Dekoracja

35 Ogólnopolski Tomaszowski Bieg im Bronisława Malinowskiego

Na podstawie wyników: OPEN

M 20-29

1

Błażej Skowroński

LKS KOLUSZKI
00:32:59
2

Mateusz Celak

brak
00:33:12
3

Cyprian Tomza

CKS Budowlani Częstochowa
00:35:10
46

Ostatni sklasyfikowany

 
01:07:11

M 30-39

1

Rafał Czarnecki

STS Skarżysko-Kamienna
00:33:36
2

Tomasz Owczarek

brak
00:34:22
3

Artur Kamiński

Gmina Sadkowice
00:35:20
95

Ostatni sklasyfikowany

 
01:10:38

M 40-49

1

Piotr Rosiak

RYSIOTEAM
00:37:17
2

Rafał Ślusarski

brak
00:38:07
3

Piotr Knop

Opoczno Sport Team
00:38:52
73

Ostatni sklasyfikowany

 
00:37:10

M 50-59

1

Tomasz Orman

brak
00:39:58
2

Janusz Pietrasiak

biegnę dla Taty
00:40:09
3

Krzysztof Soból

LKB RUDNIK
00:40:13
24

Ostatni sklasyfikowany

 
01:07:55

K 16-19

1

Łucja Wiktorowicz

Opoczno Sport Team
00:40:01
2

Natalia Grzegorczyk

Opoczno Sport Team
00:40:15
3

Karolina Bosiek

brak
00:45:58
5

Ostatni sklasyfikowany

 
00:54:24

M 16-19

1

Radosław Bednarek

LUKS Boguszyce
00:40:47
2

Krystian Korbus

LUKS Boguszyce
00:41:25
3

Piotr Mierzwa

OSP Smardzewice
00:45:22
9

Ostatni sklasyfikowany

 
00:54:06

K 50-59

1

Wanda Panfil

brak
00:42:16
2

Anna Edyk

brak
00:58:58
3

Elżbieta Kapelak

brak
01:00:29
6

Ostatni sklasyfikowany

 
01:14:32

K 30-39

1

Katarzyna Matysiak

KS FENIKS OPOCZNO
00:42:17
2

Lidia Czarnecka

STS Skarżysko-Kamienna
00:42:49
3

Magdalena Kłoda

brak
00:46:41
29

Ostatni sklasyfikowany

 
01:14:50

K 40-49

1

Agata Walczak

KB Arturówek
00:42:25
2

Kamila Kwiecień - Lipińska

Tigers Team
00:46:14
3

Aneta Okuńska - Wejdman

Everran
00:47:22
13

Ostatni sklasyfikowany

 
01:09:13

M 60-69

1

Grzegorz Borkowski

Everran
00:45:01
2

Tadeusz Szymczakowski

brak
00:47:08
3

Janusz Redzynia

RYSIOTEAM
00:47:26
14

Ostatni sklasyfikowany

 
00:31:04

K 20-29

1

Justyna Grzelewska

Coko Werk PL
00:46:31
2

Sylwia Tomczyk

MKS Tomaszów Mazowiecki
00:46:57
3

Marta Bukowska

brak
00:49:11
12

Ostatni sklasyfikowany

 
01:07:11

M 70+

1

Tadeusz Szewczyk

brak
00:51:32
2

Marek Hendzelewski

TKKF ZNP Tomaszów Maz.
00:56:21
3

Piotr Grzegorczyk

brak
01:01:28
4

Ostatni sklasyfikowany

 
01:04:06

K 60-69

1

Sabina Szmytke

Szakale Bałut Łódź
00:57:49
2

Jadwiga Wiktorek

ŁÓDŹ RUNNING TEAM
00:59:59
3

Małgorzata Frankenberg

Biegacz Nowosolna
01:06:06