1 | #1 | KUKIEŁKA Remigiusz | Radomsko | Bieg główny 3,6km | KBKS Radomsko | M2 mężczyźni 40 - powyżej |
2 | #2 | NOWICKI Przemysław | Radomsko | Bieg główny 3,6km | KBKS Radomsko | M1 mężczyźni 16 - 39 lat |
3 | #3 | PĘCIAK Kinga | Wiewiec | Bieg główny 3,6km | brak | K2 kobiety 40 – powyżej |
4 | #4 | BOTÓR Remigiusz | Krępa | Bieg główny 3,6km | brak | M2 mężczyźni 40 - powyżej |
5 | | DEPTA Julia | Radomsko | Bieg dla dzieci 800m | KBKS Radomsko | Brak |
6 | #5 | OWCZAREK Marek | Radomsko | Bieg główny 3,6km | brak | M1 mężczyźni 16 - 39 lat |
7 | #6 | MUSIŃSKI Marcin | Kobiele Wielkie | Bieg główny 3,6km | brak | M2 mężczyźni 40 - powyżej |
8 | #7 | WÓJCIK Marta | Radomsko | Bieg główny 3,6km | KBKS Radomsko | K1 kobiety 16 - 39 lat |
9 | | WÓJCIK Mateusz | Radomsko | Bieg dla dzieci 800m | brak | Brak |
10 | #8 | GNIATKOWSKA Klaudia | Gomunice | Bieg główny 3,6km | KBKS Radomsko | K1 kobiety 16 - 39 lat |
11 | | ZBROJA Lena | Radomsko | Bieg dla dzieci 800m | KBKS Radomsko | Brak |
12 | | ZBROJA Milan | Radomsko | Bieg dla dzieci 800m | KBKS Radomsko | Brak |
13 | #9 | PATEK Michał | Radomsko | Bieg główny 3,6km | KBKS Radomsko | M1 mężczyźni 16 - 39 lat |
14 | #10 | ZBROJA Marcin | Radomsko | Bieg główny 3,6km | KBKS Radomsko | M1 mężczyźni 16 - 39 lat |
15 | #11 | BĄKOWSKI Ireneusz | Radomsko | Bieg główny 3,6km | KBKS Radomsko | M2 mężczyźni 40 - powyżej |
16 | #12 | BOROWIECKA Katarzyna | Radomsko | Bieg główny 3,6km | KBKS Radomsko | K1 kobiety 16 - 39 lat |
17 | #13 | KONIARSKI Sebastian | Radomsko | Bieg główny 3,6km | RUNDOMSKO | M2 mężczyźni 40 - powyżej |
18 | #14 | PRZERADA Marcin | Radomsko | Bieg główny 3,6km | KBKS Radomsko | M1 mężczyźni 16 - 39 lat |
19 | #15 | KOSTRZEWA Łukasz | Radomsko | Bieg główny 3,6km | Press Glass Biegamy i Wspieramy | M2 mężczyźni 40 - powyżej |
20 | #16 | BEDNAREK Mateusz | Radomsko | Bieg główny 3,6km | RUNDOMSKO | M1 mężczyźni 16 - 39 lat |
21 | #17 | NIEDZIÓŁKA Arkadiusz | Kamieńsk | Bieg główny 3,6km | KBKS Radomsko | M1 mężczyźni 16 - 39 lat |
22 | #18 | JESKE Dominik | Radomsko | Bieg główny 3,6km | RUNDOMSKO | M2 mężczyźni 40 - powyżej |
23 | | JESKE Dacjan | Radomsko | Bieg dla dzieci 800m | RUNDOMSKO | Brak |
24 | | JESKE Fabian | Radomsko | Bieg dla dzieci 800m | RUNDOMSKO | Brak |
25 | #19 | KUBACKA Kamila | Kolonia Krępa | Bieg główny 3,6km | KBKS Radomsko | K1 kobiety 16 - 39 lat |
26 | #20 | STELMASZCZYK Dominik | Częstochowa | Bieg główny 3,6km | JestLepiejRunTeam | M2 mężczyźni 40 - powyżej |
27 | #21 | STELMASZCZYK Agnieszka | Częstochowa | Bieg główny 3,6km | JestLepiejRunTeam | K2 kobiety 40 – powyżej |
28 | | STELMASZCZYK Michał | Częstochowa | Bieg dla dzieci 800m | JestLepiejRunTeam | Brak |
29 | #22 | KONOPKA Andrzej | radomsko | Bieg główny 3,6km | brak | M2 mężczyźni 40 - powyżej |
30 | | WŁODARCZYK Kajetan | Bobry | Bieg dla dzieci 800m | brak | Brak |
31 | #23 | SZAFRAŃSKA Joanna | Częstochowa | Bieg główny 3,6km | brak | K2 kobiety 40 – powyżej |
32 | | SZAFRAŃSKA Kinga | Częstochowa | Bieg dla dzieci 800m | Szkoła Podstawowa nr 24 w Częstochowie | Brak |
33 | | SZAFRAŃSKA Julia | Częstochowa | Bieg dla dzieci 800m | Szkoła Podstawowa nr 24 w Częstochowie | Brak |
34 | #24 | KACZMARZYK Marta | Częstochowa | Bieg główny 3,6km | brak | K2 kobiety 40 – powyżej |
35 | #25 | CIESIELSKA Cecylia | Chrzanowice | Bieg główny 3,6km | brak | K1 kobiety 16 - 39 lat |
36 | #26 | HELIASZ Olga | Częstochowa | Bieg główny 3,6km | brak | K2 kobiety 40 – powyżej |
37 | #27 | FURGALSKI Mariusz | Julianpol | Bieg główny 3,6km | KB Florian Zajączki Drugie | M2 mężczyźni 40 - powyżej |
38 | #28 | KOPEĆ Dariusz | Radomsko | Bieg główny 3,6km | Rozbiegajmy Radomsko / SzansaNa5 | M2 mężczyźni 40 - powyżej |
39 | #29 | GNIATKOWSKI Kamil | Wola Malowana | Bieg główny 3,6km | brak | M1 mężczyźni 16 - 39 lat |
40 | #30 | WOLDAN Joanna | Gidle | Bieg główny 3,6km | Rozbiegajmy Radomsko / SzansaNa5 | K2 kobiety 40 – powyżej |
41 | #31 | OWIESEK Sebastian | Radomsko | Bieg główny 3,6km | brak | M1 mężczyźni 16 - 39 lat |
42 | #32 | KAWKA Rafał | Radomsko | Bieg główny 3,6km | KBKS Radomsko | M1 mężczyźni 16 - 39 lat |
43 | #33 | GNIATKOWSKI Maciej | Wola Malowana | Bieg główny 3,6km | brak | M1 mężczyźni 16 - 39 lat |
44 | #34 | BRZOZOWSKI Miłosz | Radomsko | Bieg główny 3,6km | brak | M2 mężczyźni 40 - powyżej |
45 | #35 | KUSINSKI Andrzej | Kodrab | Bieg główny 3,6km | brak | M2 mężczyźni 40 - powyżej |
46 | #36 | KOTYNIA Wojciech | Radomsko | Bieg główny 3,6km | brak | M1 mężczyźni 16 - 39 lat |
47 | | BOJDO Marcel | Radomsko | Bieg dla dzieci 800m | brak | Brak |
48 | #37 | SWORSKI Roman | Łódź | Bieg główny 3,6km | Trenuj Skutecznie / Vegan / Vege Runners | M1 mężczyźni 16 - 39 lat |
49 | #38 | ŁUCZKA Sylwia | Tomaszów Mazowiecki | Bieg główny 3,6km | Trenuj Skutecznie / Vegan / Vege Runners | K1 kobiety 16 - 39 lat |
50 | #39 | GALA Dominik | Radomsko | Bieg główny 3,6km | brak | M1 mężczyźni 16 - 39 lat |
51 | #301 | GRZYWACZ Mariusz | Blok Dobryszyce | Bieg sztafetowy firm z branży stolarskiej – składy 3 osobowe | Meble Gal | Brak |
52 | #302 | ZIEMBA Patryk | Blok Dobryszyce | Bieg sztafetowy firm z branży stolarskiej – składy 3 osobowe | Meble Gal | Brak |
53 | #303 | GAL Tadeusz | Blok Dobryszyce | Bieg sztafetowy firm z branży stolarskiej – składy 3 osobowe | Meble Gal | Brak |
54 | #40 | WELM Grzegorz | CZĘSTOCHOWA | Bieg główny 3,6km | Zabiegani Częstochowa | M2 mężczyźni 40 - powyżej |
55 | #41 | MIAZGA Sebastian | Radomsko | Bieg główny 3,6km | brak | M1 mężczyźni 16 - 39 lat |
56 | #42 | KARKOSZKA Małgorzata | Radomsko | Bieg główny 3,6km | KBKS Radomsko | K2 kobiety 40 – powyżej |
57 | | KARKOSZKA Daniel | Radomsko | Bieg dla dzieci 800m | KBKS Radomsko | Brak |
58 | #304 | OCIEPA Sebastian | Radomsko | Bieg sztafetowy firm z branży stolarskiej – składy 3 osobowe | Meble Gołąb | Brak |
59 | #305 | KIPIGROCH Daniel | Radomsko | Bieg sztafetowy firm z branży stolarskiej – składy 3 osobowe | Meble Gołąb | Brak |
60 | #306 | CYGANEK Artur | Radomsko | Bieg sztafetowy firm z branży stolarskiej – składy 3 osobowe | Meble Gołąb | Brak |
61 | #43 | PAKULSKI Miłosz | Radomsko | Bieg główny 3,6km | Meble Gołąb | M2 mężczyźni 40 - powyżej |
62 | #44 | DOMAGALSKI Ireneusz | Radomsko | Bieg główny 3,6km | KBKS Radomsko | M2 mężczyźni 40 - powyżej |
63 | | DOBIECH Bartosz | radomsko | Bieg dla dzieci 800m | Meble Gołąb | Brak |
64 | | HEROD Oliwia | Radomsko | Bieg dla dzieci 800m | brak | Brak |
65 | #45 | KRÓL Rafał | Mierzyn | Bieg główny 3,6km | KBKS RADOMSKO | M1 mężczyźni 16 - 39 lat |
66 | #46 | RUTKOWSKI Grzegorz | Jedlno Pierwsze | Bieg główny 3,6km | brak | M1 mężczyźni 16 - 39 lat |
67 | #47 | WIĘCKOWSKI Marcin | Kodrąb | Bieg główny 3,6km | KBKS RADOMSKO | M1 mężczyźni 16 - 39 lat |
68 | | SZTOMPKA Oliwia | Radomsko | Bieg dla dzieci 800m | brak | Brak |
69 | | MUSIAŁ Jakub | Radomsko | Bieg dla dzieci 800m | brak | Brak |
70 | #48 | PIETRAS Kinga | Radomsko | Bieg główny 3,6km | KBKS RADOMSKO | K1 kobiety 16 - 39 lat |
71 | | DOBIECH Jakub | Radomsko | Bieg dla dzieci 800m | brak | Brak |
72 | | NOWICKA Maja | Radomsko | Bieg dla dzieci 800m | KBKS Radomsko | Brak |
73 | #49 | BODANKA Piotr | Nieznanice | Bieg główny 3,6km | Apama Acoustic Project | M2 mężczyźni 40 - powyżej |
74 | #50 | HNATCZUK Michał | Jedlno Pierwsze | Bieg główny 3,6km | brak | M1 mężczyźni 16 - 39 lat |
75 | #51 | KLIMCZAK Adam | Klimczak | Bieg główny 3,6km | Geomap | M1 mężczyźni 16 - 39 lat |
76 | #52 | LIPIŃSKI Rafał | Radomsko | Bieg główny 3,6km | KBKS Radomsko | M2 mężczyźni 40 - powyżej |
77 | | LIPIŃSKI Miłosz | Radomsko | Bieg dla dzieci 800m | KBKS Radomsko | Brak |
78 | #53 | OSTOJSKA Amanda | Radomsko | Bieg główny 3,6km | brak | K1 kobiety 16 - 39 lat |
79 | | GÓRNIK Kacper | Radomsko | Bieg dla dzieci 800m | KBKS Radomsko | Brak |
80 | | DĘBSKI Michał | Brudzice | Bieg dla dzieci 800m | brak | Brak |
81 | #54 | OSTOJSKA Katarzyna | Zelów | Bieg główny 3,6km | brak | K1 kobiety 16 - 39 lat |
82 | #55 | WIECZOREK Karolina | Strzałków | Bieg główny 3,6km | KBKS RADOMSKO | K1 kobiety 16 - 39 lat |
83 | | KOSENDEK Iwona | Radomsko | Bieg dla dzieci 800m | brak | Brak |
84 | | KOSENDEK Natalia | Radomsko | Bieg dla dzieci 800m | brak | Brak |
85 | #307 | STOLARSKA Monika | Radomsko | Bieg sztafetowy firm z branży stolarskiej – składy 3 osobowe | Meble Damian | Brak |
86 | #308 | STOLARSKI Damian | Radomsko | Bieg sztafetowy firm z branży stolarskiej – składy 3 osobowe | Meble Damian | Brak |
87 | #309 | SZCZEPAŃSKI Bartosz | Radomsko | Bieg sztafetowy firm z branży stolarskiej – składy 3 osobowe | Meble Damian | Brak |
88 | #310 | PRZEPIÓRA-KAŁKA Katarzyna | Radomsko | Bieg sztafetowy firm z branży stolarskiej – składy 3 osobowe | Stolarstwo Marek Przepióra | Brak |
89 | #311 | PRZEPIÓRA Adam | Radomsko | Bieg sztafetowy firm z branży stolarskiej – składy 3 osobowe | Stolarstwo Marek Przepióra | Brak |
90 | #312 | KAŁKA Marcin | Radomsko | Bieg sztafetowy firm z branży stolarskiej – składy 3 osobowe | Stolarstwo Marek Przepióra | Brak |
91 | #56 | MUCHA Rafał | Częstochowa | Bieg główny 3,6km | brak | M1 mężczyźni 16 - 39 lat |
92 | #57 | PŁOSKOŃSKI Piotr | Strzałków | Bieg główny 3,6km | KBKS RADOMSKO | M2 mężczyźni 40 - powyżej |
93 | | PŁOSKOŃSKI Miłosz | Strzałków | Bieg dla dzieci 800m | KBKS RADOMSKO | Brak |
94 | #58 | SARNOWSKI Jerzy | Radomsko | Bieg główny 3,6km | brak | M1 mężczyźni 16 - 39 lat |
95 | #59 | MERMER Krzysztof | Częstochowa | Bieg główny 3,6km | brak | M1 mężczyźni 16 - 39 lat |
96 | #313 | WIERCIGROCH Sylwia | Radomsko | Bieg sztafetowy firm z branży stolarskiej – składy 3 osobowe | FAMEG 1 | Brak |
97 | #314 | TATARA Ania | Radomsko | Bieg sztafetowy firm z branży stolarskiej – składy 3 osobowe | FAMEG 1 | Brak |
98 | #315 | KABAŁA-RAK Paulina | Radomsko | Bieg sztafetowy firm z branży stolarskiej – składy 3 osobowe | FAMEG 1 | Brak |
99 | #316 | DĄBROWSKA Lidia | Radomsko | Bieg sztafetowy firm z branży stolarskiej – składy 3 osobowe | Fameg 2 | Brak |
100 | #317 | DROGOSZ Aleksandra | Radomsko | Bieg sztafetowy firm z branży stolarskiej – składy 3 osobowe | Fameg 2 | Brak |
101 | #318 | SZCZYGIEŁ Martyna | Radomsko | Bieg sztafetowy firm z branży stolarskiej – składy 3 osobowe | Fameg 2 | Brak |
102 | #319 | DĄBROWSKI Michał | Radomsko | Bieg sztafetowy firm z branży stolarskiej – składy 3 osobowe | Fameg3 | Brak |
103 | #320 | PRZERADA Marcin | Radomsko | Bieg sztafetowy firm z branży stolarskiej – składy 3 osobowe | Fameg3 | Brak |
104 | #321 | AUGUŚCIK Adam | Radomsko | Bieg sztafetowy firm z branży stolarskiej – składy 3 osobowe | Fameg3 | Brak |
105 | #60 | OWCZAREK Kacper | Staw | Bieg główny 3,6km | brak | M1 mężczyźni 16 - 39 lat |
106 | #322 | ROZPARA Mariusz | Kamieńsk | Bieg sztafetowy firm z branży stolarskiej – składy 3 osobowe | Meblomax | Brak |
107 | #323 | RUSAJCZYK Dominik | Radomsko | Bieg sztafetowy firm z branży stolarskiej – składy 3 osobowe | Meblomax | Brak |
108 | #324 | OWCZAREK Marek | Radomsko | Bieg sztafetowy firm z branży stolarskiej – składy 3 osobowe | Meblomax | Brak |
109 | | JURCZYK Radosław | Skrzydlów | Bieg dla dzieci 800m | brak | Brak |
110 | | JURCZYK Ksawery | Skrzydlów | Bieg dla dzieci 800m | brak | Brak |
111 | #325 | MUSZYŃSKI Jarosław | Kobiele Wielkie | Bieg sztafetowy firm z branży stolarskiej – składy 3 osobowe | Drewko | Brak |
112 | #326 | MUSZYŃSKI Marcin | Kobiele Wielkie | Bieg sztafetowy firm z branży stolarskiej – składy 3 osobowe | Drewko | Brak |
113 | #327 | RUSIN Monika | Wola Malowana | Bieg sztafetowy firm z branży stolarskiej – składy 3 osobowe | Drewko | Brak |
114 | | MUSZYŃSKA Nadia | Kobiele Wielkie | Bieg dla dzieci 800m | brak | Brak |
115 | | STOLARSKI Szymon | Radomsko | Bieg dla dzieci 800m | brak | Brak |
116 | #61 | NOWAK Małgorzata | Kobiele Wielkie | Bieg główny 3,6km | Drewko | K1 kobiety 16 - 39 lat |
117 | | NOWAK Zofia | Kobiele Wielkie | Bieg dla dzieci 800m | Drewko | Brak |
118 | | NOWAK Antoni | Kobiele Wielkie | Bieg dla dzieci 800m | Drewko | Brak |
119 | | MUSZYŃSKI Filip | Radomsko | Bieg dla dzieci 800m | Drewko | Brak |
120 | | OSTROSZ Kajetan | Radomsko | Bieg dla dzieci 800m | brak | Brak |
121 | | OSTROSZ Nikola | Radomsko | Bieg dla dzieci 800m | brak | Brak |
122 | | OSTROSZ Julia | Radomsko | Bieg dla dzieci 800m | brak | Brak |
123 | | JUREK Adam | Radomsko | Bieg dla dzieci 800m | brak | Brak |
124 | #328 | KOCH Łukasz | | Bieg sztafetowy firm z branży stolarskiej – składy 3 osobowe | MEBIN | Brak |
125 | #329 | BOROWIECKI Piotr | | Bieg sztafetowy firm z branży stolarskiej – składy 3 osobowe | MEBIN | Brak |
126 | #330 | BORUT Remigiusz | | Bieg sztafetowy firm z branży stolarskiej – składy 3 osobowe | MEBIN | Brak |
127 | #65 | KOZIOŁ Sławomir | Radomsko | Bieg główny 3,6km | brak | M2 mężczyźni 40 - powyżej |
128 | #66 | SOBCZYŃSKI Remigiusz | Radomsko | Bieg główny 3,6km | brak | M2 mężczyźni 40 - powyżej |
129 | #67 | PAWEŁ Herod | Radomsko | Bieg główny 3,6km | brak | M2 mężczyźni 40 - powyżej |
130 | #63 | STELMASZCZYK Monika | Hucisko | Bieg główny 3,6km | brak | K2 kobiety 40 – powyżej |
131 | #68 | KACZMAREK Kamil | Radomsko | Bieg główny 3,6km | brak | M1 mężczyźni 16 - 39 lat |
132 | #64 | PÓŁROLA Jakub | Radomsko | Bieg główny 3,6km | brak | M2 mężczyźni 40 - powyżej |
133 | #62 | RAJ Elżbieta | Kamieńsk | Bieg główny 3,6km | brak | K2 kobiety 40 – powyżej |
134 | #70 | RUSAJCZYK Dominik | Kietliny | Bieg główny 3,6km | brak | M1 mężczyźni 16 - 39 lat |
135 | #69 | ROLPARA Mariusz | Kamieńsk | Bieg główny 3,6km | brak | M2 mężczyźni 40 - powyżej |
Nie znaleziono żadnego uczestnika |