Lista uczestników

Trójmiejski Ultra Track Gruba Piętnastka 2019

Resetuj filtry

Statystyki

Ogólem zapisanych: 170
Zapisanych kobiet: 74
Zapisanych mężczyzn: 96
Zapisanych z opłaconym wpisowym:123
Zapisanych z nieopłaconym wpisowym:47

Uczestnicy z opłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNr / No.Nazwisko / SurnameImię / NameMiejscowość / CityMieszkaniec Trójmiasta / TriCity CitizenKlub/Drużyna / Club/Team
1LISZEWSKIPawełGdańskTAKbrak
2WESTRYCHJuliaGdyniaTAKbrak
3KOWALSKIPawełBrodnicaNIEbrak
4SKUZAMateuszWejherowoNIE42.195 Wejherowo
5LASKOWSKILeszekGdańskTAKbrak
6NIESPOREKEwaToruńNIESPC
7MICHALAKMartynaGdańskTAKPingwin Team
8TRUSIAKAgnieszkaSłupskNIENight Runners Słupsk
9HOJNOWSKIPawełGdańskTAKF3Team
10CHARKIEWICZ MonikaStraszynNIEEKIPA ZRYW
11WOŁOSZYK NataliaGdańsk TAKbrak
12TARŁOWSKIRafałGdańskTAKbrak
13CZERWIŃSKA Agnieszka GdanskTAKEKIPA ZRYW
14BRUCKAMagdalenaGdanskTAKBigYellowFoot
15LORKOWSKA Beata Gdańsk TAKBeltaTeam Gdańsk
16WILCZYŃSKIPiotrJezierzyceNIEbrak
17LORKOWSKI Tomasz Gdańsk TAKBeltaTeam Gdańsk
18KLASBartłomiejLuzinoNIEMaja Team
19ŻBIKOWSKAMałgorzataToruńNIESPC
20HALIŃSKIPiotrGdyniaTAKPingwin Team
21FIBICH Dorota Kościerzyna NIEEKIPA ZRYW
22GŁOMBIOWSKAZuzannaGdyniaTAKBigYellowFoot
23MARKOWSKAAleksandra GdańskTAKWydziałowy Team Biegowy ZiE PG
24JAKUBCZAKKarolWejherowoTAKRuneda
25GOŁĘBIOWSKIPiotrStraszynNIEbrak
26SIEJKAMałgorzataMorągNIELeśny Cross
27WRÓBLEWSKILechGrudziądzNIEbrak
28BROKOSTomaszGdańskTAKDCT Drużyna Biegowa
29KREFTEwaGdańskTAKbrak
30JAKUSZPrzemysławWejherowoNIEbrak
31MACIUSZONEK JacekGdańsk TAK3athlete
32MANDESAnnaLaskiTAKIzabelin na Start
33KĄKOLJanStraszynTAKbrak
34CICHOWSKAJoannaGdańskTAKbrak
35OBERZIGŁukaszWejherowoNIEMTB - Małe Trójmiasto Biega
36KRZYSZTOFIAKMarekSteblewoNIEGrupa Trójmiasto
37PASTWAKrzysztofCisewieNIEbrak
38HOCMarekBydgoszczNIELege artis
39BOBROWSKIMaciejBaninoNIESzef Akitek
40DUDZIAKPiotrKoszalinNIEFor-Rest-Run
41TOMASZEWSKIJordanBydgoszczNIEAflofarm Activ Team
42BIAŁOOKIBartoszGdańsk TAKWkurw_team
43KOPYŁOWSKITomaszRaciążekNIEbrak
44ŻYŁOWSKITomaszWarszawaNIESuunto Team
45SALAMAGAMaciejRUMIATAKBigYellowFoot
46FROSTMałgorzataGDAŃSKTAKbrak
47RUDNICKIŁukaszMorągNIELeśny Cross
48JAKOBSCHYŁukaszGdańskTAKF3Team
49GOSJanMalborkNIEbrak
50WINCZEWSKIKrzysztofGdańskTAKF3Team
51CIUNELŁukaszGdyniaTAKMamy To!
52CHALECKAJolantaBraniewoNIEEKIPA ZRYW
53WITTDorotaGdyniaTAKJakośToBędzie
54SIERADZKIDamianKoronowoNIESuunto Team
55KUJAWAPrzemysławGościeradzNIEbrak
56WASĄŻNIK MartaMosty TAKWymiatacze
57ŁABUĆBarbaraPogórzeNIEWymiatacze
58DOMBROWSKA-GROCHOWSKAJustynaRumiaNIEWymiatacze
59WROTEKArturToruńNIEbrak
60MYTYCHKatarzynaElblągNIEbrak
61WIWATOWSKADagmaraStraszynNIEMaja Team
62SZWEDAMirosławaToruńNIEDRUŻYNA SZPIKU
63PIELGRZYMOWSKIWojciechOstrodaNIEOstróda Runners
64PRZYBORSKIMichałGdyniaTAKbrak
65POLAKOWKonradWarszawaNIETARAHUMARA
66JODŁOWSKAWiolettaPruszcz GdanskiNIEbrak
67OLSZEWSKIAdamGdyniaTAKbrak
68OLSZEWSKAKarinaGdyniaTAKbrak
69CZYŻPiotrGdańskTAKbrak
70NAGOWMichałBydgoszczNIEbrak
71PŁOCHOCKAEmiliaGdańskTAKJeppesen Poland
72KUROPATWA ŁukaszRumiaTAKBażant Team
73PILACHOWSKAAnnaGdyniaTAKbrak
74KRASKOWSKAIwonagdanskTAKbrak
75ZAMYŚLEWSKIKrzysztofBrachlewoNIEKwidzyn Biega
76CZAPLIŃSKIJanBrwinówNIEKomobike
77STANKIEWICZKatarzynaGdańskTAKWydziałowy Team Biegowy ZiE PG
78POPOWSKAMagdalenaGdańskTAKWydziałowy Team Biegowy ZiE PG
79MICHAŁKaczorowskiKorzeniewoNIEKwidzyn Biega
80CZAJKAMarcinGdańskTAKbrak
81URBAŃSKIRobertGdańskTAKbrak
82WYSŁOUCHAndrzejWłocławekNIEANWIL Team
83SZYMAŃSKAAgataGdańskTAKbrak
84LIPIŃSKAŻanetkaGRUDZIĄDZNIEBiegające babcie
85DZIEKANIwonkaGRUDZIĄDZNIEBiegające babcie
86SAMBOŻUKMichałGdańskTAKMGSLAWRUNTEAM
87MĄDRYDariuszgdańskTAKMGSLAWRUNTEAM
88KOKOCIŃSKAMartaPoznańNIEPresto Travel
89SOSZYNSKAGosiawarszawaNIEbrak
90JABŁOŃSKIPatrykGrudziądzNIEBez Formy Team
91LIPIŃSKAKingaGrudziądzNIEBez Formy Team
92LAMPARSKISławekSopotTAKbrak
93BRĄCZYKEwaWięcborkNIETKKF Wodnik Więcbork
94ORZOŁElżbietaGdyniaTAKbrak
95ZWOLIŃSKIPiotrZabierzówNIEAdidas Runners Warsaw
96KINALJakubGdańskTAKOIRP Gdańsk
97GRZYSTEKAdamKowaleTAKbrak
98KOZAKrzysztofGdańskTAKbrak
99PASTWAMonikaGdańskTAKbrak
100SIGNERSKIRemigiuszGdańskTAKChabos Team
101FIRAWojciechGdańskTAKbrak
102FIRAAdamGdańskTAKSchneider Electric MTB
103KOWALEWSKAMałgorzataBaninoNIEbrak
104KONKOLMagdalenaGdańskTAKbrak
105GRODZKIKrzysztofBaninoTAKbrak
106ODOLIŃSKAAgnieszkaOstródaNIEPszczółkowski Team
107SZELEŻYŃSKIKamilRumiaNIEbrak
108NADZIAKWiolettaMorągNIELeśny Cross
109SZALSKAElżbietaToruńNIEbrak
110WIELIŃSKAKatarzynaOboryNIEMARMEL
111WRÓBELPiotrGdańskTAKJeppesen Poland
112MAJEWSKASylwiaSzczytnoNIEKLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO
113MAGDZIARZMichałGdyniaTAKbrak
114GMITRZUKRobertSzczytnoNIEKLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO
115KWAŚNIKJanGdańskTAKFighting Dreamers
116SAWIŃSKIJarekStraszynTAKbrak
117MARCINKOWSKIPiotrRozgartyNIEbrak
118MARCINKOWSKAJadwigaRozgartyNIEbrak
119SZLINGERJakubSzubinNIEJanusze Podróżowania
120KUZYKKatarzynaNiskoNIEJanusze Podróżowania
121ŁUCZAKRadosławToruńNIEParkrun Toruń
122NIEWIADOMSKA-BOCHENEKMonikaToruńNIEbrak
123SUCHANECKAAleksandraBrwinówNIEBiokod Karrots

Uczestnicy z nieopłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNr / No.Nazwisko / SurnameImię / NameMiejscowość / CityMieszkaniec Trójmiasta / TriCity CitizenKlub/Drużyna / Club/Team
1PUCHOWSKAEwelinaGdanskTAKGemini Team
2PIOTRHalińskiGdyniaTAKPingwin Team
3MARACHAnnaToruńNIEMARMEL
4MAŁGORZATA ZbikowskaTorunNIESPC
5PARANDYKKrystianStara WieśNIENadarzyn Biega
6DUDAPatrykGdańskTAKbrak
7WOŻNIAKJuliaGdańskTAKTatiLaLa
8KUBCZAK-KOSICKAAnnaToruńNIESPC
9NESTOROWICZ MonikaKętrzynNIEVRC Kętrzyn
10RUDŹKOWojciechWejherowoNIEbrak
11OLIWNIAKMarcinGdanskTAKbrak
12STANUCHIEWICZOskarCZĘSTOCHOWANIEbrak
13WIŚNIEWSKI Arkadiusz Otwock TAKbrak
14CHADAJ Mariusz Gdynia TAKbrak
15KACZYŃSKA Małgorzata RumiaTAKWymiatacze
16SMYKOWSKAMarzenaGdyniaTAKSokółka biega
17PIOTRWirkusGdyniaTAKBigYellowFoot
18OWCZAREKBeataWarszawaNIEbrak
19HARADominikaTurbiaNIEbrak
20OSSOWSKIArkadiuszRumiaTAKbrak
21CHMIELEWSKITomaszWarszawaNIEbrak
22KRÓLGrzegorzWilcza GóraNIEbrak
23REJMERMałgorzataGdańskTAKWydziałowy Team Biegowy ZiE PG
24CHUCHAŁADanielRedaTAKChuchalaTeam
25WEJKUĆDawidMrągowoNIEbrak
26POTOCKA AnielaGdańsk TAKbrak
27POLAKOWSKIJarosław ToruńNIEMARMEL
28SZMIGIEROSebastianSłupskNIEW.P.K SŁOŃ TEAM
29ADAM WojnarowskiGdańskTAKConsulti
30WRÓBLEWSKIAdrianBorkowoNIE3athlete
31BRAZULEWICZBartoszGdańskTAKbrak
32JABŁOŃSKAEwaKrynica-ZdrójNIEbrak
33BARANOWOlaPlaterówNIEbrak
34JANKOWSKI Adam Przodkowo NIEMaja Team
35PIETRZAKKamilGdyniaTAKBiegowa rodzinka
36ROMANOWSKAAgnieszkaRumiaNIEFTI Racing Team
37WRÓBEL Jolanta Gdańsk TAKbrak
38KONKOL-KLIMCZAKWiolettaWejherowoTAKMaja Team
39CHAJKOWSKAMałgorzataOlsztynTAKJeppesen Poland
40JASKULSKIWaldemarPrusowy BorekNIEKLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO
41LIANAJolantaBaninoNIEbrak
42GRABOWSKIDariuszBratianNIEsklep Americanpower Lubawa
43GRABOWSKIDariuszBratianNIEsklep Americanpower Lubawa
44JAGMIN Izabela MostyTAKWymiatacze
45PADIASPawełGdyniaTAKbrak
46KOSMOWSKA-PADIASBarbaraGdyniaTAKbrak
47SZAFRANIECKarolGdańskTAKbrak