|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Agata JAŚKOWSKA
| brak
| Łódź
| 00:24:02
|
2
| Aleksandra WROŃSKA
| brak
| Łódź
| 00:29:13
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Monika KACZMAREK
| Asics Frontrunner Polska
| Łódź
| 00:17:53
|
2
| Natalia EWIAK
| Orto Med Sport
| Łódź
| 00:21:23
|
3
| Marta KLIMEK
| brak
| Łódź
| 00:23:35
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Anna PIEPRZ
| EVERRUN
| Łódź
| 00:21:46
|
2
| Katarzyna CHORZEWSKA
| brak
| Łódź
| 00:22:16
|
3
| Ola JEZIERSKA
| Łódź Kocha Sport
| Łódź
| 00:22:37
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Agata WALCZAK
| Vera Running Team
| Łódź
| 00:20:35
|
2
| Justyna GRABOWSKA
| brak
| Łódź
| 00:21:49
|
3
| Aneta OKUŃSKA-WEJDMAN
| EVERRUN
| Łódź
| 00:22:09
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Aleksandra KARAŚ
| RYSIOTEAM
| Łódź
| 00:25:19
|
2
| Elżbieta KAPELAK
| Bio-Sfera
| Łódź
| 00:26:33
|
3
| Anna MOSTOWA-MAŁECKA
| brak
| Łódź
| 00:27:42
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Jadwiga MAZURKIEWICZ
| Bike Time Team
| Łódź
| 00:26:00
|
2
| Małgorzata FRANKENBERG
| Biegacze Nowosolna
| Łódź
| 00:27:25
|
3
| Jadwiga WIKTOREK
| Łódź Running Team
| Łódź
| 00:30:17
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Patryk WARDZIŃSKI
| Mocni w Duchu - Zabiegani
| Łódź
| 00:20:51
|
2
| Damian KOŁACIŃSKI
| brak
| Łódź
| 00:20:54
|
3
| Kacper TROCIŃSKI
| brak
| Łódź
| 00:21:27
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Rafał PODZIŃSKI
| UKS Orientuś Łódź
| Łódź
| 00:17:05
|
2
| Artur DĄBROWSKI
| Salos-Wodna Łódź / AZS PŁ
| Łódź
| 00:17:08
|
3
| Kamil SKRZYPCZAK
| AkademiaBiegacza.pl S.L. Salos-Wodna Łódź
| Łódź
| 00:17:56
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Piotr PASZYŃSKI
| UKS Orientuś Łódź
| Łódź
| 00:17:15
|
2
| Michał STAWSKI
| mBank
| Łódź
| 00:17:21
|
3
| Maciej JAGUSIAJ
| Łódź Running Team
| Łódź
| 00:17:44
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Adam JAROS
| Dragosfera
| Łódź
| ---
|
2
| Daniel PIETRZAK
| RAJSPORT ACTIVE
| Łódź
| 00:18:51
|
3
| Mariusz SZMERKA
| Orange Polska
| Łódź
| 00:19:32
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Janusz PIETRASIAK
| PGE Obrót Run
| Łódź
| 00:18:38
|
2
| Jakub STRZELECKI CIRRUS
| RYSIOTEAM
| Łódź
| 00:19:52
|
3
| Dariusz MAJ
| Biegacze Nowosolna
| Łódź
| 00:19:52
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Włodzimierz KOWALSKI
| Łódź Running Team
| Łódź
| 00:23:25
|
2
| Paweł WOJTASIK
| RYSIOTEAM
| Łódź
| 00:23:47
|
3
| Stanisław SKRZEK
| brak
| Łódź
| 00:24:09
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Jan BANIA
| brak
| Łódź
| 00:27:45
|
2
| Witold BŁĄDEK
| brak
| Łódź
| 00:29:44
|
3
| Marian Feliks KUPIS
| BagieciaRZ Team
| Łódź
| 00:31:23
|