Zapisanych uczestników | 187 |
---|---|
Zapisanych kobiet | 36 |
Zapisanych mężczyzn | 151 |
Zapisanych z opłaconym wpisowym | 170 |
Zapisanych z nieopłaconym wpisowym | 17 |
Kategoria | Rok urodzenia | Płeć | Zapisanych uczestników |
---|---|---|---|
K1 0-5 | 2019 - 2024 | Kobiety | 5 |
M1 0-5 | 2019 - 2024 | Mężczyzni | 5 |
K2 6-8 | 2016 - 2018 | Kobiety | 5 |
M2 6-8 | 2016 - 2018 | Mężczyzni | 4 |
K3 9-11 | 2013 - 2015 | Kobiety | 7 |
M3 9-11 | 2013 - 2015 | Mężczyzni | 11 |
K4 12-16 | 2008 - 2012 | Kobiety | 5 |
M4 12-14 | 2010 - 2012 | Mężczyzni | 10 |
M5 15-18 | 2006 - 2009 | Mężczyzni | 11 |
K5 17-30 | 1994 - 2007 | Kobiety | 6 |
M6 19-23 | 2001 - 2005 | Mężczyzni | 14 |
M7 24-40 | 1984 - 2000 | Mężczyzni | 54 |
K6 31-40 | 1984 - 1993 | Kobiety | 3 |
K7 41+ | 1901 - 1983 | Kobiety | 3 |
M8 41-50 | 1974 - 1983 | Mężczyzni | 15 |
M9 51-60 | 1964 - 1973 | Mężczyzni | 8 |
M10 61+ | 1901 - 1963 | Mężczyzni | 4 |
Lp | Nr | Nazwisko / Imię | Miejscowość | Klub/Drużyna |
---|---|---|---|---|
1 | #7 | Wojtowicz Marcin | Łódź | !!! |
2 | #2 | Chrobot Łukasz | Łódź | Panda Team |
3 | Kamińska Nina | Łódź | (brak) | |
4 | #5 | Kamiński Krzysztof | Łódź | (brak) |
5 | #3 | Kryściak Przemysław | Łódź | Panda Team |
6 | #13 | Kałuziński Piotr | Łódź | Panda Team |
7 | #174 | Piasecki Oskar | Łódź | Włókniarz Łódź |
8 | #8 | Gałczyński Szymon | Kielce | KU AZS UMED ŁÓDŹ |
9 | #9 | Tomaszkiewicz Łukasz | Łowicz | Brubeck Kettler Team |
10 | #10 | Steciuk Marek | Łódź | Brubeck Kettler Team |
11 | #11 | Mikołajewski Grzegorz | Łódź | (brak) |
12 | #100 | Ozurkiewicz Krzysztof | Łódź | NutCrackers |
13 | #12 | Sońta Jan | Łódź | NutCrackers |
14 | #44 | Tyburska Lenka | ZGIERZ | (brak) |
15 | #24 | Tyburski Dariusz | ZGIERZ | (brak) |
16 | #110 | Król Daniel | łódź | Społem Łódź |
17 | #111 | Kublin Oskar | Łódź | KU AZS UMED ŁÓDŹ |
18 | #15 | Michalak Radosław | ŁÓDŹ | (brak) |
19 | #16 | Szałapski Jakub | łódź | SAWO recykling cycling team |
20 | #17 | Mikołajczyk Marta | Łódź | Crazy Racing Team |
21 | #181 | Mariusz Sawko | Łódź | (brak) |
22 | #101 | Baczewski Jerzy | łódź | (brak) |
23 | #20 | Bukowska Zuzanna | ŁÓDŹ | MAXLIGHT TEAM |
24 | #19 | Bukowski Maciej | ŁÓDŹ | MAXLIGHT TEAM |
25 | #21 | Bukowski Lech | ŁÓDŹ | MAXLIGHT TEAM |
26 | #84 | Stefański Maciej | Łódź | spinkateam |
27 | #85 | Stefańska Hanna | Łódź | spinkateam |
28 | #33 | Krupa Bartłomiej | ŁÓDŹ | 19,90 |
29 | #25 | Dziąg Justyna | Łódź | KU AZS PŁ |
30 | #37 | Rojewski Jacek | Łódź | 19,90 |
31 | #28 | Łuczak Krzysztof | Łódź | (brak) |
32 | #124 | Rymarz Rafał | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Estile Racing Team |
33 | #52 | Młynarczyk Sebastian | Łódź | CykloManiak.pl |
34 | #73 | Fabijański Dariusz | ŁÓDŹ | IDF INVENTEAM |
35 | #137 | Porczyk Paulina | Rawa Mazowiecka | Maxx Bike Team |
36 | #115 | Tarnoski Krystian | ŁÓDŹ | (brak) |
37 | #105 | Simiński Kacper | ŁÓDŹ | Społem Łódź |
38 | #29 | Skóra Artur | Raszyn | (brak) |
39 | #45 | Rymarczyk Paweł | Łódź | (brak) |
40 | Poprzeczny Bernard | Gielniów | (brak) | |
41 | #76 | Gula Tomek | ŁÓDŹ | NZOZ Multimed |
42 | #96 | Gula Małgosia | ŁÓDŹ | NZOZ Multimed |
43 | #30 | Stępień Łukasz | Opoczno | Opoczno Sport Team |
44 | #31 | Salagierska-Barwińska Anna | Łódź | (brak) |
45 | #32 | Barwiński Filip | Łódź | (brak) |
46 | #131 | Barwiński Wiktor | Łódź | (brak) |
47 | #34 | Janiak Przemysław | Łask | Maxx Bike Team |
48 | #35 | Rogozińska Kinga | Zduńska Wola | Maxx Bike Team |
49 | #64 | Magnuski Emil | Kwiatkowice | (brak) |
50 | #36 | Jesse Jeremek | Mississauga | (brak) |
51 | #55 | Kasiński Ryszard | Łódź | Mbike Retro Team |
52 | #39 | Gajewski Piotr | Łódź | (brak) |
53 | #80 | Dziedzic Piotr | Brzeziny | UKS Inter-Solar Brzeziny |
54 | #51 | Pawełczyk Marek | Warszawa | UKS Inter-Solar Brzeziny |
55 | #58 | Oskulski Jacek | Łódź | (brak) |
56 | #38 | Bujnowicz Robert | ZDUŃSKA WOLA | GATTA BIKE TEAM |
57 | #41 | Turkiewicz Grzegorz | ZDUŃSKA WOLA | GATTA BIKE TEAM |
58 | #88 | Kmin Piotr | Łódź | SAWO recykling cycling team |
59 | #42 | Dałek Michał | Łódź | (brak) |
60 | #43 | Chwałowski Adam | Piotrków Trybunalski | Estile Racing Team |
61 | #90 | Robert Wrzesień | Toamaszów Maz | (brak) |
62 | #46 | Jałowski Arkadiusz | ŁÓDŻ | Społem Łódź |
63 | #47 | Łuczak Dominik | ŁÓDŹ | (brak) |
64 | #48 | Lachowski Grzegorz | Opoczno | (brak) |
65 | #102 | Rawicki Marcin | Łódź | CYKEL |
66 | #99 | Grela Wojciech | Łódź | KU AZS UŁ |
67 | #81 | Chomiankiewicz Piotr | Łódź | mtb.bieszczady.pl |
68 | #49 | Piotrowicz Jacek | Zgierz | mtb.bieszczady.pl |
69 | #53 | Piaskowska Elżbieta | Łódź | (brak) |
70 | #104 | Wiśniewski Dawid | łódź | Społem Łódź |
71 | #54 | Kosior Krzysztof | Łódz | (brak) |
72 | #56 | Szczepański Konrad | Huta | (brak) |
73 | #57 | Paszkowski Bartosz | Łódź | (brak) |
74 | #59 | Podgórski Jerzy | ŁÓDŹ | CykloManiak.pl |
75 | #60 | Mirowski Marian | RAWA MAZOWIECKA | RAWSKA GRUPA KOLARSKA |
76 | #72 | Matusiak Bartosz | SIERADZ | Rajsport Sieradz |
77 | #75 | Skibicki Jacek | Łódź | (brak) |
78 | #74 | Łochowski Kacper | Łask | GATTA BIKE TEAM |
79 | #63 | Bernardziak Kacper | Łęczyca | SW |
80 | #1 | Marszałek Mariusz | Domaniewice | Sante BSA Tour |
81 | #65 | Helman Tomasz | Częstochowa | Agrochest Team |
82 | #69 | Bedyński Artur | Łódź | Maxx Bike Team |
83 | #67 | Krystyniak Leszek | Zduńsk Wola | GATTA BIKE TEAM |
84 | #68 | Stępień Rafał | Łódź | (brak) |
85 | #70 | Kosior Piotr | Bedoń Przykościelny | (brak) |
86 | #71 | Łochowski Sławomir | Łask | GATTA BIKE TEAM |
87 | Augustyniak Nikola | Łódź | ||
88 | #4 | Kosior Karol | Łódz | (brak) |
89 | #134 | Kowalczyk Marcin | Wieluń | Whirlpool Team |
90 | #92 | Mikołajczyk Maja | Łódź | Crazy Racing Team |
91 | #78 | Bartyzel Rafał | Opoczno | (brak) |
92 | #79 | Ziółkowski Jarosław | Łódz | Brubeck Kettler Team |
93 | #66 | Gawrońska Taisa | Łódź | Społem Łódź |
94 | #177 | Gawroński Kamil | Łódź | Społem Łódź |
95 | #118 | Wołoszyński Stanisław | Zgierz | Społem Łódź |
96 | #83 | Gęsicki Jerzy | Łódź | CykloManiak.pl |
97 | #114 | Koperwas Krzysztof | zduńska wola | GATTA BIKE TEAM |
98 | #6 | Rutkowski Bartosz | Zgierz | KS Społem |
99 | #169 | Błaszkiwicz Julia | Łódź | KS Społem |
100 | #168 | Błaszkiwicz Fabian | Łódź | KS Społem |
101 | #166 | Mielczarek Miłosz | Łódź | KS Społem |
102 | Łyczek Maciej | końskie | Łycze racing | |
103 | #148 | Pachuc Gerard | Ruda Maleniecka | WHISTLE |
104 | #116 | Stawski Paweł | Łódź | (brak) |
105 | #98 | Sobon Radoslaw | Wyszyna Rudzka | (brak) |
106 | #143 | Grabowski Grzegorz | Łódź | errore di comunicazione |
107 | #154 | Mucha Bartłomiej | Łódź | (brak) |
108 | #109 | Karasiewicz Kamil | Łódź | Społem Łódź |
109 | #87 | Bocian Mateusz | Łódź | Społem Łódź |
110 | #133 | Lesiak Kamil | Łódź | Maxx Bike Team |
111 | #22 | Skonieczko Ewelina | Łódź | (brak) |
112 | #103 | Paulina Petri | łódź | Społem Łódź |
113 | Grabski Marcin | ŁÓDŹ | (brak) | |
114 | #149 | Bogusiak Marek | Łódź | MC Sport |
115 | #161 | Mosiniak Piotr | Łódź | (brak) |
116 | #26 | Fangrat Dawid | Brzeziny | UKS Inter-Solar Brzeziny |
117 | #179 | Fangrat Dominik | Brzeziny | UKS Inter-Solar Brzeziny |
118 | #23 | Supera Eryk | Brzeziny | UKS Inter-Solar Brzeziny |
119 | Ciesielski Czarek | Brzeziny | UKS Inter-Solar Brzeziny | |
120 | Jeziorski Kamil | Brzeziny | UKS Inter-Solar Brzeziny | |
121 | Wach Arkadiusz | Sławno | LKK Luks Sławno | |
122 | Wach Marek | Sławno | LKK Luks Sławno | |
123 | Gierczak Bartłomiej | Sławno | LKK Luks Sławno | |
124 | Hałwińska Patrycja | Józefów | LKK Luks Sławno | |
125 | Bogusławski Maksymilian | Sławno | LKK Luks Sławno | |
126 | Pachocki Piotr | Sławno | LKK Luks Sławno | |
127 | #14 | Erdman Cezary | ||
128 | #180 | Omłoński Szymon | Łódź | |
129 | #27 | Lewandowski Kamil | ||
130 | #40 | Lewandowski Jakub | ||
131 | #178 | Fangrad Kacper | UKS Inter-Solar Brzeziny | |
132 | #62 | Lewandowski Lech | ||
133 | #176 | Woźnicka Adrianna | ||
134 | #171 | Gorzkiewicz Barbara | ||
135 | #172 | Piątkowski Mateusz | ||
136 | #173 | Kujawiński Kamil | ||
137 | #175 | Skwarka Dawid | Brzeziny | |
138 | #61 | Markowicz Filip | Domaniewice | |
139 | #77 | Rosłonek Hubert | ||
140 | #167 | Skrzyńska Weronika | ||
141 | #82 | Hajzler Roman | Jastrzębie Łask | |
142 | #165 | Rozalski Szymon | Łódź | Maxx Bike Team |
143 | #164 | Wiśniewska Natalia | Łódź | Maxx Bike Team |
144 | #163 | Wiśniewska Marcelina | Łódź | Maxx Bike Team |
145 | #162 | Andziak Izabella | Łódź | Maxx Bike Team |
146 | #86 | Andziak Ilona | Łódź | Maxx Bike Team |
147 | #89 | Wiśniewski Tomasz | Łódź | Maxx Bike Team |
148 | #91 | Woźniak Aleksandra | Społem Łódź | |
149 | #95 | Chojnacki Mateusz | Łódź | Społem Łódź |
150 | #94 | Bartosik Antoni | ||
151 | #97 | Wierucka Natalia | Łódź | |
152 | #108 | Wieteska Piotr | Łódź | (brak) |
153 | #106 | Klatka Nina | (brak) | |
154 | #107 | Klamut Andrzej | ||
155 | #112 | Klamut Marysia | ||
156 | #121 | Wardziński Patryk | Łódź | (brak) |
157 | #122 | Kucińska Anna | ||
158 | #125 | Garczyński Rafał | ||
159 | #120 | Perzanowska Karolina | ||
160 | #126 | Sobczak Grzegorz | ||
161 | #127 | Szymańska Katarzyna | łódź | (brak) |
162 | #129 | Jadczak Sylwia | ||
163 | #130 | Tasarz Adam | ||
164 | #136 | Pawlak Łukasz | ||
165 | #139 | Suski Witold | Łódź | |
166 | #141 | Sołtysńsk Darusz | Łódź | |
167 | #135 | Władczyk Zdzisław | ||
168 | #146 | Krauzek Wioleta | Łódź | KS Tramwajarz |
169 | #159 | Biernacka Justyna | Łódź | |
170 | #158 | Ozurkiewicz Dorota | Klęk | |
171 | #157 | Matyja Paweł | Klęk | |
172 | #147 | Siwiński Jacek | Łódź | |
173 | #152 | Czapelski Mariusz | ||
174 | #138 | Bernat Maciej | Łódź | KU AZS UMED ŁÓDŹ |
175 | #142 | Dubas Kazimierz | ||
176 | #145 | Krzysztofik Jakub | ||
177 | #144 | Marciniak Adam | ||
178 | #150 | Szyktanc Paweł | ||
179 | #151 | Pawłowski Łukasz | ||
180 | #153 | Rubin Sebastian | ||
181 | #155 | Nogalski Kamil | ||
182 | #156 | Szymczak Szymon | ||
183 | #93 | Sompoliński Łukasz | Łódź | (brak) |
184 | #160 | Radwański Krzysztof | ||
185 | #132 | Kosielski Piotr | Łódź | Medicycling |
186 | #50 | Szafrański Mateusz | Łódź | (brak) |
187 | #123 | Kostrzewa Przemysław | Łódź | !!! |