Lista uczestników

IV Ogólnopolski Maraton ATOL BIKE MTB o PUCHAR MINISTRA SPORTU i NAGRODY BURMISTRZA KRAŚNIKA

Statystyki

Ogólem zapisanych: 215
Zapisanych kobiet: 21
Zapisanych mężczyzn: 194

Wyszukiwanie

Uczestnicy Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNazwiskoImięMiejscowośćKlub/DrużynaDystans
1ROLLAAndrzejUrzędówERKADO RACING TEAM KRAŚNIKMINI – 30 km
2MATRASWojciechPuławySklep rowerowy ATOL-BIKEPROFI - 60 km
3WILKMaciejKraśnikERKADO RACING TEAM KRAŚNIKPROFI - 60 km
4BIGORAJMarcinLublinBaran Cycling TeamMINI – 30 km
5STĘPKOWSKIWojciechLublinbrakPROFI - 60 km
6CHABUDASławomirKraśnikERKADO RACING TEAM KRAŚNIKMINI – 30 km
7GIERALMarekKraśnikLUDZKA STONOGAMINI – 30 km
8SKRZYPCZAKSzymonLublinINŻYNIERIA ROWEROWAPROFI - 60 km
9PASZCZYKDariuszLUBLINBaran Cycling TeamPROFI - 60 km
10ANTONIUKArturKRAŚNIKBaran Cycling TeamPROFI - 60 km
11MAKOWSKIŁukaszLublinbrakMINI – 30 km
12ROSTEKJerzyKraśnikERKADO RACING TEAM KRAŚNIKMINI – 30 km
13GRZEGORCZYKKrzysztofKraśnikERKADO RACING TEAM KRAŚNIKMINI – 30 km
14RUSOWICZWaldemarKraśnikERKADO RACING TEAM KRAŚNIKMINI – 30 km
15GRZEGORCZYKAleksanderKraśnikERKADO RACING TEAM KRAŚNIKWyścigi dla dzieci
16ROLLAKamilUrzędówERKADO RACING TEAM KRAŚNIKMINI – 30 km
17ŻUCZEKŁukaszWiśniowabrakMINI – 30 km
18KOTUŁARafałKraśnik ERKADO RACING TEAM KRAŚNIKMINI – 30 km
19PLUCIŃSKIOskarLublinERKADO RACING TEAM KRAŚNIKPROFI - 60 km
20FELEDYNMichał KraśnikERKADO RACING TEAM KRAŚNIKMINI – 30 km
21KRZYWICKIGrzegorzLublinbrakMINI – 30 km
22BARANJanZwoleńBaran Cycling TeamMINI – 30 km
23KARCZJakubRzeszowR.A.S Superior sowa.sport.plMINI – 30 km
24RUDNICKITomaszRzeszów ZKS STAL Rzeszów PROFI - 60 km
25KUŚMIERZZbigniewChorzówERKADO RACING TEAM KRAŚNIKMINI – 30 km
26KASPRZAKMarcinJanów LubelskiBike Club Janów LubelskiMINI – 30 km
27FILIMOWICZPiotrLublinbrakMINI – 30 km
28SZYBOWICZJarosławRzeszówAXEL SPORT MTB RACING TEAMMINI – 30 km
29PIWOWARIwonaFirlejBaran Cycling TeamMINI – 30 km
30JOŃSKIEmilBaranówBaran Cycling TeamMINI – 30 km
31ŁAGÓDKrzysztofStalowa WolabrakMINI – 30 km
32SKOCZYLASKamilModliborzycebrakMINI – 30 km
33BARAŃSKIKrzysztofŚwidnikbrakMINI – 30 km
34BARAŃSKIJakubŚwidnikbrakWyścigi dla dzieci
35BEDNARZJacekLUBLINBike Room LublinMINI – 30 km
36FLIS RobertZofianka GórnaBike Club Janów LubelskiPROFI - 60 km
37KRAWCZYKPiotrRzeszówR.A.S Superior sowa.sport.plPROFI - 60 km
38PIETRZAKBartekBorzechówRowerowy LublinMINI – 30 km
39SOWAGrzegorzRzeszówR.A.S. SUPERIOR sowasport.plPROFI - 60 km
40BIEGAJPawełKielceROCK&ROWERMINI – 30 km
41BIEGAJAntekKraśnikROCK&ROWERWyścigi dla dzieci
42FILIPEKMariuszNiedrzwica DużaRowerowy LublinMINI – 30 km
43ANTOSIEWICZJerzykrasnikERKADO RACING TEAM KRAŚNIKMINI – 30 km
44JACHYMEKArkadiuszLublinbrakMINI – 30 km
45BARTUSIAKMarcinLublinbrakMINI – 30 km
46BORKOWSKISylwesterLUBLINbrakMINI – 30 km
47MICHAŁEK Marcin Janów Lubelski Bike Club Janów LubelskiMINI – 30 km
48WERESKIŁukaszJANÓW LUBELSKIbrakMINI – 30 km
49STROJEKJakubRzeszówLucky Losers Team RzeszówMINI – 30 km
50SKIBANorbertRudnik nad SanembrakMINI – 30 km
51BURDZYMariuszStalowa WolabrakPROFI - 60 km
52SZYMAŃSKIPawełKraśnikERKADO RACING TEAM KRAŚNIKMINI – 30 km
53WOJTIUKBeataLublinRowerowy LublinMINI – 30 km
54KRYSAMagdalenaLublinRowerowy LublinMINI – 30 km
55DANIEL WijakowskiLublinRowerowy LublinMINI – 30 km
56STĘPIEŃNorbertNiskobrakMINI – 30 km
57KORBECKIKamilStalowa WolaRowerzyści że StaliMINI – 30 km
58GARWOLIŃSKI Dariusz Kraśnik Baran Cycling TeamMINI – 30 km
59KASICAJarosławUrzędówbrakPROFI - 60 km
60KASICAAntoniUrzędówZespół Niespokojnych NógWyścigi dla dzieci
61DOBROWOLSKA- KASICAKarolinaUrzędówZespół Niespokojnych NógMINI – 30 km
62MODECKIGerardlublinbrakMINI – 30 km
63WALMariuszLublinbrakMINI – 30 km
64PYJORWojciechStalowa Wola Rowerzyści że StaliMINI – 30 km
65GRUCAKrzysztofLublinbrakMINI – 30 km
66WIERZBOWICZKrzysztofLublindekordia.plMINI – 30 km
67PATRZYLAS Marcin Kraśnik brakMINI – 30 km
68WCISŁOPawełKraśnikERKADO RACING TEAM KRAŚNIKMINI – 30 km
69WCISŁOMichałKraśnikERKADO RACING TEAM KRAŚNIKWyścigi dla dzieci
70BARTKIEWICZ Paweł Rzeszów AXEL SPORT MTB RACING TEAMMINI – 30 km
71TKACZYKTomaszKraśnikbrakMINI – 30 km
72NORWICZSebastianRzeszówLucky Losers Team RzeszówMINI – 30 km
73JACNIACKIMateuszUrzędówERKADO RACING TEAM KRAŚNIKMINI – 30 km
74STRĘCIWILKAdamDzwolaBike Club Janów LubelskiMINI – 30 km
75PAWŁOWSKIPaweł Stalowa WolabrakMINI – 30 km
76BOŃCZAKKamilRzeszówbrakMINI – 30 km
77GRABOWSKISebastianUrzędówZespół Niespokojnych NógPROFI - 60 km
78MIRZWAJakubKraśnikbrakMINI – 30 km
79DUDAMarekKraśnikbrakMINI – 30 km
80SŁOTWIŃSKIWojciechKraśnikLUDZKA STONOGAMINI – 30 km
81PUCHALAMarzenaLublinRowerowy LublinMINI – 30 km
82BIELAKStanisławJanów LubelskiBike Club Janów LubelskiMINI – 30 km
83RUMIKGrzegorzStrzyżewicebrakMINI – 30 km
84SMOLIŃSKIŁukaszUrzędówForest ProjectMINI – 30 km
85FUSIARATomaszJanów lubelskiBike Club Janów LubelskiMINI – 30 km
86WĘCŁAWSKIKsaweryKraśnikbrakWyścigi dla dzieci
87UFNIARZMateuszKraśnikForest ProjectMINI – 30 km
88UFNIARZMagdalenaKraśnikbrakMINI – 30 km
89LEZIAKPiotrKRAŚNIKbrakMINI – 30 km
90STĘPNIAKKacperBęczynbrakMINI – 30 km
91PUDŁOBarbaraLublinLubelska Grupa TriathlonuMINI – 30 km
92MAŁYSKAEmilLublinbrakPROFI - 60 km
93HILLERJerzyLublinLubelska Grupa TriathlonuMINI – 30 km
94MROZIKMarcinLublinBaran Cycling TeamMINI – 30 km
95SIEKALSKITomaszLublinbrakPROFI - 60 km
96CZACHORPiotrLublinANBUDMINI – 30 km
97DROZDGrzegorzLublinbrakMINI – 30 km
98RUMIKKonradStrzyżewicebrakWyścigi dla dzieci
99KONARSKIWłodzimierzKraśnikbrakMINI – 30 km
100PIWOWARMarekFirlejBaran Cycling TeamMINI – 30 km
101MACHTomaszLublinLubelska Grupa TriathlonuMINI – 30 km
102GNATIUKKrzysztofLublinLubelska Grupa TriathlonuMINI – 30 km
103DOBROWOLSKIBartłomiejKRAŚNIKLUDZKA STONOGAMINI – 30 km
104DOBROWOLSKAAgnieszkaKRAŚNIKLUDZKA STONOGAMINI – 30 km
105ROZUMSKITomaszKraśnikERKADO RACING TEAM KRAŚNIKMINI – 30 km
106ZYGMUNTŁukaszLublinWolni TeamPROFI - 60 km
107CHĘCIŃSKIMichałJózefosławForest ProjectMINI – 30 km
108POWĘZKAJanKrasnikLUDZKA STONOGAMINI – 30 km
109SIEWIERSKITomaszLublinSklep rowerowy Bike Boys MINI – 30 km
110NOWICKIGrzegorzAugustówbrakMINI – 30 km
111ANTONIUKPiotrKrasnikBaran Cycling TeamPROFI - 60 km
112NAWŁATYNAAdamChmielMetrobikes.plPROFI - 60 km
113MAZIKKrzysztofKraśnikLUDZKA STONOGAMINI – 30 km
114OLECHŁukaszKraśnikLUDZKA STONOGAMINI – 30 km
115WŁODARCZYKMirosławKraśnikbrakMINI – 30 km
116OKŁOCKI TomaszLublinbrakMINI – 30 km
117OPOLSKIArkadiuszLublinORZŁY TeamMINI – 30 km
118BIAŁOCHPiotrLublinbrakMINI – 30 km
119KORGULMarcinLublinBike Room LublinMINI – 30 km
120KORGULSylwiaLublinBike Room LublinMINI – 30 km
121ZAWROTNIAKMarekLublinBike Room LublinMINI – 30 km
122ZAWROTNIAKMichałLublinBike Room LublinPROFI - 60 km
123LIPAMarekLublinbrakMINI – 30 km
124BRODZIKAndrzejLublinBaran Cycling TeamPROFI - 60 km
125ZAJĄCZKOWSKIAntoniuszStalowa WolabrakPROFI - 60 km
126KIESZKOStanisławLublinbrakPROFI - 60 km
127TORBAAdrianJanów LubelskiBaran Cycling TeamMINI – 30 km
128MICHALAKJacekLubartówCOLOR TEAMMINI – 30 km
129MICHALAKNikodemWarszawaCOLOR TEAMWyścigi dla dzieci
130WRÓBLEWSKIFilipLubartówCOLOR TEAMMINI – 30 km
131NAWŁATYNAStanisławJabłonnaMetrobikes.plMINI – 30 km
132KRAWCZYKPrzemysławKraśnikBaran Cycling TeamPROFI - 60 km
133SOSNÓWKAJacekKraśnikbrakMINI – 30 km
134KOWALSKIWojciechKraśnikbrakMINI – 30 km
135JAKÓBCZYKAndrzejLublinMetrobikes.plMINI – 30 km
136KOCHANIEC-MATUSZAKKarolinaLublinLubelska Grupa TriathlonuPROFI - 60 km
137MATUSZAKMariuszLublinLubelska Grupa TriathlonuPROFI - 60 km
138WAWERAdrian Puławy Baran Cycling TeamMINI – 30 km
139WIELEBAMariuszModliborzyceGUKS ModliborzyceMINI – 30 km
140BARTOSZEKAndrzejKRAŚNIKERKADO RACING TEAM KRAŚNIKMINI – 30 km
141KUŚMIERZAKArturKRAŚNIKERKADO RACING TEAM KRAŚNIKMINI – 30 km
142JABŁOŃSKIMarcinSkarżysko-KamiennaMetrobikes.plPROFI - 60 km
143JABŁOŃSKIMarcelSkarżysko-KamiennaKamaro Sport Line SkarżyskoMINI – 30 km
144RUSINEKŁukaszLubartów brakMINI – 30 km
145RUSINEKPatrycjaLubartów brakWyścigi dla dzieci
146SZCZYGIELArkadiuszLubartowKolarze i kofboyeMINI – 30 km
147SIEKALSKAJustynaLublinbrakMINI – 30 km
148STRZELECKIPawełMikuszewskiebrakMINI – 30 km
149KAMIŃSKIMichałBIAŁA PODLASKAGo Sport Ak-SpedPROFI - 60 km
150SZCZĘSNA MagdalenaJòzefòwGo Sport Ak-SpedPROFI - 60 km
151WIELEBAKrzysztofModliborzyceGUKS ModliborzyceMINI – 30 km
152PASZKOWSKIJakub UrzędówbrakMINI – 30 km
153MERWABartekLublinSklep rowerowy Bike Boys MINI – 30 km
154MICHALAKRobertLubartówCOLOR TEAMMINI – 30 km
155RAKŁukaszKraśnikbrakMINI – 30 km
156TRACZPawełKraśnikbrakMINI – 30 km
157SOWAKamilaRzeszówR.A.S. SUPERIOR sowasport.plMINI – 30 km
158ADAMIECPiotrJozefow Go Sport Ak-SpedMINI – 30 km
159WAWRONMariuszLublinbrakMINI – 30 km
160MYŚLIWIECKrzysztofLublinbrakMINI – 30 km
161STRÓŻEKMichał Kraśnik brakMINI – 30 km
162ŚLEPACZUKSebastianKraśnikbrakMINI – 30 km
163KLOCTomasz Rzeszów R.A.S. SUPERIOR sowasport.plMINI – 30 km
164BARABASZMichałUrzędówbrakMINI – 30 km
165ROLLAAdrianUrzędówbrakMINI – 30 km
166BAJEWPrzemysław Puławy Baran Cycling TeamMINI – 30 km
167PĘKALSKIGrzegorzLublinbrakMINI – 30 km
168ROLLAKrzysztofUrzędówbrakMINI – 30 km
169TRACZKarolUrzędówbrakMINI – 30 km
170CHRUŚCIELEWSKIKrystianUrzędówNATuralnie po lesieMINI – 30 km
171MAZURKIEWICZZygmuntMikuszewskieNATuralnie po lesieMINI – 30 km
172GODECKAWiktoriaStalowa WolaRowerzyści że StaliMINI – 30 km
173JÓŹWIAKPrzemysławLublinWolni TeamPROFI - 60 km
174GALEKAdamKraśnikbrakMINI – 30 km
175MICHALCZAKPiotrStróżabrakWyścigi dla dzieci
176LISArturLublinbrakMINI – 30 km
177DOBROWOLSKAMariaKraśnikLUDZKA STONOGAWyścigi dla dzieci
178DOBROWOLSKIBrunonKraśnikLUDZKA STONOGAWyścigi dla dzieci
179DOBROWOLSKILeonKraśnikLUDZKA STONOGAWyścigi dla dzieci
180KOZAPrzemysławPuławySklep rowerowy ATOL-BIKEPROFI - 60 km
181BEDNARZRobertGłusko DużebrakPROFI - 60 km
182OGONOWSKIAntoniKraśnikLUDZKA STONOGAWyścigi dla dzieci
183OGONOWSKAKlaraKraśnikLUDZKA STONOGAWyścigi dla dzieci
184PODOLSKIAdrianLublinWolni TeamPROFI - 60 km
185LIPCZYŃSKIDamianLublinBike Room LublinMINI – 30 km
186ZIENTARAPawełLublinbrakMINI – 30 km
187PASZTJarosławLublinbrakMINI – 30 km
188SOWAAntoniLublinbrakWyścigi dla dzieci
189SOWAWiktoriaLublinbrakMINI – 30 km
190SOWAFilipLublinbrakWyścigi dla dzieci
191SOWAMaksymilianLublinbrakWyścigi dla dzieci
192OBARARadosłaLublinKS ETI LKKG LublinMINI – 30 km
193OBARAMarekLublinKS ETI LKKG LublinMINI – 30 km
194SULOWSKI Janusz Janów Lubelski Bike Club Janów LubelskiMINI – 30 km
195SKAŁECKIJakubLublinKS ETI LKKG LublinMINI – 30 km
196OLEKSIUKAdamLublinbrakMINI – 30 km
197NITARafałNiskobrakMINI – 30 km
198GRUBAPrzemysławLublinKC Odjazd LublinMINI – 30 km
199ANTONIUK JanWarszawabrakWyścigi dla dzieci
200ANTONIUK TytusWarszawabrakWyścigi dla dzieci
201MAZURJanuszLublinORZŁY TeamMINI – 30 km
202MAZURMajaLublinORZŁY TeamMINI – 30 km
203ANTONIUKFilipKraśnikBaran Cycling TeamWyścigi dla dzieci
204WĘGIERMikołajLublinBaran Cycling TeamMINI – 30 km
205PACHLABartłomiejNiskobrakMINI – 30 km
206WÓJCIKMarcinLublinbrakMINI – 30 km
207WÓJCIKWiktoriaLublinbrakWyścigi dla dzieci
208SAWICKIAndrzejLublinbrakPROFI - 60 km
209MATESZKOPiotrŚwidnikbrakPROFI - 60 km
210PAŃKOŁukaszLublinbrakMINI – 30 km
211KOSIECZDanielLublinbrakMINI – 30 km
212JUSIAKJuliaJastkówETI LKKG JASTKÓWWyścigi dla dzieci
213NUŻKAJakubETI LKKG JASTKÓWMINI – 30 km
214DUDEKKarolUrzedówbrakMINI – 30 km
215BARANKIEWICZBartłomiejKraśnikbrakMINI – 30 km