1 | Fedorowicz Dariusz | Niechlów | OSP Niechlów |
2 | Prawucka Paulina | Rawicz | Rozbiegany Rawicz |
3 | Janowicz Roman | Słupia kapitulna | Rozbiegany Rawicz |
4 | Kusztelak Jacek | Pierwoszów | KMPSP Wrocław |
5 | Kazibut Zdzisław | Poznan | Poznan |
6 | Zuter Magdalena | Bojanowo | Bojanowo |
7 | Dobrowolski Jan | Wrocław | EARLYMATH.PL |
8 | Gawrych Marcin | leszno | spinko leszno |
9 | Waszczuk Tomasz | Szczecin | WASZCZUK Team |
10 | Waszczuk Magdalena | Szczecin | WASZCZUK Team |
11 | Kruczkiewicz Mateusz | Wrocław | KRUKI |
12 | Błocian Rafał | Międzyzdroje | UKS Chrobry Międzyzdroje |
13 | Wałkiewicz Paweł | Gołaszyn | Bojanowo |
14 | Zielińska Kinga | STARE OBORZYSKA | OKFir Śmigiel |
15 | Świętek Andrzej | Leszno Niepełnospra | spinko leszno |
16 | Krakowiak Barbara | trzebnica | LZS Trzebnica |
17 | Karasiewicz Piotr | Gniezno | Altom Gniezno |
18 | Budnik Łukasz | WROCŁAW | KB VAMOS AMIGOS |
19 | Woyczyńska Angelina | LESZNO | OKFir Śmigiel |
20 | Napierała Tomasz | GRODZISK WLKP. | niezrzeszony |
21 | Laszkiewicz Jacek | Wołów | WKB Piast Wroccław |
22 | Blachowski Piotr | Puszcza | niezrzeszony |
23 | Mirek Jakub | Gołaszyn | Bojanowo |
24 | Bieniek Krzysztof | Kąkolewo | niezrzeszony |
25 | Tarnowski Robert | Gola | niezrzeszony |
26 | Miaskowski Dawid | LESZNO | niezrzeszony |
27 | Kucner Monika | Leszno | MARATON-LESZNO |
28 | Durka Anna | Leszno | niezrzeszony |
29 | Kozłowski Klaudiusz | Gniezno | Altom Gniezno |
30 | Ciesielski Łukasz | Rawicz | Rozbiegany Rawicz |
31 | Tymiński Patryk | Rawicz | Rozbiegany Rawicz |
32 | Drapejkowski Michał | Rawicz | Rozbiegany Rawicz |
33 | Kapała Krystian | Rawicz | Rozbiegany Rawicz |
34 | Bednarczyk Wiesław | Brzeg | niezrzeszony |
35 | Sobczak Sebastian | Nowa Sól | Nowosolska Grupa Biegowa |
36 | Sznajder Marcin | Nowa Sól | Nowosolska Grupa Biegowa |
37 | Malski Piotr | Lubin | BKMM ILO Lubin |
38 | Szachniewicz Łukasz | Prusice | Prusice |
39 | Pogorzelska Anna | Kożuchów | 11LDKPanc Żagań |
40 | Musielak Patryk | Leszno | 5 LPA |
41 | Kaczmarek Dorota | Leszno | MARATON-LESZNO |
42 | Maćkowiak Mateusz | Sowiny | MUKS SZOK Bojanowo |
43 | Okseniuk Sergii | Ukraine | lkb rudnik |
44 | Holovnitskii Oleksandr | Ukraine | lkb rudnik |
45 | Przywecki Lech | Kościan | KP PSP Rawicz |
46 | Nowak Maciej | Rawicz | KP PSP Rawicz |
47 | Matysiak Łukasz | KOBYLA GÓRA | KOBYLA GÓRA |
48 | Jopek - Lubik Iliana | Luboń | MSICS Poznań |
49 | Draczyński Adam | Nowa Sól | Nowosolska Grupa Biegowa |
50 | Adamczyk Mariusz | Gniezno | Altom Gniezno |
51 | Wieruszewski Grzegorz | Sułków | niezrzeszony |
52 | Siwiaszczyk Tomasz | Poznań | niezrzeszony |
53 | Zyber Sławomir | Rawicz | KP PSP Rawicz |
54 | Dzierzkowska Aleksandra | Koziegłowy | Malta Poznań |
55 | Woźniak Maciej | Rawicz | niezrzeszony |
56 | Adamczak Anna | Leszno | niezrzeszony |
57 | Poloczek Marek | Wrocław | WKB PIAST Wrocław |
58 | Michowski Marian | Wrocław | WKB PIAST Wrocław |
59 | Przybył Piotr | Czachorowo | EASY RUNNERS |
60 | Kaźmierczak Tomasz | Leszno | TAMK |
61 | Pilichowski Daniel | POLKOWICE | MLKS Sokół Lubin |
62 | Mierzyński Paweł | Włoszakowice | Kołownik Włoszakowice |
63 | Andrzejewska Marta | Boszkowo Letnisko | Kołownik Włoszakowice |
64 | Terlikowski Arkadiusz | NOWA SÓL | Nowosolska Grupa Biegowa |
65 | Kropidłowski Florian | Police | DRUŻYNA SZPIKU / UKL ÓSEMKA POLICE |
66 | Przybył Wojciech | Pudliszki | EASY RUNNERS |
67 | Budzianowska Milena | Leszno | niezrzeszony |
68 | Śliwiński Janusz | Rydzyna | niezrzeszony |
69 | Machowski Edward | Wołów | WKB PIAST Wrocław |
70 | Machowski Edward | Wołów | WKB PIAST Wrocław |
71 | Pilarz - Małkiewicz Danuta | Wrocław | WKB Piast Wroccław |
72 | Łucyk Maciej | Poznań | Maratończyk Poznań/Intersport Team |
73 | Zdanowski Marian | Poznan | Poznan |
74 | Sumin Oleksandr | Ukraine | Finisz Kalisz |
75 | Slobolianiuk Denys | Ukraine | Finisz Kalisz |
76 | Ukleja Monika | Ostrów Wlkp. | |
77 | Konopniak Krzysztof | Rawicz | Rozbiegany Rawicz |
78 | Konopniak Izabela | Rawicz | Rozbiegany Rawicz |
79 | Urbaniak Hubert | Rawicz | Rozbiegany Rawicz |
80 | Bojakowski Kamil | | Do Mety |
81 | Stańczak Janusz | Poznan | KB Kosynier |
82 | Skrzypczak Marian | Pilanowo | |
83 | Golak Agnieszka | Wyrzeka | DRUŻYNA SZPIKU / UKL ÓSEMKA POLICE |
84 | Matyla Bronisław | Rydzyna | DRUŻYNA SZPIKU / UKL ÓSEMKA POLICE |
85 | Maćkowska Katarzyna | Czednina | |
86 | Szczerba Paweł | Lubin | KGHM ZG Lubin |
87 | Szlendak Arkadiusz | Lubin | KGHM ZG Lubin |
88 | Majeski Piotr | Lubin | Zakłady Górnicze |
89 | Sobczak Małgorzata | Rawicz | Rozbiegany Rawicz |
90 | Płochocki Ryszard | | |
91 | Krymela Michał | Leszno | Tumko Team |
92 | Naskręt Sławomir | Grzebienisko | |
93 | Cichorek Dariusz | Kalisz | Finisz Kalisz |
94 | Pietryniak Bartosz | Kalisz | Super maraton kalisz |
95 | Jackiewicz Andrzej | Chocianów | |
96 | Jackiewicz Krystyna | Ogrodzisko | |
97 | Kiciński Roman | Perkowo | |
98 | Maroń Magdalena | Gołaszyn | |
99 | Wayda Adam | Głogów | TCE Chrobry Komar |
100 | Jakubiak Henryk | Leszno | |
101 | Socha Dariusz | Głogów | KGHM Polska miedź |
102 | Paduch Ewa | Jerzmanowa | Feniks Legnica |
103 | Graf Radomir | Leszno | MARATON-LESZNO |
104 | Tamko Justyna | Leszno | spinko leszno |
105 | Kapała Alicja | Rawicz | Altom Gniezno |
106 | Sikora Adam | Bojanowo | |
107 | Mendyka Barbara | Wilkowice | |
108 | Trybuszewski Pawel | Leszno | |
109 | Pawlicki Rafał | Kapaszyn | |
110 | Łucyk Ania | Poznań | Maratończyk Poznań/Intersport Team |
111 | Małek Krzysztoł | Wołów | |
112 | Giziński Stefan | Wołów | WKB Piast |
113 | Mazurkiewicz Jerzy | Głogów | |
114 | Sobczak Hubert | Rawicz | pieprzyk.pl |
115 | Sierpowski Piotr | Leszno | |
116 | Jóźwiak Magdalena | Leszno | |
117 | Pieprzyk Grzegorz | Rawicz | BW eko |
118 | Chawawko Tomasz | Dębno | TC team |
119 | Zaborowski Szymon | Bojanowo | |
120 | Pakuła Tomasz | Bojanowo | |
121 | Kalemba Michał | Szczecin | LKS OLIMPIC Szczecin |
122 | Michalski Marian | Bruszczewo | |
123 | Ludwiczak Arleta | Gniezno | Altom Gniezno |
124 | Klupsz Piotr | Golina Wielka | |
125 | Ukzainets Sergii | Rivne | Fst Ukraina |
126 | Timashow Volodymyra | Doneck | Ahilles Leszno |
127 | Saraftyniuk Marta | Linnica | Ahilles Leszno |
128 | Taczka Piotr | Ostrów Wlkp. | |
129 | Handke Marzena | Gostyń | Klub biegacza 365 |
130 | Marczyńska Agniueszka | Gołaszyn | Do Mety |
131 | Danilow Andrej | Ukraina | |
132 | Szkudlarek Michał | Przysieka | OKFir Śmigiel |
133 | Pentrzak Anna | Krotoszyn | |
134 | Pentrzak Wiktoria | Krotoszyn | |
135 | ??? ??? | | |
136 | ?? ?? | | |
Nie znaleziono żadnego uczestnika |