1 | POLOWIEC Alina | Kcynia | marsz NW | Aktywna Kcynia | Nie |
2 | HADOWSKA Anna | jacewo | bieg na 5 km | brak | Nie |
3 | GRZECHOWIAK Arkadiusz | Żnin | bieg na 5 km | Pałuki Running Team | Nie |
4 | ROSIŃSKA Magdalena | Trzemeszno | bieg na 10 km | BOLT Trzemeszno | Nie |
5 | LUCHOWSKI Robert | Żnin | bieg na 5 km | Gmina Żnin | Nie |
6 | SAWICKA Gosia | Ustka | bieg na 5 km | CSMW Ustka | Tak |
7 | KOLASA Dawid | Żnin | bieg na 10 km | Gmina Żnin | Nie |
8 | NIEDBALSKI Przemysław | Żnin | bieg na 10 km | Pałuki Running Team | Nie |
9 | GRZĄDZIELA Jakub | Paryż | bieg na 5 km | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | Nie |
10 | BARTKOWSKA Aneta | Trzemeszno | bieg na 10 km | BOLT Trzemeszno | Nie |
11 | POLOWIEC Krzysztof Jan | KCYNIA | marsz NW | Aktywna Kcynia | Nie |
12 | TUCHOLSKI Mikołaj | Żnin | bieg na 10 km | Pałuki Running Team | Nie |
13 | KLAWIKOWSKA Julita | Bydgoszcz | bieg na 10 km | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | Nie |
14 | KLAWIKOWSKI Dawid | Bydgoszcz | bieg na 10 km | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | Nie |
15 | GRZĄDZIELA Jakub | Paryż | bieg na 5 km | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | Nie |
16 | KOMOROWSKA Hanna | Kcynia | marsz NW | Aktywna Kcynia | Nie |
17 | LAMENT Lidia | INOWROCŁAW | marsz NW | brak | Nie |
18 | HELSZTAJN Robert | Żnin | bieg na 5 km | Pałuki Running Team | Nie |
19 | GUCIŃSKA Sonia | Wągrowiec | bieg na 10 km | brak | Nie |
20 | SKIERA Krzysztof | Bydgoszcz | marsz NW | Łączą nas Pasje Bydgoszcz | Nie |
21 | KRÓL Karol | Wągrowiec | bieg na 5 km | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | Nie |
22 | GRZECHOWIAK Agnieszka | Żnin | bieg na 5 km | Pałuki Running Team | Nie |
23 | PALICKA Grażyna | Żnin | marsz NW | brak | Nie |
24 | KUSA Piotr | Bydgoszcz | marsz NW | brak | Nie |
25 | POLACZYK Paweł | Ustaszewo | bieg na 5 km | brak | Nie |
26 | KRAJEWSKA Lucyna | Żnin | bieg na 10 km | Pałuki Running Team | Nie |
27 | KRAJEWSKI Adam | Żnin | bieg na 10 km | Pałuki Running Team | Nie |
28 | NOWICKI Mateusz | Ustka | bieg na 5 km | CSMW Ustka | Tak |
29 | KOS Krystian | Kobylnica | bieg na 5 km | Centralny Poligon Sił Powietrznych | Tak |
30 | SENGER Michał | Gąsawa | bieg na 10 km | Pałuki Running Team | Nie |
31 | OSIŃSKI Karol | Jaroszewo | bieg na 10 km | Gmina Żnin | Nie |
32 | MARNOCHA Łukasz | Wójcin | marsz NW | Gmina Żnin | Nie |
33 | POLAWSKI Marcin | SZUBIN | bieg na 5 km | KECZUP TEAM | Nie |
34 | GRZECHNIK Paulina | Królikowo | bieg na 5 km | Bbl Szubin | Nie |
35 | RACZYŃSKA Luiza | Czerwonak | marsz NW | Czerwonackie kijanki | Nie |
36 | UTECHT Sławomir | Janowiec Wielkopolski | bieg na 10 km | brak | Nie |
37 | NOWAKOWSKI Dominik | Parlinek | marsz NW | Zryw Parlinek | Nie |
38 | ZYGMUNT-BUDZICKA Karolina | Turza | bieg na 5 km | Karbus | Nie |
39 | STANISZEWSKI Sławomir | Żnin | bieg na 10 km | Pałuki Running Team | Nie |
40 | JANASZAK Ewa | Miękowo | marsz NW | Mamy-Biegamy | Nie |
41 | MAĆKOWIAK Krystyna | Długa Goślina | marsz NW | brak | Nie |
42 | ARCHANIOŁOWICZ Justyna | Bydgoszcz | bieg na 5 km | brak | Nie |
43 | FELCYN Anna | Gorzyce | marsz NW | brak | Nie |
44 | NOWAK Tomasz | Janowiec Wielkopolski | bieg na 10 km | brak | Nie |
45 | SZABLEWSKA Ewelina | Żnin | bieg na 5 km | brak | Nie |
46 | KARCZEWSKA Marzena | Janowiec Wlkp | marsz NW | brak | Nie |
47 | DĘBSKI Jan | Sucharzewo 6 | bieg na 5 km | brak | Nie |
48 | RYBARCZYK Bartosz | Żnin | bieg na 5 km | brak | Tak |
49 | SOWIŃSKI Marcin | Chełmno | bieg na 5 km | brak | Tak |
50 | STYPCZYŃSKA Amelia | Ameryczka | bieg na 5 km | brak | Nie |
51 | SAMULSKA Arleta | Krzekotowo | bieg na 5 km | brak | Nie |
52 | GRZONKOWSKI Krzysztof | Zbiczno | bieg na 10 km | brak | Nie |
53 | WODZIŃSKA Daria | Szubin | bieg na 10 km | Bbl Szubin | Nie |
54 | KUŻNIAREK Joanna | Gorzyce | marsz NW | brak | Nie |
55 | PARSZUTA Monika | Barcin | marsz NW | brak | Nie |
56 | GŁOWACKI Marcin | Inowrocław | bieg na 5 km | Inowrocławski Klub Sportowy Karate | Nie |
57 | JASTRZĘBSKI Krzysztof | Toruń | bieg na 5 km | brak | Tak |
58 | TYJAS Magdalena | Inowrocław | bieg na 10 km | brak | Nie |
59 | MAŁACHA Dawid | Żnin | bieg na 5 km | Pałuki Running Team | Nie |
60 | OSIAL Rafał | Górki Dąbskie | bieg na 10 km | brak | Nie |
61 | ZWOLANKIEWICZ Joanna | Godawy | marsz NW | brak | Nie |
62 | WEGNEROWSKA Izabela | Bydgoszczy | marsz NW | Łączą nas Pasje Bydgoszcz | Nie |
63 | BESTRZYŃSKA Joanna | Robakowo | bieg na 10 km | Człapak Robakowo | Nie |
64 | CHOJNICKI Damian | Głogowo | bieg na 5 km | Born To Run - Chojnicki Team | Nie |
65 | ZIÓŁKOWSKI Mieczysław | Janikowo | bieg na 5 km | brak | Nie |
66 | NAWROCKI Dariusz | Łabiszyn | bieg na 5 km | Łabiszyn Runners | Nie |
67 | PURCZYŃSKA Edyta | Żnin | bieg na 5 km | Gmina Żnin | Nie |
68 | NAWROCKI Marcin | Świerkówiec | bieg na 5 km | Mogilno Team | Nie |
69 | ŁAZARSKI Marian | Działowo | bieg na 5 km | brak | Tak |
70 | WABERSKA Beata | Poznań | bieg na 5 km | brak | Nie |
71 | BUDZICKI Tomasz | Turza | bieg na 5 km | brak | Nie |
72 | JANUR Wiesława | Poznań | marsz NW | Czerwonackie kijanki | Nie |
73 | BUCZKOWSKI Jerzy | Żnin | marsz NW | KS Sokół Gąsawa | Nie |
74 | FERENS Paweł | Inowrocław | bieg na 5 km | 56 Blot | Tak |
75 | BACZYŃSKI Andrzej | Podolin | bieg na 5 km | brak | Nie |
76 | GRYLEWICZ Marcin | Mogilno | bieg na 10 km | brak | Nie |
77 | BINISZKIEWICZ Marcin | Tczew | bieg na 10 km | brak | Nie |
78 | MOSKALIUK Ivan | Wapno | bieg na 5 km | brak | Nie |
79 | SIKORA Antoni | Pniewy | bieg na 10 km | Żniński Klub Biegacza | Nie |
80 | BACZYŃSKI Ryszard | Smuszewo | bieg na 5 km | brak | Nie |
81 | BACZYŃSKA Marika | Podolin | bieg na 5 km | brak | Nie |
82 | WOŹNIAK Beata | Koziegłowy | marsz NW | brak | Nie |
83 | KRYGIER Halina | Bożejewiczki | marsz NW | brak | Nie |
84 | MOLECKI Patryk | Janowiec Wlkp | bieg na 5 km | Serpol Team | Nie |
85 | BANACH Patrycja | Mieścisko | marsz NW | brak | Nie |
86 | MRÓWCZYŃSKI Szymon | Żnin | bieg na 10 km | Gmina Żnin | Nie |
87 | MRÓWCZYŃSKI Tomasz | Sarbinowo | bieg na 10 km | brak | Nie |
88 | BIEŃKIEWICZ Anna | Żnin | bieg na 5 km | Pałuki Running Team | Nie |
89 | KOPEĆ Elżbieta | Gliwice | marsz NW | brak | Nie |
90 | KOPEĆ Leszek | Gliwice | marsz NW | brak | Nie |
91 | BIAŁEK Dawid | nakło nad notecią | bieg na 5 km | 1BLog | Tak |
92 | MIELECKA Agnieszka | Gąsawa | bieg na 5 km | brak | Nie |
93 | GŁOWACKI Dominik | Inowrocław | bieg na 5 km | Inowrocławski Klub Sportowy Karate | Nie |
94 | GAPIŃSKI Łukasz | Wąbrzeźno | bieg na 10 km | Start Team Wąbrzeźno | Nie |
95 | SKIERA Magdalena | Bydgoszcz | bieg na 5 km | Łączą nas Pasje Bydgoszcz | Nie |
96 | GRYLEWICZ Grażyna | Mogilno | bieg na 10 km | brak | Nie |
97 | CHWIAŁKOWSKI Bartosz | Poznań | bieg na 10 km | Chwiałkowski Team | Nie |
98 | GODZIUK Roman | Toruń | bieg na 10 km | brak | Nie |
99 | KLAWIKOWSKI Michał | Zalesie | bieg na 5 km | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | Nie |
100 | KUJAWA Zbigniew | Janowiec Wielkopolski | bieg na 5 km | KP PSP Nakło | Tak |
101 | LEWANDOWSKI Bartłomiej | Wyrzysk | bieg na 10 km | TSK Orzeł Osiek | Nie |
102 | KUŚNIEREK Bartosz | Żnin | bieg na 10 km | Pałuki Running Team | Nie |
103 | ABRAMOWSKI Damian | Żnin | bieg na 5 km | brak | Nie |
104 | MONDRACH Hubert | Żnin | bieg na 5 km | Zsn Gasawa | Tak |
105 | GRZESZAK Danuta | Mogilno | marsz NW | brak | Nie |
106 | KAZIMIROW Aleksander | | bieg na 10 km | brak | |
107 | KAZIMIROWA Olga | | bieg na 10 km | brak | |
108 | MAZERSKI Jarosław | Toruń | bieg na 10 km | brak | |
109 | GRZESZAK Weronika | Mogilno | marsz NW | brak | |
110 | KACZMAREK Paulina | Świebodzin | bieg na 5 km | brak | |
Nie znaleziono żadnego uczestnika |