Lista uczestników

Trójmiejski Ultra Track Szybka 40'tka 2019

Resetuj filtry

Statystyki

Ogólem zapisanych: 122
Zapisanych kobiet: 53
Zapisanych mężczyzn: 69
Zapisanych z opłaconym wpisowym:88
Zapisanych z nieopłaconym wpisowym:34

Uczestnicy z opłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNr / No.Nazwisko / SurnameImię / NameMiejscowość / CityMieszkaniec Trójmiasta / TriCity CitizenKlub/Drużyna / Club/Team
1OSTROWSKIGrzegorzGdyniaTAKBiegamyRazem
2KWIATKOWSKAAlicjaGDAŃSKTAKMAŁE LWY
3CENTKOWSKAEwelinaCiechocinekNIESPC
4ŁAPUĆKrzysztofGdańskTAKrunsofun
5GOŁĘBIOWSKIPiotrStraszynNIEbrak
6RYBARCZYKJacekGdańskTAKGood Luck Club
7LIETZRenataChojniceNIETotalnie Biegnięci
8KOWALSKIPawełToruńNIEKowale Team
9KMIECIKAgnieszkaGdyniaTAKLOTOS Running Team
10DAMPSSylwesterGowinoNIEbrak
11PODWYSOCKADominikaPruszcz GdańskiTAKRango team
12LEWAŃCZYK Małgorzata Pruszcz Gdański NIEbrak
13JABŁOŃSKAMałgorzataGrudziądzNIEWtorkowy Trening
14SKWIERAWSKIGrzegorzPszczółkiNIEAlior Running Team
15LISIECKIJakubGdańsk TAKEkipa Zryw
16GAŁUSZKADorotaGrudziądzNIEWtorkowy Trening
17NIECHOĆKOAgataGdańskTAKEkipa Zryw
18KOWALSKAAgnieszkaToruńNIEKowale Team
19MIŚWaldemarGdańskTAKAlior Running Team
20KRYSZAKDorotaToruńNIEAKPB Toruń
21TOMASZEWSKIKrzysztofToruńNIEHusaria Race Team
22CERANOWSKAAgaZŁOTÓWNIEPSEUDOBIEGACZKI
23DĄBROWSKI RomanChojniczkiNIEbrak
24GRABIASAleksandraGdańskTAKbrak
25OLECHNOWICZMaciejBiałystokNIEbrak
26ORUBADawidWiryNIEbrak
27BRUSZEWSKA-GŁOMBIOWSKAMonikaGdyniaTAKbrak
28ŚWIATŁOWSKA Patrycja Gdynia TAKbrak
29JANKOWSKIMarekgdańskTAKbrak
30DROSZCZKrzysztofGdanskTAKBigYellowFoot Adventure Team
31GRUBEBartoszGdyniaTAKBigYellowFoot Adventure Team
32SOSZYŃSKA-PSTROKOŃSKA Joanna Warszawa NIEGazele na stracie
33KLASAŁukaszGdańskTAKbrak
34ROBAKOWSKIDariuszGdyniaTAKOll4Fan
35PRYŚKO-GROBELNAMałgorzataGdańskTAKPrzytulna Team
36GARSZTKAMateuszBorkowoNIEbrak
37GARSZTKADominikGdańskTAKbrak
38NEUFELDMarcinGdyniaTAKIntel Runners
39ZACHARIASZMaciejGdańskTAKbrak
40LILAPatrycjaŁapaliceNIEbrak
41KRAJEWSKA-KŁODAKatarzyna Czapury NIEDrużyna Szpiku
42LILAMichał Łapalice NIEPożeracze Ciastkuff
43MARACHPiotrToruńNIEMARMEL
44KEMPCZYŃSKIPiotrGdyniaTAKHusaria RUN Gdynia
45MARCINKOPaweł GdanskTAKrunsofun
46SOSZYŃSKIPiotrWARSZAWANIEGazele na stracie
47RESZKEMarekGdańskTAKOpole Biega
48ORNALMirosławWejherowoNIEbrak
49SUŁKOWSKAAgnieszkaGdańskTAKbrak
50LEHMANN Dawid Gdańsk TAKbrak
51THIBAULTMahiatGdanskTAKbrak
52JAKUBEKArturGdańskTAKNAVA
53PISZCZKrzysztofGdyniaTAKBigYellowFoot Adventure Team
54ZAJDABartoszRumiaNIEbrak
55ŁĘGOWSKIMichałRumiaTAKbrak
56SZOTTomaszGdańskTAKHarpagan
57OSSOWSKIArkadiuszRumiaNIEbrak
58CHMIELEWSKITomaszWarszawaNIEbrak
59LESZEKWinczuraGdańskTAKbrak
60GAŁKAMałgosiaBraniewoNIEbrak
61PRZYKŁOTAEwaGdańskTAKGrupa Biegowa 65
62KOGUTJoannaGdańskTAKGrupa Biegowa 65
63BRÓZDAMonikaGdyniaTAKNAMS
64OPACZYKPawełPoznańNIEPresto Travel
65SŁOWIKOWSKAKlaudiaGdańskTAKBiegowy Świat
66KURPISZ-SKWARCZAKKarolinaGdyniaTAKbrak
67ŻMUDZKITomaszGdańskTAKDecathlon Team Kartuska
68MACKIEWICZDorotaWarszawaNIErowerem w biegu
69PUSZTomaszGdańskTAKF3Team / Umbrella Triathlon Team
70ROSÓŁAnnaKrosnoNIEAdrenalina Fitness Team
71MARCZUKMartaGdyniaTAKbrak
72KONOWROCKAWiolettaŻyrardówNIESee You Later Team
73MIŁOSZAnnaPruszkówNIESee You Later Team
74KULCZYKEwaGdynia TAKbrak
75KULCZYKMarcinGdynia TAKbrak
76ZAWIEROWSKAEwelinaUstkaNIEbrak
77FURAPiotrGdańskTAKHusaria Race Team
78NESTOROWICZMonikaKętrzynNIEVRC Kętrzyn
79SOLIWODAIwonaSzczytnoNIEKLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO
80MAJOWICZMichałGdyniaTAKbrak
81ŁUKASIKAndrzejLublinNIEbrak
82MARIUSZDądelski ToruńNIEparkrun Toruń
83CHYBRadosławGdyniaTAKbrak
84WIELIŃSKIMichałToruń NIEAKPB Toruń
85ROLBIECKIPiotrGdańskTAKGeoings Polska
86BILSKIBartoszGdańskTAKbrak
87PAWELSKIJakubGdańskTAKAlior Running Team
88SIKORAMarcinPruszkówNIEBiokod Karrots

Uczestnicy z nieopłaconym wpisowym Kliknij odpowiednią kolumnę aby posortować listę i szybciej się na niej odnależć

LpNr / No.Nazwisko / SurnameImię / NameMiejscowość / CityMieszkaniec Trójmiasta / TriCity CitizenKlub/Drużyna / Club/Team
1KACZMAREKSlawomirRumiaNIEbrak
2KONOPKAAnnaGdańskTAKKaszubska Poniewierka
3WOJTANOWICZBeataGrudziądzNIEAkademia Biegania Grudziądz
4OSTOJSKAEwaRedaNIEbrak
5BARTOSZKnitterGdańskTAKNA ŻYWIOŁ
6GOLECTomaszGdańskTAKbrak
7WARUSZEWSKIKarolTczewNIEBiegający Tczew
8ŁUGIEWICZ Przemysław Gdańsk TAKbrak
9MYSZKKatarzynaKościerzynaNIEEkipa Zryw
10KUBCZAK-KOSICKAAnnaToruńNIESPC
11LUDWIKKrystynaŁysomiceNIESPC
12SOSZYŃSKAGosiawarszawaNIECzłapacze
13SZPERLINGMagdalenaPogórzeNIEbrak
14DORUCHKrzysztofGdańskTAKNA ŻYWIOŁ
15PISZCZKrzysztofGdyniaTAKBigYellowFoot Adventure Team
16REGULSKAMonikawarszawaNIEbrak
17KISIELNICKIBartoszKwidzynNIEbrak
18ŻABIEŁOWICZAnnaREDANIEMotywatornia Team
19POTOCKA KingaSłupskNIEBest Beasts
20FURSEWICZ-WROBELMonikaGdyniaTAKBest Beasts
21DRYWAJakubGdyniaTAKbrak
22WOŹNIAK-KARCZEWSKAPatrycjaKobylnicaNIEBest Beasts
23BRAZULEWICZBartoszGdańskTAKbrak
24CZERWIŃSKAAnnaSłupskNIEBest Beasts
25MAZIARZJoannaWaganiecNIEbrak
26SUCHENIAPiotrRedaNIEinov-8 team / runpassion.pl
27STRZEMBOWICZMariuszSłupskNIEVacuActivGym
28EWELINASkwarczak ZawierowskaUstkaNIEbrak
29MIELOCHTamaraPodkowa LeśnaNIEbrak
30SKOCZYŃSKARenataUstkaNIEUSB Ustka
31BARTŁOMIEJDobrowolskiBydgoszczNIESklep Biegacza Running Team
32KUNICKIKamilSilnoNIEbrak
33MIEDZIEJEWSKIAndrzejPruszkówNIEWPRunning Pruszków
34ŻUKOWSKICezaryKoszalinNIEMigawkowe.pl / FOR-REST-RUN