1 | JAWORSKI Maciej | Ksawerów | Masters i Cyklosport + Amator | PTC Alpina Pabianice | Amator rower szosowy |
2 | BANASIAK Sylwester | Nowostawy Górne | Masters i Cyklosport + Amator | brak | Masters I |
3 | ZAORSKI Jędrzej | Łódź | Masters i Cyklosport + Amator | PTC Alpina Pabianice | Masters I |
4 | WISZOWATY Paweł | Łask | Vip + amatorzy na rowerach różnych | brak | Amator - rower inny |
5 | RESZKE Marcin | Łódź | Vip + amatorzy na rowerach różnych | Brazzers | Amator - rower inny |
6 | RESZKE Marcin | Łódź | Masters i Cyklosport + Amator | Brazzers | Masters I |
7 | PESKA Kamil | Pabianice | Vip + amatorzy na rowerach różnych | brak | Amator - rower inny |
8 | KLOCHKO Artemii | Łódź | Masters i Cyklosport + Amator | PTC Alpina Pabianice | Masters I |
9 | WARACH Daniel | Belchatow | Masters i Cyklosport + Amator | Warach Rowery | Masters I |
10 | KOPA Dariusz | Pabianice | Vip + amatorzy na rowerach różnych | PTC Pabianice | Amator - rower inny |
11 | MASIREK Dawid | Pabianice | Vip + amatorzy na rowerach różnych | brak | Amator - rower inny |
12 | WOLNY Łukasz | Kraków | Masters i Cyklosport + Amator | brak | Masters I |
13 | RYDZYŃSKI Igor | Łódź | Zawodnicy licencjonowani | KS SPOŁEM ŁÓDŹ | Młodzik – 2005-2006 |
14 | KLAMUT Maria | Łódź | Zawodnicy licencjonowani | KS SPOŁEM ŁÓDŹ | Młodziczka – 2005-2006 |
15 | JAŁOWSKI Aleksander | Łódź | Zawodnicy licencjonowani | KS SPOŁEM ŁÓDŹ | Młodzik – 2005-2006 |
16 | MUSIAŁ Bartłomiej | Kalisz | Zawodnicy licencjonowani | KTK Kalisz | Młodzik – 2005-2006 |
17 | PISULA Przemysław | Kalisz | Zawodnicy licencjonowani | KTK Kalisz | Młodzik – 2005-2006 |
18 | GADERA Jan | Kalisz | Zawodnicy licencjonowani | KTK Kalisz | Młodzik – 2005-2006 |
19 | LICHOSYT Jakub | Kalisz | Zawodnicy licencjonowani | KTK Kalisz | Młodzik – 2005-2006 |
20 | GAŁDYN Wiktor | Kalisz | Zawodnicy licencjonowani | KTK Kalisz | Młodzik – 2005-2006 |
21 | ADAMCIO Joachim | Kalisz | Zawodnicy licencjonowani | KTK Kalisz | Młodzik – 2005-2006 |
22 | KOWALSKI Stanisław | Kalisz | Zawodnicy licencjonowani | KTK Kalisz | Młodzik – 2005-2006 |
23 | MOLSKI Kacper | Kalisz | Zawodnicy licencjonowani | KTK Kalisz | Młodzik – 2005-2006 |
24 | OBITKO Jakub | Sandomierz | Zawodnicy licencjonowani | MAYDAY TEAM LUBLIN | Junior – 2001-2002 |
25 | JABŁOŃSKI Jakub | Łódź | Masters i Cyklosport + Amator | CYKLOMANIACY, H.SKRZYDLEWSKA | Masters I |
26 | JĘDRZEJCZYK Bartosz | Smolice | Zawodnicy licencjonowani | LUKS Dwójka Danielo Sportswear Stryków | Młodzik – 2005-2006 |
27 | STRZELECKI Michał | Wola Cyrusowa | Zawodnicy licencjonowani | LUKS Dwójka Danielo Sportswear Stryków | Młodzik – 2005-2006 |
28 | MACHNIEWICZ Łukasz | Stryków | Zawodnicy licencjonowani | LUKS Dwójka Danielo Sportswear Stryków | Młodzik – 2005-2006 |
29 | PACHOLEC Erik | Łódź | Zawodnicy licencjonowani | LUKS Dwójka Danielo Sportswear Stryków | Młodzik – 2005-2006 |
30 | GADECKI Jakub | Stryków | Zawodnicy licencjonowani | LUKS Dwójka Danielo Sportswear Stryków | Młodzik – 2005-2006 |
31 | SZKLAREK Sebastian | Stryków | Zawodnicy licencjonowani | LUKS Dwójka Danielo Sportswear Stryków | Młodzik – 2005-2006 |
32 | PATORA Aleksandra | Michałówek | Zawodnicy licencjonowani | LUKS Dwójka Danielo Sportswear Stryków | Młodziczka – 2005-2006 |
33 | STĘPNIK Piotr | Zduńska Wola | Masters i Cyklosport + Amator | GATTA BIKE-RS | Masters I |
34 | MIKOŁAJEWSKI Jacek | Pabianice | Vip + amatorzy na rowerach różnych | PTC Pabianice | Amator - rower inny |
35 | TRIEMER Paweł | Pabianice | Vip + amatorzy na rowerach różnych | PTC Pabianice | Amator - rower inny |
36 | POLOWCZYK Wiktor | koźminek | Zawodnicy licencjonowani | UKS koźminianka Koźminek | Junior Młodszy |
37 | CHRYSTEK Kacper | koźminek | Zawodnicy licencjonowani | UKS koźminianka Koźminek | Junior Młodszy |
38 | JUSZCZAK Łukasz | koźminek | Zawodnicy licencjonowani | UKS koźminianka Koźminek | Junior Młodszy |
39 | KALUZA Andrzej | Zdunska Wola | Masters i Cyklosport + Amator | brak | Masters I |
40 | GAŁKIEWICZ Patryk | Pabianice | Vip + amatorzy na rowerach różnych | brak | Amator - rower inny |
41 | IWANKOWSKI Tomasz | Wąbrzeźno | Masters i Cyklosport + Amator | Wąbrzeska Grupa Kolarska | Masters I |
42 | GARCZYŃSKI Marek | Łódź | Zawodnicy licencjonowani | Pasjonaci Kolarstwa Andrespol | Brak |
43 | MAJ Cezary | Tuszyn | Masters i Cyklosport + Amator | PGR Pabianice | Masters I |
44 | SKIBICKI Jacek | Łódź | Masters i Cyklosport + Amator | brak | Masters II |
45 | PLASKOTA Piotr | Pabianice | Vip + amatorzy na rowerach różnych | PTC Pabianice | Amator - rower inny |
46 | ŚPIECHOWICZ Mateusz | Kluczewsko | Zawodnicy licencjonowani | Domin Sport | Młodzik – 2005-2006 |
47 | JEDYNAK Dominik | Kluczewsko | Zawodnicy licencjonowani | Domin Sport | Młodzik – 2005-2006 |
48 | SAWANOWYCZ Borys | Łódź | Vip + amatorzy na rowerach różnych | brak | Amator - rower inny |
49 | LEGIĘDŹ Rafał | Pabianice | Masters i Cyklosport + Amator | brak | Masters I |
50 | NAPIERACZ Marcin | Pabianice | Masters i Cyklosport + Amator | brak | Masters I |
51 | WOLSKI Igor | Pabianice | Vip + amatorzy na rowerach różnych | brak | Amator - rower inny |
52 | MALINOWSKI Kamil | Pabianice | Masters i Cyklosport + Amator | brak | Masters I |
53 | STANO Maciej | Łask | Masters i Cyklosport + Amator | brak | Masters I |
54 | GAWRON Marek | Bełchatów | Masters i Cyklosport + Amator | Warach Rowery | Masters II |
55 | ZUCHORA Jakub | Łódź | Zawodnicy licencjonowani | Warszawski Klub Kolarski | Junior – 2001-2002 |
56 | LEWANDOWSKI Piotr | | Masters i Cyklosport + Amator | PTC Alpina Pabianice | Masters II |
57 | PERNAL Katarzyna | | Masters i Cyklosport + Amator | PTC Alpina Pabianice | Brak |
58 | OLEJNIK Michal | | Masters i Cyklosport + Amator | PTC Alpina Pabianice | Masters I |
59 | HELBIK Rafal | | Masters i Cyklosport + Amator | RUDA PABIANICE | Masters I |
60 | SAWANOWICZ Borys | Łódź | Masters i Cyklosport + Amator | brak | Amator rower szosowy |
61 | GOLENIA Igor | pabianice | Zawodnicy licencjonowani | PTC Alpina Pabianice | Junior – 2001-2002 |
62 | RESZKE Marcin | Łódź | Masters i Cyklosport + Amator | brak | Masters I |
63 | SZWED Tomasz | Dlutow | Masters i Cyklosport + Amator | PTC Alpina Pabianice | Masters I |
64 | FIECHOWSKA Amelia | Kalisz | Zawodnicy licencjonowani | KTK Kalisz | Juniorka Młodsza |
65 | LISOWSKI Dawid | Kielce | Zawodnicy licencjonowani | MKS DEK MEBLE CYCLO KORONA KIELCE | Junior Młodszy |
66 | LICHOSYT Agata | Kalisz | Zawodnicy licencjonowani | KTK Kalisz | Juniorka Młodsza |
67 | ANDRZEJAK Adam | Kalisz | Zawodnicy licencjonowani | KTK Kalisz | Junior Młodszy |
68 | ZAGNINSKA Katarzyna | kielce | Zawodnicy licencjonowani | MKS DEK MEBLE CYCLO KORONA KIELCE | Juniorka Młodsza |
69 | MUSIAŁ Jakub | Kalisz | Zawodnicy licencjonowani | KTK Kalisz | Junior Młodszy |
70 | KACZMARCZYK Natalia | Kielce | Zawodnicy licencjonowani | MKS DEK MEBLE CYCLO KORONA KIELCE | Juniorka Młodsza |
71 | PISULA Damian | Kalisz | Zawodnicy licencjonowani | KTK Kalisz | Junior Młodszy |
72 | KAJTEK Krzysztof | kielce | Zawodnicy licencjonowani | MKS DEK MEBLE CYCLO KORONA KIELCE | Młodzik – 2005-2006 |
73 | ZALEWSKI Maciej | Kalisz | Zawodnicy licencjonowani | KTK Kalisz | Junior Młodszy |
74 | KACZMARCZYK Kacper | Kielce | Zawodnicy licencjonowani | MKS DEK MEBLE CYCLO KORONA KIELCE | Młodzik – 2005-2006 |
75 | MATYSIAK Karol | Kalisz | Zawodnicy licencjonowani | KTK Kalisz | Junior Młodszy |
76 | KWIATEK Kacper | Kielce | Zawodnicy licencjonowani | MKS DEK MEBLE CYCLO KORONA KIELCE | Młodzik – 2005-2006 |
77 | SIEMIŃSKI Kacper | Kalisz | Zawodnicy licencjonowani | KTK Kalisz | Junior – 2001-2002 |
78 | UNGIER Bartosz | Kielce | Zawodnicy licencjonowani | MKS DEK MEBLE CYCLO KORONA KIELCE | Młodzik – 2005-2006 |
79 | BITTNER Sebastian | Lodz | Masters i Cyklosport + Amator | brak | Amator rower szosowy |
80 | STĘPNIK Piotr | | Masters i Cyklosport + Amator | brak | Masters I |
81 | GAMUS Robert | lodz | Masters i Cyklosport + Amator | brak | Masters I |
82 | ADAMCZYK Arkadiusz | | Vip + amatorzy na rowerach różnych | brak | Amator - rower inny |
83 | PIEKARZ Janusz | | Vip + amatorzy na rowerach różnych | brak | Amator - rower inny |
84 | KULIBERDA Lukasz | Pabianice | Masters i Cyklosport + Amator | brak | Masters I |
85 | RATAJCZYK Marzena | | Masters i Cyklosport + Amator | PTC Pabianice | Brak |
86 | LUBISZ Marcin | Pabianice | Vip + amatorzy na rowerach różnych | brak | Amator - rower inny |
87 | KAŁUŻA Andrzej | | Masters i Cyklosport + Amator | brak | Masters I |
88 | TRIEMER Paweł | | Vip + amatorzy na rowerach różnych | PTC Pabianice | Amator - rower inny |
89 | WARACH Daniel | Belchatow | Masters i Cyklosport + Amator | Warach Rowery | Masters I |
90 | FORYS Michal | Piotrkow Tryb. | Masters i Cyklosport + Amator | Warach Rowery | Masters I |
91 | ŚPIONEK Arkadiusz | | Vip + amatorzy na rowerach różnych | PTC Pabianice | Amator - rower inny |
92 | MATUSZEK Arkadiusz | | Vip + amatorzy na rowerach różnych | PTC Pabianice | Amator - rower inny |
93 | SZYMCZYK Remigiusz | Pabianice | Vip + amatorzy na rowerach różnych | PTC Alpina Pabianice | Amator - rower inny |
94 | PĘCIAK Agata | | Vip + amatorzy na rowerach różnych | PTC Pabianice | Amator - rower inny |
95 | MALINOWSKI Franciszek | zdunska wola | Zawodnicy licencjonowani | ZTC ZDUNSKA WOLA | Junior Młodszy |
96 | WIECEK Mateusz | | Zawodnicy licencjonowani | ZTC ZDUNSKA WOLA | Junior Młodszy |
97 | KOSUN Szymon | ZDUNSKA WOLA | Zawodnicy licencjonowani | ZTC ZDUNSKA WOLA | Młodzik – 2005-2006 |
98 | WROBEL Dominik | LODZ | Zawodnicy licencjonowani | KS SPOŁEM ŁÓDŹ | Młodzik – 2005-2006 |
99 | WESELAK Daniel | LODZ | Zawodnicy licencjonowani | KS SPOŁEM ŁÓDŹ | Młodzik – 2005-2006 |
100 | OZOG Jan | LODZ | Zawodnicy licencjonowani | KS SPOŁEM ŁÓDŹ | Młodzik – 2005-2006 |
101 | SASIN Wiktor | Stryków | Zawodnicy licencjonowani | LUKS Dwójka Danielo Sportswear Stryków | Junior – 2001-2002 |
102 | SAMECKA Anna | LODZ | Zawodnicy licencjonowani | KS SPOŁEM ŁÓDŹ | Młodziczka – 2005-2006 |
103 | LESIAK Józef | Stryków | Zawodnicy licencjonowani | LUKS Dwójka Danielo Sportswear Stryków | Junior – 2001-2002 |
104 | MARCINIAK Julia | | Zawodnicy licencjonowani | KS SPOŁEM ŁÓDŹ | Juniorka Młodsza |
105 | STAŃCZYKOWSKI Emil | Starowa Góra | Masters i Cyklosport + Amator | LUKS Dwójka Danielo Sportswear Stryków | Masters I |
106 | PIETRZAK Natalia | Wieluń | Zawodnicy licencjonowani | MLKS Wieluń | Młodziczka – 2005-2006 |
107 | PIŚNIAK Klaudia | Wieluń | Zawodnicy licencjonowani | MLKS Wieluń | Młodziczka – 2005-2006 |
108 | PIETRZAK Julia | Wieluń | Zawodnicy licencjonowani | MLKS Wieluń | Młodziczka – 2005-2006 |
109 | KUŚ Piotr | Wieluń | Zawodnicy licencjonowani | MLKS Wieluń | Młodzik – 2005-2006 |
110 | LIPIETA Anna | | Zawodnicy licencjonowani | MLKS Wieluń | Młodziczka – 2005-2006 |
111 | AUGUSTYNIAK Igor | Wieluń | Zawodnicy licencjonowani | MLKS Wieluń | Młodzik – 2005-2006 |
112 | DUCHNIK Dawid | | Zawodnicy licencjonowani | MLKS Wieluń | Junior Młodszy |
113 | PTAK Szymon | Wieluń | Zawodnicy licencjonowani | MLKS Wieluń | Junior Młodszy |
114 | WŁODARCZYK Dominika | Wieluń | Zawodnicy licencjonowani | MLKS Wieluń | Juniorka – 2001-2002 |
115 | YK Natalia | | Zawodnicy licencjonowani | KS SPOŁEM ŁÓDŹ | Juniorka Młodsza |
116 | BRALIŃSKA Sandra | Wieluń | Zawodnicy licencjonowani | MLKS Wieluń | Juniorka – 2001-2002 |
117 | LEWANDOWSKI Jakub | | Zawodnicy licencjonowani | KS SPOŁEM ŁÓDŹ | Junior Młodszy |
118 | WŁODARCZYK Mateusz | Wieluń | Zawodnicy licencjonowani | MLKS Wieluń | Junior – 2001-2002 |
119 | KUŚ Adam | Wieluń | Zawodnicy licencjonowani | Hurom BDC | Orlik |
120 | WISNIEWSKI Dawid | | Zawodnicy licencjonowani | KS SPOŁEM ŁÓDŹ | Junior – 2001-2002 |
121 | MIELCZAREK Milosz | | Zawodnicy licencjonowani | KS SPOŁEM ŁÓDŹ | Junior – 2001-2002 |
122 | NATURALNA Maja | Bełchatów | Zawodnicy licencjonowani | LSKK Bełchatów | Juniorka Młodsza |
123 | STĘPIEŃ Karolina | Bełchatów | Zawodnicy licencjonowani | LSKK Bełchatów | Juniorka – 2001-2002 |
124 | SZPOCINSKA Agnieszka | | Zawodnicy licencjonowani | LSKK BELCHATOW | Orliczka |
125 | RUTKOWSKI Bartosz | | Zawodnicy licencjonowani | UKS COPERNICUS | Junior – 2001-2002 |
126 | MIGAS Dawid | | Zawodnicy licencjonowani | ALKS STAL GRUDZIADZ | Orlik |
127 | KRYSZTOFIAK Jakub | | Zawodnicy licencjonowani | UKS COPERNICUS | Junior – 2001-2002 |
128 | KUKLEWICZ Karol | | Zawodnicy licencjonowani | CHROBRY SCOTT GLOGOW | Orlik |
129 | WOZNIAK Adam | | Zawodnicy licencjonowani | UKS COPERNICUS | Junior – 2001-2002 |
130 | GONDEK Maja | | Zawodnicy licencjonowani | TKK PACIFIC TORUN NESTLE FITNESS CYCLING TEAM | Juniorka – 2001-2002 |
Nie znaleziono żadnego uczestnika |