ELITA Kobiet – 1991-2001 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | Nina WAWRYSZUK | Mińska Grupa Rowerowa | Mińsk Mazowiecki | 01:16:41.629 |
2 | Anna JĘDRZEJCZYK | AK-SPED | Otwock | 01:22:46.012 |
3 | Julia NOWAK | Bike Salon Team | Warszawa | 01:24:14.695 |
ELITA Mężczyzn – 1991-2001 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | Bartosz BEJM | BejmTeam Go Invest | Koło | 00:54:55.708 |
2 | Michał BARABASZ | Bike Salon Team | Józefów | 01:00:35.637 |
3 | Piotr WANAT | MSR OLSZTYN | OLSZTYN | 01:01:39.478 |
Junior – 2002-2003 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | Cyprian ŚWIDERSKI | Trezado Bike on Wax | Radonie | 00:59:47.420 |
2 | Jakub TOMASZEWSKI | TIMBUD TEAM | Legionowo | 01:01:00.915 |
3 | Bartosz PWLIK | brak | Otwock | 01:29:12.420 |
Juniorka – 2002-2003 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | Marta GAWEK | Gawek TEAM | Ostrołęka | 01:35:10.689 |
Ladies I - 1990- 1981 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | Izabela KURMANOWSKA | Polski Klub MTB | Piaseczno | 01:15:08.841 |
2 | Sylwia ZDUNIAK | MyBike.pl | Warszawa | 01:16:17.044 |
3 | Monika KOWALSKA | brak | Warszawa | 01:16:17.837 |
Ladies II 1980-1971 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | Justyna TARNOWSKA | Bike Salon Team | Wiązowna | 01:02:16.716 |
2 | Agnieszka TROINSKA | Bike Salon Team | Warszawa | 01:21:33.395 |
3 | Agnieszka MALEC | brak | Warszawa | 01:36:31.895 |
Ladies III – 1970 i starssze |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | Bożena WACHNIK | TEAM SportStation | OTWOCK | 01:20:11.575 |
Masters I 1990-1981 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | Emil KRUPA | Bike Salon Team | Otwock | 00:54:07.606 |
2 | Marcin CELIŃSKI | AK-SPED | Otwock | 00:59:51.660 |
3 | Krzysiek KWIATKOWSKI | Beat Bike | Warszawa | 01:00:39.128 |
Masters II 1980-1971 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | Paweł BALCERZAK | VMAX Mińsk Mazowiecki | Wola Rowska | 00:56:38.956 |
2 | Przemysław BRONIKOWSKI | TEAM SportStation | Wiązowna | 00:57:15.473 |
3 | Arkadiusz KALLAS | brak | Warszawa | 00:58:54.423 |
Masters III 1970-1966 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | Ireneusz KOWALSKI | SuperDrob Bike Team | Otwock | 00:58:52.339 |
2 | Tadeusz ŚWIDERSKI | TIMBUD TEAM | Nowy Dwór Mazowiecki | 01:02:10.510 |
3 | Krzysztof KLEMENTOWICZ | brak | Otwock | 01:07:16.539 |
Masters IV – 1965 i starsi |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | Andrzej KRUPA | Bike Salon Team | Otwock | 00:55:41.859 |
2 | Tomasz Kuczewski KUCZEWSKI | Trezado Bike on Wax | Warszawa | 01:09:51.409 |
3 | Marcin BIENIADA | WILDBORN E System | Warszwa | 01:12:43.915 |