Zapisanych uczestników | 138 |
---|---|
Zapisanych kobiet | 45 |
Zapisanych mężczyzn | 93 |
Wolnych miejsc | 362 |
Zapisanych z opłaconym wpisowym | 120 |
Zapisanych z nieopłaconym wpisowym | 18 |
Dystans | Kategoria | Rok urodzenia | Płeć | Zapisanych uczestników |
---|---|---|---|---|
Bieg 10km | Bieg Średni K-J | 2005 - 2014 | Kobiety | 1 |
Bieg 10km | Bieg Średni M-J | 2005 - 2014 | Mężczyzni | 0 |
Bieg 10km | Bieg Średni K-20 | 1995 - 2004 | Kobiety | 0 |
Bieg 10km | Bieg Średni M-20 | 1995 - 2004 | Mężczyzni | 2 |
Bieg 10km | Bieg Średni K-30 | 1985 - 1994 | Kobiety | 4 |
Bieg 10km | Bieg Średni M-30 | 1985 - 1994 | Mężczyzni | 13 |
Bieg 10km | Bieg Średni K-40 | 1975 - 1984 | Kobiety | 6 |
Bieg 10km | Bieg Średni M-40 | 1975 - 1984 | Mężczyzni | 14 |
Bieg 10km | Bieg Średni K-50 | 1965 - 1974 | Kobiety | 1 |
Bieg 10km | Bieg Średni M-50 | 1965 - 1974 | Mężczyzni | 3 |
Bieg 10km | Bieg Średni K-60 | 1901 - 1964 | Kobiety | 0 |
Bieg 10km | Bieg Średni M-60 | 1901 - 1964 | Mężczyzni | 1 |
Bieg 20km | Bieg Długi K-J | 2005 - 2014 | Kobiety | 0 |
Bieg 20km | Bieg Długi M-J | 2005 - 2014 | Mężczyzni | 1 |
Bieg 20km | Bieg Długi K-20 | 1995 - 2004 | Kobiety | 2 |
Bieg 20km | Bieg Długi M-20 | 1995 - 2004 | Mężczyzni | 2 |
Bieg 20km | Bieg Długi K-30 | 1985 - 1994 | Kobiety | 4 |
Bieg 20km | Bieg Długi M-30 | 1985 - 1994 | Mężczyzni | 7 |
Bieg 20km | Bieg Długi K-40 | 1975 - 1984 | Kobiety | 4 |
Bieg 20km | Bieg Długi K-40 | 1975 - 1984 | Kobiety | 4 |
Bieg 20km | Bieg Długi M-40 | 1975 - 1984 | Mężczyzni | 11 |
Bieg 20km | Bieg Długi K-50 | 1965 - 1974 | Kobiety | 0 |
Bieg 20km | Bieg Długi M-50 | 1965 - 1974 | Mężczyzni | 5 |
Bieg 20km | Bieg Długi K-60 | 1901 - 1964 | Kobiety | 0 |
Bieg 20km | Bieg Długi M-60 | 1901 - 1964 | Mężczyzni | 1 |
Bieg 5km | Bieg Krótki K-J | 2009 - 2023 | Kobiety | 1 |
Bieg 5km | Bieg Krótki M-J | 2009 - 2023 | Mężczyzni | 0 |
Bieg 5km | Bieg Krótki K-16 | 2005 - 2008 | Kobiety | 0 |
Bieg 5km | Bieg Krótki M-16 | 2005 - 2008 | Mężczyzni | 0 |
Bieg 5km | Bieg Krótki K-20 | 1995 - 2004 | Kobiety | 0 |
Bieg 5km | Bieg Krótki M-20 | 1995 - 2004 | Mężczyzni | 0 |
Bieg 5km | Bieg Krótki K-30 | 1985 - 1994 | Kobiety | 5 |
Bieg 5km | Bieg Krótki M-30 | 1985 - 1994 | Mężczyzni | 12 |
Bieg 5km | Bieg Krótki K-40 | 1975 - 1984 | Kobiety | 11 |
Bieg 5km | Bieg Krótki M-40 | 1975 - 1984 | Mężczyzni | 5 |
Bieg 5km | Bieg Krótki K-50 | 1965 - 1974 | Kobiety | 1 |
Bieg 5km | Bieg Krótki M-50 | 1965 - 1974 | Mężczyzni | 1 |
Bieg 5km | Bieg Krótki K-60 | 1901 - 1964 | Kobiety | 0 |
Bieg 5km | Bieg Krótki M-60 | 1901 - 1964 | Mężczyzni | 0 |
Lp | Nr | Nazwisko / Imię | Dystans | Klub/Drużyna |
---|---|---|---|---|
1 | WIATER Tomasz | Bieg 20km | brak | |
2 | BOCHENEK Michal | Bieg 10km | Polplast biega | |
3 | #1003 | BIELAWSKA Magdalenaa | Bieg 10km | brak |
4 | SOCKI Paweł | Bieg 10km | brak | |
5 | PAWELEC Piotr | Bieg 20km | Daleko jeszcze? | |
6 | #2003 | BIELAK Daniel | Bieg 5km | brak |
7 | BANOWSKI Tomasz | Bieg 10km | Polplast biega | |
8 | SUROWIEC Paweł | Bieg 5km | brak | |
9 | #2050 | MALISZEWSKA Katarzyna | Bieg 5km | Cthulhu |
10 | KAPRAL Michał | Bieg 10km | brak | |
11 | SARNA Michał | Bieg 5km | brak | |
12 | SARNA Joanna | Bieg 10km | brak | |
13 | #2912 | WĄS Przemysław | Bieg 5km | brak |
14 | #1931 | PETRYSZAK Agnieszka | Bieg 10km | brak |
15 | #1918 | OPACH Szymon | Bieg 10km | brak |
16 | #904 | WITKO Piotr | Bieg 20km | brak |
17 | KALITOWSKI Maciej | Bieg 20km | brak | |
18 | #2925 | WŁODARCZYK Michał | Bieg 5km | Grupa Kierowniczki |
19 | #2923 | DZIEWOŃSKI Andrzej | Bieg 5km | brak |
20 | #2919 | MICHALIK Pawel | Bieg 5km | brak |
21 | #2907 | BĄBA Tomasz | Bieg 5km | GRUPA KIEROWNICZKI |
22 | #1914 | ZABIEGAJ Marcin | Bieg 10km | brak |
23 | #926 | KUCHARSKI Maciej | Bieg 20km | brak |
24 | #2908 | GÓRECKI Patryk | Bieg 5km | PG FOTO |
25 | #912 | SIKORA Henryk | Bieg 20km | brak |
26 | #917 | DOMOWICZ Anna | Bieg 20km | runonlinepl TEAM |
27 | #1930 | ŚWIDZIŃSKA Sylwia | Bieg 10km | Grupa Kierowniczki |
28 | #906 | BANASIK Krzysztof | Bieg 20km | brak |
29 | #1777 | GOSTOMSKI Dawid | Bieg 10km | brak |
30 | #913 | PARZNIEWSKI Maciej | Bieg 20km | Towarzystwo Turystyczne AKS Polonia Warszawa |
31 | #930 | MARKOWICZ Dawid | Bieg 10km | brak |
32 | #1926 | WOJAKOWSKI Piotr | Bieg 10km | Beer bros runners |
33 | #1929 | KUREK Jan | Bieg 10km | Jura TEAM |
34 | #2910 | KLIMAS Krzysztof | Bieg 5km | brak |
35 | #914 | SKAWIŃSKI Paweł | Bieg 20km | Sierszanie |
36 | #1905 | CISOŃ Paweł | Bieg 10km | brak |
37 | #905 | BANASIK Monika | Bieg 20km | brak |
38 | #1923 | PAJOR Marcin | Bieg 10km | brak |
39 | #2904 | BUJOCZEK Ewa | Bieg 5km | brak |
40 | #1909 | PERLIŃSKA Paulina | Bieg 10km | brak |
41 | #915 | POPIEL Andrzej | Bieg 20km | popsmart.pl |
42 | #909 | PASEK Paweł | Bieg 20km | brak |
43 | #924 | HULBÓJ Agnieszka | Bieg 20km | Parkrun Chrzanów |
44 | #2911 | BUSSE Urszula | Bieg 5km | brak |
45 | #2921 | HUCZEK Andrzej | Bieg 5km | brak |
46 | #1927 | TAJAK Bartlomiej | Bieg 10km | brak |
47 | #1919 | KAMYKOWSKA Ewa | Bieg 10km | runonlinepl TEAM |
48 | #908 | PIERZ Sławomir | Bieg 20km | brak |
49 | #2903 | BUJOCZEK Milena | Bieg 5km | brak |
50 | #2913 | SKAWIŃSKA Magdalena | Bieg 5km | Sierszanie |
51 | #2905 | BUJOCZEK Piotr | Bieg 5km | brak |
52 | #2914 | KUBICA Iwona | Bieg 5km | brak |
53 | #910 | TOMCZYKIEWICZ Tomasz | Bieg 20km | brak |
54 | #922 | WITKOWSKI Michal | Bieg 20km | Amatorska Grupa Biegowa |
55 | #919 | HULBÓJ Piotr | Bieg 20km | RKS HUWDU |
56 | #903 | TUMIDAJEWICZ Patrycja | Bieg 20km | brak |
57 | #1911 | ŚLEBODA Andrzej | Bieg 10km | brak |
58 | #1924 | WAŚNIOWSKA Paulina | Bieg 10km | brak |
59 | #1910 | TRZÓSŁO Grzegorz | Bieg 10km | brak |
60 | #916 | BRZEZIŃSKI Andrzej | Bieg 20km | LANRUN |
61 | #920 | DYDUŁA Renata | Bieg 20km | Ital Car Team |
62 | #921 | DYDUŁA Łukasz | Bieg 20km | Ital Car Team |
63 | #929 | SADŁOWSKI Artur | Bieg 20km | TEAM KOJOT |
64 | #2906 | GAMROT Filip | Bieg 5km | brak |
65 | #925 | WŁODARCZYK Piotr | Bieg 20km | Towarzystwo Turystyczne AKS Polonia Warszawa |
66 | #918 | NIEUŻYTEK Bartłomiej | Bieg 20km | TEAM KOJOT |
67 | #1906 | PIEKARZ Rafał | Bieg 10km | brak |
68 | #923 | KOGUT Paweł | Bieg 20km | brak |
69 | #1920 | PEJO Rafał | Bieg 10km | brak |
70 | #911 | JAROŃ Magdalena | Bieg 20km | brak |
71 | #902 | MALEC Malgorzata | Bieg 20km | brak |
72 | #2916 | ŚLUSARCZYK Dominika | Bieg 5km | brak |
73 | #1913 | ZIMOLĄG Zbyszek | Bieg 10km | brak |
74 | #2922 | BARTULA Sylwia | Bieg 5km | brak |
75 | #1912 | GAŻA Łukasz | Bieg 10km | brak |
76 | #1925 | RĘBACZ Łukasz | Bieg 10km | stolarz_tez_biega |
77 | #2920 | PRZYBYŁO Marta | Bieg 5km | brak |
78 | #2915 | KULKA Karolina | Bieg 5km | brak |
79 | #1922 | MALEC Łukasz | Bieg 10km | Spiska Grupa Biegowa |
80 | #2917 | MALEC Marta | Bieg 5km | Spiska Grupa Biegowa |
81 | #928 | MOLITORYS Marek | Bieg 20km | Spiska Grupa Biegowa |
82 | #1908 | KAZEK Sebastian | Bieg 10km | brak |
83 | #1907 | WALAWSKI Andrzej | Bieg 10km | brak |
84 | #2924 | WILCZYŃSKA Katarzyna | Bieg 5km | brak |
85 | #1901 | WYSOCKI Marcin | Bieg 10km | Polplast Biega |
86 | #2901 | NOWAK Łukasz | Bieg 5km | Polplast Biega |
87 | #1917 | KOWALSKA -BARTKOWSKA Agnieszka | Bieg 10km | Klub Biegowy Kruk - Gmina Skrzyszów |
88 | #1902 | KOTOWICZ Grzegorz | Bieg 10km | Polplast Biega |
89 | #2902 | BALIGA Michał | Bieg 5km | Polplast Biega |
90 | #1916 | BUFF Edyta | Bieg 10km | #YOLOTEAMKRK |
91 | #927 | SADŁOWSKA Aneta | Bieg 20km | TEAM KOJOT |
92 | #1904 | MOSZ Grzegorz | Bieg 10km | Ynot |
93 | #4 | KSIĘŻYC Katarzyna | Bieg 20km | brak |
94 | #901 | ŁABĘDŹ Robert | Bieg 20km | Polplast Biega |
95 | #1903 | MASTELA Andrzej | Bieg 10km | Polplast Biega |
96 | #2909 | WĘGOROWSKA-MOSZ Wioletta | Bieg 5km | YNot |
97 | #907 | BOHUN Dawid | Bieg 20km | brak |
98 | #1921 | MUCHA Michał | Bieg 10km | KS PAŁA I MIOTŁA |
99 | #2918 | PARFIONOW Patrycja | Bieg 5km | brak |
100 | #2930 | SMEJA Agnieszka | Bieg 5km | brak |
101 | #2928 | MICHALIK Katarzyna | Bieg 5km | brak |
102 | #2929 | ZIARKO Marcin | Bieg 5km | brak |
103 | #1935 | NOWAKOWSKI Bogusław | Bieg 10km | brak |
104 | #1915 | JĘDRZEJEK Kinga | Bieg 10km | brak |
105 | #1934 | ŚLIZ Klementyna | Bieg 10km | brak |
106 | #1933 | KOSTOGRYS Piotr | Bieg 10km | brak |
107 | #2927 | KOŁODZIEJCZYK Agnieszka | Bieg 5km | Grupa Kierowniczki |
108 | #932 | ORMAN Dariusz | Bieg 20km | Kraków Airport Running Team |
109 | #933 | CICHOŃ Maciej | Bieg 20km | brak |
110 | #1932 | KAMIŃSKA SUCHOWICZ Anna | Bieg 10km | Inżynieria Biegania |
111 | #931 | ROBIN Antoine | Bieg 20km | brak |
112 | #2926 | WASIL Szymon | Bieg 5km | Fundacja Brama 1934 |
113 | #2004 | IWAŃSKI Tomasz | Bieg 5km | IwanWiolanRun |
114 | CHYLIŃSKI Tomasz | Bieg 10km | brak | |
115 | KOPACKA Edyta | Bieg 20km | brak | |
116 | #1005 | KMIECIK Tomasz | Bieg 10km | brak |
117 | #3 | RĄCZKA Kacper | Bieg 20km | brak |
118 | #1004 | ŚWIERCZEK Przemysław | Bieg 10km | brak |
119 | RYBAK Remigiusz | Bieg 20km | brak | |
120 | PRYMAKOWSKA Barbara | Bieg 10km | brak | |
121 | #1009 | OKRASKA Grzegorz | Bieg 10km | brak |
122 | #2931 | CZARNY Tomasz | Bieg 5km | Prężne Węże |
123 | #4999 | PIES Sara | Prężne Węże | |
124 | #4998 | PIES Pestka | Prężne Węże | |
125 | #1954 | POLAK Sebastian | Bieg 10km | Polplast Biega |
126 | SURUS Artur | Bieg 20km | Koniu Squad | |
127 | STANISLAV Uhrin | Bieg 20km | Prešov TrailRUN | |
128 | #2005 | SIDOR-CZUBA Sylwia | Bieg 5km | brak |
129 | #2006 | SOWICKI Adrian | Bieg 5km | brak |
130 | #5 | PAGACZ Joanna | Bieg 20km | brak |
131 | MAJER Marzena | Bieg 20km | Team AERO Zółwiki | |
132 | SOWIAK Aleksander | Bieg 20km | brak | |
133 | CHACHLOWSKI Michal | Bieg 5km | brak | |
134 | #6 | DZIEDZIC Krzysztof | Bieg 20km | runningperformance.pl |
135 | #1006 | DZIEDZIC Aleksandra | Bieg 10km | runningperformance.pl |
136 | #1007 | STAWINOGA Krzysztof | Bieg 10km | E10 |
137 | #1008 | ZASADNI Michał | Bieg 10km | brak |
138 | BIELECKI Sławomir | Bieg 20km | brak | |