard | Biegu Dzieci | Łódź | OleOle :) | bieg chłopców – ur. 2014 |
1673 | #1527 | OLEJNICZAK Nataniel | Biegu Dzieci | Łódź | OleOle :) | bieg chłopców – ur. 2012 |
1674 | #1675 | PODLASIAK Robert | Biegu Niepełnosprawnych | Łódź | RYSIOTEAM | Biegu Niepełnosprawnych |
1675 | #1495 | KALINOWSKI Borys | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2014 |
1676 | #1523 | KALETA Róża | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
1677 | #1496 | SIEMINSKI Kacper | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2014 |
1678 | | KOWALSKA Marta | Biegu Dzieci | Łódź | SKS 137 Delfin Łódź | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
1679 | #1508 | MASŁOWSKA Anna | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
1680 | #1672 | KOMOROWSKA Małgorzata | Biegu Dzieci | Konstantynów łódzki | brak | bieg dziewcząt – ur. 2002 i 2003 |
1681 | #1552 | WITEK Natalia | Biegu Dzieci | Łódz | brak | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
1682 | #1481 | GRABOWSKI Jakub | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2015 |
1683 | #1577 | MAŚLAK Natalia | Biegu Dzieci | Łódź | SiostryM | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
1684 | #1514 | MAŚLAK Karolina | Biegu Dzieci | Łódź | SiostryM | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
1685 | #1497 | MARKIEWICZ Zuzanna | Biegu Dzieci | Zgierz | brak | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
1686 | #1522 | BOGDANOWICZ Julia | Biegu Dzieci | Łask | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
1687 | #1540 | BOGDANOWICZ Oliwia | Biegu Dzieci | Łask | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
1688 | #1679 | SIKORA Daniel | Biegu Niepełnosprawnych | ŁÓDŹ | Zabawa Park | Biegu Niepełnosprawnych |
1689 | #1492 | DANISZEWSKA Hanna | Biegu Dzieci | Zgierz | brak | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
1690 | #1609 | WOSIEK Natalia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2007 |
1691 | #1634 | WOŹNIKOWSKI Emil | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2006 |
1692 | #1531 | WOŹNIKOWSKA Łucja | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
1693 | #1654 | GRZELIK Julia | Biegu Dzieci | Pabianice | brak | bieg dziewcząt – ur. 2004 i 2005 |
1694 | #1475 | GRZYBOWSKA Helena | Biegu Dzieci | Łódź | PSA | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
1695 | #1632 | BUKOWICZ Kasper | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2006 |
1696 | #1515 | PIETRASZKO Iga | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
1697 | #1516 | PIETRASZKO Pola | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
1698 | #1487 | DUSZYŃSKA Maja | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
1699 | | STĘPIEŃ Lini | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
1700 | #1578 | MARCZAK Zuzanna | Biegu Dzieci | Łódż | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
1701 | #1618 | PASTUREK Nela | Biegu Dzieci | Turek | AS PRODUKT | bieg dziewcząt – ur. 2007 |
1702 | #1648 | KWIATKOWSKA Zuzanna | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2004 i 2005 |
1703 | #1594 | DEMBOWSKI Janek | Biegu Dzieci | Łódź | Salezjańska Szkoła Podstawowa | bieg chłopców – ur. 2008 |
1704 | #1650 | WITCZAK Hanna | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2004 i 2005 |
1705 | #1610 | RATAJCZYK Wiktoria | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2007 |
1706 | #1626 | CYNAMON Kacper | Biegu Dzieci | Plichtów | brak | bieg chłopców – ur. 2007 |
1707 | #1561 | MAGIER Wiktoria | Biegu Dzieci | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
1708 | #1628 | GULEJ Weronika | Biegu Dzieci | Wardzyn | brak | bieg dziewcząt – ur. 2007 |
1709 | #1509 | JANUS Stasia | Biegu Dzieci | Łódź | #BIEGACZE | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
1710 | #1680 | ŁOJEWSKA Nikoletta | Biegu Niepełnosprawnych | Łódź | Fundacja "Dom w Łodzi" | Biegu Niepełnosprawnych |
1711 | #1585 | LENKIEWICZ Wiktoria | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
1712 | #1493 | DĘBSKA Kalina | Biegu Dzieci | Konstantynów Łódzki | brak | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
1713 | #1476 | STASZEWSKA Zuzanna | Biegu Dzieci | Zgierz | brak | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
1714 | #1625 | PIETRUSZKA Oliwia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2007 |
1715 | #1526 | SOBCZAK Hanna | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
1716 | #1484 | SOBCZAK Julia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
1717 | #1616 | RZEMIENIUK Mateusz | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2007 |
1718 | #1676 | KUDŁA Karina | Biegu Dzieci | ŁÓDŻ | brak | bieg dziewcząt – ur. 2004 i 2005 |
1719 | | CIEŚLAK Natalka | Biegu Dzieci | Zgierz, | Wuks Grot Grotniki | bieg dziewcząt – ur. 2004 i 2005 |
1720 | #1602 | GAJEWSKI Mateusz | Biegu Dzieci | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 19 | bieg chłopców – ur. 2008 |
1721 | #1678 | PAZDYKIEWICZ Maja | Biegu Niepełnosprawnych | Łódź | Fundacja "Dom w Łodzi" | Biegu Niepełnosprawnych |
1722 | | JANIAK Nikola | Biegu Dzieci | Zgierz | Wuks Grot Grotniki | bieg dziewcząt – ur. 2004 i 2005 |
1723 | | ZAWADZKA Adrianna | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
1724 | #1511 | FRANCISZKOWSKA Zuzanna | Biegu Dzieci | Pabianice | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
1725 | #1587 | BECK Julia | Biegu Dzieci | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
1726 | #1613 | SIKORSKA Antonina | Biegu Dzieci | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 19 | bieg dziewcząt – ur. 2007 |
1727 | | TĘGOSZ Patrycja | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
1728 | #1482 | DYKTYŃSKI Tadeusz | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2015 |
1729 | #1640 | BĘDKOWSKI Szymon | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2006 |
1730 | #1584 | PAWLIK Witold | Biegu Dzieci | Łódź | Ros-błysk | bieg chłopców – ur. 2009 |
1731 | #1692 | PAZDYKIEWICZ Adam | Biegu Dzieci | | Zabawa Park | bieg chłopców – ur. 2010 |
1732 | #1682 | STRZELECKA Oliwia | Biegu Niepełnosprawnych | | Zabawa Park | Biegu Niepełnosprawnych |
1733 | #1635 | CHROMIŃSKI Mateusz | Biegu Dzieci | Łódź | Szkoła Podstawowa nr 160 w Łodzi | bieg chłopców – ur. 2006 |
1734 | | KIMNES Igor | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2014 |
1735 | #1533 | ZAGAWA Wiktoria | Biegu Dzieci | Łódź | Galileo Smoki | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
1736 | #1606 | KUCHCINSKI Michal | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2008 |
1737 | #1485 | WOJTCZAK-BARTOSZEK Liliana | Biegu Dzieci | Pabianice | brak | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
1738 | #1612 | NAJDER Martyna | Biegu Dzieci | Ujazd | brak | bieg dziewcząt – ur. 2007 |
1739 | #1532 | PIEKARSKA Lena | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
1740 | #1649 | JAROSZ Pola | Biegu Dzieci | Lodz | brak | bieg dziewcząt – ur. 2004 i 2005 |
1741 | #1658 | TERKIEWICZ Maciej | Biegu Dzieci | Łódź | Skoczek | bieg chłopców – ur. 2004 i 2005 |
1742 | #1611 | REDŁOWSKA Tatiana | Biegu Dzieci | Łódź | SP 160 | bieg dziewcząt – ur. 2007 |
1743 | #1580 | KOCZYWĄS Nikola | Biegu Dzieci | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
1744 | #1605 | KOCZYWĄS Karolina | Biegu Dzieci | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
1745 | #1593 | MAGIER Julia | Biegu Dzieci | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
1746 | #1591 | MELON Izabela | Biegu Dzieci | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
1747 | #1603 | ADAMCZYK Szymon | Biegu Dzieci | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg chłopców – ur. 2004 i 2005 |
1748 | | KUMANOWSKI Jan | Biegu Dzieci | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg chłopców – ur. 2008 |
1749 | | RZEŹNICKI Gabriel | Biegu Dzieci | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg chłopców – ur. 2008 |
1750 | #1614 | KAŹMIERCZAK Jacek | Biegu Dzieci | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg chłopców – ur. 2004 i 2005 |
1751 | #1615 | KIESZEK Wiktoria | Biegu Dzieci | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg dziewcząt – ur. 2007 |
1752 | | DRYŃKOWSKA Natalia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
1753 | #1623 | ORLIK Julia | Biegu Dzieci | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg dziewcząt – ur. 2007 |
1754 | #1519 | WAWROWSKI Jakub | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2013 |
1755 | | ADAMUS Lilia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
1756 | #1483 | WNĘK Tobiasz | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2015 |
1757 | #1498 | GRABOWSKA Melania | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
1758 | #1490 | OKROJEK Barbara | Biegu Dzieci | Łódź | PM 7 | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
1759 | #1491 | OKROJEK Antonina | Biegu Dzieci | Łódź | PM 7 | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
1760 | #1525 | MARZYJANEK Weronika | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
1761 | | KRAKOWIAK Zofia | Biegu Dzieci | Grotniki | brak | bieg dziewcząt – ur. 2007 |
1762 | | KRAKOWIAK Borys | Biegu Dzieci | Grotniki | brak | bieg chłopców – ur. 2014 |
1763 | | SZELĄG Gilbert | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2004 i 2005 |
1764 | #1597 | SZCZEPOCKA Martyna | Biegu Dzieci | Plichtów | SP Stare Skoszewy | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
1765 | #1494 | ZGODA Aleksander | Biegu Dzieci | Pabianice | brak | bieg chłopców – ur. 2014 |
1766 | #1512 | LESIAK Kornelia | Biegu Dzieci | Łódź | TAKE | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
1767 | #1488 | LESIAK Edward | Biegu Dzieci | Łódź | TAKE | bieg chłopców – ur. 2015 |
1768 | #1670 | MARKOWSKA Aleksandra | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2002 i 2003 |
1769 | | BOBROWSKI Aleksander | Biegu Dzieci | Wódka | brak | bieg chłopców – ur. 2007 |
1770 | #1583 | BOBROWSKI Aleksander | Biegu Dzieci | Wódka | SP Stare Skoszewy | bieg chłopców – ur. 2009 |
1771 | #1581 | KASICA Maksymilian | Biegu Dzieci | Byszewy | SP Stare Skoszewy | bieg chłopców – ur. 2009 |
1772 | #1661 | KAMIŃSKA Maja | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2002 i 2003 |
1773 | #1600 | KAMIŃSKI Maksymilian | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2008 |
1774 | #1627 | PIEKARSKA Nadia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2007 |
1775 | #1624 | LESIAK Szymon | Biegu Dzieci | Byszewy | SP Stare Skoszewy | bieg chłopców – ur. 2007 |
1776 | #1586 | LESIAK Milena | Biegu Dzieci | Byszewy | SP Stare Skoszewy | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
1777 | #1575 | KWASNY Maksymilian | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2009 |
1778 | #1574 | KWASNY Martyna | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009 |
1779 | #1480 | CHMIEL Berenika | Biegu Dzieci | Łódź | Beauty Sport | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
1780 | | TAMOŃ Julia | Biegu Dzieci | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg dziewcząt – ur. 2006 |
1781 | | ADAMCZYK Szymon | Biegu Dzieci | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg chłopców – ur. 2004 i 2005 |
1782 | | KAŹMIERCZAK Jacek | Biegu Dzieci | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg chłopców – ur. 2004 i 2005 |
1783 | | BORS Sebastian | Biegu Dzieci | Rawa Mazowiecka | SP 4 Rawa Mazowiecka | bieg chłopców – ur. 2004 i 2005 |
1784 | | GROCHOWSKA Zofia | Biegu Dzieci | Łódź | GIM nr 18 | bieg dziewcząt – ur. 2004 i 2005 |
1785 | #1642 | MAGDZIAREK Maksymilian | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2004 i 2005 |
1786 | | LASZOK Liwia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
1787 | | ŻEBROWSKI Nikodem | Biegu Dzieci | Łódz | SKS 137 Delfin Łódź | bieg chłopców – ur. 2007 |
1788 | | ŻEBROWSKI Jan | Biegu Dzieci | Łódz | brak | bieg chłopców – ur. 2014 |
1789 | | SZCZEPOCKA Karolina | Biegu Dzieci | Plichtów | brak | bieg dziewcząt – ur. 2002 i 2003 |
1790 | | JEŻEWSKI Jan | Biegu Dzieci | Kalonka | SP Stare Skoszewy | bieg chłopców – ur. 2006 |
1791 | | SODULSKA Maja | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2012 |
1792 | | SODULSKA Alicja | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2014 |
1793 | | CIEPLUCHA Oliwia | Biegu Dzieci | CZARNOCIN | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
1794 | | CIEPLUCHA Kornelia | Biegu Dzieci | CZARNOCIN | brak | bieg dziewcząt – ur. 2013 |
1795 | #1717 | BARTOSIK Ada | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2011 |
1796 | #1716 | BARTOSIK Lena | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2010 |
1797 | | SZCZECA Kamil | Biegu Niepełnosprawnych | Łódź | brak | Biegu Niepełnosprawnych |
1798 | #1688 | WŁODARSKI Mariusz | Wyścigu na wózkach | Skierniewice | brak | Wyścigu na wózkach |
1799 | #1690 | SZELĄG Gilbert | Biegu Dzieci | Stare Skoszewy | brak | bieg chłopców – ur. 2004 i 2005 |
1800 | #1461 | FRĄTCZAK Zofia | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2008 |
1801 | #1458 | FRĄTCZAK Robert | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2004 i 2005 |
1802 | #1416 | BUKOWICZ Alan | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2011 |
1803 | #1408 | STĘPIEŃ Lilianna | Biegu Dzieci | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2015 |
Nie znaleziono żadnego uczestnika |