1 | #1316 | BORYSOWSKA Monika | Warszawa | brak |
2 | | WALCZYK Sybilla | Toruń | Marmel Toruń |
3 | #1002 | TARNOWSKA Ewa | Toruń | Klub Biegacza T2/4 |
4 | #1003 | KOCHANOWSKI Marcin | Gdańsk | brak |
5 | #1004 | KOSOBUCKI Rafał | Gdańsk | brak |
6 | #1005 | OSTROWSKI Grzegorz | Gdynia | BiegamyRazem |
7 | #1006 | OKRÓJ Dawid | WARSZAWA | brak |
8 | #1007 | CHALASTRA Michał | Gdynia | brak |
9 | #1008 | TUŁAZA Jan | Toruń | Klub Biegacza T2/4 |
10 | #1009 | MAŁECKI Sebastian | Osiek n/Wisłą | Klub Biegacza T2/4 |
11 | #1010 | KLASA Łukasz | Gdańsk | brak |
12 | #1011 | WALASZCZYK Radosław | Częstochowa | OIRP Opole/2plus2 |
13 | #1012 | LEYK Daniel | Luzino | brak |
14 | | KUŁAKOWSKA Małgorzata | Świdnica | Świdnicka Grupa Biegowa |
15 | #1013 | KOTWA Paweł | Gołębiewo Wielkie | Tumboteam |
16 | #1014 | GARSZTKA Mateusz | Borkowo | brak |
17 | | KURPIEWSKI Artur | Toruń | brak |
18 | #1015 | BORKOWSKA Ewa | Złotow | WKURW-TEAM |
19 | | LEBIEDZIŃSKA Angelika | Reda | biegacze Świnoujście |
20 | | SIERADZKI Damian | Koronowo | brak |
21 | | CENDER Magdalena | GRODZISK MAZOWIECKI | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki |
22 | | DETMER Przemysław | Gdańsk | Smashing pĄpkins |
23 | #1016 | KOZDRÓJ Wioletta | Grodzisk Mazowiecki | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki |
24 | | CIEMNY Marek | Gdynia | brak |
25 | #1017 | KREFT Ewa | Gdańsk | Dream Tri Team |
26 | | ZAWIŚLAK Dorota | Gdańsk | brak |
27 | | KAZIMIERCZAK Leszek | Koszalin | for-rest-run |
28 | | MRUK Patrycja | Solec Kujawski | TBKM Wilk Solec Kujawski |
29 | | KOPCZYŃSKI Przemysław | Nieporęt | WE RUN CLAN |
30 | | WEGNER Beata | Lębork | Active Gym |
31 | #1018 | LIPSKA Małgorzata | Lębork | Klub 42,2 Lębork |
32 | #1019 | GARSZTKA Dominik | Gdańsk | brak |
33 | | JANKOWSKI Adam | Przodkowo | brak |
34 | #1020 | CHYB Radosław | Gdynia | run-passion.pl team |
35 | #1021 | MAŁEK Mateusz | Poznań | SII RUNNING TEAM |
36 | | ŁUPKOWSKI Paweł | Poznań | brak |
37 | #1022 | MIKOŁAJCZYK Agata | Gdańsk | Działaj. Inspiruj. |
38 | #1023 | SAMUSIK Paulina | Gdynia | brak |
39 | | ZIELINSKI Damian | Kalisz | brak |
40 | #1024 | CZERCHAWSKI Janusz | SIEMIANICE | brak |
41 | | NAPIERAŁA Marcin | Koziegłowy | brak |
42 | #1025 | OHLER Aleksandra | Gdynia | brak |
43 | #1026 | OLESZCZUK Paweł | GDAŃSK | brak |
44 | #1027 | JAKUBOWSKA Anna | Piaseczno | brak |
45 | #1028 | SIKORA Szymon | Reda | RUNEDA |
46 | #1029 | PRUS Marek | Włocławek | ANWIL TEAM |
47 | | LEBIEDZINSKI Radek | Reda | załoga buldoga |
48 | | POLAKOW Konrad | Warszawa | TARAHUMARA |
49 | #1030 | KUJAWA Przemek | Gościeradz | brak |
50 | #1031 | ZADROŻNY Szymon | Wałcz | Wataha Wałcz |
51 | | WALCZAK Michał | Koszalin | brak |
52 | #1032 | PATEREK Ada | Warszawa | brak |
53 | #1033 | BASZTA Magdalena | Warszawa | brak |
54 | #1034 | PLISZKO Anna | Augustów | brak |
55 | #1035 | KORYTKOWSKI Jacek | Suwałki | brak |
56 | #1036 | WALCZAK Jakub | Koszalin | brak |
57 | | NESTOROWICZ Monika | Kętrzyn | Klub Biegacza JURUND Szczytno |
58 | #1037 | PROCHNO Piotr | Włocławek | ANWIL TEAM |
59 | #1038 | PRZYBYLSKI Witek | Zalasewo | Muay Running Team |
60 | | KŁOPOCKI Bartosz | Gdynia | Adapa |
61 | | PERKOWSKI Piotr | Gdańsk | brak |
62 | | PIELECKI Bartek | Banino | brak |
63 | #1039 | TORŁOP Przemysław | 80-416 | Tumboteam |
64 | #1040 | BARON Ryszard | Gdańsk | brak |
65 | | WEREMJEWICZ Marcin Wiktor | Gdynia | Biegamina |
66 | #1041 | SIKORA Marcin | Pruszków | Good Coach Team |
67 | #1042 | CHUDZIK Dariusz | Warszawa | McBiegacze |
68 | | CHYLIŃSKI Łukasz | Grudziądz | brak |
69 | | OWCZARSKI Marcin | Chojnice | MMGO Bory team |
70 | #1043 | SOCHA Dorota | Gdynia | brak |
71 | | WOJCIECHOWSKA Dorota | Grodzisk Mazowiecki | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki |
72 | #1044 | CZERNIA Jerzy | STRASZYN | CZERNIA TEAM |
73 | #1045 | MAJOWICZ Michał | Gdynia | Adapa |
74 | #1046 | TAŃSKI Marcin | PUCK | Teamelwart |
75 | #1047 | ANNA Sokołowska | Gdynia | brak |
76 | #1048 | RATAJCZYK Piotr | Gdynia | brak |
77 | | WOLNIEWICZ Katarzyna | Ruda Śląska | pppp.com.pl |
78 | #1049 | PRZYBYLSKI Patryk | Toruń | brak |
79 | #1050 | SZADEJKO Adam | Gdynia | brak |
80 | #1051 | FURMAGA Przemysław | Warszawa | Power Training |
81 | #1052 | BARCIKOWSKI Łukasz | Warszawa | Power Training |
82 | | KOŁODZIEJCZAK Grzegorz | Turowo | brak |
83 | #1053 | WINCZURA Leszek | Gdańsk | brak |
84 | #1054 | JAROCKA Beata | Dąbrowa Chełmińska | brak |
85 | | NOWAKOWSKI Wojciech | Malbork | Grupa Malbork |
86 | #1055 | FRĄCKOWIAK Dominik | Śmigiel | Fogo Orzeł Lipno |
87 | #1056 | NOWAK Kamil | Gdynia | brak |
88 | #1057 | SKWIOT Stanisław | Gdańsk | Taka RYBA |
89 | #1058 | WASZKIEWICZ Joanna | Poznań | Night Runners |
90 | #1059 | ROMANOWSKA Beata | Gdynia | Run Vegan Team |
91 | #1060 | PASTWA Monika | Gdańsk | FESTWAL BIEGOWY ULTRA WAY |
92 | | KULEWICZ Arkadiusz | Gdańsk | Poruszeni.pl |
93 | #1061 | GŁUCH Katarzyna | Koszalin | for-rest-run |
94 | #1062 | KRYGIER Justyna | Koszalin | brak |
95 | #1063 | PASTWA Krzysztof | Cisewie | brak |
96 | #1064 | DALECKA Dorota | Gdynia | Biegamyrazem.pl |
97 | #1065 | ZIELIŃSKA Kinga | Gdansk | brak |
98 | #1066 | STARUSZKIEWICZ Krzysztof | Łęczyca | brak |
99 | #1067 | JANKOWSKA Małgorzata | Poznań | Take Run |
100 | #1068 | JASIŃSKI Mirek | Gdańsk | biegowyswiat.pl |
101 | #1069 | BORDYCH Jacek | Kożuchów | BOREL Marathon Team |
102 | | ZAGOŻDŻON Piotr | Bydgoscz | RUN BYDGOSZCZ |
103 | #1070 | KOWALSKI Grzegorz | Piaseczno | PMCG Piaseczno |
104 | | GAWEŁ Ireneusz | Rumia | brak |
105 | #1071 | WOŹNIAK Agnieszka | Pabianice | O co biega |
106 | #1072 | SIKORSKA Agnieszka | GDYNIA | CzubkizGdyni |
107 | #1073 | BIGOŚ Monika | Kraków | brak |
108 | | KOZŁOWSKI Zbigniew | Toruń | Biegoholicy |
109 | #1074 | KÜCHLER Paweł | Gdynia | CzubkizGdyni |
110 | #1075 | BRYŁA Krzysztof | Koszalin | For-Rest-Run Koszalin |
111 | | MALINOWSKA Małgorzata | Świdwin | KB SPRINT ŚWIDWIN |
112 | | GRZELAK Karina | Koszalin | brak |
113 | | KŁACZYŃSKI Mariusz | Grudziądz | Parkrun Grudziądz |
114 | | HRYŃ-MORAWSKA Elżbieta | Gdynia | brak |
115 | | SZUKAŁA Piotr | Poznań | DRUŻYNA SZPIKU |
116 | #1076 | WOJNAROWSKA Weronika | Gdynia | brak |
117 | | KACZMAREK Sławomir | Rumia | brak |
118 | #1077 | BĄCZKOWSKI Sławomir | Grudziądz | SLK Team |
119 | #1078 | ROŻYK Magdalena | Gdynia | Biegamyrazem.pl |
120 | | MAZUREK Anna | Gdańsk | Faber Team |
121 | | MIEDZIEJEWSKI Andrzej | Pruszków | WPRunning Pruszków |
122 | #1079 | OKŁA Patrycja | Buszkowy | brak |
123 | | SZOSTAK Maksym | Gdańsk | brak |
124 | | GRABOWSKA Izabela | Kaczory | brak |
125 | #1080 | WYREBSKI Jaroslaw | Bydgoszcz | brak |
126 | | BOGUMIŁOW Marcin | Słupsk | Decathlon Power Słupsk |
127 | #1081 | LIKOS Dawid | Warszawa | brak |
128 | | WRĘCZYCKI Łukasz | Lubliniec | 5 Pułk Chemiczny |
129 | #1082 | SROCZYŃSKA Justyna | Piaseczno | OSTreSROki |
130 | #1083 | SKOKOWSKI Jacek | Szczecin | śRUNdunia Szczecin |
131 | | MARCINIAK Maciej | Poznań | brak |
132 | #1084 | JANISZEWSKI Dariusz | Torun | brak |
133 | #1085 | WITT Oskar | Gdańsk | brak |
134 | #1086 | RUTKOWSKA Anna | Wałcz | Wataha Wałcz |
135 | #1087 | GODAWA Katarzyna | Siechnice | #BlogerzyBiegają |
136 | #1088 | KOHNKE Tomasz | Gdańsk | Lufthansa Systems Poland Active!/ BBL AWFiS Gdańsk |
137 | #1089 | JANKOWSKI Mariusz | Warszawa | brak |
138 | #1090 | NIECKO Krzysztof | Gdańsk | KInO Rekin |
139 | #1091 | LEKSY Robert | Warszawa | Trajlowe biegi duchowe |
140 | #1092 | MAJDAN Łukasz | 02-775 Warszawa | Spartanie Dzieciom |
141 | #1093 | PIKAŁA Karol | Malbork | Beztlenowi Malbork |
142 | #1094 | PIELACHOWSKA Agata | Gdynia | brak |
143 | #1095 | CHOROŚ Piotr | Niemce | Stay Insane |
144 | #1096 | LENARCIK Łukasz | Banino | brak |
145 | #1097 | SIŁAKOWSKI Ariel | Bydgoszcz | Wtorkowy Trening |
146 | #1098 | KAMIŃSKI Marcin | Grudziądz | Wtorkowy Trening |
147 | #1099 | DOMAŃSKI Sebastian | Gdańsk | brak |
148 | | KAROLCZYK Sylwia | WARSZAWA | brak |
149 | #1100 | DANIELAK Michał | Rożno-Parcele | Orkiestra Wojskowa w Toruniu / POLKRYS TEAM |
150 | | PAWŁOWSKI Tomasz | Dobrzyca | brak |
151 | #1101 | GDANIEC Sławomir | Tczew | Biegający Tczew |
152 | #1102 | SZPUNAR Maciej | gdynia | RdS |
153 | #1103 | KUNKEL Mariusz | Gdańsk | brak |
154 | | SŁOTWIŃSKI Adam | Ełk | brak |
155 | #1104 | ŁĘGOWSKI Michał | Pruszcz Gdański | Iron Team |
156 | #1105 | WRÓBLEWSKA Joanna | Unisław | brak |
157 | #1106 | KOZŁOWSKI Norbert | aleksandrów kujawski | Polkrysteam |
158 | #1107 | WROBLEWSKI Tomasz | Rożno Parcele | POLKRYS TEAM |
159 | #1108 | ROBAKOWSKI Dariusz | Gdynia | Oll4Fan |
160 | #1109 | ZACKIEWICZ Paulina | Gdynia | BigYellowFoot Adventure Team |
161 | #1110 | ENGLERT Paweł | Gdynia | BHMW_Gdynia |
162 | | SIWICKA Julia | Sopot | brak |
163 | | ZAMYŚLEWSKI Krzysztof | Kwidzyn | Kwidzyn Biega |
164 | #1111 | GUT Leopold | Pozezdrze | WKURW-TEAM |
165 | #1112 | KAMIŃSKI Kuba | Pasłęk | brak |
166 | | POTOCKA Kinga | Słupsk | Best Beasts |
167 | | POTOCKI Hubert | Słupsk | Best Beasts |
168 | #1113 | ŻBIKOWSKA Małgorzata | Toruń | SPC |
169 | #1114 | SOBKÓW Adam | Gdynia | BHMW_Gdynia |
170 | #1115 | TRUSIAK Agnieszka | Słupsk | Night Runners |
171 | #1116 | OPAŁA Krzysztof | Warszawa | Trailowe Biegi Duchowe |
172 | | GARSTKA Małgorzata | Rusocin | brak |
173 | #1117 | BOŚ Grzegorz | Słupsk | SUBVENTUM TEAM |
174 | | KOSZYŃSKI Jarosław | grudziądz | sport i rekreacja DELFIN |
175 | | POLEC Tomasz | Gdańsk | brak |
176 | #1118 | KŁOS Julian | Plock | brak |
177 | #1119 | SZARMACH Andrzej | Płock | brak |
178 | #1120 | LIPKA Jakub | Reda | brak |
179 | #1121 | KOCUR Grzegorz | Gliwice | brak |
180 | #1122 | IWAN Małgorzata | Gdańsk | Maja Team |
181 | | PERKOWSKI Rafał | Kikół | GKS Fabianki |
182 | | FURSEWICZ-WRÓBEL Monika | Gdynia | Best Beasts |
183 | #1123 | RUMIŃSKI Piotr | Rożno-Parcele | POLKRYS TEAM |
184 | #1124 | WOJSA Marcin | Gdańsk | brak |
185 | #1125 | SOŁTYSIAK Natalia | Gdańsk | brak |
186 | #1126 | LUDA Żaneta | Zaborowo | brak |
187 | #1127 | BORSKI Adam | Wejherowo | 42.195 Wejherowo |
188 | #1128 | KOWALSKI Maciej | Gdańsk | LOTOS Running Team |
189 | | LINDA Piotr | Gdynia | KTN Łowcy Przygód |
190 | #1129 | JAWORSKI Tomasz | Elbląg | brak |
191 | | BARON Jacek | Grudziądz | vadain running club |
192 | | BARON Kasia | Grudziądz | vadain running club |
193 | | HEIMANN Peter | Oberhausen | Team Erdinger Alkoholfrei |
194 | #1130 | GOŁĄB Łukasz | Warszawa | ECO LOGISTICS HUB TEAM |
195 | #1131 | RZEZAK Aleksandra | Reda | brak |
196 | | DĘGA Lidia | Nowy Staw | brak |
197 | #1132 | GRZESZCZAK Małgorzata | Gdynia | Biegamyrazem.pl |
198 | #1133 | KIEZIK Anna | Olsztyn | Skazani na sukces/Ultra Way |
199 | #1134 | MACHTYL Lucyna | Bierkowo | Best Beasts |
200 | #1135 | MACHTYL Marta | Bierkowo | Best Beasts |
201 | | MAŃSKI Tomasz | Słupsk | brak |
202 | #1136 | KUKUĆ-KWAPISZEWSKA Anna | Elbląg | brak |
203 | | KOWALSKA Iwona | Mosty | brak |
204 | #1137 | SUCHOMSKI Marcin | Nowy Stae | Nowy Staw Biega |
205 | #1138 | KOBYLIŃSKA-URBANIAK Ewa | Gdańsk | Invicta Power Team |
206 | | KORPALSKI Tomasz | Gdańsk | BzG |
207 | #1139 | FORMELA Kamil | Gdańsk | Lubań Knapy |
208 | | HANN Grzegorz | Słupsk | Stopa Słupsk |
209 | #1140 | ŁUKOWICZ Elżbieta | Gdynia | brak |
210 | #1141 | BLADOWSKI Borys | Rokocin | Thales |
211 | #1142 | JARZĄBEK Bartłomiej | Karsin | GardenFlora MTB Team |
212 | #1143 | WEILAND Emila | Unisław | DRUŻYNA SZPIKU |
213 | #1144 | GRONAU Maciej | Kobyłka | brak |
214 | #1145 | LEBIEDZIŃSKI Przemysław | Gdynia | brak |
215 | | IWACHÓW Sławomir | Kwidzyn | KKM / Mxtech Kwidzyn |
216 | #1146 | KISIEL Krzysztof | Kwidzyn | Cyklo Kwidzyn |
217 | | OLIWNIAK Marcin | Gdansk | Iron Team |
218 | #1147 | ARCISZEWSKA Magda | Gdynia | Kontener Formy/LPP Team |
219 | #1148 | SOSNÓWKA Leszek | Działdowo | Klub Sosnowy |
220 | #1149 | KOSPAŁ PAWŁOWSKI Łukasz | Gdańsk | LOTOS Running Team |
221 | | DZIEMIAN Paweł | Toruń | brak |
222 | #1150 | GRZEGORZEK Marcin | Białężyn | KB Gepard Murowana Goślina |
223 | #1151 | MATEJUK Arkadiusz | MALBORK | Beztlenowi Malbork |
224 | | BEZKOROVAINYI Borys | Kyiv | brak |
225 | | SPIVAK Sergii | KTIV | brak |
226 | | RADECKI Mariusz | Różyny | RR - Radecki Reaktywacja |
227 | #1152 | GOŁASZEWSKA Jolanta | Toruń | Marmel Toruń |
228 | #1153 | GÓRECZNY Rafał | Tuchom | brak |
229 | #1154 | GOLUBSKI Robert | Mała Nieszawka | brak |
230 | #1155 | KUŁAKOWSKI Piotr | Konstancin-Jeziorna | Człapacze |
231 | | MARKOWSKA Izabela | Inowrocław | brak |
232 | #1156 | DORENDA-ZABOROWICZ Marta | Gdańsk | brak |
233 | #1157 | ŁOKAS Andrzej | Będzin | brak |
234 | #1158 | AUGUSTYNIAK Mariusz | Susz | brak |
235 | | KARCZEWSKI Piotr | Kobylnica | Best Beasts |
236 | | KONKEL Piotr | Gdynia | brak |
237 | #1159 | RZĄDCA Marcin | Kwidzyn | Traktor Team Gmina Kwidzyn |
238 | | LASKOWSKI Michał | Gdynia | brak |
239 | #1160 | PIŁAT Paweł | Włynkowo | Best Beasts |
240 | #1161 | KOZŁOWSKI Radosław | Bydlino | Best Beasts |
241 | #1162 | NIKEL Martyna | Rumia | KONTENER FORMY |
242 | #1163 | CZARNY Anna | Gdańsk | brak |
243 | #1164 | STRADOMSKI Artur | Marki | Markowi Biegacze |
244 | #1165 | FRYBES Agnieszka | Białystok | Fundacja Kierunek Ultra |
245 | #1166 | ANDRUSZKIEWICZ Szymon | Giżycko | Fundacja Kierunek Ultra |
246 | #1167 | ŁUKIJANIUK Bartek | Milanówek | brak |
247 | #1168 | ŻARCZYŃSKI Mariusz | Warszawa | 3:33 Team |
248 | | PAWEŁ Filipek | Warszawa | biegusiem.pl |
249 | #1169 | STOLTMANN Wojciech | Gdańsk | brak |
250 | #1170 | WOJEWODA Maciej | Jezierzyce | Vege Runners |
251 | #1171 | KACZOROWSKI Michał | Korzeniewo | Kwidzyn Biega |
252 | | FIERKA Tomasz | Lębork | Klub 42.2 Lębork |
253 | #1172 | CHUDIO Marcin | Warszawa | brak |
254 | | PIOTROWSKI Mateusz | Sierakowice | brak |
255 | #1173 | BORKOWSKI Adam | Gdańsk | Tritans triathlon |
256 | #1256 | SOBCZAK Bogusław | Nowa Iwiczna | M.I.L.A. Masters Iwiczna Life Athletics |
257 | #1175 | PNIEWSKI Maciek | Gdynia | REVOLTA |
258 | #1176 | LACH Rafał | Gdynia | REVOLTA |
259 | | PODAWCA Łukasz | Sianów | Szkoła Podoficerska Wojsk Ladowych Poznań |
260 | | KOPYCKI Bartosz | Poznań | Hipopompon klap |
261 | #1177 | POLAŃSKI Marcin | Gdańsk | Generet ze Sztutowa |
262 | | MILLER Anna | Poznań | Hipopompon klap |
263 | #1178 | SAFIN Staszek | Toruń | brak |
264 | #1179 | DUDA Grzegorz | Słupsk | Best Beasts |
265 | | DAWIDOWICZ Zaneta | Słupsk | Best Beasts |
266 | #1180 | KANTOR Martin | Gdańsk | brak |
267 | #1181 | SIECINSKA Emilia | Ustka | USB Ustka |
268 | #1182 | PELA Hanna | Wodnica | Ustecka Szkoła Biegania |
269 | #1183 | ZALIŃSKA Aneta | Ustka | USB Ustka |
270 | #1184 | SIEMIEŃCZUK Robert | Warszawa | brak |
271 | #1185 | KUBALSKA Dorota | Mlawa | Kowale Team |
272 | #1186 | HALMAN Krzysztof | Gdynia | brak |
273 | #1187 | JACKOWIAK Gosia | Sady | brak |
274 | #1188 | JĘDRZEJCZAK Łukasz | Sady | brak |
275 | #1189 | WRÓBLEWSKI Radosław | Gniezno | Velux |
276 | #1190 | PIWOWARCZYK Anna | Gdynia | BigYellowFoot Adventure Team |
277 | | NIECHOĆKO Agata | Wieniec | brak |
278 | | CHRZUSZCZ Anna | Gorzów Wielkopolski | brak |
279 | | DŁUŻNIEWSKI Marcin | Warszawa | brak |
280 | | KRUCZYK Damian | Pasym | brak |
281 | #1191 | ZAWALUK Marcin | Jankowo Gdański | ST RUNNERS |
282 | | ŻBIKOWSKI Michał | Rożno-Parcele | brak |
283 | #1192 | SKORUPSKI Robert | Słupsk | Stopa Słupsk |
284 | #1193 | GOŚ-ZDROJEWSKA Agnieszka | GDYNIA | Biegamyrazem.pl |
285 | | SUŁEK Aldona | WEJHEROWO | brak |
286 | #1194 | IWICKI Krzysztof | Pigza | brak |
287 | #1195 | MISIAK Przemysław | Susz | Crossfit Susz |
288 | #1196 | RUDNICKI Dariusz | Pogórze | brak |
289 | #1197 | WAŁDOWSKI Dominik | Gdańsk | xRunners |
290 | #1198 | WAŁDOWSKA Anna | Gdańsk | xRunners |
291 | #1199 | WINIARSKA Agata | Pruszków | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki |
292 | #1200 | SZMYT Piotr | -poznan | WLKP Mountains Ultra |
293 | #1201 | KAMIŃSKI Krystian | Niestepowo | Toyota chwaszczyno |
294 | | SZEWCZYK Agata | Kobylnica | brak |
295 | #1202 | CZYŻ Paulina | Gdańsk | brak |
296 | #1203 | KRAWCZYK Kamil | Gdańsk | LOTOS Running Team |
297 | | ŻAK Paweł | Gdańsk | Browery Team |
298 | #1204 | DĄBROWSKI Bartosz | Wałcz | brak |
299 | | BENGIER Kamil | Bydlino | Best Beasts |
300 | #1205 | STASZEWSKI Piotr | Potasze | brak |
301 | #1206 | ABRAMOWSKI Kacper | Gdańsk | brak |
302 | #1207 | KURPISZ-KASPRZAK Magda | Gdynia | psiebiegi.pl |
303 | #1208 | PĘCHERZEWSKI Norbert | PŁOCK | RYKOteam |
304 | #1209 | SZYMANIEWSKI Paweł | Mrągowo | 15GBZ |
305 | #1210 | MIKOŁAJCZAK Wojciech | Gniezno | Akademia Marynarki Wojennej |
306 | #1211 | MALINOWSKA Wioletta | Gdynia | Podeszwa Team |
307 | #1212 | SZEWCZYK Katarzyna | Kraśnik | Monkeys' Team |
308 | | BANASZEK Adam | Warszawa | biegusiem.pl |
309 | #1213 | GULAK Piotr | NOWA SÓL | brak |
310 | #1214 | POSS Marcin | Warszawa | brak |
311 | #1215 | KOWALCZUK Leszek | Pogórze | Biegamyrazem.pl |
312 | | NISKI Adrian | Innsbruck | adidas TERREX |
313 | | MACKOWSKI Piotr | Gdańsk | brak |
314 | #1216 | GRAJDA Arkadiusz | Gdynia | TEAM WRACAM DO ZDROWIA |
315 | | WRÓBLEWSKI Adrian | Borkowo | 3athlete.pl |
316 | | KOWALKOWSKI Krzysztof | Gdańsk | Lufthansa Systems Active |
317 | | KANIEWSKA Alicja | Grudziądz | Akademia Biegania |
318 | #1217 | SMUGA Łukasz | Warszawa | Szeregowy Biegacz |
319 | #1218 | JANOWSKI Krzysztof | Kruszyn | CB163 |
320 | #1219 | PACZKOWSKI Miroslaw | Bydgoszcz | CB163 |
321 | #1220 | ŚLÓSARSKI Szymon | Bydgoszcz | CB163 |
322 | #1221 | KASZKUR Tomasz | Gdańsk | brak |
323 | #1222 | OKRÓJ Krzysztof | Kościerzyna | Lubań knapy |
324 | #1223 | MAĆKOWIAK Tomasz | Bydgoszcz | CB163 |
325 | | FOGT Maciej | Kruszyn | CB163 |
326 | #1224 | KOŃPA Arkadiusz | Bydgoszcz | CB163 |
327 | | LIPSKA Małgorzats | Lębork | Klub 42,2 Lębork |
328 | #1225 | ROSZCZYN Dawid | Bydgoszcz | CB163 |
329 | | ZABOROWSKI Mariusz | Malbork | brak |
330 | | FIBICH Dorota | Kościerzyna | Ekipa Zryw |
331 | | MATKIEWICZ Piotr | Elbląg | brak |
332 | #1226 | JUDA Jarosław | Toruń | brak |
333 | | SAMOĆ Barbara | Warszawa | Team ZabieganeDni |
334 | #1227 | SZYDŁO Stanisław | Gdańsk | brak |
335 | #1228 | PŁOŃCZAK Jacek | Gdańsk | brak |
336 | #1229 | CZAJKA Marcin | Gdańsk | brak |
337 | #1230 | LENARCIAK Marek | Gdańsk | brak |
338 | | ZALEWSKI Marcin | Gdańsk | brak |
339 | #1231 | SZYMBORSKI Tomasz | Sopot | brak |
340 | #1232 | OSKWAREK Bogdan | Małe Pułkowo | Zespół Szkół Kowalewo Pomorskie |
341 | #1233 | JÓZEFOWICZ Dawid | Malbork | Beztlenowi Malbork |
342 | #1234 | BUGAJEWSKI Maciej | Poznań | brak |
343 | #1235 | FORNALSKA Joanna | Gdańsk | DUDYCZ run |
344 | | RUNOWICZ Magdalena | Kłodzko | brak |
345 | | WASILEWSKI Krzysztof | Sopot | 7N |
346 | #1236 | WIJAS Robert | Warszawa | Training Lab |
347 | #1237 | NOWAKOWSKI Łukasz | Gdynia | LOTOS Running Team |
348 | #1238 | TUTAK Tomasz | Lębork | Klub 42,2 Lębork |
349 | #1239 | DRANICKI Łukasz | Bydgoszcz | Puszczalscy / As Box Team |
350 | #1240 | MARJAŃSKI Tomasz | Gdynia | KS PIDRINA GDYNIA |
351 | #1241 | SPISAK Tom | pruszcz gdanski | ftw |
352 | | HEBANOWSKI Łukasz | Gdynia | Padł na Ryj |
353 | | CHMARA Rafał | Bydgoszcz | Pędzące króliki na roztworze z łusek latającej rusałki o poranku i mchu z głowy trola o karmazynowaych oczach. |
354 | #1242 | CHEŁMIŃSKI Mateusz | Gdańsk | brak |
355 | #1243 | KRUK Jacek | Powałki | brak |
356 | | KSIĘŻAK Bartłomiej | Warszawa | Bieg Szlak Trafi |
357 | #1244 | KOWALSKI Łukasz | Trąbki Wielkie | T-Mobile Sport Team |
358 | #1245 | DĘBEK Piotr | Świdnica | Świdnicka Grupa Biegowa |
359 | #1246 | WOZBANOWICZ Jacek | Straszyn | Straszyn Biega |
360 | | STOLARSKI Jacek | Gdansk | brak |
361 | #1247 | OLEJCZUK Karolina | Straszyn | brak |
362 | | PASTERNAK Radosław | Lidzbark Warmiński | Klub Biegacza Lidzbark Warmiński |
363 | | STEBELSKI Jasiek | Koszalin | brak |
364 | #1248 | SZYMAŃSKA Roksana | Konin | brak |
365 | #1249 | CIEŚLAK Magdalena | Gdańsk | brak |
366 | #1250 | SZYMAŃSKA Roksana2 | Szczecin | brak |
367 | #1251 | GABRYSZAK Bartosz | Inowrocław | brak |
368 | #1252 | PŁOTKA Witold | Straszyn | Straszyn Biega |
369 | #1253 | SIODELSKI Marcin | Gdańsk | brak |
370 | #1254 | STACHOWSKI Jaroslaw | Wąbrzeźno | sport i rekreacja DELFIN |
371 | #1255 | GILEWICZ-RACHOWSKA Jagoda | Poznań | DGR Kancelaria Radców Prawnych |
372 | | KONIECZNY Maciej | Poznań | brak |
373 | | KISZKURNO Andrzej | Gdynia | brak |
374 | #1257 | BŁASZAK Monika | Kraków | UBS Kraków Running Team |
375 | #1258 | FRYC Marcin | Kraków | brak |
376 | #1259 | POROWSKI Piotr | Warszawa | Muay Running Team |
377 | #1260 | NOWAK Agnieszka | Bydgoszcz | brak |
378 | #1261 | GRUBE Bartosz | Gdynia | SUT - Straszyn Ultra Team |
379 | #1262 | KULA Adam | Chojnice | brak |
380 | | MARCIN Bogumiłow | Słupsk | brak |
381 | | WAWRZYNIAK Lidia | Owińska | KB Gepard Murowana Goślina |
382 | #1263 | WITFER Jacek | Gdansk | brak |
383 | #1264 | ŻYŁA Patryk | Gdańsk | brak |
384 | #1265 | JENDZA Jarosław | Kosakowo | Prawie Najlepsi |
385 | #1266 | JAKSZEWICZ Sławomir | Elbląg | brak |
386 | #1267 | SMENTOCH Mariusz | Lipusz | brak |
387 | #1268 | WOŹNY Jarosław | Poznań | Piątkowo Na Biegowo |
388 | #1269 | HINC Janusz | Gdynia | Apteka Gemini Team |
389 | #1270 | LEWANDOWSKI Mateusz | Poznań | Pink Flamingo |
390 | #1271 | LIPOWSKI Karol | Tuchom | brak |
391 | | GÓRSKA Małgorzata | Tuchola | brak |
392 | #1272 | GORZKOWSKI Paweł | Słupsk | Stopa Słupsk |
393 | #1273 | MACHNIKOWSKI Marek | Gdańsk | brak |
394 | #1274 | WILK Artur | Lichnowy | brak |
395 | #1275 | GAWEŁ Zbigniew | 76-200 Słupsk | brak |
396 | #1276 | PISKORSKI Piotr | Golub-Dobrzyń | brak |
397 | #1277 | KOŚKA Aleksandra | Poznań | SPARTA RUNNERS |
398 | #1278 | ANTCZAK Przemek | Pabianice | brak |
399 | #1279 | ROMAŃSKA Karolina | Świnoujście | brak |
400 | | SZKUTA Jarek | bydgoszcz | 100% witaminy C |
401 | | FILIPOWICZ Bartek | Gdańsk | brak |
402 | #1280 | LISOWSKI Tomasz | Gdańsk | brak |
403 | | ANTKOWIAK Klaudia | Poznań | Anonimowi Biegacze |
404 | #1281 | MORAWSKI Pawel | Gdynia | brak |
405 | #1282 | PTASZKOWSKI Arkadiusz | GDAŃSK | All For body |
406 | #1283 | GARCZYŃSKA-WĄS Bogusława | Zielonki | WM Triself |
407 | #1284 | BOTOR Szymon | Katowice | brak |
408 | #1285 | KWIATKOWSKA Alicja | GDAŃSK | MAŁE LWY |
409 | #1286 | MARCZUK Marta | Gdynia | SP 26 |
410 | #1287 | ERICHSEN Maria | Oslo | brak |
411 | #1288 | TOMCZAK Mariusz | MOSINA | brak |
412 | #1289 | FIJAŁKOWSKI Waldemar | Trzebnica | ŚlęzakTeam |
413 | #1290 | JAREMKO Marcin | Gdańsk | Lubań Knapy |
414 | #1291 | STANISZEWSKA Joanna | Toruń | SPC |
415 | #1292 | KULCZYK Ewa | Gdynia | BigYellowFoot Adventure Team |
416 | | MAKARENKOV Sergii | Milanówek | Dogoń Grodzisk Mazowiecki |
417 | #1293 | LITWIN Barbara | Słupsk | STOPA Słupsk |
418 | #1294 | SKRZYPKOWSKI Dawid | Gdynia | brak |
419 | #1295 | PYKA Daniel | Piekary Śląskie | Lecymy durś |
420 | #1296 | MARIANOWSKI Krzysztof | Kwidzyn | Kwidzyn Biega |
421 | #1297 | TOMASZEWSKI Mirosław | Chełmno | brak |
422 | | GÓRA Krzysztof | Gdynia | brak |
423 | #1298 | RZĄDCA Grzegorz | Pruszcz Gdański | Traktor Team Gmina Kwidzyn |
424 | #1299 | LAMCHA Anna | Gdańsk | Grupa Biegowa 65 |
425 | #1300 | OSTOJSKA Ewa | Reda | brak |
426 | #1301 | BOGUSZ Marietta | Siemianice | ATOMÓWKI |
427 | #1302 | SZUMNY Dariusz | Wejherowo | Luk-Connect-Racing-Team |
428 | #1303 | FIEDOROWICZ Asia | Klepacze | brak |
429 | #1304 | NOWOSIELSKI Roman | Gdańsk | brak |
430 | #1305 | JEREMICZ Marcin | Gdańsk | Sztafeta Nadziei |
431 | #1306 | WALAC Jacek | Grodzisk Mazowiecki | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki |
432 | #1307 | ŁAGODA Łukasz | ZAWONIA | AKTIV REHABILITACJA |
433 | #1308 | PAWLAK Krzysztof | Gniezno | brak |
434 | #1309 | WIŚNIEWSKI Patrycjusz | Baniocha | KS Pegaz |
435 | #1310 | FALKOWSKI Piotr | Piaseczno | KS Pegaz Piaseczno |
436 | #1311 | WOJACZEK Anna | gdansk | Grupa Biegowa GB GLC Gdańsl |
437 | #1312 | GÓRECKI Rafał | Gdańsk | brak |
438 | #1313 | KRZYZIŃSKA Sylwia | Grodzisk Maz | Dogoń Grodzisk Mazowiecki |
439 | #1314 | FRĄCKOWIAK Jacek | Śrem | Runner's Power |
440 | #1315 | POZORSKA-PAZDA Gosia | Słupsk | MUAY RUNNING TEAM |
Nie znaleziono żadnego uczestnika |